תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    12.05.2010

בראיון האחרון ל - "VG24/7", אמר פטריק באך שב- DICE מתמקדים במתן תמיכה, תחזוקה, ותוספות לשחקנים לתקופה של 12 עד 18 חודשים עבור Battlefield 3. כולל ה-DLCים והרחבות. אם כבר מדברים על VG24 / 7 ועל DLCים קרובים ל-BF3, בראיון ל - VG24/7 , אמר באך:

"אנחנו דואגים שאם אתה שחקן Battlefield, יהיה לך שפע של "Battlefield" בכדי להעביר את זמנך. ושוב, אנו מתמקדים ונותנים לכם 12-18 חודשי "ערך" עבור Battlefield 3 ואת חבילות הרחבה שאנחנו משחררים ".

(באמת תודה רבה - זה כל כך אדיב מצידכם)

ל- Battlefield 3 אמורים לצאת 3 חבילות DLC במהלך 6 החודשים הקרובים, החל מיוני עם QQ, ולאחריו AK בסתיו הקרוב, ואז לקראת סוף 2012 " ENDGAME " (רמיזה?).

כך או כך כנראה שלאחר התקופה הזאת דייס "ינטשו" את המשחק וימשיכו להתמקד בפרוייקטים הבאים שלהם,
    מאוד סביר להניח שזה יהיה BC3.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    כן. הוא לא ממש חידש משהו בראיון הזה.

יש לי דווקא הרגשה ש-BF2143 הולך להיות הפרוייקט הבא של DICE.

לא יודע אם מישהו כאן שם לב לסרטון החשיפה של COD:BO2, אבל המשחק מתרחש בזירה עתידנית. אולי ב-ACTI יודעים משהו לגבי התוכניות של DICE ומכינים להם תשובה לא הולמת ואולי להפך.

כזכור גם פרשנינו לעניני BF התלהבו מאד מהתגלית המרעישה לעיל ב-BF3

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    אני ממש "לא אשמח" אם זה יהיה 2143
    אני לא אוהב עתידני ו - SCI-FI גם ב 2142 לא שיחקתי ואני לא חושב שהפסדתי הרבה...
    אני מעדיף כל מה שמודרני או אפילו מלחמות עבר גם טוב (WW2\VIETNAM וכו'...)
    אני מקווה ל - BC3

הצטרף בתאריך
    17.09.2007
    2142 המשחק הכי טוב שהם עשו

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    חודשי ערך הם מונח מאוד מאוד כללי, הרי המשחק יכול להמשיך ולהתקיים גם למשך שנים רבות לאחר שהחברה נטשה אותו (ראה ערך BF2) מה גם שDICE כמעט לעולם לא נוטשים את המשחקים שלהם (ראה ערך תמיכה חלקית בתקלות של BF2 לאחר מעבר לפרויקטים אחרים)
    אני מניח שלאחר שההרחבה השלישית של המשחק תהיה האחרונה שהוא יזכה לה ואחריה אנו נראה פאטץ' או עדכון קטן מידי פעם, בחצי שנה עד שנה שלאחר שחרור ENDGAME אנו ככל הנראה נתחיל לשמוע פרטים קצת יותר מוצקים על BF חדש, למרות שאני מניח שלא נזכה לראות אחד חדש אך ורק לאחר תקופת 18 החודשים שDICE מדברים עליה, כדי לא לפגוע במכירות פוטנציאליות של המשחק בכך שקונים ידעו שאוטוטו יוצא משחק חדש...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי MPTG
    חודשי ערך הם מונח מאוד מאוד כללי, הרי המשחק יכול להמשיך ולהתקיים גם למשך שנים רבות לאחר שהחברה נטשה אותו (ראה ערך BF2) מה גם שDICE כמעט לעולם לא נוטשים את המשחקים שלהם (ראה ערך תמיכה חלקית בתקלות של BF2 לאחר מעבר לפרויקטים אחרים)
    אני מניח שלאחר שההרחבה השלישית של המשחק תהיה האחרונה שהוא יזכה לה ואחריה אנו נראה פאטץ' או עדכון קטן מידי פעם, בחצי שנה עד שנה שלאחר שחרור ENDGAME אנו ככל הנראה נתחיל לשמוע פרטים קצת יותר מוצקים על BF חדש, למרות שאני מניח שלא נזכה לראות אחד חדש אך ורק לאחר תקופת 18 החודשים שDICE מדברים עליה, כדי לא לפגוע במכירות פוטנציאליות של המשחק בכך שקונים ידעו שאוטוטו יוצא משחק חדש...
    אופטימי. אהבתי
    ראית לאחרונה פאטץ' ל-BC2?

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    מה עם איזו הרחבת VIETNAM לBF3?
    מה עם לפתוח את המשחק למעצבי מודים? - זה מה שיגרום למשחק להחזיק יותר.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    בולשיט

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Digz3
    מה עם איזו הרחבת VIETNAM לBF3?
    מה עם לפתוח את המשחק למעצבי מודים? - זה מה שיגרום למשחק להחזיק יותר.
    הם כבר אמרו שלא יהיו MOD TOOLS למשחק. לטענתם בגלל המורכבות של התהליך ורשיונות לתוכנות צד שלישי שנעשה בהם שימוש.

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    קבלו את זה dice .

המשחק כיפי אבל יש להם עוד דברים לתקן . לא אהבתי את כיוון הkill for unlocks שלקחו. השרתים בארץ גם ריקים מדי לטעמי והמשחק לרוב בינוני (מי שאומר teamspeak יכול להתחלק עם dice ) .

הם יחלבו אותנו לDLC בזמן שלא ממש נוכל להשתמש בהם בגלל שאין מספיק אנשים בארץ שמשחקים את המשחק וזה אומר שרק חלק מהשחקנים יוכלו להנות מהDLC בזמן שאחרים יעופו מהשרת בזמן שהוא מחליף מפה .

המודל הכלכלי שלהם קצת דפוק עם לוקחים בחשבון שהם מחלקים את השחקנים למעמדות לפי כמה DLC יש להם .

מה שחשוב במשחק זה השחקנים - בלי שחקנים אין משחק ובגלל שהם משחקים במשחק ההפרד ומשול הכיוון של קהילות הBF3 הוא רק למטה.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    3 חבילות DLC במהלך 6 החודשים הקרובים, החל מיוני עם QQ
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי RazY
    אופטימי. אהבתי
    ראית לאחרונה פאטץ' ל-BC2?
    אומנם הAN94 וה-USAS12 זורעים טרור בכל שחקן BC2 ותיק, אבל חוץ מזה המשחק פועל לא רע בכלל והפאטץ' האחרון שלו יצא ממש חודש או שניים לפני שהוא החלף ע"י היורש שלו...תמיכה לא רעה במיוחד למשחק שהיה Spin-off ולא עותק מרכזי כמו ש-BF3...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    06.03.2009
    BC3?
    דווקא אני חשבתי שזה MOH חדש.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי Friendly Enemy
    BC3?
    דווקא אני חשבתי שזה MOH חדש.
    MOH זו סדרת משחקים שמפותחת ע"י Danger Close ולא ע"י DICE, בMOH הקודם צוות מDICE פיתח את המולטיפלייר של MOH והיה אחראי על הבאת מנוע הFrostbite 1.5 שמריץ את BC2 אל MOH, כך שהמולטיפלייר של MOH למעשה פותח ע"י DICE וגם רץ על המנוע שלהם.

MOH הקרוב יפותח בלעדית ע"י Danger Close ונכון לעכשיו הקשר היחידי בין המשחק הזה ובין DICE הוא השימוש במנוע הFrostbite 2 שDICE פיתחו...

עקרונית BC3 הוא אפשרות סבירה, אני זוכר שהמפיק הראשי של BC2 אמר שהוא רואה BC3 בעתיד של יקום BF, אבל נכון לעכשיו יותר סביר שהBF הבא יהיה 2143 עקב הרמיזות שראינו בהרחבת B2K...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי MPTG
    אומנם הAN94 וה-USAS12 זורעים טרור בכל שחקן BC2 ותיק, אבל חוץ מזה המשחק פועל לא רע בכלל והפאטץ' האחרון שלו יצא ממש חודש או שניים לפני שהוא החלף ע"י היורש שלו...תמיכה לא רעה במיוחד למשחק שהיה Spin-off ולא עותק מרכזי כמו ש-BF3...
    וזה גם מה שיהיה לדעתי ב-BF3. הפאטץ' הבא אמור להביא אותו פחות או יותר למה שהוא צריך להיות. עוד שני עדכונים בערך לשיפורים קטנים וזהו זה - END GAME.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי RazY
    וזה גם מה שיהיה לדעתי ב-BF3. הפאטץ' הבא אמור להביא אותו פחות או יותר למה שהוא צריך להיות. עוד שני עדכונים בערך לשיפורים קטנים וזהו זה - END GAME.
    עקרונית הניחוש שלי הוא שהפאטץ' הבא יגיע עם Close Quarters, אבל כמו שאני מכיר את DICE הם יתקנו את המשחק בזמן שהם מוציאים הרחבה שבורה חלקית, מבחינת נשקים או מפות או רכבים או משהו...

במידה וזה באמת יקרה, אפשר לצפות לעוד פאטץ' Post CQ שיתקן את הבעיות עם ההרחבה.

לאחר מכן יש את Armored Kill, שוב סביר להניח שאותו הדבר יקרה גם שם ואז יהיה עוד איזה תיקון בשבילה.

פעם נוספת עם End Game ואז אני מניח שדיי נגיע לליטוש האחרון.

אני רואה כאן לפחות עוד 5 פאטצ'ים, כמובן שזה הWorst case scenario, אבל עם DICE והעדכונים שלהם הכל אפשרי...

ככה או ככה, עד שהיורש הבא בשושלת יגיע, צפויים לנו לפחות עוד 3 פאטצ'ים...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נשמע הגיוני. אבל תביא בחשבון שכל פאטץ' הוא עסק די יקר בקונסולות ($40K אם הבנתי נכון). בנוסף יש את הבדיקות והאישורים של SONY ו-MS שגם לוקחים בערך חודש.

בהתחשב בלוח הזמנים של ההרחבות אני מניח שלא יהיו עדכונים נוספים בינהן, אלא אם מדובר בבעיה קריטית. אבל כמו שאמרת אי אפשר לדעת עם EA/DICE.

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי MPTG
    אני מניח שלאחר שההרחבה השלישית של המשחק תהיה האחרונה שהוא יזכה לה ואחריה אנו נראה פאטץ' או עדכון קטן מידי פעם
    הכוונה שלהם כנראה היתה ל - "תמיכה אינטנסיבית" לתקופה של 12-18 חודשים
    ( לא שהיא כל כך אינטנסיבית בתכלס) ובהמשך פאצ'ים ותיקונים למשחק "פעם ב" כמו BF2 או BC2 כרגע.

נכתב במקור על ידי pwnd

יצא בטעות, אבל עדיין מגניב

נכתב במקור על ידי MPTG
    MOH זו סדרת משחקים שמפותחת ע"י Danger Close ולא ע"י DICE, בMOH הקודם צוות מDICE פיתח את המולטיפלייר של MOH והיה אחראי על הבאת מנוע הFrostbite 1.5 שמריץ את BC2 אל MOH, כך שהמולטיפלייר של MOH למעשה פותח ע"י DICE וגם רץ על המנוע שלהם.
    ולמעשה בגלל זה הם (DICE) הרסו את את המשחק(MOH2010).
    הם היו עסוקים בפרוייקטים משלהם וממש לא השקיעו ב - MOH האחרון ותחושת הזלזול הזאת וחוסר ההשקעה מצידם, מורגשים במשחק. עם כל הכבוד - עדיף שדייס לא היו מתערבים ב"פיתוח" המשחק הזה ...
    דרך אגב הסינגל היה אדיר לדעתי.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    אני דווקא חושב שהכוונה בתמיכה אינטנסיבית היא תמיכה ממשית במשחק למשך 12-18 חודשים ולאחר שאלה יעברו DICE יעברו לעבוד/לתחזק את הכותר הבא שלהם...בדומה לBC2, שקיבל פאטץ' קרוב לסיום חייו כמשחק החדש ביותר בסדרה, ומאז כל תמיכה בו הייתה אפסית...

אגב, למיטב הבנתי DICE שלחו צוות נפרד שיעבוד על MOH 2010, בעוד שצוות אחר עבד על BC2 וכמובן צוות אחר שקד על הפיתוח של BF3...

ולDICE לא היה שום חלק בפיתוח של הסינגלפלייר של MOH 2010...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי MPTG
    אגב, למיטב הבנתי DICE שלחו צוות נפרד שיעבוד על MOH 2010, בעוד שצוות אחר עבד על BC2 וכמובן צוות אחר שקד על הפיתוח של BF3...

ולDICE לא היה שום חלק בפיתוח של הסינגלפלייר של MOH 2010...
    נכון, הסינגל היה של danger close ובגלל זה הוא היה אדיר.
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 04.05.2012 בשעה 17:14.

הרשמה