תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    אין הרבה שחקנים רציניים פה זאת הבעיה לא כולם רוצים להגיע אנשהו.. הרוב סתם ילדים שמשחקים 20 דקות ביום וכל TK או פלאש או שהרגו אותם ישר בוכים צורחים וכו זאת הבעיה פה..
    אני אומר צריך לפתוח בפורום פה נושא לנעוץ אותו וששם כל אחד שצריך טים או טים שצריך מישהו ירשמו שם הכל בצורה מאורגנת. לדעתי זה הכי טוב.
    השחקן ירשום ניק כמה שנים הוא משחק מה הסקיל(mid, mid+ highוכו..) ושיספר למה הוא רוצה טים לאן הוא רוצה להגיע מה הציפיות שלו מהטים וכו. וכמובן פרטים ליצירת קשר(סטים סקייפ)ואז נגיד איזה טים שצריכים שחקן יראו את זה וירצו לדבר איתו לבדוק אותו האם הוא מתאים.. או שנגיד טים כותב: 2 שחקנים פרשו צריכים זוג משוחק, סקיל מידל+ רצינות רבה שאיפה להגיע ל-... מה דרוש מהשחקנים איזה אונליין וכו וכמובם פרטים ליצירת קשר.. לדעתי לנעוץ פה נושא זה הרבה יותר טוב מהמירק ראיתי מקומות שעשו את זה זה הלך טוב מאוד..
    מי שבעד תגידו מי שנגד תסבירו למה..*

הצטרף בתאריך
    11.08.2011
    עיר
    בת ים
    אחשלי מזה ציפיות שאתה רוצה מהטים מה אתה יכול לדעת אם ילך עם הרוסט הזה ועם הרוסט הזה..
    בכ"מ עובדים על הרעיון של הערוץ למציאת טים ככה שלא צריך לפתוח פורום
    [22:23:19] <XSiDE^lastone> ima sheli nidresa
    [22:23:23] <XSiDE^lastone> be sderot shenkin
    [22:23:30] <H4XX0R|victoR> ok

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי h4myak
    אחשלי מזה ציפיות שאתה רוצה מהטים מה אתה יכול לדעת אם ילך עם הרוסט הזה ועם הרוסט הזה..
    ערוץ זה מבולגן עזבו לא יצא כלום גם נגיד מישהו מפרסם שהוא free לא כולם רואים אתזה באותו רגע כי הרוב לא מסתכלים לשם רוב הזמן ובפורום זה נשאר ואפשר לראות אחר כך..

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    ולא פורום אלא נושא נעוץ בפורום cs. פשוט וטוב. ראיתי פורומים שעשו ככה זה ממש מעולה הכל מאורגן אין ספאם אין כלום רק כל המידע מסודר כמו שצריך וכן, מאות אנשים מצאו ככה טימים.

הצטרף בתאריך
    11.08.2011
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי Afflicted
    ערוץ זה מבולגן עזבו לא יצא כלום גם נגיד מישהו מפרסם שהוא free לא כולם רואים אתזה באותו רגע כי הרוב לא מסתכלים לשם רוב הזמן ובפורום זה נשאר ואפשר לראות אחר כך..
    אבל זה לא ככה...
    אם מישהו רוצה טים הוא עושה !reg בערוץ ואם הוא רוצה לראות איזה שחקנים עשו REG אז הוא עושה עוד פקודה לא זוכר.. קיצר תקרא את האשכול
    [22:23:19] <XSiDE^lastone> ima sheli nidresa
    [22:23:23] <XSiDE^lastone> be sderot shenkin
    [22:23:30] <H4XX0R|victoR> ok

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי h4myak
    אבל זה לא ככה...
    אם מישהו רוצה טים הוא עושה !reg בערוץ ואם הוא רוצה לראות איזה שחקנים עשו REG אז הוא עושה עוד פקודה לא זוכר.. קיצר תקרא את האשכול
    אבל זה סתם מסובך, למה סתם להקשות, מה שהצעתי הרבה יותר פשוט! למה לפתוח ערוץ ולעשות מזה כזה עניין כשאפשר לנעוץ פה נושא תאמין לי הרבה יותר טוב וכן במירק יש מלא תקלות בעיות סיבוכים וזה מסובך... וג יש הרבה שחקנים טובים שלא משתמשים במירק בכלל..

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי h4myak
    שהם יהיו אקטיב?....
    בכל מקרה דווקא די אהבתי את הרעיון, יותר פשוט, לא מסובך במקום עכשיו לבנות בוט במירק...אבל שוב למה אתם פותחים את זה פה בפורום? שלחו למנהלים אימיילים והם יראו את זה וידונו על זה.

נכתב במקור על ידי Afflicted
    אבל זה סתם מסובך, למה סתם להקשות, מה שהצעתי הרבה יותר פשוט! למה לפתוח ערוץ ולעשות מזה כזה עניין כשאפשר לנעוץ פה נושא תאמין לי הרבה יותר טוב וכן במירק יש מלא תקלות בעיות סיבוכים וזה מסובך... וג יש הרבה שחקנים טובים שלא משתמשים במירק בכלל..
    זה ממש ממש לא מסובך.....

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    up

הצטרף בתאריך
    30.11.2011
    וואלה אני מת למצוא טים נמאס מהגאטרים אבל רוב הקבוצות שנכנסתי אליהם עושים פוזה רציניים וזה שבוע אחרי זה כולם מתחילים לריב על שטויות ומתפרקים וואלה נמאס...

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי LasT0nE
    וואלה אני מת למצוא טים נמאס מהגאטרים אבל רוב הקבוצות שנכנסתי אליהם עושים פוזה רציניים וזה שבוע אחרי זה כולם מתחילים לריב על שטויות ומתפרקים וואלה נמאס...
    בדיוק חח חופרים לך כמה הם רציניים ובסוף סתם ילדים שלא מבינים מה הם רוצים מהחיים שלהם.. מה אתה אומר על הרעיון שהצעתי אבל?

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    אתה בעניין שכל מי שהוא LOW-MID ירשום HIGH כן?

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי yevKules
    והם ממש HIGH חח
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    אם רק היית מדפדף בפורום היית רואה שזה בדיוק מה שאנחנו הולכים לעשות! רק טיפה יותר משודרג

http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1483343

הצטרף בתאריך
    22.02.2012
    נכתב במקור על ידי yevKules
    כן.. אבל בודקים אתזה נו לא ישר לוקחים לטים... אני אישית יודע שאני מידל לא יותר מזה ובקהילה הזאת יש ממש קצת high כמעט כולם פה mid ו mid+..
    ומישה ירשום שהוא high והוא בקושי mid יעשה לעצמו בושות.. ואנשים שבאמת רציניים לא יחרטטו.. כמו חבר שלי מהשכבה הוא בקושי low רושם free high לא רציני בשיט אונליין לא יותר משעה ביום מחפש טים רציני עאלק ועוד אומר לי שאני חתיכת נוב ועם לא קבלתי הזמנה לADV החרא הזה שגם עם אני יקבל כזאת אני לא ירצה אז אני נוב.. אז כאלה ילדים מסכנים לא חסר פהD: אבל עדיין אפשר יהיה למצוא מישהו לעשות איתו 3 משחקים ולהחליט.. עם לא אז הלאה.. עדיין לדעתי הרבה יותר טוב ופשוט מלפתוח ערוץ שזה סתם כאילו ואו אנחנו משוכללים מירק איזה מתקדמים אנחנו זה לא ככה זה סתם מסבך ומה שאני מציע פה הרבה יותר פשוט ונוח.

הרשמה