תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    10.03.2012
    עיר
    ראשון לציון
    ZigZag Kapra Game Advanced Rev 2.0
    - קירור למעבד Arctic Freezer 13
    - לוח אם Gigabyte GA-Z68AP-D3-B3
    - זיכרון G.Skill DDR3 8GB (2x4GB) 1600MHz 9-9-9-24 Ares
    - ללא SSD לא צריך אמרו לי "סתם בזבוז כסף"
    - כונן קשיח Seagate Barracuda 7200.12 ST1000DM003 3.5" 1TB 64MB SATA3
    - כרטיס גרפי Sapphire Radeon HD7850 OC 2GB GDDR5 PCIe
    - צורב LG GSA-GH22N x22 SATA Black DVD
    - מארז ללא ספק Thermaltake M9 Window
    - ללא-(זה למאווררים נוספים למארז) לא יודע אם צריך עוד או לא,לא שזה יקר אפשר 1 עד 3 90 ש"ח 2, 121 ש"ח ל-3, 1 זה 49 ש"ח
    - ספק כח Antec HCG-620 620W
    כמות: 1
    מחיר: 5,455*ש"ח ( למזומן:5,346*ש"ח )

Dell 23" UltraSharp U2312HM Monitor IPS

כמות: 1
    מחיר: 1,040*ש"ח ( למזומן:1,019*ש"ח )

* סה"כ מחיר לכל הפריטים (כרטיס אשראי):*6,494*ש"ח*
    * סה"כ מחיר לכל הפריטים במזומן שטרות:*6,364*ש"ח**(2% הנחת מזומן שטרות)

אז מה אתם חושבים (לי אמרו זה טוב אבל צריך גם לשאול אחרים) לשפר או לעזוב איך שזה אני לא רוצה לקנות ואחרי כמה זמן לגלות שזה לא טוב וזה כבר ישן (לא שאני מאמין שזה יהיה מהיר מדבר אתכם 3-4 שנים לכל היותר כי לא יודעים מה יהיה הדור הבא של המשחקים) תודה על עזרתם נ.ב אם יש מקום זול יותר שמביא את המפרט הזה או יותר טוב תגידו לי ושוב תודה
    "עכבר לא אוכל גבינה"

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    קודם כל לא רשמת איזה מעבד אתה מכניס, רשמת רק את הקירור.

אגב, הייתי ממליץ אם אתה כבר בפלטפורמת 1155 ואתה משקיע בקירור רציני, ללכת על i5 2500K עם קירור Scythe Mugen 2 או 3, 3 הוא חדש יותר אז עדיף, וכמובן רצוי לבקש מהחנות לבצע OC למעבד אם הם נותנים לך את האופציה, כי זה מעבד עם פוטנציאל OC אדיר.

מבחינת לוח האם שים לב שהוא לא אידיאלי במידה ותרצה להוסיף עוד כרטיס למערך CF, מכיוון שהסלוט PCI-E השני רץ רק בתדר של 4X, מה שאומר ששני הכרטיסים ירוצו ב4X, מה שאומר ביצועים נחותים יחסית, הייתי ממליץ על לוח האם הזה הלוח הזה תומך גם בSLI וגם בCF, וכאשר הלוח יריץ שני כרטיסים, שניהם ירוצו במהירות 8X

הצורך שלך בSSD מותנה בעבודה שאתה תבצע עם המחשב, אם אתה מתכנן רק לשחק במחשב ולבצע בו עבודות משרדיות פשוטות (עבודה עם WORD לדוגמה) אז באמת אין צורך בSSD...

הזיכרונות שבחרת הם בסדר למרות שהתדר שלהם לא אידיאלי אבל ההשפעה של הנתון הזה היא מינימלית על תפקוד המערכת

מבחינת קירור למארז, המארז ללא שום תוספות מגיע עם שני מאווררי 120 מ"מ שיכולים לקרר את המארז בצורה איכותית בלי בעיה, אתה באמת מודאג אתה יכול להוסיף עוד מאוורר אחד, יותר מזה לדעתי יהיה מיותר.

בגזרת ספק הכוח הייתי ממליץ על הספק הבא:
    http://www.tms.co.il/product/10421
    הוא קיים גם בגרסה מודולרית אם אתה מעוניין ליצור קצת יותר סדר במארז.

עקרונית המפרט של המחשב עצמו מבלי להחשיב את עלות המסך יצא יקר מאוד יחסית לביצועים שהוא יספק...יכול להיות שמחירי החנות גבוהים מהרגיל אבל לדעתי יש כאן השקעה לא נבונה בחלק מהרכיבים.
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    בתוספת למה שמור כתב, אפ אפשר שבמארז של המחשב יהיו פילטרים של אוויר שאפשר לפרק ולנקות.
    חשוב מאד למנוע כניסת אבק לחלל המארז.
    אולי גם עדיף לחשוב על לוחות אם יותר חדשים של סדרת Z78 Ivy bridge , וככה תהיה מוכן לשדרוג עתידי.
    בנוגע לכונן SSD, גם כונון קטן של 75-60 ג'יגה יכול לתרום משמעותית להרחבת צוואר הבקבוק של המחשב הממוצע. נכון שזה ממש לא חובה, וגם ככה מחשב חדש עולה מהר. אבל אחרי שהתקנת אתה לא תחזור אחורה.
    ומכיוון שאתה מתכוון להשקיע מחיר כזה במחשב יש סיכוי להשחיל אחד לחבילה.
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    תשקיע על i7
    אגב נראה לי שעם מחשב כזה אפשר לשגר טילים

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    אכן לוח אם לא ממש מומלץ . הלוח ש -MPTG רשם לך הרבה יותר טוב ומתקדם, אם יש באפשרותך שים לב גם ללוחות הצ'יפ-סט Z77, לוחות מאוד מתקדמים וחזקים אבל המחירים שלהם גם גבוהים כרגע.
    אני אשדרג בקרוב ללוח הזה - מאוד מומלץ.
    מעבד I5 2500K באמת שמספיק היום לכל מטרה מעל ומעבר, למרות זאת מעבדי
    I7 2600K חזקים יותר אך גם יקרים יותר - השאלה כמה אתה רוצה להשקיע כסף בתמורה לכמה שיפור בביצועים.
    מבחינת ספק כח - אם אתה מתכוון להתקין בקרוב או בעתיד שני GPU לך על ספק כח של 750W פלוס, אם לא - 600W + מספיק
    נערך לאחרונה על ידי WarFox89; 01.05.2012 בשעה 14:54.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    בתקציב כזה אתה יכול להכניס 7950 בכיף

הצטרף בתאריך
    10.03.2012
    עיר
    ראשון לציון
    הכרטיס מסך 7950 יותר יקר זה להוסיף עוד אלף (אני חושב ) ואני לא יודע בקשר ל-i7 זה כבר מעל התקציב שלי הבעיה היא שאני לא יודע איך לקנות את המחשב כי זה הראשון שאני מרכיב ואני לא יודע כל כך מה לקנות חוץ מהכרטיס וזיכרון RAM דיסק קשיח אני קצת מסובך אם המסך של המחשב משהו טוב לא הכי יקר אני יכול עד 23 אינץ' ואני לא יודע הרבה על מעבדים ולוחות אם.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    טוב הכנתי עבורך מפרט לדוגמה, משהו שמנצל קצת יותר טוב את התקציב שלך:
    http://www.tms.co.il/preview/spec/2a1klfmg

המפרט כולל i5 2500K יחד עם קירור Scythe Mugen 3 ובמפרט יש בקשה להמהיר את המעבד לביצועים אפילו יותר טובים.

במפרט יש את הלוח הבא:
    http://www.gigabyte.com/products/pro...px?pid=4144#sp

לוח חדש ואיכותי מבית Gigabyte שכולל את ערכת השבבים Z77 והוא Ivy Bridge ready, כך שאם אי פעם תרצה לשדרג את המעבד שלך, מבחינת לוח האם אתה כבר מסודר.

8GB Ram מבית Kingston

כונן קשיח 1TB של Seagate

מארז של LanCool שמגיע עם 3 מאווררים, 2 מאווררי 140 מ"מ מקדימה ועוד מאוורר 120 מ"מ מאחורה, בנוסף הוספתי עוד מאוורר 140 מ"מ של Scythe לחלק העליון של המארז

ספק 620W של SeaSonic, ספק שאני יכול להמליץ עליו מניסיון כי גם לי יש אחד כזה, עושה את העבודה שלו בלי שום בעיות והוא גם מודולרי על מנת ליצור עוד סדר במארז

כרטיס מסך Radeon HD 7950 3GB מבין Sapphire, כרטיס מאוד חזק ואיכותי אתה יכול גם לבחור ב-7850 שרצית במקור או אולי בכרטיס מהדור הקודם כי עכשיו המחירים שלהם זולים יחסית והביצועים שלהם עדיין מעולים.

כונן דיסקים בסיסי יחסית שיכול לעשות את העבודה.

המסך גם כלול במחיר של המחשב, אני ממליץ לך להשוות נתונים מסכים ולהתרשם בעיניים שלך לפני שאתה קונה, חבל שתתאכזב, עקרונית המסך הזה הוא איכותי מאוד ולא אמורה להיות איתו בעיה.

מחיר סופי:
    ₪6743

תהנה!
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    10.03.2012
    עיר
    ראשון לציון
    באמת תודה
    רק עוד משהו בקשר למסך הוא טוב או שאני צריך ממש לבדוק את זה ???
    נערך לאחרונה על ידי TAEDO-X; 02.05.2012 בשעה 16:24.

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי TAEDO-X
    באמת תודה
    רק עוד משהו בקשר למסך הוא טוב או שאני צריך ממש לבדוק את זה ???
    המסך נראה מתקדם מאוד ואיכותי מאוד, הנתונים שלו נראים טובים ועדכניים והוא מציג הרבה מאוד פיצ'רים שיוכלו לשמש גם משתמשים שרוכשים מסך למטרות עיצוב ועבודה עם מדיה וגראפיקה.

הייתי מציע שתלך לראות אותו רק כדי להתרשם מאיכות הצפייה, אבל לדעתי אין לך מה לחשוש בנוגע לרכישה שלו.
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    תקנה מEBAY יצא לך פחות אבל אתה במילא לא תקשיב לי

הצטרף בתאריך
    07.09.2010
    לדעתי עדיף לך לקנות I5 2500K.
    תחשוב שלי יש i5 2400 ואין משחק שאני לא מריץ ב- FULL HD על ההגדרות הכי גבוהות ב-60 FPS (עם 2 כרטיסי 6970 אמנם, אבל זה מה שאני אומר אם תשקיע בכרטיס מסך טוב, ה- i5 2500K יכול יותר מלהספיק לך)

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    נכתב במקור על ידי Sudden_Hitman
    לדעתי עדיף לך לקנות I5 2500K.
    תחשוב שלי יש i5 2400 ואין משחק שאני לא מריץ ב- FULL HD על ההגדרות הכי גבוהות ב-60 FPS (עם 2 כרטיסי 6970 אמנם, אבל זה מה שאני אומר אם תשקיע בכרטיס מסך טוב, ה- i5 2500K יכול יותר מלהספיק לך)
    זה שהמשחקים רצים אצלך על FULL HD על הגדרות גבוהות עם FPS טוב, זה לא ממש קשור למעבד אלה יותר לזוג - 6970 שברשותך, אם תחליף אפילו למעבד יותר ישן כמעט ולא יהיה שינוי בביצועים
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    קרית מוצקין
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    זה שהמשחקים רצים אצלך על FULL HD על הגדרות גבוהות עם FPS טוב, זה לא ממש קשור למעבד אלה יותר לזוג - 6970 שברשותך, אם תחליף אפילו למעבד יותר ישן כמעט ולא יהיה שינוי בביצועים
    זה לא מדויק, עם זוג כרטיסי מסך כל כך עוצמתיים, מעבד מיושן יחסית עלול להיות "החוליה החלשה" במערכת ויצור בסופו של דבר צוואר בקבוק, דבר שיגביל את תפוקת הכרטיסים וייצר בסופו של דבר FPS נמוך...
    מור - MPTG

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי MPTG
    זה לא מדויק, עם זוג כרטיסי מסך כל כך עוצמתיים, מעבד מיושן יחסית עלול להיות "החוליה החלשה" במערכת ויצור בסופו של דבר צוואר בקבוק, דבר שיגביל את תפוקת הכרטיסים וייצר בסופו של דבר FPS נמוך...
    ואם כבר מגיעים לשוחח על זה, גם למהירות של RAM יש פאקטור לאלו שממש, אבל ממש חשוב להם מהירות העבודה מול הדיסק הקשיח (או במקרה המדובר SSD), מי שמחובר דרך SATA3 לSSD שלו יקבל מהירויות 4K יותר גבוהות כאשר הRAM שלו מעל ל1600MHZ.
    אבל מי סופר ?
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הרשמה