תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    בוקר טוב,
    אני רק רוצה להגיד לכולכם שאת כל מה שרשמתם על שינוי תוכן הערוצים המתקדמים והטורנירים אנו (צוות Vgames.CS) לקחנו לתשומת ליבנו ובימים הקרובים אנחנו נתדיין עליהם על מנת לראות עד כמה רעיונות אלו ברי ביצוע מבחינה טכנית והאם הם באמת יביאו לשינוי בקהילה.

שלא תבינו אותי לא נכון, יכול להיות גם מצב שנחליט שכרגע הרעיונות שלכם לגבי הקהילה לא מתאימים בשלב זה. אך מצד שני יכול להיות שחלקם דווקא כן.

במידה ונמצא שחלק מהרעיונות מתאימים וברי ביצוע אני מבטיח לכם שהם יכנסו לתוקף מתי שנראה זאת לנכון ועל כל התפתחות בנושא זה אנחנו נעדכן אותכם בפורום ובערוצים המקובלים.

אז לכל אלו שרושמים שאנחנו לא מתייחסים, אני רוצה להגיד פה חד וחלק שכל מה שאתם רושמים זוכה להתייחסות מרבית מצד ההנהלה הבכירה של הקהילה ואני שמח לראות שהקהילה מנסה לקחת חלק פעיל בתפקוד השוטף של הערוצים, דבר שהיה זניח בעבר ועל זה אני משבח אותכם.
    נערך לאחרונה על ידי angello; 30.04.2012 בשעה 07:27.

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    אחלה נאום אחי

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    בוקר טוב גם לך ;)

שום שינוי בערוצים לא יביא תועלת מהסיבה הפשוטה שאנשים פה משקיעים את רוב האנרגיה שלהם בלכתוב בפורום או לבקר את המערכת ולחפש אשמים מאשר להשתפר לאט לאט ולהבין שהסיבה שהם גרועים היא שהם לא רציניים מספיק.

ויבואו אלה שיגידו AOT צ'יטרים בלה בלה בלה אין לי זכות לדבר בלה בלה בלה אז אני עונה לכם כבר מעכשיו שלפחות אנחנו (AOT) ידידי, הרמנו קבוצה חזקה ורצינית (אמנם לא הגענו ללאנים אבל הראנו פה פעילות חזקה) שהחזיקה כחצי שנה בערך עם כמעט אותו רוסט שזה מאוד מכובד.
    ויודעים מה? נניח ואנחנו צ'יטרים, לפחות השקענו את האנרגיה בלקנות/להשיג צ'יטים (מה שלא עשינו כן? הכל בתיאוריה) רק בשביל להשתפר ולהתקדם.

שורה תחתונה - הפורום לא יקדם אתכם לשום מקום להפך רק יעשה אתכם בוטים. (ראה: yevKules,ev0tron ועוד כמה מהסוג שלהם)

בהצלחה רבה לכם

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    יפה מאוד ואם אני יכול לעזור ברעיונות ליישום התכנית אז בכיף

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    נכתב במקור על ידי wapz
    בוקר טוב גם לך ;)

שום שינוי בערוצים לא יביא תועלת מהסיבה הפשוטה שאנשים פה משקיעים את רוב האנרגיה שלהם בלכתוב בפורום או לבקר את המערכת ולחפש אשמים מאשר להשתפר לאט לאט ולהבין שהסיבה שהם גרועים היא שהם לא רציניים מספיק.

ויבואו אלה שיגידו AOT צ'יטרים בלה בלה בלה אין לי זכות לדבר בלה בלה בלה אז אני עונה לכם כבר מעכשיו שלפחות אנחנו (AOT) ידידי, הרמנו קבוצה חזקה ורצינית (אמנם לא הגענו ללאנים אבל הראנו פה פעילות חזקה) שהחזיקה כחצי שנה בערך עם כמעט אותו רוסט שזה מאוד מכובד.
    ויודעים מה? נניח ואנחנו צ'יטרים, לפחות השקענו את האנרגיה בלקנות/להשיג צ'יטים (מה שלא עשינו כן? הכל בתיאוריה) רק בשביל להשתפר ולהתקדם.

שורה תחתונה - הפורום לא יקדם אתכם לשום מקום להפך רק יעשה אתכם בוטים. (ראה: yevKules,ev0tron ועוד כמה מהסוג שלהם)

בהצלחה רבה לכם
    בקצרה, אתה לא רוצה לקבל REMOVE
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    כול הכבוד לכם באמת דור
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב

הצטרף בתאריך
    06.05.2010
    עיר
    חולון
    בוקר טוב ושמחים לשמוע שמתחייסים ברצינות .

Majestix Manager

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    בקצרה, אתה לא רוצה לקבל REMOVE
    למה שאני אקבל רימוב אם כביכול סוגרים את הערוץ? :O
    ואם אתה מתכוון לזה שאני רוצה להמשיך לשחק שם אתה צודק בהחלט, מאוד כיף שם ואין שום סיבה שאני אתמוך בסגירת הערוץ.

אני מאוד ממליץ לך להשתפר ולנסות להתקבל למועדון מאוד אחלה שם, אנשים טובים.

הצטרף בתאריך
    25.01.2012
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי wapz
    למה שאני אקבל רימוב אם כביכול סוגרים את הערוץ? :O
    ואם אתה מתכוון לזה שאני רוצה להמשיך לשחק שם אתה צודק בהחלט, מאוד כיף שם ואין שום סיבה שאני אתמוך בסגירת הערוץ.

אני מאוד ממליץ לך להשתפר ולנסות להתקבל למועדון מאוד אחלה שם, אנשים טובים.
    ניראה לי שאתה לא מכיר אותו אם אתה אומר שהוא צריך להשתפר ..

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    נכתב במקור על ידי jARA
    האמת היא שאני לא מכיר אותו ספציפית אבל אני מכיר את הקבוצה שלו (או שהוא היה בה פעם) EFD ולצערי הם (עדיין/היו) על הפנים

ואם Gehalim היה פוגע כמו שאתה מתאר את זה תאמין לי שהייתי זוכר אותו. אז כן, הוא צריך להשתפר.

נ.ב: בתגובה הראשונה שלי, שכחתי להוסיף אותך, גחלים, לרשימה של יבקולס ואבוטרון, אני מבקש את סליחתך, מגיע לך יציע של כבוד בפורום.

הצטרף בתאריך
    21.05.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי jARA
    מה אתה משווה בין AWKARD ל-WAPZ?

הצטרף בתאריך
    06.08.2010
    עיר
    אור עקיבא
    תפסיקו כבר לבכות שיסגרו את הערוצים האלה כי בנינו , מי שמבקש לסגור אותם זה או שאין לו אידיוי או שניקו אותו מהאידיוי
    והאלה שאומרים שלסגור תערוצים יביא רמה של חול - אתם באמת חושבים שבחו"ל אין ערוצי גאטרים עם סיסמא ועל סיקרט?
    בארץ אנשים לא יודעים איך להשתפר - אני רואה אנשים שמשחקים שנייייים והרמת משחק שלהם פשוט על הפנים

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי wapz
    בוקר טוב גם לך ;)

בהצלחה רבה לכם
    בכל ה-3 שנים שאני משחק אני הוכחתי את עצמי ולא רק באונליין, אני בחיים לא חיפשתי גישות ורק שתהיה בעניין אני הייתי בVG.ADV עוד לפני ש-AOT היו קיימים בכלל.
    אני לא כמוך אני פגעתי גם בלאן ואני גם לא אחד שאומר לכולם שהם בוטים ולא יודעים לשחק כשאתה עוד בכלל לא היית בלאן .

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    חבר'ה, אנחנו פה בשביל לעשות לכם כיף.
    אם לא נגיע למצב שלפחות 90 אחוז מכם יהייה מרוצה, אז אנחנו לא מנהלים טובים לצערי.
    כמובן שיש עדיין מהלכים שאין באפשרותנו לבצע, ולכן אנחנו בודקים כל הצעה עם כל הצוות, מתדיינים עליה, בודקים את כל האופציות והאפשרויות.
    אני מקווה שנגיע להחלטה שרובכם תהיו שמחים ממנה.

הצטרף בתאריך
    24.02.2012
    נכתב במקור על ידי energent
    כול הכבוד לכם באמת דור
    +1

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    יפה! מקווה שתגיעו להחלטה שהקהילה תהנה ממנה... לא רק בקשר ל ADV אלה יותר לאנים וליגות וכאלה יותר כיף.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    "D"D"D"D

הצטרף בתאריך
    07.06.2008
    נכתב במקור על ידי yevKules
    בכל ה-3 שנים שאני משחק אני הוכחתי את עצמי ולא רק באונליין, אני בחיים לא חיפשתי גישות ורק שתהיה בעניין אני הייתי בVG.ADV עוד לפני ש-AOT היו קיימים בכלל.
    אני לא כמוך אני פגעתי גם בלאן ואני גם לא אחד שאומר לכולם שהם בוטים ולא יודעים לשחק כשאתה עוד בכלל לא היית בלאן .
    זה מאוד קשה להאמין לאחד כמוך שבהווה הוא לא פוגע בשיט (אותו דבר כמו עם גחלים, אני לא מכיר אותך אישית ואף פעם לא התרכזתי בצורת המשחק שלך אבל היית בקבוצה שהיא הייתה על הפנים p4v ושוב, אם היה שם שחקן שבלט ופגע קצת יותר הייתי זוכר אותו.)
    אולי היית בלאן, ופגעת כמו שאתה פוגע באונליין, אבל מה שאתה פוגע באונליין לא מספיק בשביל להחשב שחקן טוב.
    הלאן כולה מוכיח אם אתה צ'יטר או לא ואם אתה רציני. אוקי אז צ'יטר אתה לא, אתה רציני, אבל מה עם להיות טוב? :S

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי wapz
    זה מאוד קשה להאמין לאחד כמוך שבהווה הוא לא פוגע בשיט (אותו דבר כמו עם גחלים, אני לא מכיר אותך אישית ואף פעם לא התרכזתי בצורת המשחק שלך אבל היית בקבוצה שהיא הייתה על הפנים p4v ושוב, אם היה שם שחקן שבלט ופגע קצת יותר הייתי זוכר אותו.)
    אולי היית בלאן, ופגעת כמו שאתה פוגע באונליין, אבל מה שאתה פוגע באונליין לא מספיק בשביל להחשב שחקן טוב.
    הלאן כולה מוכיח אם אתה צ'יטר או לא ואם אתה רציני. אוקי אז צ'יטר אתה לא, אתה רציני, אבל מה עם להיות טוב? :S
    לפעמים צריך לשרוף אותך.
    David 'EskiN' Eskin

הצטרף בתאריך
    15.05.2009
    נכתב במקור על ידי wapz
    לא רוצה להיתערב וזה גם לא כזה מעניין אותי

אבל אתה מרים תאף שלך על אחרים כאילו אתה מינימום spawn

די להיתעסק באיך אחרים משחקים תסתכל על עצמך זה לא אמור לעניין אותך..

יום טובב

הרשמה