תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  06.11.2011
  עיר
  אשקלון
  הודעות
  739
  ''Naruto'' הינה אנימה מצליחה ביותר, אשר בה מסופר על הרפתקאותיו של נארוטו אוזאמקי, נינג'ה מתבגר אשר מעוניין לזכות בהכרה ושואף בבוא היום להפוך למנהיג הכפר שלו ולנינג'ה החזק מכולם. רוצים לדעת עוד האנימה המסקרנת הזו? קראו את המשך הסיקור.


  ---------------------------------

  Naruto


  אורך פרק: נע בין 22 דקות ל25 דקות.
  מספר פרקים: 220.
  ז'אנר האנימה: פעולה, קומדיה, דרמה, שונן.
  יוצר: מסאשי קישימוטו.

  ----------------------------------

  ''Naruto'' הינה סדרת אנימה, אשר נוצרה על ידי מסאשי קישימוטו ושודרה לראשונה ב-3 באוקטובר 2002. עלילת האנימה מתמקדת בעיקרה בילד בן 12 בשם נארוטו אוזומאקי, שבו כלוא שד-שועל רב עוצמה בעל תשעה זנבות. 12 שנים לפני תחילת הסדרה, השד שועל בעל תשעה זנבות, תקף את כפר הנינג'ות קונוהא וגרם להרס רב ולהרג של אנשים רבים. על-מנת להביס את השועל השתמש ההוקאגה הרביעי בטכניקת נינג'ה אסורה, על-מנת לכלו את שד השועל בתוך בנו התינוק שזה עתה נולד, נארוטו. השימוש בטכניקה שבה השתמש עלתה לו בחייו. בהווה, נארוטו גדל להיות ילד שובב ובודד, זאת משום שלאורך כל שנות ילדותו תושבי הכפר נידו אותו מפני שבתוכו נכלא השועל בעל תשעת הזנבות שכמעט והחריב את הכפר. מפני שהיחס כלפי נארוטו היה משפיל, הוא עולל לבני הכפר מעשי קונדס, כדי למשוך תשומת לב. לבסוף, נארוטו מחליט להצטרף לאקדמיית הנינג'ות על מנת שבבוא היום הוא יוכל להפוך לנינג'ה החזקה ביותר בכפר (הוקאגה) ולזכות סוף סוף בהערכה מצד תושבי הכפר.


  השועל בעל תשעת הזנבות.

  נארוטו הינו נינג'ה מכפר העלה הנסתר (קונוהא), אשר מתגלה אלינו לראשונה במבחני סיום האקדמיה לנינג'ות, שם נכשל בשלישית. מיזוקי, אחד ממוריו, אמר לו שאם יקח את המגילה של ההוקאגה הרביעי הוא יוכל ללמוד את הטכניקות, אשר חבויות במגילה וכך יוכל לעבור את מבחני הקבלה. נארוטו האמין למיזוקי ולבסוף התברר שמיזוקי רימה אותו ורצה את המגילה לעצמו. לאחר קרב ממושך בין נארוטו ומיזוקי על המגילה, נארוטו הצליח להביס את מיזוקי באמצעות ג'וטסו (טכניקת נינג'ה) חדשה מהמגילה, הנקרא "קאגה בונשין". בעקבות אותו קרב ראה אירוקה (מורו השני של נארוטו). את יכולותיו המדהימות והחליט לבסוף לקדם אותו לנינג'ה. לאחר שאירוקה מקדם את נארוטו לנינג'ה, נארוטו הופך לחבר בצוות 7 שבו הוא מכיר חברים חדשים. צוות 7 הורכב מנארוטו, קאקשי, סאסקה וסאקורה. קאקאשי הינו הסנסיי של נארוטו, סאסקה וסאקורה. הוא אומן על ידי אביו של נארוטו והוא נחשב לג'ונין הכי טוב בכפר העלה הנסתר. לקאקאשי כמה יכולות מאוד חזקות כגון עין ''השארינגאן'' שמאפשרת לו לחקות כל מהלך של יריבו. לקאקשאי יש אך ורק עין אחת שבה יש את ''השארינגאן'' מפני שהוא קיבל אותה מחברו, שנהרג בקרב ותכונה זו איננה תורשתית. סאסקה הינו אחד מחברי צוות 7 שעברו מאוד השפיע עליו כל חייו. הוא הינו היחיד מבין שני האנשים היחידים בעולם אשר להם יש את יכולת ''השארינגאן''. כל שאר האנשים אשר להם היו את אותה היכולת הזו, מתו על ידי איטאצ'י, אחיו של סאסקה, אשר רצה לבדוק את גבולות יכולתו על ידי הריגת כל בני שיבטו. סאסקה בעל יכולות מדהימות ולאחר זמה מה, הוא לומד את אחת היכולות שקאקאשי פיתח. סאקורה הינה אחת מהנינג'ות המרכיבים את צוות 7. חלומו של נארוטו הוא להיות בן-זוגה של סאקורה, אך חלומה הוא להיות בת-זוגתו של סאסקה. לסאקורה קיימות יכולות כוחניות חזקות במיוחד וגם יכולות רפואיות חזקות שאותם היא לומדת מטסונדה (ההוקאגה החמישי).


  צוות 7 ואירוקה.

  תוך כדי התפתחות העלילה מתקיימים בחינות הצ'ונין, ששם נארוטו פוגש באדם אשר מאוד דומה לו, גארה. אשר גם בן נמצא שד כלוא. גארה כמו נארוטו גדל לסביבה מדחיקה ולא אוהבת ותומכת אבל לעומת נארוטו, גארה לא רכש חברים תוך כדי חייו ולכן מטרתו העיקרית בחייו היא להרוג וכמה שיותר. תוך כדי בחינות הצ'ונין מתגלה אויב חדש, ששמו הוא אורוצ'ימארו, שאותו אימן ההוקאגה השלישי ביחד עם ג'יראיה וטסונדאה. אורוצ'ימארו עקר מהכפר העלה והפך לאחד האויבים הגדולים של הכפר. במהלך הבחינות החל קרב בין אורוצ'ימארו לבין ההוקאגה השלישי ולבסוף אורוצ'ימארו ניצח וההוקאגה השלישי נהרג. לאחר מותו של ההוקאגה השלישי יוצאים נארוטו וגיראיה לחפש את טסונדה כדי להביא אותה לכפר ולמנותה לההוקאגה החמישי. תוך כדי מסעם נארוטו לומד טכניקות חדשות ומעניינות.


  טריילר:
  ?enablejsapi=1&rel=1&modestbranding=0&showinfo=0&wmode=transparent&vq=hd1080&rel=0&iv_load_policy=3" frameborder="0" allowfullscreen>

 • #2
  הצטרף בתאריך
  12.08.2010
  הודעות
  1,259
  הלינק של הטריילר פוגם ..

 • #3
  הצטרף בתאריך
  10.04.2011
  עיר
  נצרת-עילית
  הודעות
  5,029
  lolllllllllllllllllllllllllllll
  nicee

 • #4
  הצטרף בתאריך
  22.04.2012
  הודעות
  200
  אחלה סיקור תמשיך ככה!

 • #5
  הצטרף בתאריך
  10.06.2009
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  4,063
  אחלה סיקור, תעשה גם לשיפודן D:  ךםך פייל שלי, כבר יש סיקור לשיפודן
  Liran: שמעת אותו בסטרז, או ב CT

  Liran: וואו אחי, איזו התכערות.

  reps for jesus
  shots for satan

 • הרשמה