תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 51
    הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    את הרעיון הזה הביא NIGHTMARE
    אז ככה
    התגובה של NIGHTMARE:
    אני אישית מאוד לא תומך בערוצי ADV\PRO חושב שהם הורסים את הקהילה... לא בגלל הערוץ בגלל האנשים שבתוכו איך שחקן יכול להחשב לPROFESSIONAL שאין לו בכלל קבוצה והוא סתם עושה גטרים ומיקסים? צריך לשנות את התוכן של הערוץ לא לסגור אותו.. נקודה למחשבה בשבילכם ;)
    עם מעט שיפור:
    הערוצים VGAMES.PRO , VGAMES.ADV לא יהיו ערוצים של שחקנים נפרדים.
    הרעיון הוא הערוצים הללו יכללו אך ורק קבוצות. קבוצות שעלו ל ADV ומADV ל PRO.
    איך קבוצות יעלו למועדונים ?
    יראו אקטיביטי בליגות נייטקאפים ומשחקים רשמיים.
    וכמו ששמעתי יהיו הרבה ליגות ונייטקאפים אז ככה קובעים אם קבוצה עולה או לא.
    אז יהיו הרבה הזדמיונות לקבוצות להוכיח את עצמן ולהראות תוצאות.
    אני לא מאמין בבחינות , זה לא מראה יכולת של שחקן כקבוצה זה מראה יכולת של שחקן כGATHER.
    אם יש עוד מישהו שרוצה להוסיף ולהביא רעיוניות בבקשה

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    עזוב אותך חבל על ה5 הדקות שלך על כיתבת ההאשכול הזה
    ינעלו לך את זה הם לא יכולים להיתמודד מול זה

הצטרף בתאריך
    25.07.2011
    נכתב במקור על ידי Latika
    אז ככה
    התגובה של NIGHTMARE:
    אני אישית מאוד לא תומך בערוצי ADV\PRO חושב שהם הורסים את הקהילה... לא בגלל הערוץ בגלל האנשים שבתוכו איך שחקן יכול להחשב לPROFESSIONAL שאין לו בכלל קבוצה והוא סתם עושה גטרים ומיקסים? צריך לשנות את התוכן של הערוץ לא לסגור אותו.. נקודה למחשבה בשבילכם ;)
    עם מעט שיפור:
    אני לא מאמין בבחינות , זה לא מראה יכולת של שחקן כקבוצה זה מראה יכולת של שחקן כGATHER.
    +1

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי villikid2
    אז שיהיו מנהלים שכן יכולים להתמודד עם הרעיון הזה
    אני חושב שכל מי שמתנגד לרעיון זה אנשים ששואפים להיות עם גישות ולהיות PRO GATHER...

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    אני מסכים אם הרעיון.אבל המנהלים לא יעשו כלום לגביו,גם את הרעיון שלי הצעתי למסטול והוא שלל את הרעיון בלי סיבות הגיוניות וגם angello.המנהלים של הקהילה הזאתי כבר מיואשים והם לא מנסים אפילו דברים חדשים...
    כי דקה אחת של עצבים היא בזבוז 60 שניות של אושר

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Latika
    אז שיהיו מנהלים שכן יכולים להתמודד עם הרעיון הזה
    אני חושב שכל מי שמתנגד לרעיון זה אנשים ששואפים להיות עם גישות ולהיות PRO GATHER...
    בוא ניראה הם יכולים להיתמודד עם ז

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    על מנת שאני אוכל לעבור על כל ההצעות שלכם אני מציע שתעשו את זה באופן מסודר ולא המוני, שלח לי למייל את מה שאתה חושב בצורה מסודרת.

[email protected]

הצטרף בתאריך
    10.08.2010
    נכתב במקור על ידי Latika
    אז ככה
    התגובה של NIGHTMARE:
    עם מעט שיפור:
    +1
    מילה במילה זה בדיוק מה שאני הצעתי למסטול באימייל אבל נראלי הוא התעלם

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    אני מסכים אם הרעיון.אבל המנהלים לא יעשו כלום לגביו,גם את הרעיון שלי הצעתי למסטול והוא שלל את הרעיון בלי סיבות הגיוניות וגם angello.המנהלים של הקהילה הזאתי כבר מיואשים והם לא מנסים אפילו דברים חדשים...
    מתי תבינו שהעם רוצה העם מקבל
    זה לא מה שהם רוצים מה שאנחנו הרי אנחנו השחקנים לא ?

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    נזרום איתך באותו הראש כי אנחנו באמת רוצים להביא שינוי לקהילה ואני רוצה ומתלבט באמת עם כולם כדי לדעת מה הרוב חושבים:

אחרי שסגרנו את כל הADV וPRO והכנסו רק קבוצות, איזה גאטרים בידיוק יהיו שם? לא שמתבססים על יכול של שחקן כGATHER?
    ואם נבטל את הגאטרים לגמרי, לא תיהיה פעילות בערוץ (חוץ מטורנירים) אלה רק עוד "גישה" במירק בשביל לנפח את הWHOIS?

אני שואל ברצינות, ואני מחכה לתשובות של כולם.
    תנו הצעות, אנחנו נתחשב ונראה לנכון אם הדבר אפשרי.
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    פתחתי את האשכול, בכדי שתענו לנו על השאלה של אריאל.

הצטרף בתאריך
    24.02.2012
    נכתב במקור על ידי villikid2
    +1

הצטרף בתאריך
    04.11.2011
    נכתב במקור על ידי foriel
    נזרום איתך באותו הראש כי אנחנו באמת רוצים להביא שינוי לקהילה ואני רוצה ומתלבט באמת עם כולם כדי לדעת מה הרוב חושבים:

אחרי שסגרנו את כל הADV וPRO והכנסו רק קבוצות, איזה גאטרים בידיוק יהיו שם? לא שמתבססים על יכול של שחקן כGATHER?
    ואם נבטל את הגאטרים לגמרי, לא תיהיה פעילות בערוץ (חוץ מטורנירים) אלה רק עוד "גישה" במירק בשביל לנפח את הWHOIS?

תאמת יניב צודק שחקן לא אמור להתקדם כיחיד ורוב השחקנים שעכשיו ברגע זה ב"אידיווי" בפרוטקציה או חבר של המנהל , הרעיון של יניב יפה עשות ניקוי כללי להכניס רק כקבוצות ואז גם יהיה כיף לשחק להתחיל הכל מחדש להביא מנהלים רצייניים שלא עושים פרוצקטיה ואפשרות שניה זה בכלל לסגור תמועדונים האלה ADV\PRO וככה אנשים יבינו שזה או לפרוש או לפתוח כלאן וככה יהיה הרבה יותר כלאנים ויהיה שווה להשקיע בליגות ובלאנים כי מה שקורה כרגע כולם עושים כל היום גטארים כל אחד יותר מושפע מהשני מי שרוצה לעשות גאטר יש לו את ה-VGAMES-GATHERS
    זה הדעה שלייי אני רואה לנכון לקדם את המשחק כמו בחול לסגור את המועדנים המסריחים האלה כי השחקנים במקום לחפש כלאן מחפשים תגישה ת-WHOIS באמת שעדיף להעיף תדבר המסריח הזה שנקרא אידייוי ופרו שיהיה לכם אחלה של יום .

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    עיר
    בת ים
    לדעתי הצעה שלך היא אחלה אבל צריך להשאיר pro adv ולפתוח vgames.advteams
    שאתה קטן נותנים לך שם כשאתה גדל אתה צריך לדעת לישמור עליו.

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    נכתב במקור על ידי foriel

כששחקן נמצא לבד והכלאן שלו קבע ל 9 ועכשיו רק 4 אין לו מה לעשות נכנס לגאטר , עכשיו מן הסתם שהשחקן שנמצא נכנס עם קבוצה חזקה ולא סתם עוד קבוצה אז הוא די שחקן סביר נגיד עכשיו הוא משחק בכלאן חזק ששחק בטימפלי מחשב וכל החארטות שיש שם נכון ? אז תחשוב שכמוהו יש עוד 4 שחקנים איתו ועוד 5 שמולו שלא באים להגיד יש לי גישות ואני רץ עם דיגל ..
    וגם נתחיל מזה שהוא מדבר בתור שחקן גדול עם ניסיון שנמצא שם ..
    נערך לאחרונה על ידי devilo; 29.04.2012 בשעה 21:37.
    AvielSoul

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי foriel

תיקון : אם הרעיון הזה יילך אפשר להשאיר את הגאדרים כי זה יהיה רק לכיף ותכלס זה לא יעניין אף אחד זה רק בזבוז של זמן אתה יכול לעשות משחק עם הטים.
    נערך לאחרונה על ידי Latika; 29.04.2012 בשעה 21:44.

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    שתבינו אני מנסה להגיע פה לאותו ראש עם המנהלים, נגיע למצב בקהילה הזאת שה ADV PRO לא יהיה בכלל נושא שיחה.
    מה שיהיה חשוב איזה קבוצה תנצח ואת מי.
    למצב הזה אני רוצה להגיע, ואסור לנו לזלזל בשום קבוצה כי רוב הקהילה עד היום עשתה את זה כי אין להם "גישות"
    צריך לתת לכל קבוצה הזדמנות להוכיח את עצמה ככה המצב של הקהילה ישתפר.

הצטרף בתאריך
    04.11.2011
    תבינו מה שאתם קוראים לזה ADV\PRO זה רק הרס תקהילה הישראלית בלי וויכוח.
    הרבה שחקנים מעדיפים ת-WHOIS של הגישה להגיד אני שחקן אידיוי אתה פבליק
    ומה נוצר מזה שחקנים מתחילים לזלזל בכלאנים לא פותחים כלאן ועם פותחים יוצאים מהכלאן אחרי שבוע אומרים אני שחקן אידיוי הם בוטים אני יכול למצוא משהו יותר טוב וככה זה ניהיה הרגל צריך להעיף תדבר הזה .. באמת שעם יעיפו את זה תוך חודש פחות או יותר תראו איך הקהילה הישראלית מתפתחת פי 20 שחקנים ילחמו כדי להשאר בכלאן כי הם ידעו שלא יהיה להם אחרי זה למה לשחק. ויהו הרבה כלאנים תוכלו לארגן טורנירים של 16 24 32 קבוצות באמת שזה הרס רק תקהילה הישראלית.
    תעשו עם זה מה שבאלכם וכל אחד ואחד יודע שאני צודק עכשיו גל , איתמר , דור מקווה שאתם קוראים את זה ותעשו עם זה משהו זה עכשיו בידיים שלכם אני אמרתי את שלי.

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי shuffling
    תבינו מה שאתם קוראים לזה ADV\PRO זה רק הרס תקהילה הישראלית בלי וויכוח.
    הרבה שחקנים מעדיפים ת-WHOIS של הגישה להגיד אני שחקן אידיוי אתה פבליק
    ומה נוצר מזה שחקנים מתחילים לזלזל בכלאנים לא פותחים כלאן ועם פותחים יוצאים מהכלאן אחרי שבוע אומרים אני שחקן אידיוי הם בוטים אני יכול למצוא משהו יותר טוב וככה זה ניהיה הרגל צריך להעיף תדבר הזה .. באמת שעם יעיפו את זה תוך חודש פחות או יותר תראו איך הקהילה הישראלית מתפתחת פי 20 שחקנים ילחמו כדי להשאר בכלאן כי הם ידעו שלא יהיה להם אחרי זה למה לשחק. ויהו הרבה כלאנים תוכלו לארגן טורנירים של 16 24 32 קבוצות באמת שזה הרס רק תקהילה הישראלית.
    תעשו עם זה מה שבאלכם וכל אחד ואחד יודע שאני צודק עכשיו גל , איתמר , דור מקווה שאתם קוראים את זה ותעשו עם זה משהו זה עכשיו בידיים שלכם אני אמרתי את שלי.
    תכלס, זה הדגשה של הדברים שחוזרים וחוזרים אבל שום דבר לא נעשה

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    לפי מה שאתה אומר אתה מעיף 85% ממי שנימצא בערוצים אם לא יותר...
    אחי חלאס כמה שאני באותו ראש איתכם אתם לא מבינים דבר 1!
    עד שאנשים לא יעשו סוויטץ בראש ויפסיקו לחשוב כל הזמן על גישות ובמקום זה יחשבו על קבוצה כי זה הרבה יותר כיף שאתה רציני והכול לא יהיה פה כ-ל-ו-ם ככה שאין לך מה להתאמץ יסגרו את המועדונים? מה זה יעזור אנשים עדיין לא יפתחו קבוצה כי הם לא רוצים....
    מה שכן יכול לעזור זה שתשימו את הערוצים על SECRET וככה כל הבכיינים פה לא יוכלו להגיד לא לוקחים אותי כי אין לי גישה ככה וככה....
    אבל לא משנה מה תעשו כלום לא יעזור ואי אפשר להאשים את המנהלים כי הם עושים עבודה מצויינת אני אישית לא הייתי מתאמץ אפילו לקרוא את השטויות שלכם.

תפנימו עד שלא יהיה פה סוויטץ בראש לקהילה הזאת שמה שחשוב ומהנה הרבה יותר זה טים כלום לא יזוז פה לילה טוב.
    David 'EskiN' Eskin

הרשמה