תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    כבר הרבה זמן שלא רצה פה ליגה רצינית שתעורר פה את העניינים ותעביר תחושה שיש בשביל מה לשחק , אז Vgames אתם חייבים להרים ליגה עם פרסים שאפילו תסתיים ב OFFLINE , שנרגיש שיש בשביל מה לשחק CS בארץ.
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    כל מילה בשעול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    אמרו כבר שהשבוע תיצא ליגה משהו טוב.
    David 'EskiN' Eskin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    כשפתחתי אשכול לפני כחודשיים, והצעתי את הרעיון, והתחלתי להוזיז עניינים ואפילו ארגנתי מקום ללאן, בהתחלה כולם אמרו "כן כן" ושהתחלתי לרשום קבוצות הגענו למספר שמבייש את כל ההשקעה שעשיתי.

אני לא מבין, אתם לא יודעים מה אתם רוצים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.04.2011
    נכתב במקור על ידי MastuL
    כשפתחתי אשכול לפני כחודשיים, והצעתי את הרעיון, והתחלתי להוזיז עניינים ואפילו ארגנתי מקום ללאן, בהתחלה כולם אמרו "כן כן" ושהתחלתי לרשום קבוצות הגענו למספר שמבייש את כל ההשקעה שעשיתי.

אין הרבה קבוצות רצניות בערוץ
    umirin bro?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2011
    נכתב במקור על ידי MastuL

פשוט פתח אשכול לפני שאתם מריצים ליגה מי כן רוצות להשתתף .
    מי שמאשר את ההגעה ולא מגיע פשוט תשעו אותם מהליגות אומשהו .. תחליטו אתם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי MastuL

חחחחח

זה כל כך נכון וזה פשוט מביך לראות את זה מהצד את כל ההתבכיינויות שלכם וכשכן נותנים לכם את מה שאתם רוצים אז בסוף אתם לא מגיעים.
    Liran: שמעת אותו בסטרז, או ב CT

Liran: וואו אחי, איזו התכערות.

reps for jesus
    shots for satan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    נכתב במקור על ידי oryanr141
    חחחחח

זה כל כך נכון וזה פשוט מביך לראות את זה מהצד את כל ההתבכיינויות שלכם וכשכן נותנים לכם את מה שאתם רוצים אז בסוף אתם לא מגיעים.
    איפה התבכיינות ? לאנשים אין טעם לפתוח קבוצה כשאין להם מה לעשות ככה זה בארץ , אין מנהלים שיקדמו אותם אז הם לא יפתחו קבוצה אין להם שחקנים רציינים למה כולם בראש שלהם זזה הגישות אז אין להם איך לפתוח ועד שיש להם לוקח להרים פה ליגה חצי שנה ואז כבר הכל מתפרק וככה זה יהיה כל פעם אחשלי זה לא משהו חדש..
    AvielSoul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי devilo
    איפה התבכיינות ? לאנשים אין טעם לפתוח קבוצה כשאין להם מה לעשות ככה זה בארץ , אין מנהלים שיקדמו אותם אז הם לא יפתחו קבוצה אין להם שחקנים רציינים למה כולם בראש שלהם זזה הגישות אז אין להם איך לפתוח ועד שיש להם לוקח להרים פה ליגה חצי שנה ואז כבר הכל מתפרק וככה זה יהיה כל פעם אחשלי זה לא משהו חדש..
    אביאל, אתה מדבר שטויות.
    כאחד שהיה איתנו בצוות, אתה יודע בדיוק מה עצר אותנו מלהרים טורניר (שרתים).
    ועכשיו כשהם חזרו, אנחנו מתחילים להוזיז עניינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    נכתב במקור על ידי MastuL
    אביאל, אתה מדבר שטויות.
    כאחד שהיה איתנו בצוות, אתה יודע בדיוק מה עצר אותנו מלהרים טורניר (שרתים).
    ועכשיו כשהם חזרו, אנחנו מתחילים להוזיז עניינים.
    תמיד שמשהו אומר משהו שלא מתאים לכם אתם אומרים לא ולא אבל זה האמת ולפעמים היא כואבת אתם כל הזמן משקיעים בשטויות שלא עוזרות ואחר כך "הקהילה חיה ויש מה לעשות" אבל אתם בעצם לא עושים כלום חוץ מלזיין תמוח על דברים שיהיו ושיש ואתם לא חייבים לי כלום מן הסתם אבל לפחות תהיו ישרים ותעשו דברים של הכלל במקום לעשות לי ערוץ DM שאין מה לעשות בו תרימו כמה ליגות למשל לכמה חלקים תעשו טורנירים על עוד פרסים על שרת במקום סתם חארטות.. שבוע טוב
    AvielSoul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי devilo
    אני לא זוכר מתי בדיוק ומי ומה כי זה לא באמת מעניין אותי, אבל תקן אותי אם אני טועה, לא מזמן מישהו מההנהלה הגבוהה ניסה להרים פה לאן לקבוצות, ונרשמו איזה 3 ורבע.

זה לא לעשות צחוק מהעבודה?
    Liran: שמעת אותו בסטרז, או ב CT

Liran: וואו אחי, איזו התכערות.

reps for jesus
    shots for satan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי devilo
    אל מה אתה מדבר? אני זוכר שהוא פתח אשכול שהוא מארגן לאן בגיים-פריק כולם אמרו הם באים כולם יאללה כן רוצים יאללה
    היה לאנים בגיים-פריק אפילו 8 קבוצות לא היו וגם לטורנירים של ויגיימס קבוצות בקושי נרשמות..
    ואז הם בוכים שאין ליגות אבל כשבאמת היו ליגות אבל אף אחד לא נרשם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    נכתב במקור על ידי oryanr141
    אני לא זוכר מתי בדיוק ומי ומה כי זה לא באמת מעניין אותי, אבל תקן אותי אם אני טועה, לא מזמן מישהו מההנהלה הגבוהה ניסה להרים פה לאן לקבוצות, ונרשמו איזה 3 ורבע.

זה לא לעשות צחוק מהעבודה?
    סבבה לאן זה משהו אחר אבל אל תשכח ששבוע אחר כך בתאריך יותר נוח לאנשים היה 8 קבוצות ..
    והיה ליגה בפסח שנפלה בגלל שלא השקיעו בה והלכו לדברים אחרים למשל ..
    AvielSoul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי devilo
    שחקנים מטבעם רוצים להשתפר ושואפים תמיד לעלות ברמת המשחק שלהם כולל גם רמת המשחק של שאר השחקנים איתם הם משחקים. ובשביל זה נוצרו "הגישות" כמו שאתה אומר שאלו בעצם המועדונים. (ADV וה-PRO).

ועכשיו אני מדבר אל שחקנים כמוך ואל הרוב המוחלט של הפורום הזה והקהילה בכלל, מנהלים לא יכולים לקדם סתם כי בא להם. אתם צריכים להוכיח את עצמכם או דרך בחינות למועדון ה-ADV שמתקיימות אחת לכמה זמן, או דרך בניית קבוצה יציבה שתראה תוצאות חיוביות לאורך זמן. אני מבטיח לך שהמנהלים לא ישארו אדישים בנושא ובמידה ונמצא לנכון נקדם את אותם שחקנים הראויים לכך - דבר זה נוגע גם לשחקנים שכבר נמצאים במועדון ה-ADV.

מקווה שנתתי לך מענה שיספק אותך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    נכתב במקור על ידי anJook
    שחקנים מטבעם רוצים להשתפר ושואפים תמיד לעלות ברמת המשחק שלהם כולל גם רמת המשחק של שאר השחקנים איתם הם משחקים. ובשביל זה נוצרו "הגישות" כמו שאתה אומר שאלו בעצם המועדונים. (ADV וה-PRO).

ועכשיו אני מדבר אל שחקנים כמוך ואל הרוב המוחלט של הפורום הזה והקהילה בכלל, מנהלים לא יכולים לקדם סתם כי בא להם. אתם צריכים להוכיח את עצמכם או דרך בחינות למועדון ה-ADV שמתקיימות אחת לכמה זמן, או דרך בניית קבוצה יציבה שתראה תוצאות חיוביות לאורך זמן. אני מבטיח לך שהמנהלים לא ישארו אדישים בנושא ובמידה ונמצא לנכון נקדם את אותם שחקנים הראויים לכך - דבר זה נוגע גם לשחקנים שכבר נמצאים במועדון ה-ADV.

אין בעיה גם אני שיחקתי שם ודי הרבה בוא אני יגיד לך משהו פתחת ערוץ מתקדם ? יפה מאוד תדאג שלא יהיו פרוטקציות עשית את זה יש לך ערוץ טוב אחר כך תתחילו לעלות בכמות במקום שחקן שחקן או שתיים פעם בשלושה חודשים נגיד אתה בתור מנהל מהגבוהה שיחקת עם איזה שחקן במיקס הוא פגע הכל דבר איתו לעוד משחק שתיים שלוש אתה רואה שהוא מתאים תעלה אותו במקום שהוא יחכה חצי שנה לבחינות ואז עד שהוא ייבחר וזהו
    התגובות שלי בהתחלה לא היו בשביל הערוץ הזה היו בשביל הקהילה בכללי
    AvielSoul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    נכתב במקור על ידי devilo
    אין בעיה גם אני שיחקתי שם ודי הרבה בוא אני יגיד לך משהו פתחת ערוץ מתקדם ? יפה מאוד תדאג שלא יהיו פרוטקציות עשית את זה יש לך ערוץ טוב אחר כך תתחילו לעלות בכמות במקום שחקן שחקן או שתיים פעם בשלושה חודשים נגיד אתה בתור מנהל מהגבוהה שיחקת עם איזה שחקן במיקס הוא פגע הכל דבר איתו לעוד משחק שתיים שלוש אתה רואה שהוא מתאים תעלה אותו במקום שהוא יחכה חצי שנה לבחינות ואז עד שהוא ייבחר וזהו
    התגובות שלי בהתחלה לא היו בשביל הערוץ הזה היו בשביל הקהילה בכללי
    מועדון ה-ADV כבר מחוץ לתחום שלי, את המועדון מנהלים crossader ו-xyretic, שניהם בעלי ניסיון קודם ויודעים את העבודה. ניתן לפנות אליהם דרך המירק בערוץ הראשי.
    vgames#
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2009
    עיר
    אשקלון
    נכתב במקור על ידי anJook

בתגובה הזאת אתה עובד על עצמך נראה לי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי MastuL

מסכים איתך אבל אולי מקום להתחיל ישר בטורנירים גדולים(עצוב שהגדולים הזה זה 8 קבוצות) תתחיל עם תחרויות קטנות של 4 קבוצות, ראש בראש 2 קבוצות של BO3, לעשות CAS של 6 קבוצות, לאט לאט להתקדם ל8 קבוצות, לעשות לאן קטן של 4 קבוצות, כי הרי מכל הנסיונות כבר הבינו שאין הרבה קבוצות ושאין היענות בתחרויות אז למה לא להתחיל בקטן בתדירות גבוה ואז אנשים מסכנים שלא פותחים קבוצה "כי אין תחרויות"(להעיף להם כאפה עם הבולבול) יתחילו גם לפתוח ולהירשם וכו' וכו'.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2010
    לפי דעתי תעשו תחרות בנתיים קטנה לא בלאן ושנשחק בא ואולי ככה שיהיה יותר תחרויות אנשים ירצו להשתתף ויבנו טימים וככה נוכל לשחק גם בלאן תתחילו לארגן תחרויות בנתיים .

My Gaming Gear
    Headsets : Steel Series Siberia v2
    Mouse : Razer Abyssus
    Pad : SteelSeries 9H
    Keyboard : Razer Arctocsa
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    כרגע יש ליגה בתכנון, צפו לפרטים בימים הקרובים.
    שתף ב-Google+

הרשמה