תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    היי כולם!
    לדעתי הבטא הייתה מעולה, לא סבלתי מניתוקים מיותרים, לא היו לי באגים לא מובנים והכל עבד מעולה..
    בכל זאת, למי שכן עבד, איזה לקחים לקחתם מהבטא שתיישמו במשחק כשהוא יצא?

הלקחים שלי הם:
    1) לפתוח דיון מסודר שיסביר איך מצטרפים לגילד כדי למנוע מאנשים לרוץ אחריי.
    2) לגרום לכולם לשחק PVE כמה שיותר בהתחלה כדי להצליח לנצח בWvWvW וככה להשיג הרבה Badges וXP.
    3) לארגן את הגילד כדי לכלול כמה שיותר אנשים בWvW, כששיחקתי בWvW ממש קינאתי בגילדות שהיו מאורגנות מספיק בשיל להביא 20+ אנשים בקבוצה.
    זו השאיפה לבטא הבאה, במקום ללכת קבוצה של 5-6 אנשים, ללכת קבוצה מטורפת של אנשים כדי לקרוע את כולם ובאמת להצליח להשתלט על בסיסים.
    4) להמשיך לעזור לחדשים וללמד אותם כמה שיותר כדי שכשהמשחק יצא הם יוכלו להיות שווים ולנצח - Burnzz: "איך חוזרים לחיים???" חחחחח

סך הכל נהנתי מהבטא, וזה קרה אך ורק בזכותכם, תודה לכולם על הבטא הכייפית

אוהב אתכם.
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.02.2007
    הצלחתי לשחק ומעבר להנאה והכיף שהמשחק מספק, אני רוצה להתמקד בכמה בעיות מאוד גדולות לדעתי כרגע שפוגעות בחוויה.

1) גרפיקה: למרות שזה היה די צפוי, המשחק הזה ממש לא אופטימיל במנוע שלו. יש לי מחשב חזק בכל קנה מידה שגם בMEDIUM לא הצליח להריץ את המשחק הזה בצורה טובה. כשהיה קרב גדול, אז בכלל אין על מה לדבר.

2) חוסר שיויון מובהק בין הקלאסים: בגלל שזה בטא אני לא יתלונן יותר מדי על זה. אבל כרגע יש מצב מובהק. האלמנטליסט שהיה אמור להיות GLASS CANNON הוא ממש לא כזה. הסקילים הרציניים כמו הmeteor shower הוא AOE שקל להתחמק ממנו ונמצא בCD של אזור ה50 שניות. שלא לדבר שעם כמות החיים שיש לך אתה אפילו יכול למות בקלות גדולה מחיות רנדומליות במפה בלי אפשרות לעשות יותר מדי נגד זה.
    ה-thief מאוד חזק בבילד שהופך אותו לבלתי ננראה 80% מהקרב
    ה-necro כרגע כנראה המקצוע הכי OP. ניתן להגיע איתו למצב ממש של GODLIKE עם כל החיים והlifesteal.

3) קרבות גדולים: בין אם זה WVW או PVP מרגיש יותר מדי SPAM ופחות יכולת ותיאום. אני כותב את זה כי אני מרגיש כרגע שזה נובע יותר מאיך שהמשחק בנוי לקרבות האלה מאשר תיאום בין אנשים.

מעבר לזה, העובדה שהPERSONAL STORY הוא באמת אישי עד רמה מסויימת זה מגניב והמשחק מרגיש EPIC בקרבות גדולים. נקווה שזה רק ישתפר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    אני אישית הרגשתי שבאמת אפשר לעשות מה שרוצים במשחק אבל ברגע שאתה מקבלהחלטה לעשות משימה של הסטוריליין או של המשך בדיינמיק אוונטס אז זה מרגיש כאילו המשחק ציפה לבחירה הזאת. זה נשמע מטומטם כי ככה בעקרון המשחק בנוי שלא משנה מה תייה הבחירה המשחק יידע איך להתמודד עם הבחירה שלך, וזה גרם לי להרגיש שאין מאה אחוז של בחירה חופשית..

כמובן שבעיית האינטרנט הייתה חמורה לכל משתתפי הבטא חוץ מכמות יחסית מכובדת שלא חוו את זה

בעקרון נהניתי ממש מהמשחק. ללא ספק משחק מעולה
    Bovich

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.12.2009
    עיר
    תל אביב
    ככה אה? אין בעיה. חחח
    נערך לאחרונה על ידי BurN; 29.04.2012 בשעה 19:04.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    ואלה ניסיתי את המשחק משו כמו 20 דקות אתמול .
    היה ממש מעניין בהתחלה, אבל רציתי לשמור את כול היופי ליציאה של המשחק ולא לעכשיו .
    אז יצאתי .
    HATE SPOILERS .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2009
    מה שאני לוקח איתי למשחק זה שGreatsword זה OP מטורף P:
    אני משחק צ'אר ריינג'ר וזה חזק בטירוף
    לגבי WVWVW לא יצא לי לשחק הרבה, אבל יצא לי קצת לשחק PVP רגיל

Blaze Spellcaster
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2012
    לא הרגשתי בכלל גיבוש מהצד של הגילדה, שחקתי עם 2 חברים פה, ראיתי עוד אנשים משחקים בקבוצות קטנות, אבל תכלס גילדה לא הרגשתי שיש.. הלידרים היו נעולים בחדר שלהם רוב הזמן והאנשים של הסטרימינג בשלהם, איפה הניהול? שאלתי אם הקימו את הגילדה אמרו לי כן ובכלל לא עניין אף אחד. לא ידעתי שעשיתם בכלל WVW אז חבל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    היום התחיל לעבוד לי המשחק, נכנסתי ל-TS למצוא אנשים מהגילדה לשחק איתם. כל ה-TS היה מחולק לקבוצות של 2-3 מפוזרים בחדרים שלא קשורים למה שהם שיחקו.
    אנשים לא ממש רצו לעזור למי שרק התחיל לשחק וזה די מאכזב.

בכל מקרה, החלטתי להפסיק לשחק בבטא אחרי שעה של משחק, כמו כמה פה שכבר אמרו- לא רוצה להרוס. משום מה כל חצי שעה בערך זה יוצא לי מהמשחק ועושה לי את החלון דיווח הזה לAnet.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    הלקחים שלי יהיו על בסיס ניהול הגילדה מבחוץ ולא מהמשחק כי הוא לא עבד לי.
    אז ככה בלי לקרוא תגובות של אנשים זה מה שלמדתי מימנו לקח הגילדה הזאת :

1.ביום שישי בערב הפתיחה של הבטא היה שכונה ב TeamSpeak ולא היה ניהול נכון של הגילדה עם זה מבינת היכרות/הדרכה והצטרפות במשחק - טופל אנחנו נגייס Officers לגילדה משום שלמנהלים אין תמיד זמן לטפל בכולם.

2. לפתוח אשכול בפורום של עזרה/שאלות ובעיות במשחק - עשיתי זאת, אך ההכיפה על האשכול לא היה מספיק טוב.

זה הבעיות העיקריות שאני חושב שהיה איתם בעיה במהלך הבטא.

אם יש מישהו שהיה לו בעיה כלשהי בגילדה/במשחק ובהתנהלות שירשום על מנת שנוכל לקחת לתשומת ליבנו.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    טוב מאוד שאתם מציפים את נושא הגילד.
    אני אקח את זה לבטא הבאה - אז גם יהיו OFFICERS ויהיה יותר קל לנהל אותה.

הבטא הזאת הייתה יותר להיתלהבות אז לא יצא לנו להיות מגובשים מספיק, לקחתי את הלקח הזה, תודה.
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    שקט בטים ספיק מאוד חשוב, אי אפשר להבין כלום כשכולם מדברים ביחד וזה סתם יוצר כאוס ואי סדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי .Bacon
    שקט בטים ספיק מאוד חשוב, אי אפשר להבין כלום כשכולם מדברים ביחד וזה סתם יוצר כאוס ואי סדר
    שמע שאתה מארגן WvW ויש הרבה אנשים שלא יודעים איפה נפגשים או דברים כאלה אתה צריך להגיד להם אבל זה קשה שיהיה סדר שכולם רוצם לדעת.
    בכללי אני חושב שהיינו צריכים להיות יותר מגובשים כגילד לא יודע אם היייתם בWvW או ראיתם גילדיים ענקיים של איזה 30 - 40 אנשים ביחד קופצים עליכם ואין לכם כלכך מה לעשות.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי Lith
    שמע שאתה מארגן WvW ויש הרבה אנשים שלא יודעים איפה נפגשים או דברים כאלה אתה צריך להגיד להם אבל זה קשה שיהיה סדר שכולם רוצם לדעת.
    בכללי אני חושב שהיינו צריכים להיות יותר מגובשים כגילד לא יודע אם היייתם בWvW או ראיתם גילדיים ענקיים של איזה 30 - 40 אנשים ביחד קופצים עליכם ואין לכם כלכך מה לעשות.
    הבעיה העיקרית הייתה שאנשים נכנסו למשחק בלי להכנס לTEAM SPEAK ואז גם אם אני רוצה לארגן WVW אז רוב האנשים בכלל לא בTS...

קח דוגמא, אתמול ניסיתי לארגן משהו, בסוף יצאנו איזה 6 אנשים (שזה נחמד, אבל לא מספיק), כי הם היחידים שהיו בTEAM SPEAK.
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2012
    נכתב במקור על ידי Lafa
    הבעיה העיקרית הייתה שאנשים נכנסו למשחק בלי להכנס לTEAM SPEAK ואז גם אם אני רוצה לארגן WVW אז רוב האנשים בכלל לא בTS...

קח דוגמא, אתמול ניסיתי לארגן משהו, בסוף יצאנו איזה 6 אנשים (שזה נחמד, אבל לא מספיק), כי הם היחידים שהיו בTEAM SPEAK.
    רפי עם כל הכבוד אלייך, למה לא שמעתי בכלל שאתם ב-WVW? :/ הייתי 24\7 בטימספיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    נכתב במקור על ידי MaxDBN
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי MaxDBN
    גם אתה וגם שרון שקר...
    זה שאתם בTS לא אומר שאתם עונים כשאני עובר אליכם לחדר ושואל - אתה פה???
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2009
    עיר
    בת-חפר
    נכתב במקור על ידי Lafa
    גם אתה וגם שרון שקר...
    זה שאתם בTS לא אומר שאתם עונים כשאני עובר אליכם לחדר ושואל - אתה פה???
    שמע לארגן WvW זה לא מי שזורם עכשיו זה צריך לארגן אנשים ושעה תעשה כמו שעשיתי אתמול פתחתי אשכול(נכון שלא היו הרבה תגובות) תקבע שעה ותגיד גם לאנשים בTS מתי לבוא אני עשיתי את זה אתמול היינו איזה 15 אנשים נכון שזה לא קבוצה גדולה אבל זה עדיין משהו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2012
    חחחח גם נכון מי שמעליי ^
    יכול להיות שהלכתי לכמה דקות.. זה לא נקרא לארגן!! שמע לא מאשים אותך, זה טוב שיש לקחים
    עובדה כשנכנסתי לחדר שלכם ושאלתי אם יש בכלל גילדה אמרתם לי כן,
    בכלל לא ידעתי על זה ואמרתם לי "נו זה רק בטא".. בזה זה נגמר. אז איפה הגילדה פה אם אתם משחקים רק אחד עם השני? מה כיף בלידרים שנעולים אצלהם בחדר עם סיסמא כל הזמן?

חוץ מכמה פעמים שנורמן בא לשאול מה נשמע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    אני אישית רציתי להנהיג את הגילד. אבל לא היה סדר וכולם כבר התחילו בלעדיי כי הייתי תקוע בFORT ASPENWOOD בהתחלה. ואני לא מאשים אותם
    בסוף פשוט נהנתי מכל רגע ושיחקתי אם חברים. ארגונים של 2V2... 1V1.. 5V5 WVW הכל..
    זאת הייתה הבטא הכי נורמלית ושהכי נהנתי בה בינתיים מקווה לטוב בבטא הבאה.

אני יודע שאין עדיין BALANCE בPVP. ויש עוד הרבה בעיות שARENANET חייבים לתקן. אבל זה בטא אז אי אפשר לשפוט אותם עד שהמשחק לא יצא.

בוא נקבע ככה. בטא הבאה כולם בTS בכל זמן שהם במשחק.
    ארגון זה הכל
    "Risen from life,Risen to death"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    אני לצערי הייתי בין האחרונים שנתנו להם לשחק.
    אז אין לי שום טענות לגבי זה שלא הייתי בגילד.
    אבל המסקנות שלי מהבטא הזה מבחינה של ניהול של הקהילה.
    1) אני ואורן תכננו לעשות את זה לאירוע גדול, שעה לפני שהבטא ניכנס אנחנו כולנו היינו בטימספיק, אני ואורן תכננו לנאום, לארגן את ההנהלה של הגילד כמו שצריך, ולענות על שאלות של אנשים.
    אבל מה שדפק את כל האירוע... היה שהם בשושו פתחו את הבטא, שעה לפני הזמן המתוכנן, ואז כולם ניכנסו וזה לא עניין כבר אף אחד. אז בטא הבאה, שעתיים מראש. רפי ובר תרשמו את זה.
    2) אם אני רוצה שבמשחק לכשיצא, אני אשחק קודם Norn... אסור בתחלית האיסור לפתוח Norn בבטא..... חבל להרוס לעצמי
    3) חוץ מהבעיות התחברות שהיה לחצי מהעולם (שגם הסתדרו בסופו של דבר) הבטא היתה מוצלחת לדעתי. לא היו לי לאגים בכלל, באגים מצאתי כמה ושלחתי להם והם אמרו לי תודה
    המשחקיות מדהימה, ממש מרגישים את ההבדל בין אם משחקים עם אנשים ולבין אם משחקים לבד, הם איכשהו עשו שממש ירגישו את ההבדל ולכן ממש נירצה לשחק עם אנשים. קיצר בטא מוצלחת.
    שתף ב-Google+

הרשמה