תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    30.09.2011
    עיר
    חולון
    זה שקהילות אחרות\חדשות חושבות שהם יכולות להתחרות בויגיימס...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.06.2011
    hilarious
    U MAD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    תאמין לי שהיום אפשר אחי, אין רמה כבר ב VG , רק צריך שיקום איזה מישהו
    יבנה אתר חזק וערוץ חזק ויאיאיאיאילהה
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    כולם יכולים להתחרות בויגיימס,
    בא בנאדם רציני בונה אתר, ובתחיל מ2-3 קהילות גדולות שזה SC2 CS1.6 ו-COD או LOL..
    מתחיל מדברים קטנים כמו ערוץ מירק וגאטרים עובר לנייטקאפים וטורנירים ואז מרוויח או משקיעה כסף ועושה לאן.
    מבטיח לך ברגע שקהילה אחרת תרים לאן גדול כמו ויגיימס פעם כולם עוברים לשם.

אם IGO הייתה רצינית הם יכלו להרים לאן למה כסף מהפרסומות של האתר ושל המנהל הראשי לא היה חסר להם
    הם היו קונים בוטים בכסף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    מה כל כך מצחיק תגיד לי?
    מתי פעם אחרונה עשיתה גאטר ב VGAMES.GATHERS?
    עשיתי שם כמה גאטרים געל נפש דבר ראשון הרמה שזה משהו לא ידעתי שאפשר להיות עד כדי כך גרוע וילדים משחקים שם בלי סוף...
    ועוד הילדים הקטנים שחופרים ויש מלא ילדים קטנים שם...
    גועל נפש אי אפשר לשחק.
    David 'EskiN' Eskin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2011
    עיר
    חנן
    תתפלא זה אפשרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    אתה חושב שאי אפשר להתחרות בהם ? זה רק בגלל שהם קיימים הרבה זמן לא בגלל שיש להם תקציב ופעילויות כי את זה אין להם כמעט בכלל..
    כל ערוץ יכול להתחרות בהם הבעיה שהוא צריך זמן כמו IGO שהייתה לקחה אותם אחרי חצי שנה שנה ..
    AvielSoul
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    בטח שאפשרי למה מי זאת וויגיאמס ? ב 2007-8 FCSI PLANET51 OWN לא ראו את VGAMES ב 2006 FXP כול יום טורנירים בלי הפסקה ....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2011
    עיר
    חולון
    אוקיי טעות שלי חחחחחחחחחחחח ;)
    נערך לאחרונה על ידי tomer_; 29.04.2012 בשעה 13:02.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    כולכם, אבל כולכם מדברים שטויות.
    אתם רואים את זה מהצד, אבל שאתם נכנסים עמוק עמוק לעניינים, הכל מתחרבש והכל נהייה מפחיד יותר.
    קל להגיד "בוא נרים קהילה, נשיג ספונסר, נתפתח ונסגר העניין".
    אני רוצה לראות קהילה שעושה את זה, בצורה רצינית.
    כשניהלתי את הקהילה הקודמת, עם כמה שהיא הייתה עצומה, למצוא ספונסר לא היה הדבר הכי פשוט.

קהילה שמוכיחה את עצמה מבחינת ספונסרים כמו וואלה, גולדמיינד, 012סמייל לא צריכה יותר מזה.
    ויגיימס כרגע מספונסרת ע"י וואלה, וכן, כרגע אין לנו כספים כמו שהיה בגולדמיינד.

ברגע שיתחילו להשתחרר כספים אני רוצה לראות איזה קהילה תעמוד בפנינו (לא שעכשיו יש.. אין קהילה שבאמת מריצה טורנירים רציניים, אולי נייטקאפ גג גאטרים.)

היתרון בויגיימס, שיש לה שרתים יעודיים משלה, בלי שום צורך בספונסר או תלות בו, שלא ייפול שרת ולא יהייה לה מה לעשות, או שהוא יחליט פתאום שלא מתאים לו להמשיך לתת ספונס וכו'.

בנוסף, אתר רציני, כתבות, עדכון, (שכולל כתבים מועסקים), משרדים, קהילות מפותחות בעלות משאבים, לא קיים לכל קהילה (אם קיים בכלל למישהו).

Planet51 למירב ידיעתי לא הגיעו ברמת הרציניות והביסוס לויגיימס, אין עוד קהילה שקיימת יותר מ5 שנים חוץ מוייגימס.
    מה נראה לכם? שסתם כל הקהילות המשובחות שאתם קוראים להם נסגרו? כי לא היה זמן למנהל ? שטויות במיץ עגבניות, הסיבה היא כסף, כסף, ועוד כסף.
    ויגיימס הוכיחה את עצמה מספיק, משנת 1999 ועד היום, עם טורנירים ששום קהילה לא עשתה ולא תעשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2010
    נכתב במקור על ידי MastuL
    אתם רואים את זה מהצד, אבל שאתם נכנסים עמוק עמוק לעניינים, הכל מתחרבש והכל נהייה מפחיד יותר.
    כשניהלתי את הקהילה הקודמת, עם כמה שהיא הייתה עצומה, למצוא ספונסר לא היה הדבר הכי פשוט.

קהילה שמוכיחה את עצמה מבחינת ספונסרים כמו וואלה, גולדמיינד, 012סמייל לא צריכה יותר מזה.

ברגע שיתחילו להשתחרר כספים אני רוצה לראות איזה קהילה תעמוד בפנינו (לא שעכשיו יש.. אין קהילה שבאמת מריצה טורנירים רציניים, אולי נייטקאפ גג גאטרים.)

היתרון בויגיימס, שיש לה שרתים יעודיים משלה, בלי שום צורך בספונסר או תלות בו, שלא ייפול שרת ולא יהייה לה מה לעשות, או שהוא יחליט פתאום שלא מתאים לו להמשיך לתת ספונס וכו'.

בנוסף, אתר רציני, כתבות, עדכון, (שכולל כתבים מועסקים), משרדים, קהילות מפותחות בעלות משאבים, לא קיים לכל קהילה (אם קיים בכלל למישהו).

Planet51 למירב ידיעתי לא הגיעו ברמת הרציניות והביסוס לויגיימס, אין עוד קהילה שקיימת יותר מ5 שנים חוץ מוייגימס.
    מה נראה לכם? שסתם כל הקהילות המשובחות שאתם קוראים להם נסגרו? כי לא היה זמן למנהל ? שטויות במיץ עגבניות, הסיבה היא כסף, כסף, ועוד כסף.
    ויגיימס הוכיחה את עצמה מספיק, משנת 1999 ועד היום, עם טורנירים ששום קהילה לא עשתה ולא תעשה.
    אבל עכשיו שכבר שבועים השרתים עובדים למה נייטכאפ אחד לא רץ? למה אתם לא מגייסים עוד מנהלים שיעזרו לכם לנהל ערוצים?להריץ נייטכאפים תחרויות ועוד אני מדבר על VG.TEAMS יותר
    לא על INC
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי MastuL

איפה הימים של הלאנים במשרדים של vgames למה כבר אי אפשר להריץ טורניר אונליין שנגמר במשרדים של ויגיימס , מה ההוצאות שיש לכם בזה ?!! חשמל ? בואו אני ישלם על החשמל של המחשבים
    נערך לאחרונה על ידי inuse; 29.04.2012 בשעה 14:26.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי amiel33
    אבל עכשיו שכבר שבועים השרתים עובדים למה נייטכאפ אחד לא רץ? למה אתם לא מגייסים עוד מנהלים שיעזרו לכם לנהל ערוצים?להריץ נייטכאפים תחרויות ועוד אני מדבר על VG.TEAMS יותר
    לא על INC
    כמו שאמרתי, אתה עוד תראה שינוי השבוע.
    השבוע אנחנו מתחילים לפרסם את הטורניר המיוחל, שעבדנו עליו לא קצת זמן
    אני מקווה שזה ייתן "Boost" לכל השחקנים היחידים להתאחד לקבוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי inuse
    איפה הימים של הלאנים במשרדים של vgames למה כבר אי אפשר להריץ טורניר אונליין שנגמר במשרדים של ויגיימס , מה ההוצאות שיש לכם בזה ?!! חשמל ? בואו אני ישלם על החשמל של המחשבים
    לצערי בוואלה אין לנו משרדים שבהם ניתן לעשות לאן.
    אבל הכל יכול להתפתח, אני לא מבטיח שום דבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי MastuL
    לצערי בוואלה אין לנו משרדים שבהם ניתן לעשות לאן.
    אבל הכל יכול להתפתח, אני לא מבטיח שום דבר.
    פעם היה את המשרדים של ויגיימס בפתח תקווה והיו מריצים של לאנים קטנים כמעט כל הזמן , כבר אין לויגיימס משרדים ?
    נערך לאחרונה על ידי inuse; 29.04.2012 בשעה 14:29.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2012
    הכל עניין של זמן, רק צריך סבלנות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי inuse
    פעם היה את המשרדים של ויגיימס בפתח תקווה והיו מריצים של לאנים קטנים כמעט כל הזמן , כבר אין לויגיימס משרדים ?
    יש משרדים, הם עברו לת"א, וכרגע יש משרדים רק למי שצריך, בלי ספייר (משרדי מסיבות רשת, משרדים שאין בהם שימוש).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.03.2012
    הוא אומר לך שאין להם אפשרות בגלל הכסף אז מה אתם מבלבלים תמוח...
    זה באמת קשה לנהל קהילה כל כך גדולה לכל כך הרבה זמן,פלאנט עם כל זה שכן הייתה תקופה שהם השאירו ל ויגימס אבק ניסגרו בגלל היכולת הכספית שלהם.
    אז תחשוב שאם הוא אומר לך שאין להם כסף ועדין הקהילה מחזיקה יותר מכל קהילה בארץ (לא שזה חוכמה גדולה) אז קשה להתחרות בה ואני בספק אם מישהו יכול לעשות את זהץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2010
    נכתב במקור על ידי inuse
    אלו היו משרדים של 012 סמייל אז עכשיו ויגיימס בחסות ואללה ויש להם משרדים אחרים וכנראה לא אפשרי לעשות בהם לאנים.
    שתף ב-Google+

הרשמה