תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    ישלי רעיון,אולי תסגרו את הבחינות היחידות(לשחקנים) לADV ותעשו בחינות לקבוצות!מזאת אומרת?,תעשו קבוצות נבחנות זה נגד זה(כמו בנייט קאפ)והמנצחת תשחק נגד קבוצת ADV(או מיקס ADV) ואם הם טובים(ע''פ החלטת השחקני ADV והבוחנים)אז הם יעלו,אם לא אז לא .ומומלץ לעשות את זה כל שבועיים-שבוע ולא כל חודש.זה בהחלט יעודד לשחקנים להקים קבוצות.ואגב קבוצה שרוצה להירשם לבחינות חייבת וותק לפחות של שבוע-שבועיים כדאי שלא סתם ירשמו מיקסים.

מה אתם חושבים?
    כי דקה אחת של עצבים היא בזבוז 60 שניות של אושר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.10.2011
    עיר
    בית שאן
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    ישלי רעיון,אולי תסגרו את הבחינות היחידות(לשחקנים) לADV ותעשו בחינות לקבוצות!מזאת אומרת?,תעשו קבוצות נבחנות זה נגד זה(כמו בנייט קאפ)והמנצחת תשחק נגד קבוצת ADV(או מיקס ADV) ואם הם טובים(ע''פ החלטת השחקני ADV והבוחנים)אז הם יעלו,אם לא אז לא .ומומלץ לעשות את זה כל שבועיים-שבוע ולא כל חודש.זה בהחלט יעודד לשחקנים להקים קבוצות.ואגב קבוצה שרוצה להירשם לבחינות חייבת וותק לפחות של שבוע-שבועיים כדאי שלא סתם ירשמו מיקסים.

מה אתם חושבים?
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי _idoz_

מה אתם חושבים?
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2011
    עיר
    כפר סבא
    ומה אם שחקנים שאין להם קבוצה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2011
    נכתב במקור על ידי -Only-
    שיפתחו קבוצה
    נכתב במקור על ידי Poxdeluxe
    שמע אתה סטם חופר עם זה רוצה קונפיג טוב כך זה קונפיג כל הקונפיג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי -Only-
    יצטרכו לפתוח קבוצה..זה כל הרעיון,שאם הוא יתממש,זה יעודד שחקנים להקים קבוצות ולהשתפר ביחד כדי לעלות לADV.במקום שזה יעודד אותם לשחק כל היום בקלאבים ובגטרים בשביל להתאמן לבחינות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי FOEEE
    שיפתחו קבוצה
    מה דעתך על הרעיון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    זיינתם תמוח על הADV הזה תפתחו קבוצה ושחקו לכיף שלכם, באלך גאדר תעשה גאדר בvGames.Gathers

יופי אני "פותח" קבוצה לבחינות ADV אחרי שעליתי הקבוצה שסתם פתחתי כדי לעלות התפרקה ועכשיו יושבים שם עוד 5 בוטים בערוץ.

עזבו כל מי שרוצה לסגור את הADV הוא סתם אפס שלא מצליח להתקבל לשם ומי ישמע כולה ערוץ בתוכנת צ'אט שנקראת mIRC חחח טמבלים
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2011
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    מה דעתך על הרעיון?
    אני אוהב. הבעיה שאני לא כל כך אקטיב אז אני לא כל כך בצוות כבר..
    נכתב במקור על ידי Poxdeluxe
    שמע אתה סטם חופר עם זה רוצה קונפיג טוב כך זה קונפיג כל הקונפיג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.04.2012
    נכתב במקור על ידי Gehalim
    זיינתם תמוח על הADV הזה תפתחו קבוצה ושחקו לכיף שלכם, באלך גאדר תעשה גאדר בvGames.Gathers

יופי אני "פותח" קבוצה לבחינות ADV אחרי שעליתי הקבוצה שסתם פתחתי כדי לעלות התפרקה ועכשיו יושבים שם עוד 5 בוטים בערוץ.

עזבו כל מי שרוצה לסגור את הADV הוא סתם אפס שלא מצליח להתקבל לשם ומי ישמע כולה ערוץ בתוכנת צ'אט שנקראת mIRC חחח טמבלים
    lama lo ,ze ahla raayon she iftehu teamim ve iye kma she yoter ve ba bhinot iye yoter
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי Gehalim

חחחח אתה מטומטם אני מבין או שאתה סתם עושה את עצמך?קודם כל ע''פ הרעיון קבוצות שיש להם וותק מעל שבועיים יכולות להירשם לבחינות,שנית כל קבוצה שכן תעבור לADV לא נראה לי שהם יהיו "בוטים" וגם העלו אותם בזכות זה שהם קבוצה טובה ואני לא חושב שקבוצה טובה תתפרק,קבוצה שכן תעלה תצטרך שחקנים בינונים-מעולים והדבר החשוב זה Team Play.

לך תראה וואן פיס יא מושפע
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי FOEEE
    אני אוהב. הבעיה שאני לא כל כך אקטיב אז אני לא כל כך בצוות כבר..
    יהיה נחמד אם תעביר את הרעיון לאחרים...כבר שלחתי הודעה בפרטי למסטול נקווה שיענה .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    וואלה עידו רעיון נחמד ביותר

good luck
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.06.2011
    נכתב במקור על ידי _idoz_

מה אתם חושבים?
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2011
    עיר
    כפר סבא
    זה לא רעיון כל כך טוב
    שחקנים שהם טובים ולא רוצים קבוצה אבל כן רוצים להתקדם דרך הגאטרים ולשחק לבד .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2011
    רעיון גרוע.. כדאי להתקבל לADV אני חייב לפתוח קבוצה ?
    ואם אין לי חשק עכשיו לחפש שחקנים לעבוד איתם על טים פליי וכו' ?
    וגם - אם במשחק נגד קבוצת הADV אני יפגע כמו מטורף ושאר השחקנים בקבוצה שלי לא,
    אז רק אני יתקבל ? לא הוגן כלפיהם.. ומצד שני - אם אף אחד לא יתקבל אז זה לא הוגן כלפיי, הרי פגעתי והכל מה אני אשם שהשאר לא פגעו ? קיצר תשאירו את מה שיש איך שזה, רק תעשו את הבחינות כל שבועיים ולא כל חודשיים.
    jesda: shma al tagid lahem aval
    jesda: yesh li zain mamash katan
    jesda: 11 cm beereh
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    מצד אחד זה רעיון נחמד אבל לא כל כך ריאלי, ואני אסביר, יש הרבה שחקנים שלא נמצאים בקבוצה מסיבה כזאת או אחרת וברגע שעושים דבר כזה אתה מנטרל להם את הסיכוי בכלל שלהתקבל לערוץ. בשלב זה עד להודעה חדשה מתכונת הבחינות תישאר כפי שהיא הייתה. לילה טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה