תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    19.11.2011
    בקשר למה שהוא רשם , אני גם מאלה שמסכימים איתו ב100%.
    אתה אומר שלא תהיה רמה אם תורידו את הADV , מה צריך רמה? למה צריך רמה? אתה יודע מתי תהיה רמה פה?

ברגע שתתחילו לתת פה באנים על ימין ועל שמאל לאלה שמקללים , ברגע שכולם יישחקו בשקט ללא קללות , מבטיח לך יהיה פה רמה של חול , אני לא צוחק , ברגע שמתחילים לקלל אחד את השני (בטים לדוגמא) כל הTW עף רחוק מהם והם לא שולטים בעצמם , זה למה אין פה רמה.

אתה רואה שהרוב מעדיפים שתורידו את הערוצים , למה אתם מתנגדים לזה?
    אתם רואים שככה הם מעדיפים ויש גם אחד שבכלל ממנהלי הADV הסכים עם הבקשה שלו.(של B0TEX).

מקווה מאוד שלא תנעל את האשכול ונדון על זה כמו שצריך עד שנגיע לפיתרון מסויים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי UnderWorld-
    בקשר למה שהוא רשם , אני גם מאלה שמסכימים איתו ב100%.
    אתה אומר שלא תהיה רמה אם תורידו את הADV , מה צריך רמה? למה צריך רמה? אתה יודע מתי תהיה רמה פה?

ברגע שתתחילו לתת פה באנים על ימין ועל שמאל לאלה שמקללים , ברגע שכולם יישחקו בשקט ללא קללות , מבטיח לך יהיה פה רמה של חול , אני לא צוחק , ברגע שמתחילים לקלל אחד את השני (בטים לדוגמא) כל הTW עף רחוק מהם והם לא שולטים בעצמם , זה למה אין פה רמה.

אתה רואה שהרוב מעדיפים שתורידו את הערוצים , למה אתם מתנגדים לזה?
    אתם רואים שככה הם מעדיפים ויש גם אחד שבכלל ממנהלי הADV הסכים עם הבקשה שלו.(של B0TEX).

מקווה מאוד שלא תנעל את האשכול ונדון על זה כמו שצריך עד שנגיע לפיתרון מסויים.
    כשהמריצים והאחראים שם יהיו מספיק בוגרים (נפשית) בשביל לא לעשות את זה בעצמם ולשים את האגו שלהם בצד ולעשות את העבודה כמו שצריך, אז זה יעבוד יופי.
    Liran: שמעת אותו בסטרז, או ב CT

Liran: וואו אחי, איזו התכערות.

reps for jesus
    shots for satan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2010
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי oryanr141
    כשהמריצים והאחראים שם יהיו מספיק בוגרים (נפשית) בשביל לא לעשות את זה בעצמם ולשים את האגו שלהם בצד ולעשות את העבודה כמו שצריך, אז זה יעבוד יופי.
    +1
    כל מריץ ואדמין חיי בסרט שהוא איזה סוג של "אל" עם הגישות האלו

Majestix Manager
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2010
    עיר
    נתניה
    יש רק בעיה אחת שחוסמת את זה: קהילות אחרות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.03.2011
    עיר
    נתניה
    המטרה העיקרית של וויגיימס זה כסף, והadv זה יותר כניסות לאתר ולכן זה טוב להם.
    Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2011
    אתם כנראה לא מבינים, גם אם הם יסגרו את המועדון המתקדם והפרו, השינוי צריך לבוא מכל הקהילה:
    א. יומיים אחרי שהם יסגרו יבוא מישהו ויפתח ערוץ אחר לדוגמא: cateye.adv
    ב. שלא חצי מהקהילה תפרוש ותגיד: הרמה ירדה סגרו את המועדוני פרו ואיידיוי.
    ג. שאנשים באמת יפתחו קבוצות ולא ישחקו בגאטרים הרגילים, כי בנינו אין הבדל בין זה לזה רק הרמה של השחקנים- בשניהם משחקים לבד, אבל לפחות למועדון המתקדם יש שאיפה להגיע מה שנותן לשחקנים מוטיבציה להשתפר. (הלוואי וזה היה ככה עם טימים)
    נכתב במקור על ידי Poxdeluxe
    שמע אתה סטם חופר עם זה רוצה קונפיג טוב כך זה קונפיג כל הקונפיג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.03.2012
    עיר
    קריית גת
    נכתב במקור על ידי FOEEE
    אתם כנראה לא מבינים, גם אם הם יסגרו את המועדון המתקדם והפרו, השינוי צריך לבוא מכל הקהילה:
    א. יומיים אחרי שהם יסגרו יבוא מישהו ויפתח ערוץ אחר לדוגמא: cateye.adv
    ב. שלא חצי מהקהילה תפרוש ותגיד: הרמה ירדה סגרו את המועדוני פרו ואיידיוי.
    ג. שאנשים באמת יפתחו קבוצות ולא ישחקו בגאטרים הרגילים, כי בנינו אין הבדל בין זה לזה רק הרמה של השחקנים- בשניהם משחקים לבד, אבל לפחות למועדון המתקדם יש שאיפה להגיע מה שנותן לשחקנים מוטיבציה להשתפר. (הלוואי וזה היה ככה עם טימים)
    ישלי רעיון,אולי תסגרו את הבחינות היחידות לADV ותעשו בחינות לקבוצות!זה רעיון לפי דעתי ממש טוב,תעשו קבוצות נבחנות זה נגד זה(כמו בנייט קאפ)והמנצחת תשחק נגד קבוצת ADV(או מיקס ADV) ואם הם טובים(ע''פ החלטת השחקני ADV והבוחנים)אז הם יעלו,אם לא אז לא .ומומלץ לעשות את זה כל שבועיים-שבוע ולא כל חודש.זה בהחלט יעודד לשחקנים להקים קבוצות.ואגב קבוצה שרוצה להירשם לבחינות חייבת וותק לפחות של שבוע-שבועיים כדאי שלא סתם ירשמו מיקסים.
    כי דקה אחת של עצבים היא בזבוז 60 שניות של אושר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2009
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    ישלי רעיון,אולי תסגרו את הבחינות היחידות לADV ותעשו בחינות לקבוצות!זה רעיון לפי דעתי ממש טוב,תעשו קבוצות נבחנות זה נגד זה(כמו בנייט קאפ)והמנצחת תשחק נגד קבוצת ADV(או מיקס ADV) ואם הם טובים(ע''פ החלטת השחקני ADV והבוחנים)אז הם יעלו,אם לא אז לא .ומומלץ לעשות את זה כל שבועיים-שבוע ולא כל חודש.זה בהחלט יעודד לשחקנים להקים קבוצות.ואגב קבוצה שרוצה להירשם לבחינות חייבת וותק לפחות של שבוע-שבועיים כדאי שלא סתם ירשמו מיקסים.
    חשיבה מחוץ לקופסא יפה.. לא חשבתי על זה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    עיר
    פתח תקווה
    רוב מי שרוצה להוריד את הערוצים האלה זה בגלל שאין לי גישות ...
    בוא אני יגיד לך תכלס אם לא יהיו גישות מספר הקבוצות יעלה אבל תמיד יהיו עוד גישות זה לא שאם vg מחליטים לסגור פתאום כולם ייסגרו
    אין מה לעשות תמיד יהיו גישות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2011
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    נכתב במקור על ידי Poxdeluxe
    שמע אתה סטם חופר עם זה רוצה קונפיג טוב כך זה קונפיג כל הקונפיג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.06.2011
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    אני בעד.. אני אומר שתורידו SC מהסרברים לשחקנים יהיה הרבה יותר מוטיבציה! (או שתורידו לי באן בבקשה)
    since 1950

נכתב במקור על ידי Kadosh
    איפה RIVERSIDE שיעלה את המונה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2010
    עיר
    ראשל"צ
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    וואלה הפצצתה ברעיון , יכול להרים את המוטיבציה לדיי הרבה שחקנים להקים טים ובכלל יכול להרים פה את הרמה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי _idoz_
    לא חייב בדיוק לבטל את הבחינות ההם...
    אם יעשו ככה אתה יודע כמה יעלו ל ADV? ולא הבנתי אתה מתכוון שטימים ישחקו איזה טימים יש היום ב ADV?
    אם זה היה כל כך פשוט מזמן כבר הייתי בפנים אתה יודע לכמה שחקני "ADV" אני נותן בראש כל יום...
    הקטע שהם בחיים לא יעשו את זה וגם אם כן יעיפו אותך תוך כמה ימים גג...
    בכל זאת אחלה רעיון פשוט גם אם תרצה אין קבוצות היום.
    David 'EskiN' Eskin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.10.2011
    עיר
    ירושלים
    הדרך היחידה לעלות את הרמה בישראל זה שיהיו יותר קבוצות,
    יותר תחרויות לקבוצות וכל מה שקשור לקבוצות.
    כי שחקנים בפני עצמם הם בסדר אבל שיש קבוצה זה משהו אחר
    אתה צריך לשחק ביחד ולא לרוץ לבד בכל המפה

אז בקיצור אם אתם רוצים לעשות משהו גדול בקהילה אז זה 2 דברים אפשריים
    1. לנסות להחזיר את ESL ואז להריץ כל הזמן תחרויות שם ואני אומר לכם שיהיו קבוצות שיגיעו לחול אפילו עם הישגים
    2. להריץ כאן בקהילה ליגות, נייטקפים וכו' אבל רק לקבוצות ככה שלא יהיה לאחרים מה לעשות עד שהם יחליטו לפתוח קבוצה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.09.2011
    עיר
    חולון
    נכתב במקור על ידי eskiN
    אם יעשו ככה אתה יודע כמה יעלו ל ADV? ולא הבנתי אתה מתכוון שטימים ישחקו איזה טימים יש היום ב ADV?
    אם זה היה כל כך פשוט מזמן כבר הייתי בפנים אתה יודע לכמה שחקני "ADV" אני נותן בראש כל יום...
    אחרי הHE של אתמול לא הייתי מדבר סתם יאח אוהב אותך ♥♥♥♥♥♥

גישות=בתחת שלי ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    נכתב במקור על ידי Spiritual :P
    אחרי הHE של אתמול לא הייתי מדבר סתם יאח אוהב אותך ♥♥♥♥♥♥

גישות=בתחת שלי ;)
    חחחחחחחחחחחחחח באתי ליזרוק ופגע בקיר ועף עליי חחחחחח
    David 'EskiN' Eskin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2011
    נכתב במקור על ידי _idoz_

הנה רעיון מעולה שייתן עוד יותר מוטיבציה לפתוח קבוצות , עכשיו תנו לי את הסיבות למה לא לעשות את זה. (כל מי שנגד).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2012
    נכתב במקור על ידי UnderWorld-
    הנה רעיון מעולה שייתן עוד יותר מוטיבציה לפתוח קבוצות , עכשיו תנו לי את הסיבות למה לא לעשות את זה. (כל מי שנגד).
    בעד+, כי שחקנים יחידים לא יצא מזה כלום, שילכו לשחק פאבליק וגאטרים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    נכתב במקור על ידי eskiN
    דוד יחיתכת אפס xanapox לא שחקן ADV
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    על מנת שאני אוכל לעבור על כל ההצעות שלכם אני מציע שתעשו את זה באופן מסודר ולא המוני, שלח לי למייל את מה שאתה חושב בצורה מסודרת.

[email protected]
    שתף ב-Google+

הרשמה