תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    15.09.2010
    אני במשתמש של לפני 3 שנים בערך אם אני לא טועה,בכוונה אני כותב ממנו בשביל שיהיה בעילום שם.אני חזרתי מפרישה לפני חודשיים בערך לשחק לכיף בסופי שבוע וטיפונת באמצע השבוע שיוצא לי.
    ואני נגעל פשוט נגעל..קונטר זה משחק לכיף לא להשיג גישות ולא כל השטויות האלו.
    עכשיו בואו תהיו איתי באותו ראש לרגע-תנתקו את עצמיכם לשניה מהמציאות ותחשבו בהיגיון כאילו לא שיחקתם בחיים CS.תחשבו על משחק,משחק יריות שאפשר לשחק בו עם חברים נגד אנשים מהארץ ויש טקטיקות כלאנים וכו'.עכשיו תחזרו למציאות-משחק יריות שמשחקים עם אנשים נגד אנשים כדי להשיג גישות,יורדים אחד על השני על צורת המשחק ולא מחפשים להנות מהמשחק אלא לנצח ולהוכיח כמה אתה טוב במקום לשחק אבל לפחות להנות מהמשחק,להכיר חברה טובים ולשחק לא בשביל הניצחון,בשביל שלמשחק יהיה משמעות כי זה עדיין משחק מחשב.
    אז נגיע לפואנטה,ההצעה שלי לסגור את כל קהילות ADV/PRO בארץ ולעבור למשחקי כלאנים ולאנים וקלאבים ולהנות ולא לחרוש את החיים על מנת להיות טוב יותר אלא לחרוש כי אתה נהנה מהמשחק ולכו תדעו אם נלך בדרך הזאת אולי נגיע לרמה בחו"ל....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    עוד פעם הרעיון לסגור את הערוצים המתקדמים? זה לא יעבוד בחיים מהסיבה שברגע שסוגרים את הערוצים האלה אין לשחקנים לאן להתקדם והרמה בארץ תרד בצורה משמעותית. אני לא רואה איך הערוצים הללו מתנגשים עם הרצון של האנשים לפתוח קבוצות ולהתחרות אחד נגד השני. חברים אני מדגיש ואומר שזה רק משחק וצריך לדעת לקחת אותו בפרופורציות הנכונות למשחק מחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.05.2010
    נכתב במקור על ידי B0rax
    אני במשתמש של לפני 3 שנים בערך אם אני לא טועה,בכוונה אני כותב ממנו בשביל שיהיה בעילום שם.אני חזרתי מפרישה לפני חודשיים בערך לשחק לכיף בסופי שבוע וטיפונת באמצע השבוע שיוצא לי.
    עכשיו בואו תהיו איתי באותו ראש לרגע-תנתקו את עצמיכם לשניה מהמציאות ותחשבו בהיגיון כאילו לא שיחקתם בחיים CS.תחשבו על משחק,משחק יריות שאפשר לשחק בו עם חברים נגד אנשים מהארץ ויש טקטיקות כלאנים וכו'.עכשיו תחזרו למציאות-משחק יריות שמשחקים עם אנשים נגד אנשים כדי להשיג גישות,יורדים אחד על השני על צורת המשחק ולא מחפשים להנות מהמשחק אלא לנצח ולהוכיח כמה אתה טוב במקום לשחק אבל לפחות להנות מהמשחק,להכיר חברה טובים ולשחק לא בשביל הניצחון,בשביל שלמשחק יהיה משמעות כי זה עדיין משחק מחשב.
    אז נגיע לפואנטה,ההצעה שלי לסגור את כל קהילות ADV/PRO בארץ ולעבור למשחקי כלאנים ולאנים וקלאבים ולהנות ולא לחרוש את החיים על מנת להיות טוב יותר אלא לחרוש כי אתה נהנה מהמשחק ולכו תדעו אם נלך בדרך הזאת אולי נגיע לרמה בחו"ל....
    +1

15:56 - natureeeeeeeeeeeeeeeeeee: tafsiku aim
    amshk aze
    15:56 - natureeeeeeeeeeeeeeeeeee: ya mahur
    15:56 - EFDeath | xanapoxtroN: leee
    15:56 - EFDeath | xanapoxtroN: eim kvar lifrosh me halimudim bishvil cs ahi
    15:57 - natureeeeeeeeeeeeeeeeeee: l0ll
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    חחחחחחחחחחחחחחחחחח היו טהורים לפניך שניסו והציעו ויהיו גם הרבה אחריך שינסו ויציעו את זה, תבין, זה לא יקרה בהקהילה המסריחה הזאת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2011
    עיר
    קריית גת
    לאיפה כבר יש להתקדם תגיד לי \: ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    השאיפה של שחקנים שלא נמצאים במועדונים המתקדמים היא מן הסתם להתקבל אליהם בין אם הם בקבוצה או כיחידים, ההשקפה שלכם לגבי המשחק היא שגויה לפי דעתי וחסרת כל בסיס.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2010
    יש משהו במה שאתה אומר,אבל המשחק עצמו בנוי על משחק קבוצתי ולא על יחידים,לכן אני חושב שכדאי לבנות את הקלאנים ולקדם את הכלאנים ובכך המשחק הקבוצתי בארץ ישתפר ולא המשחק של היחיד,אני אישית שאני משחק במשחק אני נגעל מהצורה שבה אנשים מתייחסים למשחק ומקללים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2011
    נכתב במקור על ידי B0rax
    יש משהו במה שאתה אומר,אבל המשחק עצמו בנוי על משחק קבוצתי ולא על יחידים,לכן אני חושב שכדאי לבנות את הקלאנים ולקדם את הכלאנים ובכך המשחק הקבוצתי בארץ ישתפר ולא המשחק של היחיד,אני אישית שאני משחק במשחק אני נגעל מהצורה שבה אנשים מתייחסים למשחק ומקללים
    נכתב במקור על ידי Poxdeluxe
    שמע אתה סטם חופר עם זה רוצה קונפיג טוב כך זה קונפיג כל הקונפיג
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    בכל מקום שתשחק, גם בעולם יהיו אנשים שלא כיף לשחק איתם אין מה לעשות, ככה זה גם בחיים בכל דבר. אתה צריך לדעת למצוא את הדברים החיובים ולא להעמיק בשליליים. אני מסכים איתך שהמשחק עצמו מבוסס על קבוצות ותחרויות אבל שוב כמו שאמרתי דבר זה אינו מתנגש עם העובדה שקיימים מועדונים מתקדמים בקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.03.2011
    עיר
    תל אביב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    נכתב במקור על ידי B0rax
    וואלה אחי , צודק בהחלט.

בוא אני יגיד לך , לפני בחינות ה ADV חשבתי שאחרי שאני יתקבל אז אני ישתפר וזה יקדם אותי
    אבל בתכל'ס? , אין שם בכלל רמה!
    אל תחשוב ש איידיו זה משפר וכל זה, זה סתם מעביר את הזמן.

אני מכיר מלא שחקנים שאין להם גישות ADV ולוקחים את כל ה איידיו בלי למצמץ!
    הכי כיף פשוט לשחק בתור טים, להנות מהמשחק ללמוד טקטיקות ביחד, צחוקים אפילו במשחקים
    פשוט להנות זה בסה"כ משחק יריות עם שחכתם בטעות...

חוץ מזה שב Vgames.adv ובכלל בכל VGames הרמה ירדה , זה נהיה כמו IGO פה.
    ואין אחד שלא חושב ככה.

בייבי
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    חחחח זה לא יקרה גבר בקושי יש רמה כבר ב adv
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2011
    נכתב במקור על ידי rAyn-.-
    חחחח זה לא יקרה גבר בקושי יש רמה כבר ב adv
    +1
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    הסיבה שהקהילה היא "בלי רמה" בדיוק מהסיבה של השחקנים שמשחקים בה וכל אלה שתומכים במה שנאמר פה, אני מציע שתשימו לב למה שאתם אומרים כי אתם בדיוק האנשים שמדרדרים הקהילה למה שאתם מכנים אותה "רמה של IGO". הקהילה היא בעצם השחקנים שמשחקים בה ולא ההיפך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2010
    תשמע עם כל הכבוד ANGELLO אתה מספק תשובות לא לעניין,הפואנטה של הנושא היא לא הרמה של הקהילה אלא להשים סוף ולהתחיל מחדש את קהילת הCS בישראל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2011
    נכון הרמה פה לא גבוהה.
    אבל, למה זה? בגלל מי זה? חשבתם?
    לא יודע אבל אתם מאשימים את ה4 מנהלים הגבוהים פה? אז אתם חושבים שאחד מהם מורידים תרמה או משהו?

הרמה פה לא גבוהה בגלל הילדים פה, בגלל האנשים פה, בגלל השחקנים שפה.
    חוץ מזה אי אפשר לצפות מכל שחקן להיות כלכך טוב בעיקר אחד מתחיל שמצטרף לוויגימס ומוריד תרמה אז אתם מאשימים

וכן אני מסכים עם פותח האשכול
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    ADV סתם חלשים .. יש שם כמה שחקנים שאני באמת באמת מחזיק מהם והם ממש טובים
    אבל רובם שם נובים
    שיחקתי עם מיקסים ולקחנו הרבה מהADV בלי בעיות
    באמת שצריך לסגור לפחות ת'ADV או לפחות לסנן משם את הרוב ולהכניס רק שחקנים טובים וכשיהיו בחינות ADV אז בשלב השלישי במקום שקבוצה מהADV תהיה נגד הנבחנים שיביאו קבוצה מהPRO להיות נגד הנבחנים
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2010
    נכתב במקור על ידי angello
    עוד פעם הרעיון לסגור את הערוצים המתקדמים? זה לא יעבוד בחיים מהסיבה שברגע שסוגרים את הערוצים האלה אין לשחקנים לאן להתקדם והרמה בארץ תרד בצורה משמעותית. אני לא רואה איך הערוצים הללו מתנגשים עם הרצון של האנשים לפתוח קבוצות ולהתחרות אחד נגד השני. חברים אני מדגיש ואומר שזה רק משחק וצריך לדעת לקחת אותו בפרופורציות הנכונות למשחק מחשב.
    ata toe.. ata toe taut gdola lehashir et ha adv ze hadavra hahi hara sheyahol lihiot
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    נסכם את זה ככה
    בום hs

יבן זונההה אנטי קובר קושלי דודה שלך בת זונה @[email protected][email protected]%&!&^@!^&<<<>>>"":

מה זה ??

אני לא יודע מה ניהיה ממנו חברה באנו לשחק להנות למה לקלל וזה טעות לסגור את pro שמה אין את זה
    וadv אני לא רוצה אבל אין תוצאות ומה שרשמתי למעלה בידיוק יש שם
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.02.2008
    אני בתור מנהל האידווי מצדיק אותך חבל שהקהילה לא באותו ראש שלך :/
    שתף ב-Google+

הרשמה