תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 65
    הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    http://www.mako.co.il/digital-intern...&pId=565984153
    תראו למה 9FAG גרם,לא רק שהאתר גרם לאינטרנט להרס והרס בדיחות מצחיקות עכשיו זה גם בארץ.
    יופי, כל מי שכאן 9FAGER יודע שהוא הולך לגיהנום כי הוא צוחק על ילדה עם תסמונת דאון,פשוט בושה לצחוק ככה על ילדה מסכנה שלא יודעת להוציא מילה כי יש לה מחלה קשה... מה עוד תעשו? תפרסמו פורנגרפיית ילדים? תצחקו על השואה? בושה וחרפה למדינת ישראל ולאינטרנט.
    I'm out
    אני בעלים של פלולת דיסקו משגעת

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    עיר
    הוד השרון
    אז אתה אומר שהעובדה שאני גולש שם לפעמים,ולא בהכרח צוחק מזה, תוביל אותי לגיהנום?
    00:34 - Smoothie: ba li lalehet lalan aval ima sheli lo marsha li ki hi hoshevet she VGames hem pedofilim

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    נכתב במקור על ידי GodOfFail
    אז אתה אומר שהעובדה שאני גולש שם לפעמים,ולא בהכרח צוחק מזה, תוביל אותי לגיהנום?
    כן

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי gtsaf007
    כן
    חזור לעזה
    00:34 - Smoothie: ba li lalehet lalan aval ima sheli lo marsha li ki hi hoshevet she VGames hem pedofilim

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    http://www.mako.co.il/digital-intern...&pId=565984153
    תראו למה 9FAG גרם,לא רק שהאתר גרם לאינטרנט להרס והרס בדיחות מצחיקות עכשיו זה גם בארץ.
    יופי, כל מי שכאן 9FAGER יודע שהוא הולך לגיהנום כי הוא צוחק על ילדה עם תסמונת דאון,פשוט בושה לצחוק ככה על ילדה מסכנה שלא יודעת להוציא מילה כי יש לה מחלה קשה... מה עוד תעשו? תפרסמו פורנגרפיית ילדים? תצחקו על השואה? בושה וחרפה למדינת ישראל ולאינטרנט.
    I'm out
    קיצר אתה מעדיך לראות CP ו9גאג לא מצחיק בדרך כלל (ואם אתה רואה CP זה קצת יותר נורא מלצחוק על ילדה עם תסמונת דאון) וזה שאתה שאתה ב4CHAN לא הופך אותך למצחיק
    נערך לאחרונה על ידי guttman10; 28.04.2012 בשעה 12:38.

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    נכתב במקור על ידי guttman10
    קיצר אתה מעדיך לראות CP ו9גאג לא מצחיק בדרך כלל (ואם אתה רואה CP זה קצת יותר נורא מלצחוק על ילדה עם תסמונת דאון) וזה שאתה שאתה ב4CHAN לא הופך אותך למצחיק
    אני לא ב4CHAN , אני לא מצחיק, אני לא רואה CP, ולסתיו מלוכלך אני לא יכול לחזור לעזה כל עוד אין לי אישור מהרמט"כל לחזור שוב ולהרוג ערבים שאוהבים את 9GAG.
    אתם אולי לא מבינים,אבל האדמין של 9GAG זה בעצם העצמים האיש הנודע והאיום חמין אל מוחמד.

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    אני לא ב4CHAN , אני לא מצחיק, אני לא רואה CP, ולסתיו מלוכלך אני לא יכול לחזור לעזה כל עוד אין לי אישור מהרמט"כל לחזור שוב ולהרוג ערבים שאוהבים את 9GAG.
    אתם אולי לא מבינים,אבל האדמין של 9GAG זה בעצם העצמים האיש הנודע והאיום חמין אל מוחמד.
    לפחות אנחנו מסכימים שאתה לא מצחיק

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    לפחות אנחנו מסכימים שאתה לא מצחיק 9GAG = צחנה
    לפחות אנחנו מסכימים ש9GAG לא מצחיק

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    לפחות אנחנו מסכימים ש9GAG לא מצחיק
    יש לך משהוא ממש אישי נגדם הא?

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    יש לך משהוא ממש אישי נגדם הא?
    יש לך משהו אישי נגדי אה?
    וכן,אנשים שיורדים על אנשים עם תסמונת דאון כמו אח שלי זה ממש מעליב ועלוב.

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    יש לך משהו אישי נגדי אה?
    וכן,אנשים שיורדים על אנשים עם תסמונת דאון כמו אח שלי זה ממש מעליב ועלוב.
    לא סתם משעמם לי אז אני רב אם אנשים באינטרנט

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    לא סתם משעמם לי אז אני רב אם אנשים באינטרנט
    זה בדיוק מה שהם עושים,חושבים שהם מצחיקים ורבים עם אנשים באינטרנט על נושאים חשובים וחושבים שהם טרולים או יותר נכון כמו שהם אומרים "טרולרים".
    אני בא לדבר פה על נושא רציני שאנשים מתייחסים לאנשים שונים בצורה הרבה יותר מגעילה ואפורה ממה שהיה לפני 9FAG ופייסבוק.

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    זה בדיוק מה שהם עושים,חושבים שהם מצחיקים ורבים עם אנשים באינטרנט על נושאים חשובים וחושבים שהם טרולים או יותר נכון כמו שהם אומרים "טרולרים".
    אני בא לדבר פה על נושא רציני שאנשים מתייחסים לאנשים שונים בצורה הרבה יותר מגעילה ואפורה ממה שהיה לפני 9FAG ופייסבוק.
    טוב... אין לי מושג למה אתה שונא כל כך את זה ולא כל מי שגולש שם רב עם כולם אז אני יעזוב אותך והקונספירציות שלך בשקט

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    טוב... אין לי מושג למה אתה שונא כל כך את זה ולא כל מי שגולש שם רב עם כולם אז אני יעזוב אותך והקונספירציות שלך בשקט
    מספיק לראות חנבצים מהבית ספר שלי עושים וונדליזים ושמים "טרול פייס" כי זה כל כך טרולינג להפוך כיתה שלמה - וואו הם כאלה "טרולרים", בכלל לא וונדליסטים,טובים וזה לא וונדליזים זה טרולינג!

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    מספיק לראות חנבצים מהבית ספר שלי עושים וונדליזים ועשים שמים "טרול פייס" כי זה כל כך טרולינג להפוך כיתה שלמה - וואו הם כאלה "טרולרים", בכלל לא וונדליסטים,טובים וזה לא וונדליזים זה טרולינג!
    טוב אז יש לך ילדים מפגרים בכיתה. זה עדיין לא אומר שכל מי שגולש שם הוא צאצא של השטן

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    טוב אז יש לך ילדים מפגרים בכיתה. זה עדיין לא אומר שכל מי שגולש שם הוא צאצא של השטן
    למה שמישהו יהיה צאצא של השטן? מי שמאמין בשטן יודע שהוא סוג של מלאך, אזי הם לא יכולים להיות בעולם הזה.
    וזה לא רק בבית ספר שלי,תראה בחו"ל איך אנשים פתאום מדברים במימים, או כמו ש9FAGS אומרים מיי-מיי, ומערבבים בין עולם האינטרנט לחיים, זה לא טוב.

הצטרף בתאריך
    25.04.2012
    למה שמישהו יהיה צאצא של השטן? מי שמאמין בשטן יודע שהוא סוג של מלאך, אזי הם לא יכולים להיות בעולם הזה.
    וזה לא רק בבית ספר שלי,תראה בחו"ל איך אנשים פתאום מדברים במימים, או כמו ש9FAGS אומרים מיי-מיי, ומערבבים בין עולם האינטרנט לחיים, זה לא טוב.
    טוב מצאתי לעצמי מה לעשות אז אני יסגור את זה בכך אכפת לך יותר מידי

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    טוב מצאתי לעצמי מה לעשות אז אני יסגור את זה בכך אכפת לך יותר מידי
    ואולי ככה צריך? שיהיה אכפת יותר מדי,כי אם מזניחים את זה זה ישתלט על העולם זה ויקרה אותו אסון כמו השואה, וכמו שארה"ב לא הפציצה את אוושויץ והזניחה את זה קרה אסון.
    אני אומר כן להסתכל על אתר מרושע כזה בשלילה ואמר לך בן אדם שאין לא משתמש בפייסבוק ויודע את זה רק מלראות חדשות בעולם ולראות איך ילדים מושפעים מתנהגים בבית ספר ובעולם.

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    עיר
    הוד השרון
    מה מרושע??
    אתה לא יודע מה זה מרושע אם דבר ראשון אתה אשכרה משווה את זה לשואה,שזה נושא שכן מעצבן אותי- בדיחות שואה נהיו דבר שאנשים אדישים לגביו, דבר שלא היה פעם למיטב זכרוני. פעם לזיכרון לשואה היה כבוד ועכשיו אפשר להגיד על שחקן "וואו הוא שחקן שואתי, הוא עושה להם שואה,הוא ממש נאצי". מציגים את השואה כנושא חיובי- ולזה,לדוגמא,אתה לא מתנגד?
    ובקשר ל-9gag,תמיד יהיו את הילדים המושפעים אין מה לעשות. חוץ מזה שאני מניח שזה ייגמר מהר כל הבדיחות על הילדה עם תסמונת הדאון,ועשו על זה כתבות שגינו את זה והכל אז הנה- יש אכפתיות.

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    נכתב במקור על ידי GodOfFail
    מה מרושע??
    אתה לא יודע מה זה מרושע אם דבר ראשון אתה אשכרה משווה את זה לשואה,שזה נושא שכן מעצבן אותי- בדיחות שואה נהיו דבר שאנשים אדישים לגביו, דבר שלא היה פעם למיטב זכרוני. פעם לזיכרון לשואה היה כבוד ועכשיו אפשר להגיד על שחקן "וואו הוא שחקן שואתי, הוא עושה להם שואה,הוא ממש נאצי". מציגים את השואה כנושא חיובי- ולזה,לדוגמא,אתה לא מתנגד?
    ובקשר ל-9gag,תמיד יהיו את הילדים המושפעים אין מה לעשות. חוץ מזה שאני מניח שזה ייגמר מהר כל הבדיחות על הילדה עם תסמונת הדאון,ועשו על זה כתבות שגינו את זה והכל אז הנה- יש אכפתיות.
    אני מתנגד לבדיחות שואה,זה למה אני שונא את הפועל תל-אביב קבוצה שמתשמת במושגים כמו שואה למכבי ומרססת צלבי קרס. לא אמרתי שאני לא מתנגד לזה.
    יש אכפתיות,בחו"ל אבל לא בארץ,אסור לתת לזה לבוא לארץ והנה כאן יתחילו להגיע יותר בדיחות שואה ויותר גינויים על העם מהעם.

הרשמה