תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    חדרה
    תעשו את זה כמו פעם שהסרבר תמיד פתוח וזה כולם על כולם ורק מוזמנים נכנסים לסרבר אל תעשו גאטר DM ואם כבר אם עושים גאטר DM תעשו בערוץ של הADV במקום 2 בוטים רגילים אחד רגיל ואחד DM כי ככה זה מסריח. ומה הקטע הדפוק הזה לתת לכולם "לטעום" dm-invited אם זה לאinvited זה פשוט גאטר DM רגיל ומסריח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    כרגע שלא הבנת את המטרה של הערוץ, הבסיס של הערוץ זה שחקנים ADV ו-PRO על מנת לשמור על רמה מסויימת. אני לאט לאט אם שמת לב מכניס שחקנים שאולי לא ברמה של ADV אבל מבחינת SKILL הם בהחלט יכולים לשחק ב DM INVITED. הסיבה שפתחתי את הערוץ לסופ"ש היא כדי שכולם יוכלו לשחק, לראות מה זה גאטר DM (לאלו שאף פעם לא שיחקו) ושחקנים שמשחקים טוב יוכלו להישאר בערוץ. לאחר שהערוץ יסגר ביום ראשון למוזמנים בלבד אני אמשיך בעזרת המנהלים להזמין שחקנים שאנחנו נמצא כמתאימים לשחק בערוץ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2009
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי Roxtady
    תעשו את זה כמו פעם שהסרבר תמיד פתוח וזה כולם על כולם ורק מוזמנים נכנסים לסרבר אל תעשו גאטר DM ואם כבר אם עושים גאטר DM תעשו בערוץ של הADV במקום 2 בוטים רגילים אחד רגיל ואחד DM כי ככה זה מסריח. ומה הקטע הדפוק הזה לתת לכולם "לטעום" dm-invited אם זה לאinvited זה פשוט גאטר DM רגיל ומסריח.
    עדיפים 20 גאטרים "רגילים ומסריחים" ביום מאשר גאטר אחד של שחקנים גרועים, שיש להם עוד 2 מילים במירק אז חושבים הם שחקי סיאס טובים. בתור מישהו שטעם מכל החרא הזה, אתה מדבר שטויות, ד"א אתה לא הבחור הנחמד שהיה לו פעם torretleach? אם כן, תודה רבה אחשלי ממש נהנתי מיזה.

יום טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    עדיין לא הבנתי באיזה צד של השיחה אתה :O חח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    בני ברק
    נכתב במקור על ידי angello
    עדיין לא הבנתי באיזה צד של השיחה אתה :O חח
    סתם FAKER ה xunler הזה אל תקשיב לו חחחח

ד"א אתה עושה עבודה טובה, ובאמת אפשר לפתוח סרבר כמו שהיה פעם, שהיה סרבר למוזמנים כמו שהיה גם Aim_map מוזמנים ל esgames של פעם.
    אחלה ילדים יש פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2008
    עיר
    באר-שבע
    אחחח אחחח תאמין לי הערוץ הזה נהרס מכניסים לשם שחקנים שלא מסוגלים להתמודד עם הביצים שלי
    שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
    - רבי נחמן מברסלב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    כרגע שלא הבנת את המטרה של הערוץ, הבסיס של הערוץ זה שחקנים ADV ו-PRO על מנת לשמור על רמה מסויימת. אני לאט לאט אם שמת לב מכניס שחקנים שאולי לא ברמה של ADV אבל מבחינת SKILL הם בהחלט יכולים לשחק ב DM INVITED. הסיבה שפתחתי את הערוץ לסופ"ש היא כדי שכולם יוכלו לשחק, לראות מה זה גאטר DM (לאלו שאף פעם לא שיחקו) ושחקנים שמשחקים טוב יוכלו להישאר בערוץ. לאחר שהערוץ יסגר ביום ראשון למוזמנים בלבד אני אמשיך בעזרת המנהלים להזמין שחקנים שאנחנו נמצא כמתאימים לשחק בערוץ.

מי צריך ADV אני מזיין שם את כולם שייכנסו גם הפרו נו

ושאול צודק נו באמת shnitzel נכנס לשם Oo
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2010
    נכתב במקור על ידי energent
    אחחח אחחח תאמין לי הערוץ הזה נהרס מכניסים לשם שחקנים שלא מסוגלים להתמודד עם הביצים שלי
    שאולייי הידוע כשחקן אגדי!!!
    שכל יום מבקש שאני יפתח איתו קבוצה אוהב אותך שאוליייי חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.05.2009
    עיר
    שוהם
    בצד של אף אחד, אני חושב ששתי הצדדים מטומטמים כי הם לא מבינים שהאידיוי הורס תרמה בארץ ולא משפר אז עד שבא משהו (DM GTR) שעשוי איך שהוא לתרום לקהילה המסריחה בארץ 1 רוצה לעשות אותו לADV ו2 רוצה לעשות אותו לADV+- לדעתי 2 הדרכים חסרות תועלת ואני אומר מה שאמרתי לך לפני כמה חודשים לפני שעלית לניהול, צריך לסגור את הערוצים האלה, תראה לאיזה מצב קבוצות בארץ הגענו...

שבת שלום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    נכתב במקור על ידי _xunler
    בצד של אף אחד, אני חושב ששתי הצדדים מטומטמים כי הם לא מבינים שהאידיוי הורס תרמה בארץ ולא משפר אז עד שבא משהו (DM GTR) שעשוי איך שהוא לתרום לקהילה המסריחה בארץ 1 רוצה לעשות אותו לADV ו2 רוצה לעשות אותו לADV+- לדעתי 2 הדרכים חסרות תועלת ואני אומר מה שאמרתי לך לפני כמה חודשים לפני שעלית לניהול, צריך לסגור את הערוצים האלה, תראה לאיזה מצב קבוצות בארץ הגענו...

שבת שלום
    שלא יסגרו אחשלי זה דווקא כיף לי שאנשים חושבים שיש להם vgames.adv אז הם טובים בנתיים זיינתי 90% מהם הכי כיף אל תסגרו תמשיכו אם הערוץ פתוח נכנסתי יום אחד לוונט לא מזמן שמו לי USER בוונט סתם ליומיים שעשיתי איזה PU ב4 בבוקר יום אחרי שנכנסתי לוונט אני שומע צרחות קללות סתם ילדים מעפנים שצריכים לקבל כאפות בלאן הגדול (22.8.12) לא לשכוח לבוא חברים יהיה כיף~!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    נכתב במקור על ידי Drawlen
    שלא יסגרו אחשלי זה דווקא כיף לי שאנשים חושבים שיש להם vgames.adv אז הם טובים בנתיים זיינתי 90% מהם הכי כיף אל תסגרו תמשיכו אם הערוץ פתוח נכנסתי יום אחד לוונט לא מזמן שמו לי USER בוונט סתם ליומיים שעשיתי איזה PU ב4 בבוקר יום אחרי שנכנסתי לוונט אני שומע צרחות קללות סתם ילדים מעפנים שצריכים לקבל כאפות בלאן הגדול (22.8.12) לא לשכוח לבוא חברים יהיה כיף~!!!!!!!!!!!
    אתה צודק ולא..

יש כאלה שלא מגיע להם
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.11.2007
    עיר
    חדרה
    זאת לא שאלה של את מי אתה מזמין זה שהDM INVITED הישן והקלאסי היה שחקנים מוזמנים שנכנסים לסרבר שיש שם DM וזה כולם על כולם ולא בצורת גאטר. מה שיש שם עכשיו זה סתם מלא שחקנים שעושים גאטר בצורה של DM שזה לא שונה מהפאבליק של פעם של IGO.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    בני ברק
    נכתב במקור על ידי Drawlen
    דניאל אוהב אותך!!!!!

כמו שאני אוהב לכתוב לך אחרי כל Round
    !PRO
    דניאל אם לא תבוא ללאן הגדול אני ישרוף אותך
    אחלה ילדים יש פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2010
    עיר
    פתח - תקווה
    יש שמה כל כך הרבה שחקנים שגם בסקיל הם לא מתקרבים לADV ולשחקנים טובים. ואני לא אגיד מי הם כי אני לא חרא בן אדם ולא רוצה להגיד כאן על כלום .

יש המון שחקנים שאתה בכלל לא מכיר שבאים אלייך ואומרים לשים INV ואתה אומר להם לא מכיר אותך , והם לוקחים חצי מהADV שלך .
    פג תוקף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.09.2007
    עיר
    בני ברק
    נכתב במקור על ידי pyth

יש שמה כל כך הרבה שחקנים שגם בסקיל הם לא מתקרבים לADV ולשחקנים טובים. ואני לא אגיד מי הם כי אני לא חרא בן אדם ולא רוצה להגיד כאן על כלום .

יש המון שחקנים שאתה בכלל לא מכיר שבאים אלייך ואומרים לשים INV ואתה אומר להם לא מכיר אותך , והם לוקחים חצי מהADV שלך .
    זה הקהילה אח שלי..
    במקרה כזה מה שצריך לעשות זה לפתוח קבוצה ולפתוח לכולם את הצורה
    אחלה ילדים יש פה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2009
    נכתב במקור על ידי pyth
    Monk? אתה מתכוון אליי?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.06.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי narutomano
    Monk? אתה מתכוון אליי?
    הוא מתכוון ל biesdabelyu, אבל קצת קשה לרשום את זה, אז הוא וויתר וניכס לעצמו מעלות שלא לו.
    Liran: שמעת אותו בסטרז, או ב CT

Liran: וואו אחי, איזו התכערות.

reps for jesus
    shots for satan
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2009
    נכתב במקור על ידי oryanr141
    הוא מתכוון ל biesdabelyu, אבל קצת קשה לרשום את זה, אז הוא וויתר וניכס לעצמו מעלות שלא לו.
    אתה צודק.... אני לא לוקח חצי אני לוקח את כל הADV שלו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2010
    עיר
    פתח - תקווה
    נכתב במקור על ידי narutomano
    Monk? אתה מתכוון אליי?
    חחחח איפה ראיתי שהתכוונתי לMONK ?
    פג תוקף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2011
    עיר
    נתניה
    חחחחחחח אחלה VULNER יש בADV שנכנסו 30% פרוטקציות מכרים וכאלה 20% שהלשינו להם בבחינות מהספקטור 20% שסתם שהגיעו טופ סקור אבל התימנו פצצות וBRAIN חחחחחח = N1 BRAIN זהו כל השאר מגיע להם ADV
    שתף ב-Google+

הרשמה