תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 89
    הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    http://www.indiegogo.com/Kain-Milakovic

למי שלא זיהה, זהו "המנהל" של "הארגון" 4Nothing.
    וכן, הוא שלח 1337 דולר למר.ניקולאי "מזריני" לאזרב בשביל שיכין Play with soul 2.

או שנולדו אנשים מטומטמים בעולם הזה או שפשוט הם גונבים כסף של אנשים.
    ואם הוא כמו שאני חושב, לפחות שיבזבז אותו על משהו נורמלי.
    זה חצי מהמחיר שמייק וולף ופרנק פריץ' הביאו פורד 32.
    נערך לאחרונה על ידי mhrx; 26.04.2012 בשעה 16:18.

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    מסכן..

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    אתם פשוט מפגרים....

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי hfsdgfds
    http://www.indiegogo.com/Kain-Milakovic

למי שלא זיהה, זהו "המנהל" של "הארגון" 4Nothing.
    וכן, הוא שלח 1337 דולר למר.ניקולאי "מזריני" לאזרב בשביל שיכין Play with soul 2.

או שנולדו אנשים מטומטמים בעולם הזה או שפשוט הם גונבים כסף של אנשים.
    ואם הוא כמו שאני חושב, לפחות שיבזבז אותו על משהו נורמלי.
    זה חצי מהמחיר שמייק וולף ופרנק פריץ' הביאו פורד 32.
    לא הבנתי איפה הבעייתיות פה

הצטרף בתאריך
    22.08.2009
    עיר
    Scania, Henesys
    נכתב במקור על ידי Ender101
    איפה בעיות? לתרום 1337$ לבן אדם מסכן שסתם מחפש לנצל את הקהילה בשביל לעשות פראגמובי? שקל לא הייתי זורק לבן זונה הזה

הצטרף בתאריך
    17.04.2012
    נכתב במקור על ידי SheilaN
    איפה בעיות? לתרום 1337$ לבן אדם מסכן שסתם מחפש לנצל את הקהילה בשביל לעשות פראגמובי? שקל לא הייתי זורק לבן זונה הזה
    HHHHHH''

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    נכתב במקור על ידי Ender101
    שהבנאדם שולח פאקינג 1337 דולר בשביל fragmovie? גם לא ממש נראה לי הגיוני שהספונסרים של הארגון המעפן שלו ישלמו בשביל פראגמובי 1337 דולר לא ככה?
    הכסף בא מהכיס שלו וקשה להאמין שיש אנשים כל כך טמבלים שישלמו 1337 דולר בשביל סרטון.

בקיצור הבנאדם מוכר בקרב שחקני הקהילה אז סתם רציתי שיראו.

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    ולמי שלא מבין למה רשמתי ארגון ומנהל במרחאות זה בגלל שכביכול הם מפוצצים בספונסרים בערך מאמצע BO ועד עכשיו בכל המשחקים שלהם הם לא שלחו את הקבוצה שלהם ללאן/סיפקו להם ציוד.

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    OMG

הפורום הזה התדרדר קשות... כבר אין לאנשים על מי לרדת פה (כי כולם נטשו.. מממ .. מעניין למה...) אז אתם מחפשים מתחת לשטיח. בא לבנאדם לשלם למזריני מיליון שקל, חוץ מקנאה (מישהו אמר טרולינג?), אני לא רואה שום סיבה לפתוח על זה אשכול.

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    נכתב במקור על ידי sawyer
    OMG

הפורום הזה התדרדר קשות... כבר אין לאנשים על מי לרדת פה (כי כולם נטשו.. מממ .. מעניין למה...) אז אתם מחפשים מתחת לשטיח. בא לבנאדם לשלם למזריני מיליון שקל, חוץ מקנאה (מישהו אמר טרולינג?), אני לא רואה שום סיבה לפתוח על זה אשכול.
    לקנא בזה שבנאדם שלח למישהו 1337 דולר בשביל סרטון?
    אתה לפני כמה חודשים דיברת על חיים, אני הייתי שומר עוד קצת וקונה פורד 32.

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    עיר
    חיפה
    ולמי שלא מבין למה רשמתי ארגון ומנהל במרחאות זה בגלל שכביכול הם מפוצצים בספונסרים בערך מאמצע BO ועד עכשיו בכל המשחקים שלהם הם לא שלחו את הקבוצה שלהם ללאן/סיפקו להם ציוד.
    הם שלחו את הקבוצה הישנה שלהם (השחקנים שלBO)ללאן בצרפת אבל כצופי הציטרים האלה עפו בשלב הראשון אחרי שמשחק אחד הפסידו 13:0

ואז 4not העיפו אותם מהארגון

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    חיים
    עזוב, אל תשתמש במילים שאתה לא מבין את המשמעות שלהן.

ואם כבר דיברתי על חוסר חיים... בהקשר של טרולינג...

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    נכתב במקור על ידי sawyer
    עזוב, אל תשתמש במילים שאתה לא מבין את המשמעות שלהן.

ואם כבר דיברתי על חוסר חיים... בהקשר של טרולינג...
    חחחח, יש כאלה שמעדיפים לעשות טרולינג במקום לעסוק בגיימינג ומבזבזים על זה פחות זמן מהשעות השבועיות שלך במשחק.
    טרולינג זה תחביב בדיוק כמו גיימינג אז אני לא רואה מי אתה בכלל שתקבע שכל מי שעושה טרולינג חסר חיים?

נכתב במקור על ידי Lies
    הם שלחו את הקבוצה הישנה שלהם (השחקנים שלBO)ללאן בצרפת אבל כצופי הציטרים האלה עפו בשלב הראשון אחרי שמשחק אחד הפסידו 13:0

ואז 4not העיפו אותם מהארגון
    אני יודע שהייתה להם קבוצה איטלקית שביקשה מהם שתעזור להם בתשלומים של הלאנים כמובן שהם לא עזרו להם והקבוצה פשוט עזבה את הארגון.

כנראה שהם אוהבים לשלוח קבוצות ללאנים מקומיים קטנים שהכניסה לשם עולה 15 יורו.
    נערך לאחרונה על ידי hfsdgfds; 26.04.2012 בשעה 19:25.

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    חוץ מזה אני לא מבין מה אתה פותח את הנושא הזה פה, מישהו נראה לך עושה כאן טרולינג?

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    חחחח, יש כאלה שמעדיפים לעשות טרולינג במקום לעסוק בגיימינג ומבזבזים על זה פחות זמן מהשעות השבועיות שלך במשחק.
    טרולינג זה תחביב בדיוק כמו גיימינג אז אני לא רואה מי אתה בכלל שתקבע שכל מי שעושה טרולינג חסר חיים?
    SURE

גם לא השקעת זמן בלמצוא את הפוסט הזה באתר הנידח הזה. סתם במקרה נתקלת בזה. אתה בטוח אחד האנשים עם הכח הרבה חיים, בגלל זה אתה יושב על המחשב ומחפש למי להציק (כמו שכנראה מציקים לך בבית ספר). עוד תימני קטן טיפש ומכוער?

וכן, טרולינג זה אחלה תחביב לאנשים עם מלא חיים שנוטים להיחשף בשם המלא שלהם. כמו שהתחביב של מזריני זה לעשות סרטונים. הוא עושה מזה כסף, ואתה סתם מסכן.

חוץ מזה אני לא מבין מה אתה פותח את הנושא הזה פה, מישהו נראה לך עושה כאן טרולינג?
    הטרולינג היה בהקשר של הפורום הזה, שהפך להיות פורום של 3 טרולים. אתה פתחת את האשכול כי כואב לך לראות שמישהו מרוויח כסף ממשהו שהוא עושה להנאתו. הקנאה קשה, אה?

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    נכתב במקור על ידי sawyer
    SURE

גם לא השקעת זמן בלמצוא את הפוסט הזה באתר הנידח הזה. סתם במקרה נתקלת בזה. אתה בטוח אחד האנשים עם הכח הרבה חיים, בגלל זה אתה יושב על המחשב ומחפש למי להציק (כמו שכנראה מציקים לך בבית ספר). עוד תימני קטן טיפש ומכוער?

וכן, טרולינג זה אחלה תחביב לאנשים עם מלא חיים שנוטים להיחשף בשם המלא שלהם. כמו שהתחביב של מזריני זה לעשות סרטונים. הוא עושה מזה כסף, ואתה סתם מסכן.

הטרולינג היה בהקשר של הפורום הזה, שהפך להיות פורום של 3 טרולים. אתה פתחת את האשכול כי כואב לך לראות שמישהו מרוויח כסף ממשהו שהוא עושה להנאתו. הקנאה קשה, אה?
    כן וכמה כסף אתה עשית מmw3?
    ותאמת מצאתי את זה בtek9, כנראה שאם הייתה טיפה יותר מבין מדברים על זה גם שם.
    אני לא מחפש מישהו להציק לו, אני פשוט רוצה להראות את זה לילדים שהיו חלק מהארגון הכושל הזה.

עכשיו במקום לבלבל את השכל מר.בעל חיים אתה מוזמן לעוף מהאשכול הזה.

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    נכתב במקור על ידי sawyer
    SURE
    ואתה מכניס לי מילים לפה?
    אני לא אמרתי שום דבר לגבי מזריני.
    היחיד שאני צוחק עליו פה זה stryker הזה, ואני גם לא רואה סיבה למה לא...

הצטרף בתאריך
    17.01.2011
    כן וכמה כסף אתה עשית מmw3?
    ותאמת מצאתי את זה בtek9, כנראה שאם הייתה טיפה יותר מבין מדברים על זה גם שם.
    אני לא מחפש מישהו להציק לו, אני פשוט רוצה להראות את זה לילדים שהיו חלק מהארגון הכושל הזה.

עכשיו במקום לבלבל את השכל מר.בעל חיים אתה מוזמן לעוף מהאשכול הזה.
    אני לא מתיימר, לא מנסה, וגם לא מקנא. תמשיך לצחוק על אנשים שלא מעניין אותם הקיום החסר משמעות שלך.

ותאכלס, יש לי מלא חיים יפה שעלית על זה. מקנא??? תפתח על זה אשכול גם יא מסכן.

הצטרף בתאריך
    20.04.2012
    נכתב במקור על ידי sawyer
    אני לא מתיימר, לא מנסה, וגם לא מקנא. תמשיך לצחוק על אנשים שלא מעניין אותם הקיום החסר משמעות שלך.

ותאכלס, יש לי מלא חיים יפה שעלית על זה. מקנא??? תפתח על זה אשכול גם יא מסכן.
    חחחחחח אתה סוטר את עצמך חבר, אתה כן מתיימר.
    חוץ מזה אני אמרתי לך שאתה מקנא או משהו? ולא הבנתי בכלל את הקטע של המנסה.
    וכן ממש אכפת לי מטמבל שמנהל ארגון מסכן בMW3?
    חוץ מזה שאני לא מבין מה הבעיה בלצחוק עליהם? למה מי הם בכלל? עורך סרטונים ומנהל ארגון גרוע?

אני לא מקנא בך, להפך אני מרחם עליך.
    אתה אידיוט שעבר את גיל ה20 שמתלהב שיש לו חיים, וגם בזה אני לא בטוח כי בחיים לא ראיתי מישהו מתלהב כל כך שיש לו חיים.

דרך אגב, שמתי לב שכל פעם שאני סוטר את מה שאתה אומר אתה נותן bait ילדותי.
    מאוד בוגר מצידך

הצטרף בתאריך
    12.02.2010
    sawyer
    אני קראתי בריפרוף ולא אכפת לי מהנושא אבל יש לך בעיה עם תימנים?

Racism is bad mkay? dont be racist mkay?
    racism is only ok towards russians mkay?

הרשמה