תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    21.12.2010
    לפני שאתם אומרים מה זה הבולשיט הזה, אני לא קורא את זה.
    קחו תזמן שלכם ותקראו אף אחד עוד לא מת מקריאה
    לשמוע תוך כדי קריאה

שלום לך גברת רוזנצוויג. מה שלומך?
    רציתי לספר לך קצת על גלעד גולדברג. אין לך מה לדאוג גלעד לא חוזר לבית הספר. לא לא, אין לך מה לדאוג- גם אח שלו לא בא ללמוד אצלך. פשוט גלעד, שרשמת לו בגיליון ההתנהגות בלתי מספיק, אז יש כמה דברים שאת צריכה עליו.

גלעד, שבתחילת השנה הגיע לכיתה בלי תיק, התגייס לצנחנים. כן, אני יודע ששמעת על זה ואני יודע שהיה לך ברור שהוא לא ישרוד שם כי עם הקפריזות שלו היית בטוחה שיעיפו אותו על היום הראשון. אז נכון, אומנם הוא לא שרד את הגיבוש לסיירת אבל הגדוד חיכה לו בזרועות פתוחות. גלעד, שפסלת לו את המבחן הראשון בשנה בגלל פתק שהוא החביא בתחתונים, סיים טירונות ואימון מתקדם. לא תאמיני אבל הפק"ל שהוא קיבל היה נגב. נגב יקירתי, שוקל בערך כמוך כפול 5 ואיתו הוא היה צריך להיסחב לכל שבוע שטח ולכל מסע. כן כן, אותו גלעד ששלחת מכתב להורים שלו על זה שהוא היה שומע מטאליקה בווקמן בזמן שיעורי חינוך.
    אני יודע שניסית להדחיק את זה אבל אני חייב להזכיר לך את הטיול השנתי של כיתה י"ב לקיבוץ אשמורת בגליל. אני יודע שאת מנסה לשכוח את היום הנורא הזה בו העפת את גלעד וחבורתו הביתה כי הם שמו סמירנוף אייס בג`ריקן הכיתתי. אותו גלעד נכנס ביום ראשון האחרון לתוך תוכי לבנון. הוא, הנגב, וכל הפלוגה המבצעית של הגדוד.
    אותו גלעד, שראה לנכון להשתמש בטופס המגן במתמטיקה כנייר טואלט, לא הספיק להגיע לייעד המתוכנן בגלל כמה חיזבלונים שהתחבאו להם בצד הדרך. כל המחלקה, וגם גלעד, ניסו לתפוס מכסה תחת האש הכבדה שנורתה עליהם. אחרי 10 דקות של ירי מאסיבי, הם הצליחו כולם להיכנס לתוך בית. הם התפזרו בו וכל אחד תפס לעצמו פינה. כדורים, רימונים וטילי סאגר מילאו את החדר ברעש בלתי נסבל. שלוש שעות של אנרכיה קרבית. גלעד, שהושעה מהלימודים בגלל שנתפס מעשן `אני לא רוצה לדעת מה` בשירותים, הסתכל הצידה ומצא את הצמד ברזל שלו, לוי , עם חור כניסה בעורף, שוכב על הבטן ואותו עוטפת שלולית של דם. גלעד ראה מול העיניים שלו את המוות בסינריום הגרוע ביותר אבל לקח לו בדיוק חמש שניות בשביל לתרגם את הפחד והביעות לפלט של תורת לחימה. גלעד, שהחנה את המכונית שלו בחנייה השמורה למנהל בית הספר בלבד, רצה להתקדם קדימה אבל שלושת רבעי מהלוחמים נכנסו למצב של תגובת קרב. כולל מפקד המחלקה. גלעד תפס את שני האנשים היחידים שלא נשברו תחת הלחץ ולקח את השליטה לידיים. הוא זעק וצעק וצרח את הפקודות שבזכותם המחלקה הזאת חייה. גלעד, שמרח על הכיסא שלך דבק מגע לפני שנכנסת לכיתה, הודיע במ.ק על בקשה לפינוי במיידי לטובת שני לוחמים עם רסיסים בעיניים ופצוע אחד עם שני כדורים בכף רגל.גלעד, שבטיול למוזיאון האצ"ל נשאר לישון באוטובוס, נצר את הנשק לכמה רגעים בשביל להתכופף לרצפה ולשים בכיס שלו את הכיפה של לוי שהיתה ספוגה בדם. גלעד, שלא ניגש לבגרות באזרחות כי באותו יום היו גלים, קיבל בקשר פקודה מהמג"ד שהגיעו רכבי חילוץ שנמצאים קילומטר מהם. בגלל שהאלונקה לא היתה משופצרת כמו שצריך, המחלקה הרימה את לוי על הגב שלהם וסחבה אותו לכיוון ישראל כמו שהם עשו פעם בתרגילי נסיגה בטירונות. גלעד התמלא בדם מפצעו הפתוח מראשו של לוי שלא הפסיק לנזול עליו. גלעד שבמסיבת הסיום עלה לבמה עם סיגריה, הגיע למוצב הלך להתרחץ ולישון. גלעד, שבפורים הגיע מחופש לחשפנית, עלה ללוויה בהר הרצל עם כל המחלקה שלו אבל לעומת כולם הוא עמד בצד. בזמן שכולם בכו על הקבר, גלעד הסתכל לצדדים. "לצנחנים אסור לבכות" הוא אמר לי. "מה ההורים שלו יחשבו אם הם ידעו שאנחנו נכנסים מחרתיים שוב ללבנון ועכשיו אנחנו בוכים? עדיף לחפש כוסיות בקהל".
    כשנגמרו הדרשות וההספדים, לפני שכולם עלו לאוטובוס בחזרה, גלעד הסתובב בחזרה ונעמד מול הקבר. גלעד פרץ בבכי פתאומי וכל כך חזק שהיה נדמה כאילו כל רגע לוי קם להרגיע אותו. ארבעה אנשים אחזו בגלעד. שום דבר. הוא נשאר עוד עשרים דקות כשהוא צווח לאדמה את כל מה שהצליח להדחיק בהצלחה בשדה הקרב.
    גלעד חוזר לשטח, המחלקה שלו נרגעה וגם הוא. עוד כמה שעות הוא כבר ידווח אנגליה בלבנון.
    גברת רוזנצוויג, אין צורך בתעודת בגרות אבל כשאף אחד לא יהיה בסביבה, לכי למחשב ושני את גיליון ההתנהגות של גלעד. מחקי את התאריך בתעודה המקורית, רישמי 2006 ובמקום `בלתי מספיק`, שני את זה ל`גיבור`.
    נערך לאחרונה על ידי ZeusMyGod; 25.04.2012 בשעה 12:00.
    gal: kos emek
    gal: paam abaa seani oleh le sapar
    gal: ani mistaper ba tahat
    gal: yoter miday searot

Rig: 6700K | GTX980Ti | Z170X-Gaming GT | 16GB RAM
    Gear: AOC e2343F x2 | Razer BlackWidow | Logitech Deadalus Apex G303 | SteelSeries Arctis 5 | SteelSeries QcK Heavy

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    לא נשמע לי אמיתי..אפשר מקור?

עריכה - כן, מצאתי את זה בעוד מקומות וכנראה זה אמיתי, אין מילים פשוט..

הצטרף בתאריך
    01.08.2008
    עיר
    אור עקיבא
    מדהים

הצטרף בתאריך
    23.02.2010
    לא פעם ראשונה שאני רואה את המכתב הזה. פשוט מדהים.

הצטרף בתאריך
    18.01.2009
    איזה מכתב חרטא.. מזוייף 100%..
    חיילים לא עושה את מה שהם עושים בשביל הוקרת תודה.
    לא מחפשים שאנשים יודו להם על התרומה שלהם ויסלחו להם על טעויות עבר..
    אני בספק אדייייייייייייייר אם הדבר הזה מקורי
    כי זה נראה כמו משהו שמלשב כתב בשביל להדליק צעירים \ מלשבים..
    חייל \ אמא של חייל בחיים לא יכתבו מכתב כזה..
    הוא חסר פואנטה..
    למרות שהוא כתוב יפה ומרגש והכול.. אבל זה זיוף אחושמוטה.
    Razer : DeathAdder
    SteelSound 5Hv2
    Qck Mass

הצטרף בתאריך
    21.12.2010
    נכתב במקור על ידי kerotiN
    איזה מכתב חרטא.. מזוייף 100%..
    חיילים לא עושה את מה שהם עושים בשביל הוקרת תודה.
    לא מחפשים שאנשים יודו להם על התרומה שלהם ויסלחו להם על טעויות עבר..
    אני בספק אדייייייייייייייר אם הדבר הזה מקורי
    כי זה נראה כמו משהו שמלשב כתב בשביל להדליק צעירים \ מלשבים..
    חייל \ אמא של חייל בחיים לא יכתבו מכתב כזה..
    הוא חסר פואנטה..
    למרות שהוא כתוב יפה ומרגש והכול.. אבל זה זיוף אחושמוטה.
    איפה אתה רואה שכתבתי שזה אמיתי ? ראיתי את זה אתמול בפייסבוק... מקור https://www.google.co.il/search?hl=i...w=1920&bih=955

Gear: AOC e2343F x2 | Razer BlackWidow | Logitech Deadalus Apex G303 | SteelSeries Arctis 5 | SteelSeries QcK Heavy

הצטרף בתאריך
    31.03.2010
    עיר
    חולון
    וואי כולי צמרמורות.. מרגש :\

נ.ב

בואנה הוא היה אחד הפסיכופטים בתיכון אה? חחחח גנבתי כמה רעיונות =]
    נערך לאחרונה על ידי Adrenho; 25.04.2012 בשעה 12:11.

הצטרף בתאריך
    18.01.2009
    נכתב במקור על ידי F0RTER
    איפה אתה רואה שכתבתי שזה אמיתי ? ראיתי את זה אתמול בפייסבוק... מקור https://www.google.co.il/search?hl=i...w=1920&bih=955
    הזה בתגובה הראשונה כתב שזה אמיתי..
    וזה ממש לא..
    אגב אני לא מבין מה כ"כ מרגש בזה..
    סכ"ה כותבים על נער בעייתי שהצליח בצבא..
    הסיפור פה גם ככה לא אמיתי אז זה לא מרגש אותי חח..
    רוצים לראות משהו מרגש?
    הינה שיר של שייט שכתב על חבר שלו שריונר שנפטר.
    Razer : DeathAdder
    SteelSound 5Hv2
    Qck Mass

הצטרף בתאריך
    21.12.2010
    נכתב במקור על ידי kerotiN
    הזה בתגובה הראשונה כתב שזה אמיתי..
    וזה ממש לא..
    אגב אני לא מבין מה כ"כ מרגש בזה..
    סכ"ה כותבים על נער בעייתי שהצליח בצבא..
    הסיפור פה גם ככה לא אמיתי אז זה לא מרגש אותי חח..
    רוצים לראות משהו מרגש?
    הינה שיר של שייט שכתב על חבר שלו שריונר שנפטר.
    חוצמזה גם אם זה אמיתי וגם אם זה זיוף, זה מרגש וזו הסיבה שפירסמתי את זה פה.

הרשמה