תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS

אהלן חברים, בגלל שהתעוררתי באמצע הלילה והייתה לי הרגשה שמשהו מתרחש
    (וצדקתי... יש לינק להורדה סוף סוף!)

אבל נתקלתי בדבר החמוד הזה שANET הביאו לנו להקשיב בזמן שאנחנו לוחצים F5 כמו משוגעים
    עבור להכנס לפורום.

בקיצור דברים, מה שהולך בסרטון זה שהם מסבירים מה מיוחד בבטא הזאת מהקודמת שהייתה לברי מזל.

2 דברים קריטיים!
    1. הסיפורים של הגזעים שהם הנורן בני אדם וצ'אר הם היחידים שנוכל לשחק והם פתוחים עבורנו עד רמה 20!
      לא יודע למה עד רמה 20, אבל אלו שהיו בבטא הקודמת אתם יכולים להעיד שהייתה מגבלה?
    2. מי שמעוניין בPVP אל דאגה! ה"לובי" של הPVP פתוח עבור כל שחקן בכל רמה מכל גזע ושאתה נכנס אל הלובי הזה, אתה אוטומטית הופך לרמה המקסימלית, עם כל הסקילים טרייטים וכו' לכן אל תדאגו מבחינת הPVP הם נתנו את המקסימום שכולנו ניהיה שווים.
    מקווה שאהבתם, אני אורן Mr. nUxX אסראף (AKA המלך שלכם) ואני הולך לישון כי 2 וחצי ולא יודע למה לעזאזל התעוררתי באמצע הלילה

מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    עד רמה 20?!!??!
    זה הכל?
    נו טוב לא נורא, לפי מה שהבנתי מאלה ששיחקו בבטא, ייקח קצת זמן להגיע לרמה הזו.
    אני מת אבל לשחק ב-WvWvW, זה יהיה פשוט מדהים
    נערך לאחרונה על ידי alon116; 25.04.2012 בשעה 09:13.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    נכתב במקור על ידי alon116
    עד רמה 20?!!??!
    זה הכל?
    נו טוב לא נורא, לפי מה שהבנתי מאלה ששיחקו בבטא, ייקח קצת זמן להגיע לרמה הזו.
    אני מת אבל לשחק ב-WvWvW, זה יהיה פשוט מדהים
    גם ב-world of warcraft אתה משחק עד רמה 20 בערך ב-starter edition .
    אבל זה אומר שסוף כל סוף לא נהיה תקועים על הרמה הזאת ונעלה בטח ל-50-60, מתישהו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2012
    יש עוד מידע על ה-WVWW? זה יהיה כל הזמן או שזה יפתח בזמן ספציפי? :O
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי Mr. nUxX

אהלן חברים, בגלל שהתעוררתי באמצע הלילה והייתה לי הרגשה שמשהו מתרחש
    (וצדקתי... יש לינק להורדה סוף סוף!)

אבל נתקלתי בדבר החמוד הזה שANET הביאו לנו להקשיב בזמן שאנחנו לוחצים F5 כמו משוגעים
    עבור להכנס לפורום.

בקיצור דברים, מה שהולך בסרטון זה שהם מסבירים מה מיוחד בבטא הזאת מהקודמת שהייתה לברי מזל.

2 דברים קריטיים!
    1. הסיפורים של הגזעים שהם הנורן בני אדם וצ'אר הם היחידים שנוכל לשחק והם פתוחים עבורנו עד רמה 20!
      לא יודע למה עד רמה 20, אבל אלו שהיו בבטא הקודמת אתם יכולים להעיד שהייתה מגבלה?
    2. מי שמעוניין בPVP אל דאגה! ה"לובי" של הPVP פתוח עבור כל שחקן בכל רמה מכל גזע ושאתה נכנס אל הלובי הזה, אתה אוטומטית הופך לרמה המקסימלית, עם כל הסקילים טרייטים וכו' לכן אל תדאגו מבחינת הPVP הם נתנו את המקסימום שכולנו ניהיה שווים.
    מקווה שאהבתם, אני אורן Mr. nUxX אסראף (AKA המלך שלכם) ואני הולך לישון כי 2 וחצי ולא יודע למה לעזאזל התעוררתי באמצע הלילה

1)כן הייתה הגבלה בבטא... הגבלה של רמה 30...
    (אם תסתכלו גם בסרטונים שאנשים עשו מהבטא תוכלו לראות שהרמה המקסימאלית היא 30 שם.. - לא מדבר על PVP).

2) לא ידעת את זה לפני? :|
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    נכתב במקור על ידי MaxDBN
    יש עוד מידע על ה-WVWW? זה יהיה כל הזמן או שזה יפתח בזמן ספציפי? :O
    פתוח כל הזמן...

נכתב במקור על ידי Lafa
    1)כן הייתה הגבלה בבטא... הגבלה של רמה 30...
    (אם תסתכלו גם בסרטונים שאנשים עשו מהבטא תוכלו לראות שהרמה המקסימאלית היא 30 שם.. - לא מדבר על PVP).

2) לא ידעת את זה לפני? :|

לא :S
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הרשמה