תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    האם יש לכם כאלה ?

בניסיון להשלים פערים, בחצי שנה האחרונה שיחקתי ב:

(לפי הסדר)

- Deus Ex (מי שלא שיחק בו מושעה מתואר הגיימר שלו עד להודעה חדשה)
    - Deus Ex 2 (איזה זוועה)
    - Planescape: Torment (אחד ממשחקי התפקידים הכי טובים אי פעם, אם לא הטוב ביותר. סיפור -יחודי מאוד וכתיבה פשוט מושלמת. פשוט אומנות)
    - System Shock (משחק מ-94, עם שליטה פרימיטיבית ומסובכת מאוד בהתאם. אבל הוא מדהים)
    - System Shock 2 (משחק מצוין, אני לא בטוח אם יותר טוב מהראשון)
    - Syndicate (המקורי מ-94, לא הריבוט חסר הכבוד למקור)
    - Fallout (משחק נחמד מאוד, אבל משהו חסר בו)

עכשיו אני משחק ב-Fallout 2. מבחינת גיימפליי אין הרבה הבדלים מהראשון, אבל העולם פשוט עצום, הכל גדול יותר, ויש המון מה לעשות (אפשר להיות שחקן פורנו. באמת )

*יש לציין שלא שיחקתי ב-DX:HR לפני שני הראשונים, ושלא שיחקתי ב-F3 או F:NV. נדיר ביותר שאני משחק במשחק לפני הקודמים לו.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    לא שיחקתי עדיין באף Deus Ex אבל זה בתיכנון לעתיד
    סך הכל שהוא יצא היתי בקונסולות

לאחרונה סימתי מישחקים ישנים בסידרת קסטליווניה ,כי אני עושה מרתון וקרוב לסיומו

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    אני עדיין מחפש את jj2 להורדה בלי פאקים ומודים ושלבים חסרים וכמובן שאני מחפש להוריד גם את ריימן 2
    may the odds be Ever in your Favor

!

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני סיימתי לא מזמן את JAK AND DAXTER שיש לי לPS2 ואף פעם לא סיימתי כשהייתי ילד.
    בנוסף אני סיימתי את ICO מהICO COLLECTION שלא שיחקתי אף פעם ואני עכשיו באמצע של SOTC שרציתי לשחק בPS2.

הצטרף בתאריך
    27.09.2010
    אם קולקשנים נחשבים אז אני משחק שוב בGOD OF WAR COLLECTION למרות שכבר סיימתי את המשחקים באוסף אבל אני משחק עכשיו בהם שוב על HARD (אני עכשיו בראשון וזה נקרא שם SPARTAN) ואני מנסה גם לנסות את האתגרים שנתקעתי בהם (במשחק הראשון הגעתי לאתגר השני כששיחקתי ממזמן והיום ניסיתי שוב והצלחתי להגיע לאתגר השמיני וויתרתי כי הוא כמעט בלתי אפשרי, אני אנסה שוב אחרי שאסיים את המשחק) והיום קיבלתי את JAK AND DEXTER TRILOGY והתחלתי את המשחק הראשון.

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    פוקימון פייר רד.
    משחק אדיר.

הצטרף בתאריך
    18.07.2009
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי solid_snape88
    פוקימון פייר רד.
    משחק אדיר.
    לא .... עכשיו בגללך אני אלך להוריד את פוקימון זהב [פאק ביזבזתי אליו קיץ שלם ]
    may the odds be Ever in your Favor

!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    האם יש לכם כאלה ?

בניסיון להשלים פערים, בחצי שנה האחרונה שיחקתי ב:

(לפי הסדר)

- Deus Ex (מי שלא שיחק בו מושעה מתואר הגיימר שלו עד להודעה חדשה)
    - Deus Ex 2 (איזה זוועה)
    - Planescape: Torment (אחד ממשחקי התפקידים הכי טובים אי פעם, אם לא הטוב ביותר. סיפור -יחודי מאוד וכתיבה פשוט מושלמת. פשוט אומנות)
    - System Shock (משחק מ-94, עם שליטה פרימיטיבית ומסובכת מאוד בהתאם. אבל הוא מדהים)
    - System Shock 2 (משחק מצוין, אני לא בטוח אם יותר טוב מהראשון)
    - Syndicate (המקורי מ-94, לא הריבוט חסר הכבוד למקור)
    - Fallout (משחק נחמד מאוד, אבל משהו חסר בו)

עכשיו אני משחק ב-Fallout 2. מבחינת גיימפליי אין הרבה הבדלים מהראשון, אבל העולם פשוט עצום, הכל גדול יותר, ויש המון מה לעשות (אפשר להיות שחקן פורנו. באמת )

*יש לציין שלא שיחקתי ב-DX:HR לפני שני הראשונים, ושלא שיחקתי ב-F3 או F:NV. נדיר ביותר שאני משחק במשחק לפני הקודמים לו.
    מעולם לא שחקתי בMONKEY ISLAND המקורי והתחלתי להשלים אותו לא מזמן בסטים. הרשימה שלך עושה לי פלאשבקים לבית ספר

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    אני שיחקתי בResident Evil 1, אומנם זה היה לפני כמה חודשים אבל בכל זאת....
    האמת ששיחקתי בו בעקבות הטריילר שיצא בזמנו לRESIDENT EVIL 6, אחרי שהתגברתי על הגראפיקה והשליטה, מאד נהנתי מהמשחק... (בהחלט היה שווה 24 שקל מהPSS)
    %20[/IMG]

הרשמה