תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: בעד?

מדרגים
19. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

10 52.63%
  • לא

9 47.37%
תוצאות 1 עד 20 מ 20
    הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    יש לי כמה רעיונות שיכולים להוסיף קצת עניין לקלאבים.

1.שהDM HS יהיה גם FFA כי הHS זה לשפר את הaim ועם יהיה FFA יהיה יותר קל לעבוד על דיוק מהיר יותר וריפלקסים.

2.להוריד את הווסט הגדול בDM PISTOL אני לא צריך להסביר למה אתם יכולים לנחש לבד אני מניח.

3.להוריד את כל הנשקים בכל הDM ולהשאיר רק Ak47 M4A1 Famas Galil ובPISTOL להשאיר Usp Glock Deagle, חוץ מהDM הרגיל ששם להוסיף לכל הנשקים האלה Awp

4.להוסיף HE לDM FFA.

5.להחליף את הVampire לDM FFA ולהוריד את הVampire בDM הרגיל.

6.ליבנות מוד מאוד פשוט שרושמים בצ'אט /hlmp זה יפעיל את הרדיו הזה http://www.ah.fm/192k.wvx אתם מוזמנים להיכנס אליו ולשמוע, זה יתן ממש תחושה כיפית לשחק מאשר הסואנד של המשחק.

לכל אלה שיגידו שאנחנו סתם מתלוננים אנחנו לא מתלוננים פשוט מאוד ככה יהיה בהרבה יותר טוב וגל אמר להציע רעיונות וזה מה שאני עושה.
    תגידו מה אתה חושבים.

נ.ב

מנהלים אתם עושים עבודה מעולה כל הכבוד על היוזמה אני לא בא להגיד שהעבודה שעשיתם והשינוי הזה הוא לא טוב פשוט ככה זה יהיה הרבה יותר טוב ונתחיל לשחק כמו שמשחקים בחו"ל.
    נערך לאחרונה על ידי pun; 21.04.2012 בשעה 21:16.

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    עיר
    בת ים
    נכתב במקור על ידי PunctualON
    יש לי כמה רעיונות שיכולים להוסיף קצת עניין לקלאבים.

1.שהDM HS יהיה גם FFA כי הHS זה לשפר את הaim ועם יהיה FFA יהיה יותר קל לעבוד על דיוק מהיר יותר וריפלקסים.

2.להוריד את הווסט הגדול בDM PISTOL אני לא צריך להסביר למה אתם יכולים לנחש לבד אני מניח.

3.להוריד את כל הנשקים בכל הDM ולהשאיר רק Ak47 M4A1 Famas Galil ובPISTOL להשאיר Usp Glock Deagle, חוץ מהDM הרגיל ששם להוסיף לכל הנשקים האלה Awp

4.להוסיף HE לDM FFA.

5.להחליף את הVampire לDM FFA ולהוריד את הVampire בDM הרגיל.

6.ליבנות מוד מאוד פשוט שרושמים בצ'אט /hlmp זה יפעיל את הרדיו הזה http://www.ah.fm/192k.wvx אתם מוזמנים להיכנס אליו ולשמוע, זה יתן ממש תחושה כיפית לשחק מאשר הסואנד של המשחק.

תגידו מה אתה חושבים.

נ.ב

מנהלים אתם עושים עבודה מעולה כל הכבוד על היוזמה אני לא בא להגיד שהעבודה שעשיתם והשינוי הזה הוא לא טוב פשוט ככה זה יהיה הרבה יותר טוב ונתחיל לשחק כמו שמשחקים בחו"ל.

אני חושב שהם עשו את הכל מצוין ! רק ב vampire להוסיף ffa ! ולהוריד gunegame זה פרוץ כזה !
    שאתה קטן נותנים לך שם כשאתה גדל אתה צריך לדעת לישמור עליו.

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי ganatzwala
    אני חושב שהם עשו את הכל מצוין ! רק ב vampire להוסיף ffa ! ולהוריד gunegame זה פרוץ כזה !
    ומה בנוגע לזה שיש ווסט גדול בDM PISTOL?

הצטרף בתאריך
    29.10.2011
    לא מבין מה אתם מתלוננים אם כבר רק על ה CLUB של ה AIM להוסיף HS לא יותר

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי newuser1
    לא מבין מה אתם מתלוננים אם כבר רק על ה CLUB של ה AIM להוסיף HS לא יותר
    אני ממש לא מתלונן!!
    אני חושב שהם עשו עבודה מעולה פשוט עם התוספות האלה יהיה בהרבה יותר טוב.

הצטרף בתאריך
    21.11.2011
    עיר
    חנן
    קבלתם מה שרציתם חלאס עוד דברים וטענות

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי n1vHAX
    קבלתם מה שרציתם חלאס עוד דברים וטענות
    עוד פעם זה לא טענות ולא שום דבר!!! מספיק כבר עם זה גל MastuL אמר להציע רעיונות וזה מה שעושים תחשבו על זה ותבינו שיהיה הרבה יותר טוב עם הדברים האלה מספיק עם המשפט הזה שכל הזמן רק טענות! ותחשבו טוב טוב כמה שזה מטופש שיש ווסט גדול בDM PISTOL

הצטרף בתאריך
    03.08.2008
    מסכים על 1,2,3..לגבי 5,6,4 סובייקטיבי.

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי avinin1
    מסכים על 1,2,3..לגבי 5,6,4 סובייקטיבי.
    מה רע שיהיה מוד שעושים /hlmp בצ'אט יפעל לך רדיו שנותן חשק לשחק? זה לא שאי אפשר לכבות את זה השחקן שמשחק יוכל לבחור עם לשים את זה או לא.

הצטרף בתאריך
    29.10.2011
    מה רע שיהיה מוד שעושים /hlmp בצ'אט יפעל לך רדיו שנותן חשק לשחק? זה לא שאי אפשר לכבות את זה השחקן שמשחק יוכל לבחור עם לשים את זה או לא.
    מיותר , שים שירים ביוטיוב או מהמחשב אני יודע..

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    למה מיותר שפשוט אפשר לשים את הרדיו הזה שזה ממש מתאים לDM וכיף לשחק עם זה ואתה חושב שזה טוב שיש ווסט גדול בDM PISTOL?

הצטרף בתאריך
    05.12.2011
    זה לא מיותר, זה נותן לך תחושה כיפית בזמן שאתה משחק..
    אם הם ישימו את המוד הזה אתה תבחר אם להפעיל או לא.

לנושא:
    אחלה רעיונות.
    17:59 - gal foe: אני חייב לחרבן
    17:59 - gal foe: אבל יש לי פצע בתחת כל פעם שאני מנגב הוא נפתח
    17:59 - gal foe: מה עושים?
    17:59 - PRODDI: meharbenim

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    אני מסכים רק עם 2....
    כל השאר לפי דעתי לא טוב ואם זה היה תלוי בי בכלל תעיפו את ה-FFA הזה למה אפחד לא נוגע בו ותמיד איפה שיש אותו הוא ריק ולפי דעתי זה סתם בזבוז של סרבר.
    חוץ מזה אנשים תדעו להבדיל בין להציע לבין לבקר, הוא גם כתב שהוא לא מבקר את השינויים שלהם אלא רק מציע להם עוד דברים.

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    אני מסכים רק עם 2....
    כל השאר לפי דעתי לא טוב ואם זה היה תלוי בי בכלל תעיפו את ה-FFA הזה למה אפחד לא נוגע בו ותמיד איפה שיש אותו הוא ריק ולפי דעתי זה סתם בזבוז של סרבר.
    חוץ מזה אנשים תדעו להבדיל בין להציע לבין לבקר, הוא גם כתב שהוא לא מבקר את השינויים שלהם אלא רק מציע להם עוד דברים.
    תודה שקראת עד הסוף והבנת כי יש ילדים שלא מבינים אבל מה רע שיהיה בDM HS גם FFA? זה אתה נגד 17 זה ממש מעולה ויכול לשפר את הaim בצורה משמעותית.
    ולמה שלא יורידו את כל הנשקים הפאבליק האלה וגם ההחלפה של הVampire לFFA הגיונית יותר כי הרי שם אתה נגד 17 ואתה צריך את הhp שנוסף אחרי שאתה הורג ולעומת זאת בdm אתם 9vs9

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    תודה שקראת עד הסוף והבנת כי יש ילדים שלא מבינים אבל מה רע שיהיה בDM HS גם FFA? זה אתה נגד 17 זה ממש מעולה ויכול לשפר את הaim בצורה משמעותית.
    ולמה שלא יורידו את כל הנשקים הפאבליק האלה וגם ההחלפה של הVampire לFFA הגיונית יותר כי הרי שם אתה נגד 17 ואתה צריך את הhp שנוסף אחרי שאתה הורג ולעומת זאת בdm אתם 9vs9
    תראה, אני לא אומר שזה רע..אני אישית לא ממש אוהב FFA ולפי זה שהסרברים של ה-FFA כל הזמן ריקים אני חושב שגם שאר הקהילה לא אוהבת את זה, הורדת הנשקים של הפאבליק זה לא באמת אכפת לי, אני לא משתמש בזה ולא משתמשים בזה נגדי..אז תורידו, תשאירו, מבחינתי זה אותו דבר.
    בקשר ל-VAMPIRE..בעיקרון לי זה לא משנה אבל במקום להחליף הייתי פשוט מוסיף, שוב לי זה לא כל כך משנה אני לא ממש משחק ב-FFA.

הצטרף בתאריך
    13.12.2011
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    תראה, אני לא אומר שזה רע..אני אישית לא ממש אוהב FFA ולפי זה שהסרברים של ה-FFA כל הזמן ריקים אני חושב שגם שאר הקהילה לא אוהבת את זה, הורדת הנשקים של הפאבליק זה לא באמת אכפת לי, אני לא משתמש בזה ולא משתמשים בזה נגדי..אז תורידו, תשאירו, מבחינתי זה אותו דבר.
    בקשר ל-VAMPIRE..בעיקרון לי זה לא משנה אבל במקום להחליף הייתי פשוט מוסיף, שוב לי זה לא כל כך משנה אני לא ממש משחק ב-FFA.
    חבל כי שם באמת יותר קל להתחמם ולשפר את הaim ובמיוחד שיהיה FFA בDM HS.

הצטרף בתאריך
    21.03.2011
    עיר
    Jerusalem

הצטרף בתאריך
    09.05.2009
    לא לגעת בGG .. זה לא פרוץ זה FUN MOD

הצטרף בתאריך
    31.03.2011
    עיר
    נתניה
    מסכים עם הרוב.. לא אכפת לי שהקלאבים ישארו ככה.
    אני אישית ממש אוהב ffa אבל אם אין שם אף אחד אז אני לא ייכנס ויחכה...
    Arguing on the internet is like running in the Special Olympics. Even if you win, you're still retarded.

הצטרף בתאריך
    27.05.2010
    עיר
    הרצליה
    מסכים עם הכל מילה במילה DM FFA הרבה יותר משפר וכיף מDM רגיל
    ואור אני זוכר לך יבן זונה הרמת תאף שחכת תבוס שלך

הרשמה