תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    טוב בזמן האחרון אף אחד מהמנהלים לא מתחבר וכמו שראיתם שתי אנשים ניסו להצטרף אז נראה לי שצריכים להוסיף פה עוד אדמין (משהו בכיוון של LODUN או של SAILDROY / ORAN )

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    אתה לא יכול להחליט ככה סתם שבא לך להוסיף מנהל גם עם מנהלים הנוכחים לא פעילים,כך שאני בכלל לא תומך בזה.
    ועם מישהו רוצה להיצטרך אני יכול לעשות את השיחה בלי בעיה( מאיר גם מזמן אמר לי את זה שאני צרכיך לעשות את השיחות לחדשים וכו).

קיצור אני לא תומך ברעיון של להוסיף מנהל בכלל ועם מישהו רוצה להיצטרף אז הוא מוזמן לדבר איתי,בכללי הוספת מנהל אפשרית רק ע"י מנהל נוכחי.
    אני טכנית כן נחשב אחראי על כל הניהול של PR BF מכיון שמאיר מינה אותי לכך לפני הרבה זמן פשוט לא היה לי אף פעם את הזמן להתעסק בזה.
    נערך לאחרונה על ידי wokinstorm; 21.04.2012 בשעה 19:29.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    נכתב במקור על ידי wokinstorm
    אתה לא יכול להחליט ככה סתם שבא לך להוסיף מנהל גם עם מנהלים הנוכחים לא פעילים,כך שאני בכלל לא תומך בזה.
    ועם מישהו רוצה להיצטרך אני יכול לעשות את השיחה בלי בעיה( מאיר גם מזמן אמר לי את זה שאני צרכיך לעשות את השיחות לחדשים וכו).

קיצור אני לא תומך ברעיון של להוסיף מנהל בכלל ועם מישהו רוצה להיצטרף אז הוא מוזמן לדבר איתי,בכללי הוספת מנהל אפשרית רק ע"י מנהל נוכחי.
    אני טכנית כן נחשב אחראי על כל הניהול של PR BF מכיון שמאיר מינה אותי לכך לפני הרבה זמן פשוט לא היה לי אף פעם את הזמן להתעסק בזה.
    אחי , לא החלטתי אני הצעתי , קרה לי מלא שהיינו איזה 3-4(ללא אדמינים) והיה אחד שרצה להירשם רק לא היה לו איך

הצטרף בתאריך
    25.10.2010
    עיר
    רחובות
    סילדרוי ו לודון לא בקלאן בכלל...
    וגם לא רושמים saildroy רושמים silderoy
    ואם כבר מישהו צריך לקבל רשות למנהל זה ואדים הוא היחיד מהוותיקים שמחובר יחסית הרבה
    נערך לאחרונה על ידי Reconnaissance..; 21.04.2012 בשעה 20:29.
    One shoot,One kill-No luck just skill.

הצטרף בתאריך
    11.01.2012
    עיר
    שוהם
    ואדים לפי מה שאני הבנתי לומד ואני לא חושב שיש לו זמן

הצטרף בתאריך
    25.10.2010
    עיר
    רחובות
    וואדים לומד אבל הוא עדיין מחובר הרבה זמן יחסית,לי לפחות יוצא לשחק איתו
    One shoot,One kill-No luck just skill.

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    מבחינת ארמה, אני בקלאן ופעיל, BF זה סיפור אחר...
    בכל מקרה למה לא להציע, ואם מאיר יראה ויחליט שזה בא לו בטוב, אז למה לא?

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    נכתב במקור על ידי CrazyHotMilf
    אחי , לא החלטתי אני הצעתי , קרה לי מלא שהיינו איזה 3-4(ללא אדמינים) והיה אחד שרצה להירשם רק לא היה לו איך
    בסדר הבנתי שזאת הצעה אבל לזה תהכוונתי לדעתי כל הצעה לא משהו.
    רק מנהל יחליט מה קורה בנושאים כלו,ולמרות שמאיר מינה אותי לאחראי על הקלאן בPR BF אני עדיין לא יכול ולא מוכן למנות מישהו אחר לתפקיד הזה.

קיצור כשה מאיר יחזור לפעילות או יטפל בכל זה,עד כל מה שקשור לקבלת שחקנים חדשים לקלאן בPR BF אפשר להפנות אליי או יובל.

הצטרף בתאריך
    01.04.2010
    עיר
    RAMAT GAN
    כמו שאמר וואדים , אז אני יחזור על זה , כשאני לא פה פונים ליובל אם יובל לא פה פונים לוואדים , שניהם יודעים ומוסמכים מה לעשות במקרים שהזכרת , תפנה תחדשים למי שפעיל ויהיה בסדר ,

דג"ב אני לא פעיל כול כך בזמן אחרון עקב לחץ בלימודים ועבודה (כן בשביל לשלם שכירות צריך לעבוד בדר"כ) ;)
    בברכה מנהל קהילת PROJECT REALITY.

הרשמה