תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    31.01.2010
    אלהן,
    אתמול עברתי באתר ונכנסתי לפה לפורום של GW2
    בקיצור אני לא שיחקתי המון משחקי בסגנון של GW2 (אני אפילו לא יודע איך קוראים לז'אנר אבל זה כל המשחקים כמו WOW וכו' )
    בקיצור קראתי על המשחק ראיתי עשרות גיימפליים ובאמת שזה נראה פשוט מעולה!
    אז רציתי לשאול אותכם כמה שאולות ובמידה והכל בסדר ביום ראשון אני יזמין את המשחק
    אז ככה :
    - בתור אחד שלא שיחק הרבה בז'אנר הזה (אני משחק בעיקר LOL ו DOTA2) אני יאהב את המשחק?
    - מתיי המשחק אמור להשתחרר ? הבנתי שהבטא מגיעה השבוע
    - למשחק יהיה הרבה שעות שאפשר להוציא עליו? על קווסטים בוסים לחקור וכו' (כמו WOW )
    - הבנתי שהרמה המקסימלית ב GW הראשון היא 20, זה לא קצת מידיי? איך זה עובד ב GW2
    -מה הדרישות מערכת של המשחק?
    - אם אני קונה איזה חבילה עדיף ? DIGITAL DELUXE EDITION או DIGITAL EDITION
    תסבירו לי מה יש ב DIGITAL DELUXE EDITION כי קראתי באתר ולא הבנתי כל כך ואם זה שווה אז אין לי בעיה להשקיע עוד 20$
    - והאם זה אמין להזמין מהאתר שלהם, מפה : https://buy.guildwars2.com/

חוץ מזה המשחק נראה מדהים אז רציתי לדעת ככה עד הסוף אם כן, ואם כן מחר אני יזמין אותו.
    תודה, וסליחה על החפירה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה מחפש במשחק. אני מאמין שאם אתה מחפש חווית משחק של לדוגמא ריידים (הריגת בוסים עם כמות גדולה של שחקנים), אז המשחק לא מתאים לרצונות שלך. לפי דעתי, MMOs מאד תלויים בסגנון המשחק שלך.

אין עוד תאריך ליציאת המשחק.

כן, כמו כל MMO, אתה תמיד תמצא מה לעשות, אבל שוב, זה תלוי במה אתה מחפש מMMO.

indows® XP Service Pack 2 or better • Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2, or better • 2 GB RAM • NVIDIA® GeForce® 7800, ATI X1800, Intel HD 3000, or better (256MB of video RAM and shader model 3.0 or better) • 25 GB available HDD space • Broadband Internet connection • Keyboard and mouse

הDIGITAL DELUXE נותן לך עוד כמה חפצים בתחילת המשחק שיעזרו לך להתקדם, זה לא נחוץ, אבל זה נחמד שיש.

כן האתר הוא האתר הרשמי של המשחק, לכן הוא אמין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    נכתב במקור על ידי eyalitzhak
    בתור אחד שלא שיחק הרבה בז'אנר הזה (אני משחק בעיקר LOL ו DOTA2) אני יאהב את המשחק?
    יצא לך לשחק במשחקים כמו Skyrim? אולי אססיאן קריד? או כל משחק אחר בו יש עלילה? אם כן יכול להיות שתאהב. ב-GW2 יש משפט מפורסם שאומר "אם אתם אוהבים MMO (=שם הז'אנר) שימו עין על GW2, ואם אתם שונאים MMO, באמת כדאי שתנסו את GW2!".

מתיי המשחק אמור להשתחרר ? הבנתי שהבטא מגיעה השבוע
    התשובה המוכרת והאהובה: "כשהוא יהיה מוכן" (לינק מקור). ההשערות מדברות על הקיץ הקרוב, אבל לאף אחד אין באמת מושג.

למשחק יהיה הרבה שעות שאפשר להוציא עליו? על קווסטים בוסים לחקור וכו' (כמו WOW )
    המשחק כולל עלילה אישית, שמשתנה עם כל בחירה של השחקן, ככה שקשה לי להאמין שתמצא את עצמך חסר עניין (יש גם 5 התחלות שונות, אחת לכל גזע). בנוסף מבוכים כוללים כמה וכמה סיפורים, כך שכל כניסה אתה תגלה דברים חדשים (שגם משתנים בצורה דינמית). מערכת של אירועים אקראיים, תוכן נוסף בערים... בשורה התחתונה- כן, הרבה מאוד שעות.

הבנתי שהרמה המקסימלית ב GW הראשון היא 20, זה לא קצת מידיי? איך זה עובד ב GW2
    במשחק הראשון הרמה המקסימלית אכן הייתה 20, אך הגעת אליה עם תחילתו של המשחק. בניגוד למשחקים אחרים, ב-GW (בכל הסדרה) הרמה נועדה רק כדי ליצור איזון. אבל מאז ומעולם היא הייתה משנית ומערכות שונות נוצרו כדי לאפשר לך לשחק בתוכן לרמות נמוכות / גבוהות יותר בלי להרגיש בחיסרון הרמה.

מה הדרישות מערכת של המשחק?
    למשחקים בבטא אין דרישות סופיות, ואני מעדיף שלא לענות כרגע על השאלה.

אם אני קונה איזה חבילה עדיף ? DIGITAL DELUXE EDITION או DIGITAL EDITION
    תסבירו לי מה יש ב DIGITAL DELUXE EDITION כי קראתי באתר ולא הבנתי כל כך ואם זה שווה אז אין לי בעיה להשקיע עוד 20$
    - והאם זה אמין להזמין מהאתר שלהם, מפה : https://buy.guildwars2.com/
    גם על זאת אני לא אענה, אני אשאיר למישהו אחר לענות.

חוץ מזה המשחק נראה מדהים אז רציתי לדעת ככה עד הסוף אם כן, ואם כן מחר אני יזמין אותו.
    תודה, וסליחה על החפירה
    בשורה התחתונה, ברוך הבא לקהילה. אני שמח שאתה מגלה עניין במשחק ואני יכול להמליץ עליו בלב שלם. ממליץ לך לקרוא קצת על המשחק באתר הרשמי, לפחות כהתחלה. אחרי זה אם בא לך גם לעבור על פוסטים מעניינים בבלוג (בפורום Gamer יש אשכול שלי שמרכז קישורים מהבלוג והאתר לפי נושאים, הוא אומנם לא מעודכן אבל שווה הצצה).

בנוסף יש תנופה חדשה של כתיבת מדריכים, הצטרפות שלך לכתיבתם תעזור ליצירת מדריכים ומאמרים מונגשים למצטרפים החדשים בקהילה.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    נכתב במקור על ידי YonatanJ
    אתה צריך לשאול את עצמך מה אתה מחפש במשחק. אני מאמין שאם אתה מחפש חווית משחק של לדוגמא ריידים (הריגת בוסים עם כמות גדולה של שחקנים), אז המשחק לא מתאים לרצונות שלך. לפי דעתי, MMOs מאד תלויים בסגנון המשחק שלך.

אין עוד תאריך ליציאת המשחק.

כן, כמו כל MMO, אתה תמיד תמצא מה לעשות, אבל שוב, זה תלוי במה אתה מחפש מMMO.

indows® XP Service Pack 2 or better • Intel® Core 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon 64 X2, or better • 2 GB RAM • NVIDIA® GeForce® 7800, ATI X1800, Intel HD 3000, or better (256MB of video RAM and shader model 3.0 or better) • 25 GB available HDD space • Broadband Internet connection • Keyboard and mouse

הDIGITAL DELUXE נותן לך עוד כמה חפצים בתחילת המשחק שיעזרו לך להתקדם, זה לא נחוץ, אבל זה נחמד שיש.

כן האתר הוא האתר הרשמי של המשחק, לכן הוא אמין.
    אתה מודע לזה שיש בוסים עצומים בGW2 ושלוקח אולי מאות אנשים להרוג אותם?
    ואני מתכוון שזה אחד הדברים הכי כיפיים בGW2!

ולכותב ההודעה, אני יאמר לך במשפט אחד שרץ בפורום ובאתרים אחרים.
    "אם אתה אוהב MMO אתה תאהב את GW2, ואם אתה לא אוהב MMO אתה תאהב את GW2"

המשחק הזה יחודיי, כל כך יחודיי שקשה להגדירו!

בהקשר לאיזו חבילה לקנות, זה תלוי נורא. הרבה אנשים ששיחקו GW1 ומרגישים שהם חייבים להשיג את המקסימום קונים את הDIGITAL DELUX כי הוא נותן כמה ITEMS שלא ניתן להשיג במשחק ולכן זה גאווה. לאנשים חדשים לא כל כך יהיה אכפת מזה.

החלטה שלך
    נערך לאחרונה על ידי Mr. nUxX; 21.04.2012 בשעה 14:04.
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    נכתב במקור על ידי Mr. nUxX
    אתה מודע לזה שיש בוסים עצומים בGW2 ושלוקח אולי מאות אנשים להרוג אותם?
    ואני מתכוון שזה אחד הדברים הכי כיפיים בGW2!
    כן, הכוונה שלי הייתה לריידים שהם לא Dynamic Events בעולם, מערכת בסגנון WoW או SWTOR
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    יש DYNAMIC EVENTS
    שהם יחסית די מתוכננים,
    כל הבוסים הדרקונים, הרי זה תלוי בהרבה דברים
    ולדעתי אם קבוצה ענקית של אנשים נמצאת באזור, המערכת תדע להפעיל איזה DYNAMIC EVENT כל שהו אוטומטית.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    יש DYNAMIC EVENTS
    שהם יחסית די מתוכננים,
    כל הבוסים הדרקונים, הרי זה תלוי בהרבה דברים
    ולדעתי אם קבוצה ענקית של אנשים נמצאת באזור, המערכת תדע להפעיל איזה DYNAMIC EVENT כל שהו אוטומטית.
    כן, כמובן, זה ברור לי. שוב, התכוונתי למשהו מתוכן בתוך Instance עם קבוצה גדולה של 20-25 איש. בוס אחד לא נחשב רייד, ויש אנשים שרוצים לשחק PvE תחרותי (מי מנקה ראשון רייד) והמשחק לא יתאים להם לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    לך תדע... בGW1 היה כזה אני די בטוח שהם לא ישכחו להוסיף גם פה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    לך תדע... בGW1 היה כזה אני די בטוח שהם לא ישכחו להוסיף גם פה
    כן אבל זה היה בפורמט של חמישה אנשים (יש את זה בGW2), לפי הבנתי אין רידיים מסיביים (אני פשוט שחקן WOW כבר תקופה, זאת נקודה חשובה אצלי, אבל אני אשמור את התחרותיות למשחקים אחרים )
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    כן אבל זה היה בפורמט של חמישה אנשים (יש את זה בGW2), לפי הבנתי אין רידיים מסיביים (אני פשוט שחקן WOW כבר תקופה, זאת נקודה חשובה אצלי, אבל אני אשמור את התחרותיות למשחקים אחרים )
    הממ הבנתי...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2009
    1.לדעתי תאהב את כל הקטע עם הפוסשניג (מיקום במשחק) כמו בLOL לקחו הרבה רעיונות מLOL וסמו בגילד וורס 2, לדוגמה הסיבוב של Trynda יש את אותו סיבוב גם לWarrior(יש עוד הרבה דברים בסגנון)
    2. הבטא מה27.4 עד 29.4, המשחק יצא כנראה לקרת החופש הגדול (סוף יוני משארים)
    3.Windows® XP Service Pack 2 or better
    Intel® Core™ 2 Duo 2.0 GHz, Core i3, AMD Athlon™ 64 X2 or better
    2 GB RAM
    NVIDIA® GeForce® 7800, ATI Radeon™ X1800, Intel HD 3000 or better (256MB of video RAM and shader model 3.0 or better)
    25 GB available HDD space
    Broadband Internet connection
    Keyboard and mouse
    Violence Bad Language Online Game
    4. לדעתי דלוקס אתה מקבל כל מיני שיפורים, הרוב דברים זמניים זאת אומר ליומיים - חמש ימים חוץ מהElite Skill זאבים קטלניים כאלה שעוזרים לך לתקוף(יותר ליופי), אני קניתי רגיל ואני מת לשדרג...
    5. זה האתר הכי אמין ...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2010
    טוב השתכנעתי ומחר אני הולך לקנות את המשחק.
    רק עוד משהו אחד בקשר לבוסים
    יהיה ריידים או לא יהיה כי חלק אומרים שכן וחלק אומרים שלא...
    אני ממש אוהב את העניין שהולכים 10 אנשים על בוס משהו כמו 15 דקות עד שהורגים אותו
    זה ממש כיף ואם יהיה את זה ב GW2 זה יהיה מושלם.
    בלי שום קשר אני קונה את המשחק.

בקשר לחבילות, יהיה אפשרות לשחק בלי החפצים של הדלוקס ולהרגיש שווה בין השחקנים או שהדלוקס מוסיף דברים נדירים שממש יעזרו להתקדם במשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    טוב השתכנעתי ומחר אני הולך לקנות את המשחק.
    רק עוד משהו אחד בקשר לבוסים
    יהיה ריידים או לא יהיה כי חלק אומרים שכן וחלק אומרים שלא...
    אני ממש אוהב את העניין שהולכים 10 אנשים על בוס משהו כמו 15 דקות עד שהורגים אותו
    זה ממש כיף ואם יהיה את זה ב GW2 זה יהיה מושלם.
    בלי שום קשר אני קונה את המשחק.

בקשר לחבילות, יהיה אפשרות לשחק בלי החפצים של הדלוקס ולהרגיש שווה בין השחקנים או שהדלוקס מוסיף דברים נדירים שממש יעזרו להתקדם במשחק
    לא, ריידים במובן הרגיל לא יהיו, כלומר, אין PvE תחרותי. לעומת זאת, יש 5-MANS (בערך 32 אם אתה מחשיב את ארבעת המצבים לכל DUNGEON) וELITE DYNAMIC EVENTS, הדרקונים. שהם בעצם בוסים שמגיעים בצורה רנדומלית אבל מצריכים המון אנשים להרוג אותם. כמובן שיש SCALE לפי כמות השחקנים באזור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    עיר
    רעננה
    וואי יונתן הלוואי ויהיה ככה גם בגילד 2....
    יש הרבה דברים מWOW שהייתי רוצה לראות בGW2 ומקווה מאוד שיהיו.
    אחד הדברים שבאמת עוזרים זה דואר להעברת חפצים, כספים וכו' מקווה שיהיו דברים דומים.

אני זוכרת ששיחקתי GW בלבד ואז עברתי לWOW ואמרתי שאני לא אוהבת את המשחק.
    שבועיים אחרי כבר חרשתי את המשחק מכל כיוון אפשרי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2010
    ומה בקשר לדלוקס ?
    שווה להשקיע 20$ בתמורה לדברים שכלולים בחבילה?
    החפצים האלה ממש יעזרו לי או שגם אם אני לא קונה את הדלוקס אני ירגיש שווה בין שחקנים אחרים שכן קנו את הדלוקס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    ומה בקשר לדלוקס ?
    שווה להשקיע 20$ בתמורה לדברים שכלולים בחבילה?
    החפצים האלה ממש יעזרו לי או שגם אם אני לא קונה את הדלוקס אני ירגיש שווה בין שחקנים אחרים שכן קנו את הדלוקס
    החפצים בDELUX הם פשוט לעזרתך, אין בהם משהו ממש מיוחד. זה מעלה נקודות לגילדה שלך, נותן לך בנק שעוקב אחריך 5 ימים ואז נעלם. ועוד כמה דברים. זה לא נחוץ, לפי דעתי לא שווה 20 דולר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.01.2010
    טוב תודה, מחר אני יקנה את החבילה הרגילה =)
    סופ"ש הזה הבטא נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    טוב תודה, מחר אני יקנה את החבילה הרגילה =)
    סופ"ש הזה הבטא נכון?
    כן. אתה מוזמן להתעדכן פה: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1482495
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    שמח שעזרו לך והשתכנעת! אם אתה ממש אוהב ללכת כמות של אנשים ולהרוג בוס,
    אתה תאהב את זה:

שתף ב-Google+

הרשמה