תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    ערב טוב אני מעונין להצטרף לProject reailty אחרי ששמעתי עליו רבות ואני מבקש שתתנו לי טיפים על איך להתחיל ומאיפה.

קצת רקע
    אני בן 19 גיימר כל החיים ושחקן bf כבר שנים ושיחקתי ברובם אז יש לי היכרת עם הסדרה
    לרוב אני משחק אסטרטגיה יריות אבל אני לא מגביל את עצמי לשום דבר.
    אני מאוד אוהב לשתף פעולה ולשחק בצוות.
    שמעתי על המוד הרבה בעיקר מחברים ואני אשמח להתחיל לשחק עם הקהילה.

בתודה איתי

הצטרף בתאריך
    11.01.2012
    עיר
    שוהם
    אנחנו לא קהילה, אנחנו קלאן (מה שגם אומר שלא נקבל כל אדם שיירצה להכנס ותוכל לראות זאת ברשימת חברי הקלאן. אבל אם נראה שאתה שחקן רציני, אהלן וסהלן), אבל בכל זאת זה לא אומר שלא תוכל כמעט תמיד לבוא לפאבליק ולשחק עם מי שנמצא שם אם לא תהיה בקלאן.
    בעקרון אני מקווה שיש לך טימספיק, כשתגיע לשרת של קהילת באטלפילד של ויגיימס תחפש את PR ואז תנסה לשלוח הודעה למישהו שנמצא שם. תבוא נכיר לך תמשחק.

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    עיר
    כפר הס
    היי ! אתה מוזמן לבוא לטימספיק שלנו : 213.8.254.146

רשום לנו את הכינוי שלך בטימספיק וננסה ליצור איתך קשר.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    היי הכינוי שלי הוא כמו פה בטימספיק עוד לא יצא לי לשחק במוד עצמו מחר אני יסדר את העניין ויכנס לזה אני צריך פלוס מינוס שילמדו אותי את הדברים החשובים שאני יוכל להבין את העיקרון

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    איייייייייייתיייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!
    טוב קיצור חברה זה החבר הכי טוב שלי אז הוא מתקבל אוטומתית!!

חחחח סתם אבל פשוט תבוא לTS אני יסביר לך הכל צ'יק צ'אק ונשחק ביחד,אתה צריך לדבר עם מנהל הקלאן([email protected]) בקשר להיצטרפות אבל עם הוא לא יהיה אז אני או יובל נדבר איתך.
    תקשר אליי בהזדמנות כבר ואני יבוא לTS
    נערך לאחרונה על ידי wokinstorm; 21.04.2012 בשעה 02:07.

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    נכתב במקור על ידי TheForumTroll
    אנחנו לא קהילה, אנחנו קלאן (מה שגם אומר שלא נקבל כל אדם שיירצה להכנס ותוכל לראות זאת ברשימת חברי הקלאן. אבל אם נראה שאתה שחקן רציני, אהלן וסהלן), אבל בכל זאת זה לא אומר שלא תוכל כמעט תמיד לבוא לפאבליק ולשחק עם מי שנמצא שם אם לא תהיה בקלאן.
    בעקרון אני מקווה שיש לך טימספיק, כשתגיע לשרת של קהילת באטלפילד של ויגיימס תחפש את PR ואז תנסה לשלוח הודעה למישהו שנמצא שם. תבוא נכיר לך תמשחק.
    רשמית, אנחנו כן קהילה.
    אתה תוכל להצטרף לקהילה, לא בהכרח לקלאן ([email protected]) שבנוי מחברי הקהילה.

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    נכתב במקור על ידי wokinstorm
    איייייייייייתיייייייייייייי!!!!!!!!!!!!!!
    טוב קיצור חברה זה החבר הכי טוב שלי אז הוא מתקבל אוטומתית!!

חחחח סתם אבל פשוט תבוא לTS אני יסביר לך הכל צ'יק צ'אק ונשחק ביחד,אתה צריך לדבר עם מנהל הקלאן([email protected]) בקשר להיצטרפות אבל עם הוא לא יהיה אז אני או יובל נדבר איתך.
    תקשר אליי בהזדמנות כבר ואני יבוא לTS
    LOL ואדים משחק FPS

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    ובכן הורדתי את הכול נרשמתי לטימספיק והכול מוכן אני מקווה שמחר כבר יצא לנו לשחק

הרשמה