תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    29.02.2012
    עיר
    פרדס חנה
    טוב היו לי הרבה התלבטויות לגבי קנייה של מחשב חדש ובסוף הגעתי להחלטה שיהיה יותר טוב עם אני פשוט ישפר אותו (יחליף לו חלקים)

אני צריך ייעוץ מה כדי לי להחליף , ולמה להחליף כולל מחירים. במחשבים אני לא מבין בכלל .. אז עם תתנו ככה פירוט טוב על דבר שאתם מייעצים לי אני אשמח .. טוב אז חשבתי לכתוב מפרט, לפי העין בחרתי את הדברים החשובים ... אז ככה..

מעבד:intel coreTM 2 duo CPU

זכרון:2048MB RAM

כרטיס מסך:NIVIDA GeForce 7300 GS

והמערכת הפעלה שלי זה XP PROFESIONAL

אני מודה לכם מראש על העזרה..
    [CENTER]
    בברכה נועם, מנהל מריצים
    vGames.Gathers#

אימייל לפניות[email protected]

הצטרף בתאריך
    29.02.2012
    עיר
    פרדס חנה
    נוו תגיבו בבקשה !

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    מעבד מעולה,
    כרטיס זכרון, הייתי מגדיל אותו
    כרטיס מסך, לדעתי זה מבין הדברים החשובים במחשב, לכן הייתי מגדיל גם כן
    מערכת הפעלה חלשה למחשב שלך, שים Windows 7, באמת מערכת הפעלה מעולה.
    קצת קשה להתעסק איתה בהתחלה, אבל שלומדים אותה היא יעילה בצורה יוצאת דופן.

שבת שלום

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    הייתי ממליץ לשפר את הכרטיס זיכרון ל-4 GB ואת הכרטיס מסך למשהו יותר טוב....
    ו-XP זה אחלה, לפי דעתי המערכת הפעלה הכי טובה ונוחה.

הצטרף בתאריך
    17.07.2011
    טוב אז ככה,

מעבד:intel coreTM 2 duo CPU - חובה להחליף מכמה סיבות מאוד מאוד פשוטות, אחת מהם שהיא בעצם גם הכי בולטת היא שמעבדי 2 הליבות מהגרסאות הראשונות כמו למשל ה - Core2Due הם בעצם מעבדים מאוד מאוד חלשים עם הספק כוח מאוד נמוך שכיום אפשר להשיג אותם במחשבים הניידים הכי זולים (800 ~ 1500 ש"ח) כיום יש אפילו מעבדים עם 16 ליבות אבל בכל מקרה הייתי ממליץ לך על i7 שמבחינת הביצועים שלו הוא מפיק את המירב הנצרך כיום! (ד"א בנוסף לכל גם לא יקר).

זכרון:2048MB RAM - חובה להחליף, קח בין 6 ~ 8 GB RAM שזה בעצם הנתון שכמעט הכי חשוב במחשב הממוצע כיום. אם אנשים אומרים לך לקחת 4GB אל תקשיב להם בשום אופן בגלל שבערך עוד שנה זה יהיה מאוד חלש אם זה למשחקים ואם זה לתפעול מחשב.

כרטיס מסך:NIVIDA GeForce 7300 GS - ממש ממש נמוך, ממליץ בחום להחליף. אני בספק אם אתה בכלל יכול להריץ GTA 4 על המחשב שלך!
    תבחר בסדרת ה - HD Series של Radeon או Nvidia !

והמערכת הפעלה שלי זה XP PROFESIONAL - לבסוף אחרי שהחלפת הכל לפי הפירוט שלי אתה יכול ומוסמך להשתמש במערכת ההפעלה הכי נפוצה כיום - Microsoft Windows 7 Ultimate x86/x64 !

נ.ב: במידה והחלטת לא להקשיב לעצות שלי בעצם אני ימליץ לך להישאר עם Win XP 32bit מסיבה אחת פשוטה שהיא ה זיכרון RAM והמעבד, מכיוון ש XP משתמשת בערך ב - 300Mb מזיכרון ה RAM שלך ו - Win 7 משתמשת בכ - 1,000 ~ 1,500 Mb מזיכרון ה RAM שלך.

מקווה שעזרתי,
    בברכה Total90
    נערך לאחרונה על ידי Total90; 20.04.2012 בשעה 19:53.
    Call it what you wanna call it, I'mma fucking ALCOHOLIC

הצטרף בתאריך
    24.02.2012
    מעבד אחלה

הצטרף בתאריך
    29.02.2012
    עיר
    פרדס חנה
    וואלהה קובי תודה אחשלי היקררר אוהב אותך תבוא לפרדס חנה נישב על איזה ואן גוך דאבל אספרסו וואלה אוהב אותך באבאא שלייי

הצטרף בתאריך
    22.03.2012
    סתם שאלה מה התקציב שלך

הצטרף בתאריך
    26.12.2011
    עיר
    מזכרת בתיה
    להחליף את כל החלקים האלה זה סתם בזבוז..
    זה יצא לך פחות או יותר כמו מחיר של מחשב חדש, אז לא כדאי להשקיע פעם אחת וזהו במחשב חדש?

הרשמה