תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: רוצים שרת CANALS & KHARG בלבד, לפי הפירוט שרשום למטה?

מדרגים
21. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

12 57.14%
  • לא

9 42.86%
תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    צריך להחיות את השרתים, והיות שהשרתים בקהילה לא מתאימים לקהילה הישראלית צריך שרת חדש שיוכל למלא את עצמו ויתאים לישראלים.

בשביל שהוא יהיה מלא, עדיף שיהיה עם ההגדרות הבאות:
    • כל מפה שני סיבובים.
    • מצב NORMAL, כדי שיהיה קל יותר למצוא את השרת.
    • 24 סלוטים.
    • Noshar Canals & Kharg Island בלבד.
    אם יש אפשרות לאכיפה של נשקים שהם OP, זה יהיה מבורך.

הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    לא מוכנים לשרת אבל לא ממלאים את אלה שיש, למה לא להסכים אם אתם בכל מקרה לא משחקים?

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    בעד שרת TDM או SQDM אבל נראה לי שצריך לגוון במפות. KHARG סבבה אבל שחוקה אפשר עוד כמה.

הצטרף בתאריך
    30.04.2007
    אני לא מאמין שיש איזה דרך מסויימת לעשות שרת ככה שהוא יישאר מלא כל הזמן.
    זה שהשרתים ריקים זה לא בגלל שהם גרועים ולא מתאימים אלא פשוט בגלל שאנשים לא נכנסים.

שאני נכנס לשחק אני מחפש שרת שהוא מינימום חצי+ , השרתים של ויגיימס כמעט כל הזמן ריקים ואני לא מעוניין לחכות שם לבד בשביל למלא אותו.

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    יש לי רעיון טוב לכולנו
    בואו נשחק BF2?
    רק אתמול שיחקתי אחרי איזה חצי שנה וכבר הספקתי להרוג 2 עם defibrillator

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    אני בעד שרת RUSH ONLY. כל המפות חוץ ממטרו

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    ת'אמת לא נראה לי כבר שלמישהו משנה איזה מפות ואיזה מצבי משחק ...
    היו כל כך הרבה סוגים ווארציות שונות לשרתים של ויי-גיימס ועדיין זה לא הולך ולא תופס - אנשים לא משחקים בהם.
    ( כנראה שצריך לשנות דברים אחרים ולא את המפות ו ה - GAME MODES )
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    23.08.2011
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    היו כל כך הרבה סוגים ווארציות שונות לשרתים של ויי-גיימס ועדיין זה לא הולך ולא תופס - אנשים לא משחקים בהם.
    גל.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי WarFox89
    האחד לא סותר את השני.

בכל מקרה, הקהילה כאן גוועת אם היא לא כבר פגר. אין מספיק אנשים או שאין מספיק רצון לאכלס את השרתים במודים הגדולים יותר.

SDM ו-SQR מאפשרים למספר אנשים קטן לשחק במודים ששאר השרתים בארץ לא ממש נותנים להם מענה. הבעיות שהיו בשניהם די נפתרו אחרי הפאטץ' וממש נחמד לשחק בהם.

לא נראה לי שיש הרבה מה להפסיד מהפעלת שניהם בשרתים של VGAMES. במקרה הכי גרוע גם הם ישארו מיותמים. במקרה היותר אופטימי הם יאפשו לגרעין של שחקנים לשחק ולפחות להשאיר משהו כאן פעיל.

הצטרף בתאריך
    02.12.2009
    לא משחקים בשרתי ויגיימס לא בגלל המפות או המודים...אלא בגלל השחקנים.
    צריך ליצור כלשהו שרת ללא m320 או כל סוג אחר של נשק אשר מעצבן את רוב שחקני באטלפילד.
    צריך ליצור מערכת חוקים בסרברים של ויגיימס כי אני ממש לא אהבתי לשחק בשרתי ויגיימס רק בגלל השחקנים כי כל פעם המשחק הוביל אותי ל-Ragequit עצבני ברמות מטורפות.

תתקנו אותי אם אני טועה .

הצטרף בתאריך
    23.07.2010
    נכתב במקור על ידי MichaelLoL
    לא משחקים בשרתי ויגיימס לא בגלל המפות או המודים...אלא בגלל השחקנים.
    צריך ליצור כלשהו שרת ללא m320 או כל סוג אחר של נשק אשר מעצבן את רוב שחקני באטלפילד.
    צריך ליצור מערכת חוקים בסרברים של ויגיימס כי אני ממש לא אהבתי לשחק בשרתי ויגיימס רק בגלל השחקנים כי כל פעם המשחק הוביל אותי ל-Ragequit עצבני ברמות מטורפות.

תתקנו אותי אם אני טועה .
    זה בולשיט.
    השרת SQD של WARRIORS מלא כמעט כל הזמן וכולם שם משחקים עם RPG סנפרים וכל נשק OP שאפשר (כרגע זה השוטגאן לנשק).
    TDM זה מוד כדי להעביר את הזמן (מה שרוב השחקנים עושים בפאבליק) ולכן לרוב לא אכפת לגבי השחקנים האחרים.

פשוט צריך שרת שיתאים למה שהקהילה הישראלית מחפשת - שרת TDM במפה CANALS בד"כ עם עם פינג נמוך כמה שיותר.
    גם אחת הבעיות היא שכל השרתים הם CUSTOM והפילטר במקור בא כ NORMAL, אז הרבה אנשים בכלל לא מודעים לכך שיש לנו שרתים.

הרשמה