תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    אני לוחם ביחידת אגוז, כרגע נפצעתי בברך אז עברתי ניתוח, אז יש לי חודש וחצי בבית החלמה.
    אשמח לענות על שאלות אם יש לכם בכל נושא שקשור לקרבי בצבא.
    באמת שכדאי שתשמעו ממישהו שעבר דברים וחווה.
    סיפורי בצבא:
    קבא 55 פרופיל 97 [כרגע לא הורידו לי זמנית בגלל הניתוח], עשיתי יום סיירות, ביקשתי מטכל,שאלו אותי למה אמרתי כי אני רוצה שלדג [זה טעות אל תעשו 99% מהבוחנים ביום סיירות זה ממטכ"ל וזה לא התשובה שהם רוצים לשמוע] , קיבלתי שייטת , עשיתי את הגיבוש ביום האחרון עושים ריאיון אישי עם המפקדים שלכם אמרתי להם שאני לא רוצה בכלל שייטת, סיימתי את הגיבוש קיבלתי ריאיונות ליחידות שונות, הלכתי על אגוז כי שמעתי עליה המון. התקבלתי התגייסתי בנובמבר 2010, עשיתי מסלול של שנה ו4 חודשים, שבמהלכם גיליתי שיש לי בעיה בברך שתעבור רק אם אעשה ניתוח [מנתחים ורופאים מומחים אמרו לי] אז נשכתי שפתיים וחיכיתי לסוף מסלול ואז עשיתי את הניתוח [ חודש אחרי סוף מסלול] ועכשיו אני פה בשביל לענות על שאלות אם למישהו יש בכל נושא שקשור לקרבי בצהל.
    מצטער שחפרתי אני לא ממש יודע איך זה עובד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    לא חפרת המון תודה לך, מעריכים מאוד אנשים כמוך.
    אני נועץ ומעביר לשימושון רק כי הנושא שלך מאוד רולוונטי וענייני
    שיהיה בהצלחה חבר
    נערך לאחרונה על ידי Kuleshov; 19.04.2012 בשעה 18:19.
    Only one can be the One.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    עוד מעט יש לי צו ראשון ורציתי לישאול דרך איזה יחידה מגיעים לעוקץ יעני מה אני אמור להגיד וזה ישר שאני רוצה עוקץ או שצריך ללכת לאיזה יחידה ומשם עוברים?

תודה על העזרה
    David 'EskiN' Eskin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2011
    החלמה מהירה אח שלי
    תותח אתה.
    אבל אין טעם להיות פה כולם ילדי cs לא קמים מהמחשב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    החלמה מהירה אחי אני מבין אותך תאמין לי אני אוק' 10 וגם לי יש בעיה בברך. לנושא, אני חושב זה מאוד חשוב שהמלש"בים יקבלו כמה שיותר עזרה מהוותיקים לפני הגיוס הקרב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי eskiN
    עוד מעט יש לי צו ראשון ורציתי לישאול דרך איזה יחידה מגיעים לעוקץ יעני מה אני אמור להגיד וזה ישר שאני רוצה עוקץ או שצריך ללכת לאיזה יחידה ומשם עוברים?

תודה על העזרה
    דבר ראשון אם אתה סגור על עוקץ, אז תגיד את זה לצבא בכל דרך אפשרית ותראה מוטיבציה גבוהה לעשות הכל.
    תגיד לה בצו ראשון שזה החלום שלך להגיע לעוקץ ותחשוב על סיבות טובות, כי היא תשאל ואם לא היא אז ישאלו אותך מתישהו בדרך לשם.
    כדי להגיע לעוקץ אתה רק צריך להתגייס לכפיר, שמה לעשות את הגיבוש יחטיות ולבקש שמה עוקץ ולסיים את הגיבוש עם ציון טוב ואז תתקבל, אז אתה תעשה טירונות עם כפיר אבל בסופו של דבר תעבור למתקן אדם [הבסיס של עוקץ] ותעבור שמה את ההכשרה של לוחם עוקץ.
    עכשיו לגבי להיות לוחם בעוקץ שתדע שזה לא כזה כיף עם כלב כמו שחושבים, אתה תרביץ לכלב כי ככה מחנכים אותם, בתור אחד שעבד באימונים ובפעילות עם אחד מעוקץ וכלבו, שהכלב עושה רעש או משהו שלא לפי התוכנית הוא קיבל ברכית לבטן, אז תחשוב על זה בתור אחד שרוצה להתגייס לשם, כי אני לא מסוגל לתת לכלב ברכית ככה. ואתה רוב הסיכויים לא תקבל את הכלב שתשחרר, רק אם הכלב כבר לא יעיל ליחידה תשוחרר איתו אבל בעקרון הכלב משרת הרבה יותר מ3 שנים.

בכללי יחידה נפלאה יש לי 2 חברים שמה נורא מבסוטים [ומתקן אדם מפוצץ בכוסיות]. והמסלול הוא בין 16-17 חודשים.
    מקווה שעזרתי
    נערך לאחרונה על ידי shmuely; 19.04.2012 בשעה 18:51.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    תל aבiב
    מה עם שלומי בינדר, הכל טוב איתו? איך סיטון תותח אה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2011
    תודה גבר
    David 'EskiN' Eskin
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2009
    נכתב במקור על ידי eskiN

תודה על העזרה
    הייתי מאותר עוקץ,אז אני אחלוק קצת מהידע שלי על היחידה.
    קודם כול.. 90% מעוקץ - פרוטקציות.. אין מה לעשות .. קשור מאוד להגיע מהיחטיות של כפיר לעוקץ.. כמו שכמעט ובלתי אפשרי להגיע לאגוז מגולני ..
    וזה זין ליפול לגדודים כי הסיכויים להגיע לעוקץ \ לוט"ר דרך הגיבוש דיי נמוך.. מה גם לכפיר (נכון להיום) אין גדסר.. למרות שהתכנונים הן שבעתיד יפתח גדסר במקום חרוב.. אמרו מרץ 12 אבל זין.. אין גדסר אין כלום..

אישית ויתרתי על עוקץ מכמה סיבות (1-סיבות אישיות [מיונים ליחידות אחרות,חלק מסווגות חלק לא.. + גיבוש מטכל...] וגם 2-הבנתי שעוקץ זה לא המקום שלי גם כי אתה לא עובד עם צוות..
    אין את ההרגשה של להיות בצוות (וזה דבר כ"כ משמעותי וחזק שאני מאמין שהאגוזניק פה יחזק אותי).. תמיד דוחפים אותך לפעילות של צוות אחר,אם זה מטכל,יממ,שייטת,שלדג ועוד ועוד ועוד.. ואולי זה נשמע מגניב כמלשב,לעבוד עם ההסיירות המובחרות.. זה באמת לא כזה "וואו" בשירות עצמו..
    מה גם.. מבחינה מבצעית.. שירות בעוקץ הוא לא הכי וואו.. בהשוואה למובחרות אחרות..
    מישהו שאני מכיר נפל לעוקץ ממסלול שייטת13..והוא ממש לא מבסוט.. יכול להיות כי הוא נפל ממקום גבוהה יותר.. וכאלו שבאו מהגדודים כן מתלהבים.. אבל עדיין.
    נקודה תחתונה, קשה להגיע לעוקץ בלי פרוטקציות.. וגם מי שמגיע.. לא מתלהב יותר מידיי .. בהשוואה למגלן דובדבן אגוז רימון וגדסרים למינהם.. השירות בלוטר \ עוקץ באמת לא כ"כ מאתגר..
    ככה שאם אתה שואף מעבר לגדודים .. אין מה לחפש בכפיר (למרות שכחטיבה כפיר עושים יופי של פעילות באיוש.. המון מעצרים ולכידות..)..

לבחור הפצוע פה - החלמה מהירה ורפואה שלמה גבר,בהצלחה במסלול.
    נערך לאחרונה על ידי kerotiN; 19.04.2012 בשעה 19:11.
    Razer : DeathAdder
    SteelSound 5Hv2
    Qck Mass
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Spride
    מה עם שלומי בינדר, הכל טוב איתו? איך סיטון תותח אה?
    בגלל בינדר אין נעלי הרים! וסיטון השתחרר אחי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי kerotiN
    הייתי מאותר עוקץ,אז אני אחלוק קצת מהידע שלי על היחידה.
    קודם כול.. 90% מעוקץ - פרוטקציות.. אין מה לעשות .. קשור מאוד להגיע מהיחטיות של כפיר לעוקץ..
    וזה זין ליפול לגדודים כי הסיכויים להגיע לעוקץ \ לוט"ר דרך הגיבוש דיי נמוך.. מה גם לכפיר (נכון להיום) אין גדסר.. למרות שהתכנונים הן שבעתיד יפתח גדסר במקום חרוב.. אמרו מרץ 12 אבל זין.. אין גדסר אין כלום..

אישית ויתרתי על עוקץ מכמה סיבות (1-סיבות אישיות [מיונים ליחידות אחרות,חלק מסווגות חלק לא.. + גיבוש מטכל...] וגם 2-הבנתי שעוקץ זה לא המקום שלי גם כי אתה לא עובד עם צוות..
    אין את ההרגשה של להיות בצוות (וזה דבר כ"כ משמעותי וחזק שאני מאמין שהאגוזניק פה יחזק אותי).. תמיד דוחפים אותך לפעילות של צוות אחר,אם זה מטכל,יממ,שייטת,שלדג ועוד ועוד ועוד.. ואולי זה נשמע מגניב כמלשב,לעבוד עם ההסיירות המובחרות.. זה באמת לא כזה "וואו" בשירות עצמו..
    מה גם.. מבחינה מבצעית.. שירות בעוקץ הוא לא הכי וואו.. בהשוואה למובחרות אחרות..
    מישהו שאני מכיר נפל לעוקץ ממסלול שייטת13..והוא ממש לא מבסוט.. יכול להיות כי הוא נפל ממקום גבוהה יותר.. וכאלו שבאו מהגדודים כן מתלהבים.. אבל עדיין.
    נקודה תחתונה, קשה להגיע לעוקץ בלי פרוטקציות.. וגם מי שמגיע.. לא מתלהב יותר מידיי .. בהשוואה למגלן דובדבן אגוז רימון וגדסרים למינהם.. השירות בלוטר \ עוקץ באמת לא כ"כ מאתגר..
    ככה שאם אתה שואף מעבר לגדודים .. אין מה לחפש בכפיר (למרות שכחטיבה כפיר עושים יופי של פעילות באיוש.. המון מעצרים ולכידות..)..

לבחור הפצוע פה - החלמה מהירה ורפואה שלמה גבר,בהצלחה במסלול.
    גם אני לא ממליץ לבנות על עוקץ כי הסיכון גבוה מאוד לא לקבל כלום ולהתקע שבוז בגדודים של כפיר.
    מבחינת צוות כן אין דבר יותר טוב מזה חברים לחיים, אבל אני לא חושב שהם מרגישים שחסר משהו כי הם כן במסלול כצוות וכן עושים פעילויות. לגבי הלוטר... וואו, חבורה של חיים בסרט מצטער חחחח אל תלכו לשם בחיים, לא משנה מה אומרים לכם הם לא לוחמים הם לא חוברים לפעילויות של יחידות אחרות, הם עושים אולי פעם בשנה פעילות קטנ של מעצר במרכז הארץ של כלום, מסלול קשה רצח רק בשביל לצאת חמשושים תש ולשחק אותה גברים על כל אלה שעוברים קורס לוטר...
    וסיימתי מסלול אחי חחחחחח אבל תודה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    תל aבiב
    נכתב במקור על ידי shmuely
    בגלל בינדר אין נעלי הרים! וסיטון השתחרר אחי
    בינדר המשיך את מה שדוד זיני התחיל, וסיטון השתחרר? דיברתי איתו אתמול והוא עדיין ביחידה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.01.2009
    נכתב במקור על ידי shmuely
    גם אני לא ממליץ לבנות על עוקץ כי הסיכון גבוה מאוד לא לקבל כלום ולהתקע שבוז בגדודים של כפיר.
    מבחינת צוות כן אין דבר יותר טוב מזה חברים לחיים, אבל אני לא חושב שהם מרגישים שחסר משהו כי הם כן במסלול כצוות וכן עושים פעילויות. לגבי הלוטר... וואו, חבורה של חיים בסרט מצטער חחחח אל תלכו לשם בחיים, לא משנה מה אומרים לכם הם לא לוחמים הם לא חוברים לפעילויות של יחידות אחרות, הם עושים אולי פעם בשנה פעילות קטנ של מעצר במרכז הארץ של כלום, מסלול קשה רצח רק בשביל לצאת חמשושים תש ולשחק אותה גברים על כל אלה שעוברים קורס לוטר...
    וסיימתי מסלול אחי חחחחחח אבל תודה
    אז בהצלחה בשירות* .
    עוקץ עושים אולי את המסלול כצוות.. אבל לאחר המסלול הצוות מתפרק וכולם עובדים כיחידים.. אחת תוקעים בכוננות באיוש.. אחד ברצועה.. אחד דוחפים בעתלית ואחד בסירקין..
    וכן... לוטר לא מבצעים בשיט....
    שמעתי יש להם פעילות אחת-שתיים בשנה.. וגם זה קורה רק בשביל יחשבו יעני "יחידה מבצעית".. תכלס כולם מדריכים שבוזים שמה..
    רוצים ת"ש לכו לדובדבן ,לוטר סתם חרא.
    Razer : DeathAdder
    SteelSound 5Hv2
    Qck Mass
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    אז בהצלחה בשירות* .
    עוקץ עושים אולי את המסלול כצוות.. אבל לאחר המסלול הצוות מתפרק וכולם עובדים כיחידים.. אחת תוקעים בכוננות באיוש.. אחד ברצועה.. אחד דוחפים בעתלית ואחד בסירקין..
    שמעתי יש להם פעילות אחת-שתיים בשנה.. וגם זה קורה רק בשביל יחשבו יעני "יחידה מבצעית".. תכלס כולם מדריכים שבוזים שמה..
    דובדבת"ש, לא יאומן הת"ש שמה... אבל הוא שאל על עוקץ אז עניתי לו על עוקץ אם הוא רוצה המלצות אני אתן לו מבין? מעדיף לשמור את התשובה בתחום שהוא ביקש
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Spride
    בינדר המשיך את מה שדוד זיני התחיל, וסיטון השתחרר? דיברתי איתו אתמול והוא עדיין ביחידה.
    וואי טעות שלי! הוא הסגן של פלי!
    אהההההה סינה השתחרר התבלבלתי!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    חבר'ה לא לתבייש יאללה שאלו שאלו כל עוד הוא פה זה הזמן שלכם, הוא נמצא כאן בשבילכם נצלו את ההזדמנות. כל הכבוד שמואלי אוהבים אותך גיבור ;)
    Only one can be the One.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.05.2011
    עיר
    Call of Duty 4
    אז בהצלחה בשירות* .
    גם יהלום לא נשארים כצוות ומתפרקים?
    אני בעלים של פלולת דיסקו משגעת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    שאלה רצינית, שלי עדין אין תשובה עליה: למה קרבי?

אתה רואה כל הזמן ג'ובניקים עושים חמשושים, לא מסכנים את החיים שלהם, אתה אפילו שומר למענם כשהם מחממים את הכסא בשק"ם, ובסוף הם עוד עושים כסף כשהם חוזרים הביתה ואתה עושה משכורת צבאית של 700 שקל. למה קרבי?

אני לא שואל מתוך שביזות, אלא בגלל שאני לא מצליח לתת תשובה בעצמי, ובגלל זה מעניין אותי מה אחרים חושבים.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי gtsaf007
    גם יהלום לא נשארים כצוות ומתפרקים?
    לפי הבנתי לא אני ראיתי צילומים של "צוותים" של יהלם בעופרת יצוקה אז כנראה שהם נשארים צוות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי iBot
    שאלה רצינית, שלי עדין אין תשובה עליה: למה קרבי?

אתה רואה כל הזמן ג'ובניקים עושים חמשושים, לא מסכנים את החיים שלהם, אתה אפילו שומר למענם כשהם מחממים את הכסא בשק"ם, ובסוף הם עוד עושים כסף כשהם חוזרים הביתה ואתה עושה משכורת צבאית של 700 שקל. למה קרבי?

אני לא שואל מתוך שביזות, אלא בגלל שאני לא מצליח לתת תשובה בעצמי, ובגלל זה מעניין אותי מה אחרים חושבים.
    אם אתה מתגייס לצה"ל במטרה להרוויח כסף אז אתה טיפש...
    קרביים לא חושבים מה יוצא לי מזה, קרביים רוצים לתרום למדינה שנתנה להם חינוך שהגנה עליהם שגידלה אותם!
    אל תחשוב מה יוצא לי מזה תחשוב כמה זה חשוב
    אתה חי במדינה שמוקפת טרור [חמאס בעזה והאחים המוסלמים במצריים מדרום\חיזבאללה בלבנון והסוריה המשתוללת מצפון\ ואיראן "הרחוקה" עם האיום הגרעיני הקרב ובא]
    אז תחשוב שאם כולם יחשבו כמוך לא תהיה מדינה.
    ואני מזלזל בכל גובניק בעל פרופיל קרבי שהתחמק משירות קרבי אלא אם כן הוא בתפקיד חשוב ומשמעותי כמו מודיעין וכו..
    ודרך אגב שירות קרבי משנה לך את החיים הוא נותן לך משהו ששום דבר אחר חוץ משירות קרבי לא יכול לתת לך, אתה מגלה למה אתה מסוגל, שהכל בראש, שאין גבול ליכולת ולרצון שלך,מה זה חבר אמיתי, מה זה לסמוך על מישהו וכן גם מה זה לסבול מה זה כאב ומה זה לטחון ולהרגיש לא מוערך.
    שתף ב-Google+

הרשמה