תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 265
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    דיון זה מכיל ספוילרים לגבי GOW ראו הוזהרתם

טוב, אז מחר מובטח להיחשף משחק חדש מאת סוני וכל הרמזים מובילים כמעט לגמרי בביטחון ל-GOW חדש.

השאלה שלי היא: האם אנחנו, המעריצים, באמת צריכים GOW IV? כל מי ששיחק ב-GOW3 יודע שקרייטוס זכה לנקמה שהוא רצה, העולם יצא מאיזון מוחלט עקב מות האלים וקרייטוס החליט שהגיע הזמן לוותר על חייו. בסוף הכתוביות הראו שלולית דם ללא גופה מה שהעלה המון ספוקלציות לגבי גורלו של קרייטוס.

האם לדעתכם יש באמת צורך בהמשך? הייתם רוצים להמשיך לראות מה יקרה בעולם המיתולוגי שסנטה מוניקה יצרה?

וגם אם זה לא המשך, גם אם זה נניח משחק המספר על העבר של קרייטוס, יצאו לסדרה 5 משחקים, 2 מהם כבר סיפרו על העבר של קרייטוס ב-PSP ולהמשיך לספר על עברו במקום להתמקד בהווה כבר יהיה לדעתי חפירה...

גם אם הסדרה תמשיך עם דמות חדשה יכול להיות שהמעריצים לא יתחברו אליה כמו אל קרייטוס אחרי כ"כ הרבה שנים שבהם התרגלנו לאהוב את הדמות המורכבת הזאת...

אז לאן לדעתכם אפשר להוביל את הסדרה(אם בכלל)? הייתם רוצים לראות המשך?
    שתפו אותנו ומחר נגלה את האמת

עריכה:
    זהו אנשים, הוכרז GOW חדש והוא לא יקרא IV אלא God of War: Ascension והוא יגיע לPS3.

הנה טיזר למשחק:

שתפו, מה דעתכם? מאוכזבים? מלאים הייפ?
    נערך לאחרונה על ידי Blue&Black; 19.04.2012 בשעה 07:28.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לדעתי הסיפור של קרייטוס נגמר. Gow3 קבל ביקורות שהוא פשוט "עוד מאותו דבר" ואם יצא עוד המשך דומה ושוב פעם קרייטוס זה ירגיש כבר לעוס לגמרי.

מה שסנטה מוניקהצריכים לעשות לדעתי זה לעשות סוג של ריבוט. לדעתי הם צריכים לספר סיפור חדש לגמרי באותו סגנון של "אדם המורד באלים" אבל לשנות הכל, למשל לעשות אותו מבוסס על המיתולוגיה המצרית. אני חושב שלשאוב מהמיתולוגיה המצרית יתן להם הזדמנות לseting חדש לגמרי, הרגשה רעננה והמון חומר לשאוב ממנו שלבים, בוסים ודמויות כך שאפילו אם הגיימפליי ישאר זהה פחות או יותר המשחק ירגיש רענן. זאת הזדמנות לטרילוגיה חדשה לגמרי.

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    קודם כל שני דברים לדבי הסוף של GOW 3: אם תשימו לב יש ציור של מין ציפור על המקום שבו קרייטוס דקר את עצמו (עוף חול?=חזרה לחיים). הדבר השני הוא שזאת לא הפעם הראשונה שהוא מת, אז אין צורך לדאוג לשלומו (דאוס אקס מכינה שחוזר על עצמו לאורך הסדרה, ממש זול).

לגבי GOW4, גם אם ישארו עם קרייטוס, צריך להתחיל story arc חדש. נדב הציע את המיתולוגיה המצרית, אבל לדעתי יהיה קשה לעבוד איתה כי אין בה ממש מפלצות כמו ביוונית, ולאלים אין כוחות בהשוואה לאלים היוונים.

המיתולוגיה הנורדית לעומת זאת תתאים לרוח הסדרה, ויהיה קל מאוד לעבוד איתה.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    פורסם: היום, 11:03 לדעתי הסיפור של קרייטוס נגמר. Gow3 קבל ביקורות שהוא פשוט "עוד מאותו דבר" ואם יצא עוד המשך דומה ושוב פעם קרייטוס זה ירגיש כבר לעוס לגמרי.
    מחזק
    מה אני רוצה מהסידרה ?
    בימקום לקחת מיטולוגיה כזאת או אחרת פשוט שיעשו מיטולוגיה חדשה משל עצמם
    גם ככה העלילה בסידרה לא היתה משהו וזה היה יותר תרוצים להשמיד מיפלצות

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    תיראה, תמיד אפשר לדחוף המשך, בטח ובטח כשהעלילה היא לא משהו חשוב בעניין. ככה נגיד המשך להארי פוטר לא יבוא לי טוב, אבל מצד שני, ל-GOW, שזה בסך הכל לך ותהרוג מפלצות, אפשר לעשות 5 משחקי המשך מצדי. השאלה היא לא האם אפשר או צריך עוד המשך, אלא אם עושים עוד המשך, אז איך יעשו אותו.

להחליף מיתולוגיה זה יהיה מגניב ודי מתבקש (אחרי הכל, הרסנו את היוונית ב-3), אבל מצד שני, זה עדיין יכול להיות משחק עם הרגשה של אותה הברת בשינוי אדרת....

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    08.04.2012
    אני מרגיש שהסדרה בהחלט מיצתה את עצמה, אני מאמין שאני אשחק בעוד משחק GOW, אבל הייתי מעדיף שלא יוציאו עוד משחק כדי שהזיכרונות האפיים מהטרילוגיה לא יפגעו....
    %20[/IMG]

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי infected aviad
    תיראה, תמיד אפשר לדחוף המשך, בטח ובטח כשהעלילה היא לא משהו חשוב בעניין. ככה נגיד המשך להארי פוטר לא יבוא לי טוב, אבל מצד שני, ל-GOW, שזה בסך הכל לך ותהרוג מפלצות, אפשר לעשות 5 משחקי המשך מצדי. השאלה היא לא האם אפשר או צריך עוד המשך, אלא אם עושים עוד המשך, אז איך יעשו אותו.

להחליף מיתולוגיה זה יהיה מגניב ודי מתבקש (אחרי הכל, הרסנו את היוונית ב-3), אבל מצד שני, זה עדיין יכול להיות משחק עם הרגשה של אותה הברת בשינוי אדרת....

הבעיה שבזיכיונות כאלו עם תשריץ המשכים רגילים כל הזמן רק לחלוב את הסידרה
    בסוף המכירות יתפוגגו ולרוב האנשים כבר לא יהיה איכפת
    תיראה לדוגמה את קראש באנדיקט איך מהשמות הגדולים של דור ה32\64 ביט היום לרוב האנשים לא איכפת מהזיכיון הזה יותר
    יש שלב מסוים שצריך לתת לזיכיון לנוח או לחלופין לעשות שינוי דרסטי ,
    GOW חמישה מישחקים עם אותה נוסחה וזה לא שחסר מישחקים בסיגנון הזה
    יש את נינגה גאידן \הקסטליווניות מאז הPS2 \
    DMC \ועוד מישחקים בסיגנון ,וזה בלי לדבר על הזאנר בכלל עם נחשיב מישחקי 2D שבעזרת שירותי ההורדות יש טונות מישחקי "מכות רחוב"
    בזמנו הסיגנון הזה היה נפוץ במכונות ארקיד בעיקר למרות שחלק הגיעו לקונסולות ,אבל יש סיבה למה הסיגנון ירד מגדולתו עד GOW הראשון
    במצב היום זה מרגיש לי אותו הסיפור ,שיש יותר מידי מישחקים לזאנר נישה כזה

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    למה ספוילרים?!

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי Zeev
    למה ספוילרים?!
    הזהירו אותך, הכניסה הייתה על אחריותך.

הצטרף בתאריך
    07.03.2009
    עיר
    אילת
    דלף מידע על המשחק,זה אכן GOD OF WAR. אך זה לא GOD OF WAR 4.
    למשחק קוראים God of War Ascension ואנחנו שוב משחקים בתור קריטוס. המשחק מיועד כרגע בלעדית לPS3.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    לפי מה שזה נראה בטריילר זה הולך להיות prequel נוסף לסדרה, מה שמאכזב מאוד בתור כותר גדול של סוני לקונסולה הדומיננטית שלה, הטריילר נראה כאילו יספר קו עלילה לפני האירועים המקוריים ששיחקנו וזה לדעתי כבר די נמאס, רציתי לראות אם כבר מוציאים המשך לאן אפשר להוביל את הסיפור במקום למרוח עוד עלילת עבר של קרייטוס. זה נשמע יותר כמו משחק שמתאים לVITA אבל אני עדיין מחכה לשמוע פרטים נוספים על המשחק

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    לפי מה שזה נראה בטריילר זה הולך להיות prequel נוסף לסדרה, מה שמאכזב מאוד בתור כותר גדול של סוני לקונסולה הדומיננטית שלה, הטריילר נראה כאילו יספר קו עלילה לפני האירועים המקוריים ששיחקנו וזה לדעתי כבר די נמאס, רציתי לראות אם כבר מוציאים המשך לאן אפשר להוביל את הסיפור במקום למרוח עוד עלילת עבר של קרייטוס. זה נשמע יותר כמו משחק שמתאים לVITA אבל אני עדיין מחכה לשמוע פרטים נוספים על המשחק
    מסכים. זה מרגיש כמו ניסיון זול לחלוב את המותג בגלל שפריקוול קל יחסית לעשות כי תמיד אפשר לספר עוד סיפור, בניגוד לסיקוול בו הם יצטרכו לשבור את הראש על איך להמשיך את הסיפור.

כך או כך, איך אפשר להתנגד לעוד קרייטוס ?

הצטרף בתאריך
    03.07.2009
    עיר
    רחובות
    אלא אם המשחק ילך בכיוון שונה לגמרי, אני לא רוצה, אני לא צריך ואני כנראה גם לא הולך לקנות - וחבל, אני תמיד אופטימי אבל כרגע זה נראה כמו GOW3 - 2, אני בעד הרעיון של נדב - מקורי, מרענן ויכול גם להביא הרבה אנשים חדשים, לעומת המשחק הזה שכנראה יימשוך ברובו למעריצים של הסדרה..

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    אני חושב שהפעם אני יצפה במישהו אחר משחק ביוטיוב רק לראות איך המישחק ולקבל את העלילה
    לא בטוח שיהיה לPS4 תאימות לאחור וגם אז הוא יוצא עוד הרבה זמן
    ואני לא ילך לקנות עוד פעם PS3 רק בגלל מישחק וחצי שמעניינים אותי (ביתר הגדולים שיחקתי כבר )

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי mgs freak
    קודם כל שני דברים לדבי הסוף של GOW 3: אם תשימו לב יש ציור של מין ציפור על המקום שבו קרייטוס דקר את עצמו (עוף חול?=חזרה לחיים). הדבר השני הוא שזאת לא הפעם הראשונה שהוא מת, אז אין צורך לדאוג לשלומו (דאוס אקס מכינה שחוזר על עצמו לאורך הסדרה, ממש זול).

לגבי GOW4, גם אם ישארו עם קרייטוס, צריך להתחיל story arc חדש. נדב הציע את המיתולוגיה המצרית, אבל לדעתי יהיה קשה לעבוד איתה כי אין בה ממש מפלצות כמו ביוונית, ולאלים אין כוחות בהשוואה לאלים היוונים.

המיתולוגיה הנורדית לעומת זאת תתאים לרוח הסדרה, ויהיה קל מאוד לעבוד איתה.
    אני חושב שיש הרבה חומר למשחק במצרית, מומיות, ספינקסים, סגידה לחתולים וכלבים, מבנים אפים כמו קברים ופרמידות, מלכים, אלים, המון מסתורין שעפף הכל, עולם הבא מאוד מפורט ומורחב ונוף חדש לגמרי של מדבריות (הצוות של אנצ'רטד כבר עשה להם חצי עבודה) ועוד מספיק דברים אחרים. הנורדית מתחילה קצת להטחן מדי עם ת'ור, too human, rune 2 וכדומה. לא יודע, מרגיש כאילו בשנים האחרונות יש יותר מדי מדיה נורדית.

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אני חושב שיש הרבה חומר למשחק במצרית, מומיות, ספינקסים, סגידה לחתולים וכלבים, מבנים אפים כמו קברים ופרמידות, מלכים, אלים, המון מסתורין שעפף הכל, עולם הבא מאוד מפורט ומורחב ונוף חדש לגמרי של מדבריות (הצוות של אנצ'רטד כבר עשה להם חצי עבודה) ועוד מספיק דברים אחרים. הנורדית מתחילה קצת להטחן מדי עם ת'ור, too human, rune 2 וכדומה. לא יודע, מרגיש כאילו בשנים האחרונות יש יותר מדי מדיה נורדית.
    על פניו נראה שיש הרבה חומר, אבל אם תחשוב על זה אין. ליוונים יש את המינוטאור,קיקלופים,כימרה,מדוזה ועוד רבים שיכולים להופיע (והופיעו בתור אויבים). למצרים אין ממש יצורים. מומיות ? זה לא יצור מיתולוגי, לדעתי זה יהיה קצת טיפשי. וגם אין להם יותר מדי מיתוסים שאפשר להתבסס עליהם. היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא הסיפור של הרצח של אוסיריס ע"י סת', והרצון לנקמה של הורוס על כך. אולי אפשר לשלב שם את קרייטוס איכשהו.

ואתה יודע מה תהיה המיתולוגיה הכי טובה,מלאת חומר, ומתאימה ל-GOW ? ההודית. היא מלאה ביצורים מפלצתיים, נשקים מטורפים, ונהרות של דם.

הבעיה היא שלמרות שבד"כ מתייחסים אליה בתור מיתולוגיה, הדת ההינדית היא דת שעדיין חיה ונושמת בניגוד ליוונית, כך שהסיכוי שישתמשו בה אפסי (אבל היי, הדת של היום היא המיתולוגיה של מחר)

הצטרף בתאריך
    28.07.2008
    נכתב במקור על ידי matan1000
    דלף מידע על המשחק,זה אכן GOD OF WAR. אך זה לא GOD OF WAR 4.
    מבחינה טכנית, לשם אין משמעות. אני לא צופה שהמשחקיות תהפוך את פניה

וחליבה או לאו, שיהיה! כל עוד הנוסחה עדין סוחפת ומהנה.

המשחק מיועד כרגע בלעדית לPS3.
    ברור.
    מבצע מכירת חיסול של משחקי PS3 הטובים ביותר (70-80 ש"ח למשחק)

אפשר ליצור קשר בהודעה פרטית או דרך דוא"ל: [email protected]

ספריית המשחקים שלי

ביום שבו אהיה יותר אהוד, אז גם אדע שהפסקתי לומר את האמת.

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    בתור אוהד מושבע של המשחק אני מחכה בקוצר רוח למשחק הרביעי =]

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    חבל שלא לקחו רעיונות מיפן ,זה היה יכול להיות מרענן לסידרה ויש שם כל מיני חיות מוזרות
    עם בנארוטו יש כל מיני יצורי ענק אז יכלו לדחוף את זה לGOW

הצטרף בתאריך
    03.11.2006
    יהיה livestream של המשחק ב-30 באפריל: http://www.computerandvideogames.com...n-live-stream/

הרשמה