תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    חלקכם אולי כבר יודעים וחלקכם לא אבל בראש צוות הפיתוח של המשחק הבא של Counter Strike עומד ישראלי לשעבר העונה לשם עידו מגל. עידו מפנה מזמנו על מנת לדבר עמנו על עבודתו ב - Valve, מדוע הוא נחשב כיועץ לנשיא ארה"ב, על עתיד CS1.6 לאחר יציאת CS:GO, הפצת חבילות תוכן בתשלום (DLC) או מתן יד חופשית לקהילה ועוד.

לכתבה המלאה.

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    ש: נראה כי המשחק CS1.6 הגיע לנקודה בה יצירת משחק "פשוט" מדי וללא גרפיקה מעודכנת לא יהיה מספיק עבור הגיימרים של היום, אך במקביל יצירת משחק "מסובך" יותר מ - CS1.6 עם גרפיקה וטכנולוגיה פיזיקלית עכשווית יהיה יותר מדי עבור ז'אנר ה - CS. כראש צוות הפיתוח של ה - "CS הבא", מה אתה חושב על אמירות כאלה?
    ת: אותו דבר נאמר על CS:S, שהפך להצלחה מדהימה וכיום מחזיק קהילה גדולה אף יותר מאשר זאת של CS1.6, מכאן שפתרנו את הבעיה הזאת כבר פעם אחת בעבר.

פה צחקתי.

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    די כבר דייייי כולכם צבועים למה מי אתם בכלל שתחלקו CD KEYES אני נרשמתי ויגבתי בין הראשונים ואתם נתתם לחברים שלכם לחצי VG PRO אז דייי כברר איך אין לכם בוקשה להגיב חוצפנים חוץ מזה משחק בין המגעילים בעולם לא ממליץ לאף 1

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    נכתב במקור על ידי XTROIL.
    ש: נראה כי המשחק CS1.6 הגיע לנקודה בה יצירת משחק "פשוט" מדי וללא גרפיקה מעודכנת לא יהיה מספיק עבור הגיימרים של היום, אך במקביל יצירת משחק "מסובך" יותר מ - CS1.6 עם גרפיקה וטכנולוגיה פיזיקלית עכשווית יהיה יותר מדי עבור ז'אנר ה - CS. כראש צוות הפיתוח של ה - "CS הבא", מה אתה חושב על אמירות כאלה?
    ת: אותו דבר נאמר על CS:S, שהפך להצלחה מדהימה וכיום מחזיק קהילה גדולה אף יותר מאשר זאת של CS1.6, מכאן שפתרנו את הבעיה הזאת כבר פעם אחת בעבר.

פה צחקתי.
    lol alek cs:s hhh
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk

הצטרף בתאריך
    04.09.2011
    עיר
    ראש העין
    נכתב במקור על ידי sleepwalkerr
    די כבר דייייי כולכם צבועים למה מי אתם בכלל שתחלקו CD KEYES אני נרשמתי ויגבתי בין הראשונים ואתם נתתם לחברים שלכם לחצי VG PRO אז דייי כברר איך אין לכם בוקשה להגיב חוצפנים חוץ מזה משחק בין המגעילים בעולם לא ממליץ לאף 1
    מזה קשור למי הגיב ראשון? לוקחים את כל מי שהגיב ומחלקים לאנשים רנדומלים וגם לא רק ל-VG PRO... עובדה שאני קיבלתי (אני לא קשור לשום גישות ואף אחד פה לא מכיר אותי...)

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי sleepwalkerr
    קודם כל לא מדובר ב"אתם" אלא בי.

שנית, כנראה שלא הבנת איך ההגרלה עבדה. לא מדובר במי שהגיב ראשון אלא בזמן שהוקצב לתגובה וכל מי שהגיב נכנס להגרלה. בגלל זה זה נקרא הגרלה.

לגבי מי אנחנו שנחלק? סתם אלה שניסו והתאמצו וחפרו ל - Valve בשביל להשיג קודים לקהילה הישראלית. אתה מוזמן לפנות ישירות ל - Valve בעצמך ולנסות להשיג גם

הצטרף בתאריך
    22.07.2007
    לפעמים יש לכם גישה ממש ילדותית, בא בן אדם עושה מאמצים כדי שלנו יהיו קודים לבטא לפני כולם וזה עדיין לא בסדר? לא מבין את הקטע הזה של האנשים לפעמים. לנושא, ניר תודה רבה על הכתבה נהנתי לקרוא

הרשמה