תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    עוד סיפור עם סוף די טוב על צ'יטר בשם swifty-cc שגם שיחק בין השאר תחרותי, ובדומה לסרטון שהפליל את החבר'ה מאפסילון, שחקן תחרותי אחר בשם VitalSyntax ניתח סרטון שלו ופרסם את הממצאים (מומלץ לראות ב-HD)

הסרטון פורסם ב-reddit (קישור) ואחד מאנשי DICE העביר אותו לבדיקה. כנראה שהיו דברים בגו מכיוון שבסופו של דבר הפרופיל של אותו צ'יטר אופס. זה אולי לא עונש הולם אבל, בהחלט יש מידה של סיפוק מהעובדה שיש לפשע מחיר גם אם זניח.

יש הרבה צ'יטרים שתוקעים את הצ'יטים שלהם בפרצוף ואי אפשר לפספס אותם, אבל לדעתי דווקא אותם שחקנים, כדוגמת SWIFTY, שמשתמשים בכל מיני "עזרים" שצריכים להדאיג הרבה יותר ובמיוחד בתחום התחרותי. יפה לראות שחקנים שמבינים עניין משקיעים בניתוח ומדווחים.

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    מצחיק אותי כל פעם מחדש...

הצטרף בתאריך
    12.05.2010
    צ'יטר זה לא סטטוס, צ'יטר זה דרך חיים.
    פשוט זווע.
    - Who Dares Wins - המעז מנצח -

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב
    מעניין מה אישתו חושבת על כך, והאם היא יודעת שהתחתנה עם רמאי
    הוא גם הסיר את הסרטון המקורי מהערוץ שלו, שימו לב לתגובות שרשמו .
    כשבדקו את התמונות שפאנקבאסטר תופס 90 אחוז מהתמונות שלו היו מושחרות לעומת שאר השחקנים ש 10-20 אחוז מהתמונות היו מושחרות
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Oferikola
    כשבדקו את התמונות שפאנקבאסטר תופס 90 אחוז מהתמונות שלו היו מושחרות לעומת שאר השחקנים ש 10-20 אחוז מהתמונות היו מושחרות
    אז הצ'יטים גם מצליחים לחסום את PB מלצלם את המסך? אני לא יודע איך זה עובד בדיוק, אבל כנראה שזה לא עובד מספיק טוב.
    בתכלס אין הגנה שלא ניתנת לעקיפה וזו של PB במיוחד. למרות זאת סביר שהמצב בלי PB היה הרבה יותר גרוע

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי Shem3sh
    מצחיק אותי כל פעם מחדש...
    הצלחות כאלה באמת עושות טוב בלב למרות שהן טיפה בים.

יש הרבה האשמות שווא כשנתקלים בשחקנים מצויינים וכל הבעיות של BF3 בטח לא עוזרות לעניין, אבל מעניין לא פחות כמה מאותם hackusation באמת נכונים. בסופו של דבר השתן עולה לצ'יטרים האלה לראש, ותאוות הפרסום וליטוף האגו גורמים לחשיפתם.

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    lol
    אנימות בכל מקום

אני הולך לגיהנום על זה

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    איזה טמבל , אלוהים ישמור מצלם את עצמו עשוה צי'טים אני בכלל לא הייתי צריך את הSLOW MOTION בשביל לקלוט שיש לו AIM BOT שקופץ למטרה וחזרה לנקודה שהייתה בה

הצטרף בתאריך
    06.04.2008
    "מאמי את לא מבינה, איזה משועמם ניתח שעות ווידאו שהעלתי מהמשחק הזה שאני משחק בוא וגילה שאני רימיתי"

"מה? למי כל כך אין חיים שהוא מנתח סרטונים שלך? ומה אתה מעלה בכלל סרטונים לאינטרנט שלך משחק? אלוהים ישמור אולי תפסיק כבר לשחק בחרא הזה, למי אכפת אם רימית בשטות הזאת? די כבר בוא למיטה"

הצטרף בתאריך
    27.06.2011
    למה לצ'יטר לצלם את עצמו ולעלות את זה להנשהו תוך כדי שהוא משתמש בצ'יטים כי מוזר לי איך מישהו השיג גיימפלי מנקודת המבט של הצ'יטר עצמו?

הצטרף בתאריך
    27.06.2011
    נכתב במקור על ידי soulicro
    "מאמי את לא מבינה, איזה משועמם ניתח שעות ווידאו שהעלתי מהמשחק הזה שאני משחק בוא וגילה שאני רימיתי"

"מה? למי כל כך אין חיים שהוא מנתח סרטונים שלך? ומה אתה מעלה בכלל סרטונים לאינטרנט שלך משחק? אלוהים ישמור אולי תפסיק כבר לשחק בחרא הזה, למי אכפת אם רימית בשטות הזאת? די כבר בוא למיטה"
    אולי הוא מזייף במשחק והיא מזייפת במיטה אם אתה מבין על מה אני מדבר

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    נכתב במקור על ידי tamirz12345
    אולי הוא מזייף במשחק והיא מזייפת במיטה אם אתה מבין על מה אני מדבר

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    תל אביב

בן אדם שמשחק משחק כזה הרבה שעות ובליגה, זה אחד התחביבים הראשיים שלו , וכאחד כזה הוא לוקח אותו ברצינות, ואשתו סביר להניח יודעת.. ביחוד אם הוא משחק מקצועי : אימונים קבועים ומשחקים.
    ואם הוא משלם כסף לצ'יטים למרות שזה רק משחק "שטות" ,אז אשה נורמלית הייתה עושה 1+ 1 .
    כמו כדורגלן בליגה ב' שלוקח סטרואידים (והיו כמה טיפשים כאלו בישראל)
    עופר, סגן מנהל הטים ספיק ותחום הפאבליק- קהילת באטלפילד

הצטרף בתאריך
    24.10.2010

לי אכפת

הצטרף בתאריך
    06.04.2008
    בן אדם שמשחק משחק כזה הרבה שעות ובליגה, זה אחד התחביבים הראשיים שלו , וכאחד כזה הוא לוקח אותו ברצינות, ואשתו סביר להניח יודעת.. ביחוד אם הוא משחק מקצועי : אימונים קבועים ומשחקים.
    ואם הוא משלם כסף לצ'יטים למרות שזה רק משחק "שטות" ,אז אשה נורמלית הייתה עושה 1+ 1 .
    כמו כדורגלן בליגה ב' שלוקח סטרואידים (והיו כמה טיפשים כאלו בישראל)
    מי יודע כמה שעות הוא משחק? ובאיזו ליגה? ובכלל, אם לבנאדם יש מספיק זמן בשביל להיות בעל נורמלי וזה נחשב כתחביב, לאישה כנראה לא יהיה כל כך אכפת אם הוא רימה או לא... לחילופין אם בגלל המשחק הוא לא משקיע ולא מתפקד כבעל או אבא אוהב ומסור אז כל אשה נורמלית הייתה נעלמת כבר לפני הרבה זמן וכל אשה שנשארה איתו כנראה לא איתו בגלל מי שהוא בתור בנאדם.

נכתב במקור על ידי RazY
    לי אכפת
    רזי אני חולה עליך בנשמה יא ברבור בר אתיופי שלי *mwah*

*עריכונת*

עוד משהו קטן - מישהו שם לב באיזה איכות מטורפת הווידאו הזה נתפס? ששמתי על HD והגדלתי לכל המסך זה נראה כאילו זה המחשב שלי... הזוי
    נערך לאחרונה על ידי soulicro; 17.04.2012 בשעה 18:31.

הצטרף בתאריך
    06.03.2009
    עצוב..
    וזה שמעלי צודק!אני בטעות לחצתי על האיקס שיש בסרטון בשביל לצאת מהתוכנה

הצטרף בתאריך
    21.11.2009
    עיר
    נס-ציונה
    נכתב במקור על ידי Friendly Enemy
    עצוב..
    וזה שמעלי צודק!אני בטעות לחצתי על האיקס שיש בסרטון בשביל לצאת מהתוכנה
    LOL
    אצלי הרזולוציה יותר גדולה אז אני רואה את זה טיפה יותר קטן מהמסך שלי

ולכו תדעו בטח אישתו משחקת איתו והיא מוכרת לו תצטים הוא מוכר לה חלקים למחשב חחחחחחחחחחחח
    I7 3770
    16GBRAM
    500 GB
    GTX770 OC 4GB WINDFORCE
    Razer DeathAdder + Razer Electra + Razer Vespula + Razer Goliathus + Razer kraken pro + razer hammerhead pro +razer deathadder chroma + razer deathstalker
    הו שיט. רק עכשיו קלטתי שיש לי מלא רייזר

הצטרף בתאריך
    25.10.2011
    כולכם בוודאי חוויתם גם רגעים כאלו מול קלאנים פה בשרתים בארץ.
    (אני יודע שאני מרגיש טוב מתי יש מולי מישהו עם Aimbot)
    ולי חוץ מהעובדה שזה מתסכל בזמן המשחק עצמו,
    מפריע שאנחנו לא מחרימים ונותנים באן לשחקנים שמשתמשים בצ'יטים.
    כמובן שצריך מאוד להיזהר בהאשמות שווא, וזה מה שהופך את כל הסיפור לבעייתי.

ואגב יש כמה טייסים שטסתי מולם בשרתים בחו"ל שאני מוכן להישבע שיש להם Aimbot גם ל TV...

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי arbelrom
    כולכם בוודאי חוויתם גם רגעים כאלו מול קלאנים פה בשרתים בארץ.
    (אני יודע שאני מרגיש טוב מתי יש מולי מישהו עם Aimbot)
    ולי חוץ מהעובדה שזה מתסכל בזמן המשחק עצמו,
    מפריע שאנחנו לא מחרימים ונותנים באן לשחקנים שמשתמשים בצ'יטים.
    כמובן שצריך מאוד להיזהר בהאשמות שווא, וזה מה שהופך את כל הסיפור לבעייתי.

ואגב יש כמה טייסים שטסתי מולם בשרתים בחו"ל שאני מוכן להישבע שיש להם Aimbot גם ל TV...
    באמת הנושא של האשמות שווא הופך את העסק לכמעט בלתי אפשרי. בפרט נגד הצ'יטרים הקצת יותר מתוחכמים.
    בכל מקרה, באנים וחרמות כבר לא צריכים להדאיג, מכיוון שהדבר היחידי שמאכלס את שרתי הקהילה הם תלתלי אבק

הצטרף בתאריך
    25.10.2011
    נכתב במקור על ידי RazY
    באמת הנושא של האשמות שווא הופך את העסק לכמעט בלתי אפשרי. בפרט נגד הצ'יטרים הקצת יותר מתוחכמים.
    בכל מקרה, באנים וחרמות כבר לא צריכים להדאיג, מכיוון שהדבר היחידי שמאכלס את שרתי הקהילה הם תלתלי אבק
    הייתי ממשיך פה את הדיון על מצב השרתים אבל יש לי תחושה שזה מוצה עד תום,
    אז סתם חבל על הדיו הוירטואלי.

הרשמה