תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    Vgames - קהילות --> פורומים כלליים --> פורומים כלליים --> פורום מתגייסים - תרגישו חופשי לפתוח נושאים ולשאול שאלות כל מה שקשור לצה"ל כמובן
    http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=341

לכבוד מה שנקרא הפתיחה המחודשת של הפורום מתגייסים, בקרוב מאוד אני מארגן לחבר'ה המורעלים שבפורום ויגיימס בלבד ראיון בלעדי וחלון הזדמנויות של שעה לשאול שאלות ולדבר עם לוחם שמשרת כיום ביחידה המובחרת "דובדבן" ובמקרה חבר מאוד טוב שלי.

Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    09.05.2011
    עיר
    אשקלון
    עם כל הכבוד , איך זה קשור לפורום PS3 ?

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    נכתב במקור על ידי CooKie Monster
    עם כל הכבוד , איך זה קשור לפורום PS3 ?
    תראה את זה כסוג של פרסום חוקי מטעם ויגיימס, וכניסיון לקדם פורום חדש שחזר לחיים פורום שלא אמור להיות מרכזי אך בטוח שהוא יהווה בעתיד כפורום מאוד חשוב שבא לעזור לחבר'ה שרוב היום יושבים מול המחשב ומשחקים(לא שזה רע, אבל כל דבר במידה) ואצלנו תקבלו מענה ותשובות לכל שאלה הקשורה לצה"ל והכנה לסיירות איך להכנס לכושר לקראת הצבא וכו'
    Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    swym ההודעה שכתבת לא מקובלת ומזלזלת במפרסם הנושא. אני מבקש לא לכתוב הודעות כאלה פה, תודה.

הצטרף בתאריך
    09.05.2011
    עיר
    אשקלון
    נכתב במקור על ידי Kuleshov
    תראה את זה כסוג של פרסום חוקי מטעם ויגיימס, וכניסיון לקדם פורום חדש שחזר לחיים פורום שלא אמור להיות מרכזי אך בטוח שהוא יהווה בעתיד כפורום מאוד חשוב שבא לעזור לחבר'ה שרוב היום יושבים מול המחשב ומשחקים(לא שזה רע, אבל כל דבר במידה) ואצלנו תקבלו מענה ותשובות לכל שאלה הקשורה לצה"ל והכנה לסיירות איך להכנס לכושר לקראת הצבא וכו'
    אוקיי .. עכשיו הבנתי את המטרה
    כל הכבוד לכם , מאחל לכם המון בהצלחה בהמשך אותי אתה תיראה בצבא עוד כמה שנים טובות משהו כמו ארבע

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    עיר
    איזהשהוא חור
    בהצלחה!
    ♥ Guns N' Roses

הרשמה