תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    Vgames - קהילות --> פורומים כלליים --> פורומים כלליים --> פורום מתגייסים - תרגישו חופשי לפתוח נושאים ולשאול שאלות כל מה שקשור לצה"ל כמובן
    http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=341

לכבוד מה שנקרא הפתיחה המחודשת של הפורום מתגייסים, בקרוב מאוד אני מארגן לחבר'ה המורעלים שבפורום ויגיימס בלבד ראיון בלעדי וחלון הזדמנויות של שעה לשאול שאלות ולדבר עם לוחם שמשרת כיום ביחידה המובחרת "דובדבן" ובמקרה חבר מאוד טוב שלי.

Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    05.02.2009
    עיר
    רעננה
    שאל אותו אם הוא רצה צנחנים ובחרו אותו או שהוא בא ומטרת דובדבן בלבד?
    ושאל אותו גם אם יש אשכנזים מלאים שם

הצטרף בתאריך
    18.03.2011
    שאל אותו אם הוא רוצה סטים ב100 שקל

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    נכתב במקור על ידי joysticK
    שאל אותו אם הוא רצה צנחנים ובחרו אותו או שהוא בא ומטרת דובדבן בלבד?
    ושאל אותו גם אם יש אשכנזים מלאים שם
    זה מסוג השאלות שהייתי מעדיף שתשאל בפורום מתגייסים שאותם תשובות כולם יראו ואני לא יצטרך לחזור אליהם שוב פעם ושוב פעם, אבל אני יענה לך כאן בכיף חד פעמי כי את זה אני יודע בוודאות שקודם כל, אכן יש אשכנזים ואפילו רובם "ממוצא רוסי" ביחידת דובדבן לא צריך להראות כמו שחור אור כדי להתקבל לשם ממש לא. שנית לגבי השאלה הראשונה שלך הוא סימן במנילה צנחנים 5 לאחר כשבועיים קיבל גיבוש צנחנים עבר אותו בהצטיינות וסומן "כמאותרי דובדבן" לאחר חודשיים התגייס לחטיבת הצנחנים ביחד עם כל החבר'ה שעברו את הגיבוש ולאחר שבוע שעשו גיבוש יחטיות(מיונים לגדס"ר) החבר'ה של מאותרי דובדבן קיבלו גיבוש נפרד במקביל לגיבוש יחטיות שהחבר'ה האלה מי שעובר זוכה להגיע ליחידה ומי שלא עובר פשוט מקבל הזמנות לעשות גיבוש יחטיות ולנסות להגיע לפלס"ר(סיירת צנחנים,פלחה"ן,ועוד..)

בהצלחה
    Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    עיר
    מודיעין
    רק אל תדקור אותנו כמו שרצית אז כשמכרת את הסטים ב12 שקל וצחקו עליך.
    scAr :>

אבות אכלו בוסר ובנים יאכלו זין.

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    דובדבן לא בנויה רק ממסתערבים אלא רק חלק ממנה הם מסתערבים לכן לא צריך להיות שחום או בעל מראה ערבי כדי להגיע לשם.
    למרות שאני מאמין שיכולים גם להגיע אשכנזים לימ"ס וימצאו להם פיתרון. (יחידת מסתערבים של מג"ב)

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    נכתב במקור על ידי kojz
    דובדבן לא בנויה רק ממסתערבים אלא רק חלק ממנה הם מסתערבים לכן לא צריך להיות שחום או בעל מראה ערבי כדי להגיע לשם.
    למרות שאני מאמין שיכולים גם להגיע אשכנזים לימ"ס וימצאו להם פיתרון. (יחידת מסתערבים של מג"ב)
    רוב הימ"ס אם לא רובה משרתים רוסים(כן רוסים!) תתפלא! יש לי חבר במג"ב איו"ש והוא יודע איך נראים הימ"ס של משמר הגבול.
    Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    24.08.2010
    נכתב במקור על ידי Kuleshov
    רוב הימ"ס אם לא רובה משרתים רוסים(כן רוסים!) תתפלא! יש לי חבר במג"ב איו"ש והוא יודע איך נראים הימ"ס של משמר הגבול.
    חח כן זה לא נוגד את מה שאמרתי, רק לתפקידים מסוימים המבטא הרוסי יכול להפריע אני מאמין

הרשמה