תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 29
    הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    Vgames - קהילות --> פורומים כלליים --> פורומים כלליים --> פורום מתגייסים - תרגישו חופשי לפתוח נושאים ולשאול שאלות כל מה שקשור לצה"ל כמובן
    http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=341

לכבוד מה שנקרא הפתיחה המחודשת של הפורום מתגייסים, בקרוב מאוד אני מארגן לחבר'ה המורעלים שבפורום ויגיימס בלבד ראיון בלעדי וחלון הזדמנויות של שעה לשאול שאלות ולדבר עם לוחם שמשרת כיום ביחידה המובחרת "דובדבן" ובמקרה חבר מאוד טוב שלי.

Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    08.07.2011
    עיר
    ראשון לציון
    מעולה ! כל הכבוד לך על היוזמה.
    ד"א, אתה משרת? אם כן, איפה?

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    אללה עוד שנתיים אני בגולני או חיל אוויר
    מעכשיו אני ברעעלללללללל חחחחחח אני כל כך אוהב את צה"ל יאללה
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    נכתב במקור על ידי MastuL
    מעולה ! כל הכבוד לך על היוזמה.
    ד"א, אתה משרת? אם כן, איפה?
    תודה רבה על התמיכה, אני מקווה מאוד שנמצא כאן הרבה חבר'ה שתומכים בשרות משמעותי
    ולגבי השאלה אז חברה שלי משרתת במיטב(תל השומר - בסיס גיוס) ואני כרגע מלש"ב עברתי יום סיירות והייתי בגיבוש שייטת 13- לא עברתי. גם גיבוש טייס - לא עברתי. גיבוש צנחנים\דובדבן - עברתי וקיבלתי גיוס לחטיבת צנחנים לעוד כ-4חודשים.
    Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    נכתב במקור על ידי dw
    אללה עוד שנתיים אני בגולני או חיל אוויר
    מעכשיו אני ברעעלללללללל חחחחחח אני כל כך אוהב את צה"ל יאללה
    חחח איזה כיף לשמוע! אתה יותר ממוזמן להכנס מדי פעם לפורום מתגייסים ולשאול שאלות ולהתעניין באמת על כל דבר כל שאלה שקשורה לצה"ל תקבל עליה מענה ואין אצלנו לא יודעים זה לא קיים בפורום הזה אלא אם כן מדובר במידע מסווג ;) שיהיה בהצלחה
    Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Kuleshov
    חחח איזה כיף לשמוע! אתה יותר ממוזמן להכנס מדי פעם לפורום מתגייסים ולשאול שאלות ולהתעניין באמת על כל דבר כל שאלה שקשורה לצה"ל תקבל עליה מענה ואין אצלנו לא יודעים זה לא קיים בפורום הזה אלא אם כן מדובר במידע מסווג ;) שיהיה בהצלחה
    חחחח יש לי חייל ממודיעין שעוזר לי בשיעורי בית בבית ספר חח אז הוא גם תמיד אומר לי מסווג וזה מבאס D:
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    למה מחקתם לי את התגובה?
    כולה כתבתי "להשתמט!" אם אני לא מסוגל להביע את דעותיי במדינה דמוקרטית ונשללת ממני על ידי כפייה את זכות הבעת הדעה שלי, אני לא רואה לנכון לשרת את מוסדותיה וחוקיה של אותה המדינה, בין השאר גיוס לצה"ל.
    זה בצחוק.
    "אריה עם זין קטן חייב לפצות על כך בשאגה גדולה"

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי RonJV
    למה מחקתם לי את התגובה?
    כולה כתבתי "להשתמט!" אם אני לא מסוגל להביע את דעותיי במדינה דמוקרטית ונשללת ממני על ידי כפייה את זכות הבעת הדעה שלי, אני לא רואה לנכון לשרת את מוסדותיה וחוקיה של אותה המדינה, בין השאר גיוס לצה"ל.
    זה בצחוק.
    חוק גיוס חובה ..
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    18.12.2011
    נכתב במקור על ידי RonJV
    למה מחקתם לי את התגובה?
    זה בצחוק.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי dw
    חוק גיוס חובה ..
    חחחחח
    בגלל זה כל השמאלנים גם מתגייסים לא?
    אם תלך ללשכת הגיוס בצו הראשון, ותגיד שאתה לא רוצה להתגייס מסיבות אידיאולוגיות ישחררו אותך ישר ולא תתגייס. כל החרדים עד היום מתגייסים נכון? אם תלך ללשכת הגיוס בצו הראשון ותגיד שאתה רוצה להמשיך לשמור את מצוות האל וללמוד בישיבה ישחררו אותך ישר ולא תתגייס.
    ד"א דבר יותר גרוע שהיה נפוץ בקרב השמאלנים של פעם, היה להתגייס ומתוך המערכת עצמה להוריד את המורל הקרבי וכביכול "להרעיל" את המערכת מבפנים, על ידי הפצת מחאות פוליטיות וניסיוני שכנוע של חיילים לצאת נגד הצבא. לא יודע אם זה עדיין תקף היום.

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    נכתב במקור על ידי RonJV
    למה מחקתם לי את התגובה?
    זה בצחוק.
    את התגובות האלה אתה מוזמן לשמור לעצמך, להבדיל מפרזיטים כמוך יש חבר'ה טובים פה בפורום שכן רוצים לעשות שרות משמעותי ולהתגייס לצה"ל כמו כולם. אותם החבר'ה שבעתיד ישמרו לך על התחת בזמן שאתה מחרבן בשקט בלי לחץ בשירותים הנקיים והמפוארים שלך.
    פעם הבאה תחשוב פעמיים לפני שאתה מגיב כאן שטויות.
    Only one can be the One.

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי RonJV
    חחחחח
    בגלל זה כל השמאלנים גם מתגייסים לא?
    אם תלך ללשכת הגיוס בצו הראשון, ותגיד שאתה לא רוצה להתגייס מסיבות אידיאולוגיות ישחררו אותך ישר ולא תתגייס. כל החרדים עד היום מתגייסים נכון? אם תלך ללשכת הגיוס בצו הראשון ותגיד שאתה רוצה להמשיך לשמור את מצוות האל וללמוד בישיבה ישחררו אותך ישר ולא תתגייס.
    ד"א דבר יותר גרוע שהיה נפוץ בקרב השמאלנים של פעם, היה להתגייס ומתוך המערכת עצמה להוריד את המורל הקרבי וכביכול "להרעיל" את המערכת מבפנים, על ידי הפצת מחאות פוליטיות וניסיוני שכנוע של חיילים לצאת נגד הצבא. לא יודע אם זה עדיין תקף היום.
    שמאלנים מתגייסים ועוד איך מתגיייסים
    יש מלא שמאלנים שמתגייסים ואני מכיר כמה
    חיל המודיעין מלא בשמאלנים
    חרדים זה משהו אחר
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי dw
    שמאלנים מתגייסים ועוד איך מתגיייסים
    יש מלא שמאלנים שמתגייסים ואני מכיר כמה
    חיל המודיעין מלא בשמאלנים
    חרדים זה משהו אחר
    שמאלני שבאמת מגן על דעותיו ולא דמאלני "לייט" לא היה מתגייס, וזה לא שחסר דוגמאות לשמאלנים שלא התגייסו...

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי RonJV
    שמאלני שבאמת מגן על דעותיו ולא דמאלני "לייט" לא היה מתגייס, וזה לא שחסר דוגמאות לשמאלנים שלא התגייסו...
    אז בוא אני יגיד לך ככה
    אני מכיר מישהו שמאלני אתאיסט הוא בשנת שרות עכשיו
    הוא הולך למודיעין או יחידה קרבית
    הוא מגן על הדעות שלו כמו שמאלני אמיתי אז תפסיק לדבר שטויות
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    09.11.2007
    תן לי להיות ג'ובניק ולחרוש כל היום CS

הצטרף בתאריך
    15.09.2010
    נכתב במקור על ידי dw
    חוק גיוס חובה ..
    חופש הביטוי...
    הוא לא אמר שום דבר רע הוא רשם רק מה שהוא רוצה להיות בעתיד והוא מחק לא את התגובה.

הצטרף בתאריך
    21.01.2010

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי dw
    אז בוא אני יגיד לך ככה
    אני מכיר מישהו שמאלני אתאיסט הוא בשנת שרות עכשיו
    הוא הולך למודיעין או יחידה קרבית
    הוא מגן על הדעות שלו כמו שמאלני אמיתי אז תפסיק לדבר שטויות
    אוקיי גברבר זה שאתה יכול להביא לי יוצא דופן כל הכבוד בכל מקום יש אחוזי סטייה. אני יכול להביא לך 2 שמות של מפורסמים כמו סער מהאח הגדול וג'קו אייזנבג שלא התגייסו ומכאן אתה יכול רק לתאר לעצמך כמה לא התגייסו.

הצטרף בתאריך
    12.10.2009
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי RonJV
    אוקיי גברבר זה שאתה יכול להביא לי יוצא דופן כל הכבוד בכל מקום יש אחוזי סטייה. אני יכול להביא לך 2 שמות של מפורסמים כמו סער מהאח הגדול וג'קו אייזנבג שלא התגייסו ומכאן אתה יכול רק לתאר לעצמך כמה לא התגייסו.
    2 שמות של מפורסמים יש מלא שמלאנים שמתגייסים תפסיק לחפור
    KOR DA VAFAAAAAAN !!!

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    נכתב במקור על ידי dw
    2 שמות של מפורסמים יש מלא שמלאנים שמתגייסים תפסיק לחפור
    מה אתה מתווכח בכלל?
    סתם יש סעיף אי התגייסות על רקע אידיאולוגי?
    אני לא מבין מה בכלל הויכוח פה, רוב השמאלנים שנוקטים עמדה ואינם בעלי דעה בלבד לא מתגייסים.

הרשמה