תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    טוב - גיליתי עכשיו שה- MASS DART על G3 הוא שבור לחלוטין... עושה פי 4 נזק ממה שהוא אמור לעשות... (משתמש במודל Damage של ה-G3) אתם משתמשים בנשק הזה מבחינתי אתם בדיוק כמו כל צ'יטר עלוב. אפשר לאסור שימוש בו עד לתיקון של הבעיה?

הצטרף בתאריך
    07.07.2011
    אתה מודע לכך שעכשיו גילית את זה לכל הקהילה הישראלית (כולל אותי) ושיש אנשים שעכשיו בכוונה ישחקו עם הנשק הזה?

הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    נכתב במקור על ידי Yoni95
    אתה מודע לכך שעכשיו גילית את זה לכל הקהילה הישראלית (כולל אותי) ושיש אנשים שעכשיו בכוונה ישחקו עם הנשק הזה?
    מה שאתה אומר שאם יתנו לך לרמות, אתה תרמה. טוב לדעת... מה הניק שלך במשחק? רוצה להוסיף אותך ל-Radar list שלי.

למזלי - אפשר לאסור שימוש בנשק בצורה די קלה: Kill if you kill with MASS DART. תתחילו להשתמש בזה אני אדלג למקומות שיאסרו את זה (עד שיתקנו את העניין).

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    M26 DART הוא ה-USAS החדש

הצטרף בתאריך
    31.05.2011
    נכתב במקור על ידי RazY
    M26 DART הוא ה-USAS החדש
    הוא שבור, לא רק לא מאוזן... לא הצלחתי להבין איך אני רואה מלא assault שהם MVP, גם עם Aim King (עם דיוק של מעל 50%... כי זה שוטגאן שעובר דרך אנשים) וגם Killing Machine. לדוגמה

רק לרחם על שחקנים כאלו... אם הייתי רוצה להרוס לאנשים אחרים כל היום הייתי טורח לברר את הכתובות IP שלהם והורס להם הראוטרים

הצטרף בתאריך
    24.10.2010
    נכתב במקור על ידי ToMaZi
    הוא שבור, לא רק לא מאוזן... לא הצלחתי להבין איך אני רואה מלא assault שהם MVP, גם עם Aim King (עם דיוק של מעל 50%... כי זה שוטגאן שעובר דרך אנשים) וגם Killing Machine. לדוגמה

רק לרחם על שחקנים כאלו... אם הייתי רוצה להרוס לאנשים אחרים כל היום הייתי טורח לברר את הכתובות IP שלהם והורס להם הראוטרים
    יחד עם HB הוא מחסל מכל מרחק בערך
    נערך לאחרונה על ידי RazY; 17.04.2012 בשעה 12:24.

הרשמה