תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    09.05.2009
    היום לצערי הרבה אנשים משתמשים באנטי סמוק וזה מתחיל להעיק.
    במידה וצוות SCLIENT אינו מעוניין בלתת באנים לאותם אנשים אפשר לתייג אותם בתור ANTISMOKERS רק כדי שהשחקנים שמשחקים נגדם ידעו שהם משחקים נגד אנטי סמוקרים.

לפי דעתי אותם אנשים שמשחקים עם אנטי סמוק צריכים לקבל באן לחודש(לפחות) וכנ"ל גם לגבי סאונדהאק.

חברים זה מדרדר לנו את הקהילה צריכים למצוא לזה סוף!
    בברכה,
    MONK
    נערך לאחרונה על ידי razaR; 13.04.2012 בשעה 19:34.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    נכתב במקור על ידי narutomano
    במידה וצוות SCLIENT אינו מעוניין בלתת באנים לאותם אנשים אפשר לתייג אותם בתור ANTISMOKERS רק כדי שהשחקנים שמשחקים נגדם ידעו שהם משחקים נגד אנטי סמוקרים.

לפי דעתי אותם אנשים שמשחקים עם אנטי סמוק צריכים לקבל באן לחודש(לפחות) וכנ"ל גם לגבי סאונדהאק.

בברכה,
    MONK

שככת speed hack ant flash anti recil i mean in cfg
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.09.2011
    יש משהו במה שאתה אומר.
    בכל זאת, אני לא מסכים איתך בקטע של לתת להם באן לחודש כי זה יגרום להרבה בעיות נוספות.

עם זאת, אני מסכים איתך שזה רעיון טוב לשים בצד, כמו ה16BIT, באותה מידה גם לרשום עם השחקן משתמש באנטי סמוק.

מה שאני לא מבין הוא זה שעם בן אדם היה משתמש בANTI SMOKE קובץ מסוג EXE הוא היה מקבל באן נכון? ולא היו מורידים לו.
    אבל עם מישהו משתמש בANTI SMOKE קובץ SPR אז הוא לא מקבל באן למרות שיודעים שהוא כן משתמש.

אני חושב שצריך לרשום עם הבן אדם משתמש בANTI SMOKE. על סאונד האק אפשר לוותר וגם יש את זה להרבה פחות אנשים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2009
    נכתב במקור על ידי narutomano

בברכה,
    MONK
    השאלה מה זה באמת יתן לך , היום יש לך אפשרות ליראות שהרבה שחקנים משתמשים ב 16 ביט,
    עכשיו תאמת , האם יצאת פעם באמצע משחק בגלל שמישהו שיחק עם 16 ביט ?.האם פעם לא נכנסת למשחק בגלל שמישהו משחק עם 16 ביט ?..האם אין לך חברים שבעצמם משחקים עם 16 ביט ?..

אני מזכיר שפעם עם הייתה משחק עם 16 ביט היו ממש מנדים אותך ואנשים היו נותנים באן על זה,לך תקרא את החוקים של הקלאבים של ווגימס תראה שרשום בפרוש אסור 16 ביט , כמה אנשים קיבלו באן מהשרתים ? , התשובה היא 0 שהיום עוד ממש קל לדעת מי משחק עם 16 ביט בזכות ה SC , אז כדי לתפוס 16 ביט היה צורך לעשות בדיקת סמוקים עם SS ..
    זה אותו דבר יהיה עם האנטי סמוק , כול מי שמשחק עם האנטי סמוק מקללים אותו בציט ומשיכים לשחק איתו כרגיל.

בקיצור הרעיון נחמד בתכלס לא ייתן כלום ולא ישנה כלום .
    נערך לאחרונה על ידי ronen100; 13.04.2012 בשעה 19:03.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2011
    ב EAC

זה מביא באן מי שאם 16 ביט
    נכתב במקור על ידי TeraNova
    קודם כל, לא אני הכנתי את זה מצאתי את זה ב10GAG.
    שנית, הקטע הוא הילדים המטומטמים שיש בFXP לא FXP עצמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2009
    נכתב במקור על ידי ronen100
    השאלה מה זה באמת יתן לך , היום יש לך אפשרות ליראות שהרבה שחקנים משתמשים ב 16 ביט,
    עכשיו תאמת , האם יצאת פעם באמצע משחק בגלל שמישהו שיחק עם 16 ביט ?.האם פעם לא נכנסת למשחק בגלל שמישהו משחק עם 16 ביט ?..האם אין לך חברים שבעצמם משחקים עם 16 ביט ?..

אני מזכיר שפעם עם הייתה משחק עם 16 ביט היו ממש מנדים אותך ואנשים היו נותנים באן על זה,לך תקרא את החוקים של הקלאבים של ווגימס תראה שרשום בפרוש אסור 16 ביט , כמה אנשים קיבלו באן מהשרתים ? , התשובה היא 0 שהיום עוד ממש קל לדעת מי משחק עם 16 ביט בזכות ה SC , אז כדי לתפוס 16 ביט היה צורך לעשות בדיקת סמוקים עם SS ..
    זה אותו דבר יהיה עם האנטי סמוק , כול מי שמשחק עם האנטי סמוק מקללים אותו בציט ומשיכים לשחק איתו כרגיל.

בקיצור הרעיון נחמד בתכלס לא ייתן כלום ולא ישנה כלום .
    יש הבדל בין 16 BIT לאנטי סמוק ..
    אני כן אצא אם מישהו נגדי משחק עם אנטיסמוק כי זה צ'יט לכל דבר. אין לי בעיה שישחקו עם 16BIT (לפחות יש קצת סמוק) מאשר אנטי סמוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2008
    שתף ב-Google+

הרשמה