תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  08.04.2012
  עיר
  בת ים
  הודעות
  615
  העכבר כמו בעונה 11 של הזמן ESEA עומד לבעוט את כריסטיאן "sobo" Soboleske עזב השלטת Back2Back האלופות. מחליפו הוא חבר לשעבר EG הירדן "n0thing" גילברט.

  לאחר שזכה ESEA הקודם הזמן הגמר LAN ו בפרס חסון במזומן 10,000 $ בצורה משכנעת ואילו רק לאבד כדורים דו ספרתי על המפה 1 במהלך האירוע כולו, Back2Back עברה שינוי בסגל.

  על פי Kory "semphis" Friesen, היה Soboleske כמה בעיות אישיות שצריך לחשוב עליהם בעקבות ESEA הזמן הגמר-LAN והם החליטו דרכים להיפרד ממנו.


  n0thing makes a return in the US scene

  מחליפו הוא לשעבר EG כוכב הירדן "n0thing" גילברט שלא שיחק בנבחרת מאז בסגל EG הישנה התפרקה בסוף 2011 לאחר רצף של מתחת לממוצע התוצאות כולל אובדן נגד mTw שמציעות מארק "Nix0n" Winther Kristensen.

  Friesen גם אמר גילברט הוא שחקן מוכשר ביותר באופן אישי שהוא אי פעם שיחק עם הוא מרגיש בלתי ניתן לעצירה בצפון אמריקה. הוא גם אמר שהוא מקווה להשתתף באירוע בינלאומי או שתיים, כי הוא חושב גילברט יכול לעשות דברים במשחק שאף אחד אחר לא יכול לעשות.

  Back2Back:

  Brennan "ele1Nt" Webster
  Jordan "n0thing" Gilbert
  Kory "semphis" Friesen
  Sean "sgares" Gares
  Braxton "swag" Pierce


  B2B כרגע מתחרה ESEA הזמן עונה 11 שבה גילברט יש את הופעת הבכורה שלו בניצחון של הקבוצה 16-7 על mouseSpaz. המשחק הבא שלהם אמור להתקיים ביום שני בשעה 05:30 נגד שחור ולבן על de_forge.

  Soboleske היה חברו לקבוצה לשעבר של ברקסטון "שלל" פירס EMG והוא הצטרף לצוות ברמה נמוכה יותר ESEA, אשר טוען את הקריירה התחרותית שלו בין החלק העליון של צפון אמריקה Counter-Strike עשוי להיות מעל.

  Right as the eleventh season of ESEA Invite is about to kick off, Christian "sobo" Soboleske has left reigning champions Back2Back. His replacement is former EG member Jordan "n0thing" Gilbert.

  After winning the previous ESEA Invite LAN finals and the hefty $10,000 cash prize convincingly while only losing double digit rounds on one map during the entire event, Back2Back has gone through a roster change.

  According to Kory "semphis" Friesen, Soboleske had some personal issues to work out following the ESEA Invite LAN finals and they decided to part ways with him.


  n0thing makes a return in the US scene

  His replacement is former EG star Jordan "n0thing" Gilbert who hasn't been playing for a team since the old EG roster disbanded in late 2011 following a streak of sub-par results including a loss against mTw featuring Marc "Nix0n" Winther Kristensen.

  Friesen also said Gilbert is the most individually skilled player he's ever played with and he feels unstoppable in North America. He also said he's hoping to attend an international event or two, and stated that he thinks Gilbert can do things in the game that no one else can do.

  Back2Back:

  Brennan "ele1Nt" Webster
  Jordan "n0thing" Gilbert
  Kory "semphis" Friesen
  Sean "sgares" Gares
  Braxton "swag" Pierce

  B2B are currently competing in ESEA Invite Season 11 where Gilbert has his debut in the team's 16-7 win over mouseSpaz. Their next match is scheduled to take place on Monday at 05:30 against Black and White on de_forge.

  Soboleske was a former teammate of Braxton "swag" Pierce in eMg and has joined a lower level team in ESEA, which suggests his competitive career among the top of North American Counter-Strike might be over.
  שאתה קטן נותנים לך שם כשאתה גדל אתה צריך לדעת לישמור עליו.

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  31.05.2010
  הודעות
  7,901
  למה לפרסם עם גוגל טרנסלט? למההההההה?
  בשביל זה יש כתבים בקהילה שיפרסמו לך את זהההההההההה

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  07.10.2008
  עיר
  באר-שבע
  הודעות
  4,914
  FAIL TRANSLATE GOOGLE HHHHHHH
  שום דבר אינו עומד בלי הפרוש שלו.
  - רבי נחמן מברסלב

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  11.08.2011
  עיר
  בת ים
  הודעות
  4,470
  נכתב במקור על ידי yevKules
  למה לפרסם עם גוגל טרנסלט? למההההההה?
  בשביל זה יש כתבים בקהילה שיפרסמו לך את זהההההההההה

  1+
  [22:23:19] <XSiDE^lastone> ima sheli nidresa
  [22:23:23] <XSiDE^lastone> be sderot shenkin
  [22:23:30] <H4XX0R|victoR> ok

הרשמה