תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 221
    הצטרף בתאריך
    12.01.2010
    שמעו חשבתי על זה... זה יכול לפתור הרבה בעיות...
    המון שחקנים רוצים לפתוח בקהילה הזאתי דף חדש, המון רוצים פה שיגמר הטרולינג והקללות, שכל הילדים המציקים יפסיקו להיות מציקים וילמדו קצת ערכים...
    אז ככה, אתם מביאים מנהל נורמלי (כפי שאני רואה POLE לא כל כך קשור לניהול כאן...) שמים את שלומי מנהל הפורום הכללי, מביאים מנהל קהילה שלא עושה פרוטקציות, איש עם ערכים ואיש נחמד, כמו GODOFFAIL כמו MATNUN כמו T4URUS כמו OMRISH שהוא ינהל על הקהילה, הוא ידאג איך האדמינים יתנהגו לשחקנים (לא לקלל, לא לעשות טרולינג, לא לתת באנים כי אתה שונא מישהו, לעקוב אחרי החוקים, לא לעשות פרוטקציות, לא לעשות שלטון דיקטטורי, לא לשנוא אנשים כי הם בגיל [email protected]#[email protected]#@#$ וכו')
    לגרום לכל השחקנים שעושים פה טרולינג יפסיקו (טרולינג אומר, לחכות שחקנים בדרך מעליבה, לקלל ילדים כי אנחנו שונאים אותם או סתם להתחצף)
    שלומי יפקח על המנהל, לא על האדמינים[email protected]#@#[email protected]#$ יראה אם המנהל דואג שקהילה עדיין תשרוד, רואה אם הקהילה מסודרת וממשיך לשחק גאטרים כאלו הוא שחקן רגיל, כל אדמין, שחקן, שלומי לא יורשה לתת באן מרצונו, סיבת הבאן חייבת להגיע למנהל הקהילה לפני שנותנים את הבאן, אם הסיבה צודקת לבאן, לתת באן, אם לא אז לא.

אני חושב שהרעיון הזה באמת יעשה פה שינוי לטובה...
    מקווה שיעשו משהו עם הרעיון הזה.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.12.2011
    עיר
    מודיעין
    לא רע

~Overwatch~
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    nope
    Acrobawt: ma? chinchila ze lo zipor??? ha pijamot avdo alay!!!
    <SNRW: ata kzat gay
    Bena: emet

Fraggal: oradti sarot ma atahr v nifzti ka hathti lazmi at a hor
    Jiton: thats this they are good
    Acrobat: soda = ekonomika?
    Acrobat: gam ani hashavti paam, aval ze lo
    techtron:Ha matos lo tas yashar az ha manoa yesh lo fux

seduce: im ani nishba be elohim rov ha sikoyim sheani meshaker
    Invest: ha zain shel ima shha takoa li ba garon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2010
    נכתב במקור על ידי sorrow123
    nope
    זה שאתה מקלל פה אנשים ויושב רגל על רגל לא אומרת שאתה צריך להגיד כזה דבר... אתה פשוט לא רוצה להרוס את המעמד שלך כאן.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.08.2009
    עיר
    גבעת זאב
    לחקות*. עם ק'. לא עם כ'.
    היי חבר, תוכל לחכות לי אחרי שאני מסיים ללמוד ונוכל לחקות את המורה הטיפשה?
    וואו, אתה לא יכול לחכות עד שאסיים לחקות אותך אוכל?
    אורי חזקיה כזה מצחיק, אני לא יכול לחכות לחיקוי שלו של מישהו שמחכה לחיקוי של חיקוי.
    יש סיכוי שאני יכול לקנות את הספוגית והפרפריות בנפרד?
    ארז: אתה יכול לגנוב אותם בנפרד

המוּתג עדיין הורס לי את החיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    זה שאתה מקלל פה אנשים ויושב רגל על רגל לא אומרת שאתה צריך להגיד כזה דבר... אתה פשוט לא רוצה להרוס את המעמד שלך כאן.
    אומר*
    ומה קשור חח

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2010
    נכתב במקור על ידי sorrow123
    אומר*
    ומה קשור חח
    קשור, אתה אל רוצה את זה כי שלומי אוהב אותך, כל האדמינים אוהבים אותך ואתה אוהב את הקטע שמותר לך לקלל ילדים אז מה? אתה מרגיש כאן כמו מלך הקהילה אז אתה לא רוצה לשנות את זה... שלומי חושב שאני טיפש ולא מבין כלום מהחיים שלי אבל תשמע? יש לי נסיון חיים יותר טוב משלו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    עיר
    טבעון
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    דווקא הוא לא מקלל. מי אומר יושב רגל על רגל יגייז. אנשים שונאים אנשים מעצבנים. במיקרה גם הקול שלך מעצבן אז זה לא עוזר. גם להיות טיפש לא גורם לאנשים לאהוב אותך (אני לא מציין שמות אבל...).
    exel.
    ואני מנהל קהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2010
    נכתב במקור על ידי zziivv
    דווקא הוא לא מקלל. מי אומר יושב רגל על רגל יגייז. אנשים שונאים אנשים מעצבנים. במיקרה גם הקול שלך מעצבן אז זה לא עוזר. גם להיות טיפש לא גורם לאנשים לאהוב אותך (אני לא מציין שמות אבל...).
    אוקיי? אני מבין שצריך שטיפת מוח בקהילה הזאתי... כל האנשים שווים, הערבים, היהודים, הנוצרים, הצוציקים, שלומים וספריידים למיניהם, כולם שווים אין מישהו שצריך לשנוא אותו ומישהו שכן... כולם פאקינג שווים, נולדו שווים וישארו שווים כל החיים שלהם

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    עיר
    טבעון
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    קשור, אתה אל רוצה את זה כי שלומי אוהב אותך, כל האדמינים אוהבים אותך ואתה אוהב את הקטע שמותר לך לקלל ילדים אז מה? אתה מרגיש כאן כמו מלך הקהילה אז אתה לא רוצה לשנות את זה... שלומי חושב שאני טיפש ולא מבין כלום מהחיים שלי אבל תשמע? יש לי נסיון חיים יותר טוב משלו
    איזה נסיון חיים? אתה באמת טיפש ואתה מוכיח את זה כל פעם מחדש. ומי אוהב אותו?!
    exel.
    ואני מנהל קהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.07.2009
    יש פה ישראלים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    עיר
    טבעון
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    אוקיי? אני מבין שצריך שטיפת מוח בקהילה הזאתי... כל האנשים שווים, הערבים, היהודים, הנוצרים, הצוציקים, שלומים וספריידים למיניהם, כולם שווים אין מישהו שצריך לשנוא אותו ומישהו שכן... כולם פאקינג שווים, נולדו שווים וישארו שווים כל החיים שלהם
    מה? כשבנאדם מעצבן אנשים לא אוהבים אותו. חוק. וכל הסמוטים הם נחותים.
    exel.
    ואני מנהל קהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2010
    נכתב במקור על ידי zziivv
    מה? כשבנאדם מעצבן אנשים לא אוהבים אותו. חוק. וכל הסמוטים הם נחותים.
    אפילו ילדי הכאפות, כמוך זיו שווים לערבי או לכל אחד אחר...

נכתב במקור על ידי zziivv
    איזה נסיון חיים? אתה באמת טיפש ואתה מוכיח את זה כל פעם מחדש. ומי אוהב אותו?!
    עוף לי מהדיון

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.02.2011
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    שמעו חשבתי על זה... זה יכול לפתור הרבה בעיות...
    המון שחקנים רוצים לפתוח בקהילה הזאתי דף חדש, המון רוצים פה שיגמר הטרולינג והקללות, שכל הילדים המציקים יפסיקו להיות מציקים וילמדו קצת ערכים...
    אז ככה, אתם מביאים מנהל נורמלי (כפי שאני רואה POLE לא כל כך קשור לניהול כאן...) שמים את שלומי מנהל הפורום הכללי, מביאים מנהל קהילה שלא עושה פרוטקציות, איש עם ערכים ואיש נחמד, כמו GODOFFAIL כמו MATNUN כמו T4URUS כמו OMRISH שהוא ינהל על הקהילה, הוא ידאג איך האדמינים יתנהגו לשחקנים (לא לקלל, לא לעשות טרולינג, לא לתת באנים כי אתה שונא מישהו, לעקוב אחרי החוקים, לא לעשות פרוטקציות, לא לעשות שלטון דיקטטורי, לא לשנוא אנשים כי הם בגיל [email protected]#[email protected]#@#$ וכו')
    לגרום לכל השחקנים שעושים פה טרולינג יפסיקו (טרולינג אומר, לחכות שחקנים בדרך מעליבה, לקלל ילדים כי אנחנו שונאים אותם או סתם להתחצף)
    שלומי יפקח על המנהל, לא על האדמינים[email protected]#@#[email protected]#$ יראה אם המנהל דואג שקהילה עדיין תשרוד, רואה אם הקהילה מסודרת וממשיך לשחק גאטרים כאלו הוא שחקן רגיל, כל אדמין, שחקן, שלומי לא יורשה לתת באן מרצונו, סיבת הבאן חייבת להגיע למנהל הקהילה לפני שנותנים את הבאן, אם הסיבה צודקת לבאן, לתת באן, אם לא אז לא.

אני חושב שהרעיון הזה באמת יעשה פה שינוי לטובה...
    מקווה שיעשו משהו עם הרעיון הזה.
    דבר ראשון קיבלתי את זה כמחמאה אבל אפילו אם יציעו לי בחיים אני לא אנהל, בגלל האנשים המסויימים שיש פה.
    אולי עוד לא היית, אבל לפי מה שאני זוכר אסף היה אחד האדמינים הטובים חוץ מזה שהוא בן אדם טוב ומהיחידים שקיבלו פה אדמין בצדק.
    בעיקרון מה שקרה במקרה שלך, זה שעצבנת את שלומי יותר מדי פעמים, ואמרת לו מילים לא במקום (מזכיר לך שאמרת אותם גם לי) ובסופו של דבר זה נגרר לזה. זה כמו שפעם היו כל הזמן פותחים דיונים על בנה, שכל הזמן היו מקללים אותו ומזכירים את השם של אמא שלו, והוא הבליג, אבל כשהוא הביא להם באן הם התלוננו.
    בעקרון שלומי הוא מנהל של האתר, והוא משחק במשחק הספציפי הזה, אז הוא גם אחראי על הקהילה הזאת, אז הוא עושה מה שהוא רוצה.

22:34 - Doj.omrishmu: אתה יודע מה יכול להיות ממש מגניב?
    22:34 - GodOfFail: משכב זכר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.09.2008
    עיר
    טבעון
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    אפילו ילדי הכאפות, כמוך זיו שווים לערבי או לכל אחד אחר...

עוף לי מהדיון
    איך אני ילד כאפות? אתה מרגיש גבר שאתה קורא לי בשם הפרטי? מה הקשר לזה שאני שווה לערבי? ושאמא שלך תעוף לי מהבית אני יעוף לך מהדיון. רוצה דיון פרטי? תיפתח לעצמך פורום.
    exel.
    ואני מנהל קהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    עיר
    הוד השרון
    אם כבר פתחתם את הנושא הזה,אני חושב שחלק מההנהלה פה מושחת,ללא קשר למקרה הספציפי הזה.
    אני לא רוצה לנקוב פה בדוגמאות, ויש לי דוגמאות, אבל מנהלים נותנים לעצמם גישות לקלאסים, דירוג גבוה יותר בקלאסים, וכל אחד אחראי על מה שנוח לו להיות אחראי ומתרץ את זה בדרך בירוקרטית.
    צריך לעשות משהו שלא נוח לעשות? בוא נעביר למישהו אחר כדי לטרטר אותו כדי שיירד ממני,אני לא אחראי על זה. זה חבר שלי? פתאום אני אחראי. bullshit.
    רלוונטית למקרה הזה- סמותי הוא אכן בן-אדם קצת דחוי בקהילה, לא נעים לומר, אך האדמינים לא עושים הרבה נגד מי שעושה לו משהו,מי שמעליב אותו וכו'. לא שסמותי הוא צדיק, אבל אני חושב שהצדק לא נעשה.
    +תודה על המחמאה של האדמין וזה, אבל מה שעומרי אמר רלוונטי גם לגביי.
    00:34 - Smoothie: ba li lalehet lalan aval ima sheli lo marsha li ki hi hoshevet she VGames hem pedofilim
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2010
    נכתב במקור על ידי omRi-
    דבר ראשון קיבלתי את זה כמחמאה אבל אפילו אם יציעו לי בחיים אני לא אנהל, בגלל האנשים המסויימים שיש פה.
    אולי עוד לא היית, אבל לפי מה שאני זוכר אסף היה אחד האדמינים הטובים חוץ מזה שהוא בן אדם טוב ומהיחידים שקיבלו פה אדמין בצדק.
    בעיקרון מה שקרה במקרה שלך, זה שעצבנת את שלומי יותר מדי פעמים, ואמרת לו מילים לא במקום (מזכיר לך שאמרת אותם גם לי) ובסופו של דבר זה נגרר לזה. זה כמו שפעם היו כל הזמן פותחים דיונים על בנה, שכל הזמן היו מקללים אותו ומזכירים את השם של אמא שלו, והוא הבליג, אבל כשהוא הביא להם באן הם התלוננו.
    בעקרון שלומי הוא מנהל של האתר, והוא משחק במשחק הספציפי הזה, אז הוא גם אחראי על הקהילה הזאת, אז הוא עושה מה שהוא רוצה.
    בסדר אני לא הייתי אומר ככה לשלומי אם הוא היה נחמד אלי... אמרתי לו ולפי איך שהוא דיבר ראיתי שהוא גם חושב שאני צודק... תמיד כשדיברתי איתו, אפילו לשאול אותו.. איך היה בחול? (למשל) אז הוא בגישה של עוף מפה אני לא רוצה לדבר איתך, דרדרו אותי לשנוא אותך) ואני לא יכול לשאת באיך שהוא מתייחס אלי אז אני חייב להחזיר במשהו קטן, ועוד משהו קטן וככה אני נטען עד שהוא אומר משהו שמוציא לי את העצבים וכשהוא מתחיל לקלל אותי אני מחזיר לו... אני אף פעם לא יתחיל מריבה... אני רוצה להיות בסדר עם כולם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    נכתב במקור על ידי omRi-
    שלומי לא עושה מה שהוא רוצה, רוב הקהילה פה לא אוהבת את סמוטי מסיבות שאני חושב שהם די מובנות, הוא גם לא בידיוק מנסה להשתנות או משהו, הוא עושה דווקא.
    ואגב סמוטי, אף אחד לא אמר שאתה נחות ממישהו אחר, שונאים אותך בגלל שאתה מעצבן, אין שום קשר לשווי בין בני אדם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.08.2009
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי -Shay-
    בסדר אני לא הייתי אומר ככה לשלומי אם הוא היה נחמד אלי... אמרתי לו ולפי איך שהוא דיבר ראיתי שהוא גם חושב שאני צודק... תמיד כשדיברתי איתו, אפילו לשאול אותו.. איך היה בחול? (למשל) אז הוא בגישה של עוף מפה אני לא רוצה לדבר איתך, דרדרו אותי לשנוא אותך) ואני לא יכול לשאת באיך שהוא מתייחס אלי אז אני חייב להחזיר במשהו קטן, ועוד משהו קטן וככה אני נטען עד שהוא אומר משהו שמוציא לי את העצבים וכשהוא מתחיל לקלל אותי אני מחזיר לו... אני אף פעם לא יתחיל מריבה... אני רוצה להיות בסדר עם כולם.
    אוקיי עכשיו אתה מזיין תשכל- ממתי שלומי מקלל?!
    00:34 - Smoothie: ba li lalehet lalan aval ima sheli lo marsha li ki hi hoshevet she VGames hem pedofilim
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2012
    עיר
    הרצליה
    קודם כל צריך לפתור את בעיית איזון הכוחות בגאטרים על ידי כך שאנשים בדיביז'ן גבוהה לא יבקשו מהמנהלים להוריד להם את הדירוג.
    בנוסף, צריך לתכנת במירק שלאחר 5 דקות איחור המערכת תביא סאב באופן אוטומאטית
    מנהלים לא יאיימו בבאנים, הדבר רק מגרה שחקנים לעבור על החוקים.
    באנו לשחק, לא לראות למי יש יותר כוח מול המסך.
    מה גם שדבר הכרחי למערכת כמו הרשמות לגאטר הבא עדיין לא בוצע על ידי התכנתים.
    המנהלים משלים אווירה לחוצה ומאיימת על השחקנים גם אם הם נוקטים באמצעים נגדנו וגם אם לא. וברוב המקרים הם כן.
    את הקללות, הצעקות והחיקויים אין דרך למנוע מלבד באנים. דבר כזה יוסיף לאווירה שאנחנו מנסים למנוע.
    שי אתה חייב להבין שבאותה מידה אנשים יכולים לצחוק וללעוג לך מחוץ למחשב זאת אומרת ברחוב נניח ושם אין מי שייתן לך באן. תלמד להתמודד בכוחות עצמך.
    לסיכום, לתקן את מערכת הדירוג, ולעשות רפורמה בחוקים לדברים שמתאימים לקהילה של היום.
    ערב טוב וחג שמח לכולם.
    שתף ב-Google+

הרשמה