תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    אפשר כבר להריח את היציאה של המשחק באוויר, ולכן חשבתי שיהיה נחמד שנעשה גילדה ישראלית לקהילה שלנו (או אולי אפילו עדיף גילדה ישראלית לכל הקהילות כולל גיימר).
    מה אתם חושבים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי SupErioR
    אפשר כבר להריח את היציאה של המשחק באוויר, ולכן חשבתי שיהיה נחמד שנעשה גילדה ישראלית לקהילה שלנו (או אולי אפילו עדיף גילדה ישראלית לכל הקהילות כולל גיימר).
    מה אתם חושבים?
    רעיון מצויין!!
    נעשה משהו יותר טוב גלידה עולמית

Live like there is no tommrow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נעשה גילדה של כל שחקני גילד וורז!
    נערך לאחרונה על ידי ShmilS; 13.04.2012 בשעה 11:23.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    ועכשיו רציני... חכו אני רוצה לעשות מהפך לפורום, לנקות אותו מדברים לא מעודכנים
    ולהכין את כל הקהילה לגילד וורס2...

לגבי גילד, אחרי שיהיה לנו קהל נדבר על זה
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    יש בנתיים גילד ישראלי, לדעתי עדיף להצטרף אליו ולא לפתוח כמה (ככה יהיה סתם פיצול מיותר כמו שהיה במשחק הראשון)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי SupErioR
    יש בנתיים גילד ישראלי, לדעתי עדיף להצטרף אליו ולא לפתוח כמה (ככה יהיה סתם פיצול מיותר כמו שהיה במשחק הראשון)
    אווו שיביאו לפה

Live like there is no tommrow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    אפשר להיות שייך לכמה וכמה גילדות. אבל אני חושב שכרגע דבקות בגילדה ישראלית אחת זה מה שיעשה הכי טוב לקהל הישראלי, בעיקר כי זה ירכז אוטומטית שחקנים חדשים לאותה הגילדה בלי הבלבול של בחירה בקהילה המתאימה.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי iBot
    אפשר להיות שייך לכמה וכמה גילדות. אבל אני חושב שכרגע דבקות בגילדה ישראלית אחת זה מה שיעשה הכי טוב לקהל הישראלי, בעיקר כי זה ירכז אוטומטית שחקנים חדשים לאותה הגילדה בלי הבלבול של בחירה בקהילה המתאימה.
    אני מסכים, למרות שנכון, הייתי מעדיף שהפיקוח יהיה ע"י מנהלי הקהילה שזה אורן ואנוכי, אבל זה יפה לראות ישראלים אחרים שהם לאוו דווקא מנהלי קהילות, תופסים יוזמה ומרכזים את כולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תראו, אפשר לפתוח גילדה ראשית לשחקנים ישראליים ועוד כמה גילדות נוספות שיהוו סוג-של תת-גילדות.

נגיד, כל השחקנים הישראליים יצטרפו ל-7K. ניצור עוד גילדה שתכיל שחקנים מ-7K שרוצים להתמקד ב-PVP תחרותי. עוד גילדה לשחקני 7K שרוצים להתמקד ב-PVE.

סתם רעיון שעלה לי עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    עיר
    קרית כת
    7Kingdoms זה גם PVP וגם PVE.
    עוד הרבה דברים הולכים להשתנות...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    תראו, אפשר לפתוח גילדה ראשית לשחקנים ישראליים ועוד כמה גילדות נוספות שיהוו סוג-של תת-גילדות.

נגיד, כל השחקנים הישראליים יצטרפו ל-7K. ניצור עוד גילדה שתכיל שחקנים מ-7K שרוצים להתמקד ב-PVP תחרותי. עוד גילדה לשחקני 7K שרוצים להתמקד ב-PVE.

סתם רעיון שעלה לי עכשיו.
    אני הולך לעשות סינון אחרי כמה שבועות מיציאת המשחק שיכלול ניקוי של אנשים לא פעילים בצורה רצינית ואנסה למצוא דרך לחלק את הגילד ל2 - PVP ו PVE.
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2009
    נכתב במקור על ידי Lafa
    אני הולך לעשות סינון אחרי כמה שבועות מיציאת המשחק שיכלול ניקוי של אנשים לא פעילים בצורה רצינית ואנסה למצוא דרך לחלק את הגילד ל2 - PVP ו PVE.
    אני לא מאמין שיהיו אנשים (מהקהילה לפחות) שיקנו את המשחק ויפסיקו לשחק אחרי כמה שבועות.

Blaze Spellcaster
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי norman
    7Kingdoms זה גם PVP וגם PVE.
    עוד הרבה דברים הולכים להשתנות...
    אמרת שההתמקדות העיקרית שלכם היא PVP, לא? השאלה באיזו רמה. גם ל-PVP יש שחקנים יותר קז'ואליים ושחקנים יותר רציניים ותחרותיים. הכוונה שלי היא ליצור סדר מבחינת תקשורת עם אנשים בצ'אט למשל.

בסופו של דבר אני לא המנהל ואני ממש לא מכיר את נושא ה-PVP כי הוא פחות עניין אותי. כמו שאמרת, הרבה דברים הולכים להשתנות וזה נכון גם עד ליציאת המשחק וגם אחרי. אני בטוח שיהיו לנו הרבה שינויים במהלך הזמן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אמרת שההתמקדות העיקרית שלכם היא PVP, לא? השאלה באיזו רמה. גם ל-PVP יש שחקנים יותר קז'ואליים ושחקנים יותר רציניים ותחרותיים. הכוונה שלי היא ליצור סדר מבחינת תקשורת עם אנשים בצ'אט למשל.

בסופו של דבר אני לא המנהל ואני ממש לא מכיר את נושא ה-PVP כי הוא פחות עניין אותי. כמו שאמרת, הרבה דברים הולכים להשתנות וזה נכון גם עד ליציאת המשחק וגם אחרי. אני בטוח שיהיו לנו הרבה שינויים במהלך הזמן.
    הגילד יהיה גם PVE ו-PVP, הוא יהיה גילד לאנשים פעילים שרוצים לשחק, הוא לא יהיה גם נטו ישראלי, אבל רובו כניראה יהיה ישראלי
    שתף ב-Google+

הרשמה