תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    07.10.2010

שיחקתי בעבר בWOW עד ששמעתי על GW והאמת שזה נכון, אתה מרגיש מחויב לשחק בWOW כי אתה משלם על זה כל חודש וכך אתה יוצא שאתה משחק וכמעט ולא נהנה כי אתה מרגיש אתה חייב..

****יצא לי הנושא כפול אז שניתי את אחד מהשתיים... אפשר בבקשה לשנות גם את הכותרת ו/או למחוק *****
    נערך לאחרונה על ידי Kato; 11.04.2012 בשעה 17:50.

Live like there is no tommrow
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    אהבתי את מה שהוא עשה, די פאן בוי של גילד וורס אבל כמו כולנו
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    מי לא רוצה להיות מעריץ של GW ץ

****עדיין לא החלפת את הכותרת לנושא****

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אם אני זוכר נכון, כשמחליפים את הכותרת של הנושא היא מתחלפת רק בדף הצפייה בנושא עצמו, ולא בדף הצפיה בפורום.

בסוף הוא אומר משהו על זה שקווסטים ב-GW2 הם אירועים דינמיים. זה לא נכון. אירועים דינמיים הם כשהולכים ופתאום מופיע אייקון בראדאר יחד עם קווסט של "עזור להרוג את התולעת הענקית בחווה של מישהו!"
    הקווסטים הרגילים נשארו קווסטים רגילים. צריך לדבר עם מישהו ולעשות משהו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אם אני זוכר נכון, כשמחליפים את הכותרת של הנושא היא מתחלפת רק בדף הצפייה בנושא עצמו, ולא בדף הצפיה בפורום.

בסוף הוא אומר משהו על זה שקווסטים ב-GW2 הם אירועים דינמיים. זה לא נכון. אירועים דינמיים הם כשהולכים ופתאום מופיע אייקון בראדאר יחד עם קווסט של "עזור להרוג את התולעת הענקית בחווה של מישהו!"
    הקווסטים הרגילים נשארו קווסטים רגילים. צריך לדבר עם מישהו ולעשות משהו.
    אני מנהל פורום גם כן (אם לא שמת לב ) יש אפשרות לשנות את הכותרת החיצונית למנהלי פורום עם הגישה המתאימה..

נכון יש קווסטים ואירועים דינמים אבל זה לא קווסטים רגילים, אני לא יודע איך להסביר את זה כל כך זה שונה... אין מערכת קווסטים פשוטה כמו שיש לWOW

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    גם אני הייתי מנהל (לפני זמנך ), בגלל זה כתבתי "אם אני זוכר נכון", כי אני זוכר שנתקלתי פעם באיזה סיבוך עם זה.
    אני לא מבין למה המערכת לוקחת את השם של הטופיק משני מקומות שונים. זה נשמע כמו תכנון מטופש. סתם עוד מידע שצריך לשמור.

הקווסטים בבסיס נשארו אותו דבר. הדרך שבה אתה הולך מקווסט לקווסט השתנתה. קשה להסביר באמת, אבל אני מבין אותך. השחקן הרבה יותר מעורב בכל קבלת קווסט.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    גם אני הייתי מנהל (לפני זמנך ), בגלל זה כתבתי "אם אני זוכר נכון", כי אני זוכר שנתקלתי פעם באיזה סיבוך עם זה.
    אני לא מבין למה המערכת לוקחת את השם של הטופיק משני מקומות שונים. זה נשמע כמו תכנון מטופש. סתם עוד מידע שצריך לשמור.

הקווסטים בבסיס נשארו אותו דבר. הדרך שבה אתה הולך מקווסט לקווסט השתנתה. קשה להסביר באמת, אבל אני מבין אותך. השחקן הרבה יותר מעורב בכל קבלת קווסט.
    תאמין מנהל לא היית לפני
    ולפחות ככה אני עושה בפורום שלי... שאני לוחץ פעמים בכותרת שבפורום ואז אני משנה איך שבא לי.

ולזה התכוונתי השחקן יותר מעורב, בלדוגמה WOW אתה הולך לאן שאומרים לך וכבר קבוע מראש וכבר הרבה שנים ככה ובלי שינוי משמעותי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    מתי התחלת? אני לא זוכר אותך מהתקופה שלי. אני מדבר על 2007.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    מבחינת השוואה - WOW לדעתי עשה הרבה מעבר למה ש-GW עשו כשהגיעו: הוא לקח כל אלמנט שהיה מוכר באותה תקופה במשחקי ה-MMORPG והביא אותו לשלמות, דבר שיצר לחץ על כל הז'אנר ואילץ הרבה משחקים ללטש את עצמם לפני יציאתם ולהתחיל לחשוב איך הם מחדשים ולא יוצרים עוד העתק.

לעומת זאת בהסתכלות על GW2, נראה שדווקא הוא זה שיכול ליצור לחץ חדש על הז'אנר. הוא תופס את WOW מזדקן, גרפיקה ישנה, בליזארד לא מצליחים לחדש יותר. לעומת זאת GW2 כתב את כל הדרך בה תופסים התרחשויות במשחק באופן שונה, דבר שמשליך על כל תחום, החל מהסאונד והגרפיקה המרשימים, ועד יצירת הדמות שדורשת ממך לחשוב גם על עברו של השחקן.

איזה משחק יותר טוב? למרות שפעם דגלתי "אי אפשר להשוות, כל משחק מתאים לסגנון משחק אחר" כאשר היה מדובר על GW הישן, זה אמרה ממש לא בריאה- כשחשקן חדש רוצה להתחיל משחק, הוא בהחלט צריך לעצמו בראש מה יותר טוב. הפעם גם יותר קל לי לענות: GW2.
    ~( iBlog - בלוג פיתוח אתרים )~

"מתכנת זה אדם שפותר בעיה שעל קיומה לא ידעת, בדרך שאינך מבין"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    מתי התחלת? אני לא זוכר אותך מהתקופה שלי. אני מדבר על 2007.
    אני מדבר איתך על 2005

נכתב במקור על ידי iBot
    איזה משחק יותר טוב? למרות שפעם דגלתי "אי אפשר להשוות, כל משחק מתאים לסגנון משחק אחר" כאשר היה מדובר על GW הישן, זה אמרה ממש לא בריאה- כשחשקן חדש רוצה להתחיל משחק, הוא בהחלט צריך לעצמו בראש מה יותר טוב. הפעם גם יותר קל לי לענות: GW2.

אני לגמרי מסכים איתך.... גם אני חשבתי שכל משחק מתאים לסגנון אבל עכשיו אחרי שראיתי את GW2 בחיים לא רציתי יותר משחק מחשב יותר מתמיד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    אני עדיין לא זוכר אותך, לא יעזור.

בואו נוסיף גם את TOR למשוואה! גרפיקה מגעילה וקרטונית (רק עכשיו אני חושב על זה ש"קרטונית" יכול להיות גם מהמילה "קרטון", בצורה שמתארת את המשחק מכוער כאילו שהמודלים עשויים מקרטון; וגם מהמילה Cartoon. במקרה הזה אני חושב ששני הפירושים עובדים), משחקיות מבוססת-גריינדינג מעצבן, תשלום חודשי ומערכת קרבות שבה צריך לסובב את הדמות אל האויב כדי לתקוף, אחרת מופיעה הודעה שאומרת לשחקן להסתובב (במקום לסובב אוטומטית את הדמות אל האויב).

ולחשוב שפעם הייתי בטוח שאני אקנה אותו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    אני עדיין לא זוכר אותך, לא יעזור.
    הייתי בפורום ישן ונידח.... (יש סיכוי שעדיין יש לי שמה מנהל )

אבל בסדר לא מדברים על כזה חרא.... לדוגמה אתה ידעת שפעם בתחילת מייפל גם הוא עלה כסף?

ומה עם AoC (Age of Conan) ששמה הסיפור הוא אותו הדבר לכולם!?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    קונאן ניסה להיות כמה שיותר זהה ל-WoW ולהתעלות עליו מבחינה גרפית (DX10 וכל זה). נראה שהוא כשל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי ShmilS
    קונאן ניסה להיות כמה שיותר זהה ל-WoW ולהתעלות עליו מבחינה גרפית (DX10 וכל זה). נראה שהוא כשל.
    Failed!!!

אבל תחשוב על זה ככה בקונאן לכולם יש את אותו סיפור.... בGW2 בכלל אתה משנה את הסיפור ואנשים אחרים משפעים על שלך..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    נכתב במקור על ידי xKato
    Failed!!!

אבל תחשוב על זה ככה בקונאן לכולם יש את אותו סיפור.... בGW2 בכלל אתה משנה את הסיפור ואנשים אחרים משפעים על שלך..
    שיואוווווווווו כל כך בא לי כבר לשחק נוווווווווו תנו לי לשחק תנו ליייייייייייייי!!!
    איזה חרישה אני אביא על המשחק ברגע שהוא יוצא שיואוווו!!

אגב למי המדריך הזה עזר?
    אני רוצה לראות אם אני עושה מדריכים כמו שצריך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי alon116
    שיואוווווווווו כל כך בא לי כבר לשחק נוווווווווו תנו לי לשחק תנו ליייייייייייייי!!!
    איזה חרישה אני אביא על המשחק ברגע שהוא יוצא שיואוווו!!

אגב למי המדריך הזה עזר?
    אני רוצה לראות אם אני עושה מדריכים כמו שצריך
    חח נראה לי שטעית במיקופ התגובה... כי זה לא מדריך זה יותר סתם היה פרסום
    בגלל שיצא לי כפול

חח מי לא יחרוש על המשחק שיצא...

ואם המדריכים עוזרים בכיף אעזור לך לפרסם גם מדריכים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.07.2008
    אה נכון חחחחחחחחח איזה פשלה, אני פשוט פותח את כל הטופיקים בוואת אחת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.10.2010
    נכתב במקור על ידי alon116
    אה נכון חחחחחחחחח איזה פשלה, אני פשוט פותח את כל הטופיקים בוואת אחת.
    אבל לי זה עדיין לא קרה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.11.2007
    עיר
    פתח תקווה OWNESSS
    נכתב במקור על ידי ShmilS

אוי הפן התוכניתני שלך יצא
    מנהל קהילת Guild Wars, לפניות : [email protected]

שתף ב-Google+

הרשמה