תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    שלום רב,

ראיתי לאחרונה התפתחויות שדרשו את צומת ליבי. מזה 3 שנים שאני לא משחק סיאס, אולי קצת פחות - אני לא סופר במדויק, לאחרונה דברים כאן גרמו לי לערער בקהילה הישראלית.

לעולם לא הייתי שחקן מוביל בקהילה אפילו לא ב-TOP20, אומנם יצא לי לשחק בקלאנים מובילים בגלל שאיבדתי את עצמי, שיקרתי בשביל גישות, שיקרתי לאנשים בשביל לפתוח איתם קבוצה מובילה. זה רק מה שעניין אותי. במבט לאחור, ההתנהגות הזאת הינה מבישה ובסך הכול מדובר במשחק מחשב שאפילו כסף אין כאן. חברים, אחת ההנאות במשחק הינה לקחת קבוצה עם שם חדש ולהביא אותה להישגים - אתם צריכים להשאיר חותמת עמוקה בקהילה הישראלית. לקחת שם כמו EXCESSION וגם להגיע להישגים זה מבחינתי זה לשחזר הצלחה, אני מעדיף ליצור הצלחה.

אני שומע מדי פעם, קורא מדי פעם, אנשים מתחזים לשחקנים מובילים בשביל גישות. איפה תיראו דבר כזה? למה באמת צריכים את הגישות האלו? תקחו חמישה שחקנים, תיצרו קבוצה חזקה, תתמידו, תשחקו, תגיעו להישגים, הגישות יבואו מעצמן.

חברים למזלי, היום, במבט לאחור, הזמן שביזבתי בתחום המשחק היה ביזבוז זמן, במקום לצאת עם החברים העדפתי לשחק, כסף? לעולם לא ראיתי כסף שיכול להחזיק אותי ליותר מ5 ימים. עכברים, פאדים, מחשבים, הכול בזבוז זמן. עוד חמש שנים תבינו שזה רק משחק, תעזבו את ההתחזויות לאנשים, לקלאנים, תתרכזו במה שחשוב באמת, שיהיה לכם בהצלחה!

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    קודם כל אתה צודק, צריך להנות מהמשחק וליצור הצלחה משלך.

זה כל הכיף פה, ואף אחד פה לא נראלי משחק בשביל כסף, רק אלו שבכלאנים הגבוהים אני מניח.

בכ"מ תודה .
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk

הצטרף בתאריך
    01.07.2010
    אני מוכן להשים כמה כסף שאתם רוצים גישות זה סתם...
    אני מכיר שחקנים שאין להם אפילו משתמש Q לוקחים חצי משחקנים שיש להם פול גישות..
    סתכלו את הכלאן besevity , אין שהם לאף שחקן גישה אני שם כסף הם לוקחים כלאנים על ימין ועל שמאל...

הצטרף בתאריך
    13.08.2010
    דבר ראשון אתה צודק דבר שני מאז שפרשתה השתנו הרבה דברים הקהילה הישראלית לא כמו פעם וצומחים פה אנשים שמתלהבים יותר מדי חשים מהגישות שלהם + רוב הקלאנים חשים פה יותר מדי שהם הכי טובים אן כבוד בקיצור דבר אחד להגיד ישראלים חראות
    בגלל זה לא יהיה אף פעם רמה בישראל כמו בחול.

"רוסי בדם ולא שם זיין על מי שמתנגד לרוסים"

הצטרף בתאריך
    16.11.2010
    צודק הרמה לא כמו הפעם אבל קודם כל היום אין מה להחזיק מגישות אפילו אם מישהו יגיד לך הוא בvgames.pro או IGO או השטויות האלה אין מה להחזיק כי הכל היום זה פרוטקציות ובעד כסף בפוקר מכניסים אפילו.
    גם כל אלה שרושמים HIGH במירק בסופו של דבר הם אפסים שסתם משקרים ובסוף הם יוצאים
    יש לי שאלה לכולם שרושמים שהם HIGH
    אתם רוושמים HIGH משחקים לא מי יודע מה וגם יוצאים שמפסידים אז למה אתם משחקים CS כדי לצאת כל שנייה וחצי?
    בסה"כ אתה צודק ותודה שרשמת את זה מרקע של ניסיון בדבר,
    אולי אנשים יקראו ויפתחו קצת את החשיבה שלהם תודה

הצטרף בתאריך
    17.01.2010
    jadakiss, the man with the brain ^^
    majestix @ legends never die
    www.MJX-Gaming.tk

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    אחחח הינה עוד פרופסור לסיאס כל מה שיקרה תפתח נושא איפה עכשיו נאנג שצריך לסגור נושאים איפהההההההההההההההה ,
    עוד הפעם אתה פותח את הנושא של הקלאן EXCESSION אין פה שום דבר לשם חוץ מאיך שהוא ניראה זהו!!!
    אנחנו לא משחקים לא בשביל השם ולא בשביל כלום אנחנו משחקים בשבילנו בשבילנו בתור קבוצה לא בשביל שום דבר אחר

הצטרף בתאריך
    03.05.2009
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי PerfectoR
    אני מוכן להשים כמה כסף שאתם רוצים גישות זה סתם...
    אני מכיר שחקנים שאין להם אפילו משתמש Q לוקחים חצי משחקנים שיש להם פול גישות..
    סתכלו את הכלאן besevity , אין שהם לאף שחקן גישה אני שם כסף הם לוקחים כלאנים על ימין ועל שמאל...
    חחחחחחח
    קודם כל, כשbsesivity משחקים זה לא קלאן, זה מיקס. ניר evil מארגן משחק night cup או איזה משחק TEAMS מויגיימס או inc. בעניין הגישות אתה צודק יש מספר שחקנים בbsesivity שהייתי נותן להם גישות ברמה הכי גבוהה בארץ והם היו מסתדרים מעולה, ונגיד ויתנו ADV, למה? מה יש לעשות עם זה? עם גאטרים משתפרים הרבה פחות והרבה פחות כיף.
    הלוואי ואנשים היו קולטים את זה, הקהילה הייתה באמת מתפתחת
    נערך לאחרונה על ידי _xunler; 19.07.2011 בשעה 00:03.

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    גישות זה דבר מטומטם זה לא עוזר בכלום חוץ משם זה לא עושה כלום ואם אתם חושבים שפתחנו את השם של הקלאן בשביל גישות אתם טועים ובגדוללללל

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    נכתב במקור על ידי MechanicZeD
    אחחח הינה עוד פרופסור לסיאס כל מה שיקרה תפתח נושא איפה עכשיו נאנג שצריך לסגור נושאים איפהההההההההההההההה ,
    עוד הפעם אתה פותח את הנושא של הקלאן EXCESSION אין פה שום דבר לשם חוץ מאיך שהוא ניראה זהו!!!
    אנחנו לא משחקים לא בשביל השם ולא בשביל כלום אנחנו משחקים בשבילנו בשבילנו בתור קבוצה לא בשביל שום דבר אחר
    פרופסור...חח. הבעיה שלך שאתה לא מסוגל לקבל ביקורת. כפי שציינתי, ילד.
    כולי מקווה שתהיו מקום ראשון בליגה, אבל אם לשפוט לפי הזילזול שאתה עונה לאנשים, אתה לא תגיע
    רחוק.

הצטרף בתאריך
    07.03.2011
    אני ממש לא מזלזל אבל זה מעצבן בגלל שאתם השחקנים מהאולד אתם השחקנים מהפרו נותנים את הטון בקהילה אתם רומסים פה אנשים בגלל שלכם יש יותר שם זה ניראה לך דבר טוב ?

הצטרף בתאריך
    04.10.2009
    עיר
    NTY
    נכתב במקור על ידי MechanicZeD
    אני ממש לא מזלזל אבל זה מעצבן בגלל שאתם השחקנים מהאולד אתם השחקנים מהפרו נותנים את הטון בקהילה אתם רומסים פה אנשים בגלל שלכם יש יותר שם זה ניראה לך דבר טוב ?
    הם בסך הכל נותנים ביקורת...

מה נראה לך אכפת שלאנשים ששיחקו בCS לפני 3 שנים אכפת מה אתה עושה עם השם? זה פשוט משהו שנשמר להם בזיכרון והם מעדיפים שכך זה ישאר, "היסטוריה".
    MegatroN: ma nick ba steam
    awkward: idk
    MegatroN: homo
    MegatroN: lo she ani homophobe o mashu
    MegatroN: thye mi she ata
    MegatroN: ya mizdayen ba tahat

הצטרף בתאריך
    12.10.2006
    איפה בדיון שלי, רמסתי אותך? הבאתי נקודה למחשבה מהזוית האישית שלי. גם שאתה מקלל ומנסה להוציא אותי באור שלילי, אני לא מנסה להוציא אותך רע.

הצטרף בתאריך
    18.03.2011
    עיר
    haifa
    איזה ישן אתה באמא גם אתה וגם JENOVA פתאום נזכרו שוב בפורום...
    ואני חושב שאתה צודק
    OHEV OTHEM!
    csrc#

הצטרף בתאריך
    17.09.2008
    נכתב במקור על ידי jADAKISS
    איפה בדיון שלי, רמסתי אותך? הבאתי נקודה למחשבה מהזוית האישית שלי. גם שאתה מקלל ומנסה להוציא אותי באור שלילי, אני לא מנסה להוציא אותך רע.
    אני גם בעד וגם נגד בקשר למה שאמרת על EXC מצד אחד אתה צודק שצריך ליצור הצלחה לבד אבל מצד שני הם שחקנים מעולים והם לא יעשו בושות לשם..
    בכל מקרה חסר אנשים כמוך בקהילה כולם פה חארות של ילדים שיעשו הכל ואני מתכוון לזה הכל ואתה בא למנהל של IGONLINE או כל דבר אחד כך 5 מיליון בפוקר שים לי גישה ל ARENA ויש לך גישה...
    עזוב זה לא מה שהיה פעם.
    crysbaby

הצטרף בתאריך
    02.01.2011
    jesda: shma al tagid lahem aval
    jesda: yesh li zain mamash katan
    jesda: 11 cm beereh

הצטרף בתאריך
    27.09.2010
    נכתב במקור על ידי jADAKISS
    שלום רב,

ראיתי לאחרונה התפתחויות שדרשו את צומת ליבי. מזה 3 שנים שאני לא משחק סיאס, אולי קצת פחות - אני לא סופר במדויק, לאחרונה דברים כאן גרמו לי לערער בקהילה הישראלית.

לעולם לא הייתי שחקן מוביל בקהילה אפילו לא ב-TOP20, אומנם יצא לי לשחק בקלאנים מובילים בגלל שאיבדתי את עצמי, שיקרתי בשביל גישות, שיקרתי לאנשים בשביל לפתוח איתם קבוצה מובילה. זה רק מה שעניין אותי. במבט לאחור, ההתנהגות הזאת הינה מבישה ובסך הכול מדובר במשחק מחשב שאפילו כסף אין כאן. חברים, אחת ההנאות במשחק הינה לקחת קבוצה עם שם חדש ולהביא אותה להישגים - אתם צריכים להשאיר חותמת עמוקה בקהילה הישראלית. לקחת שם כמו EXCESSION וגם להגיע להישגים זה מבחינתי זה לשחזר הצלחה, אני מעדיף ליצור הצלחה.

אני שומע מדי פעם, קורא מדי פעם, אנשים מתחזים לשחקנים מובילים בשביל גישות. איפה תיראו דבר כזה? למה באמת צריכים את הגישות האלו? תקחו חמישה שחקנים, תיצרו קבוצה חזקה, תתמידו, תשחקו, תגיעו להישגים, הגישות יבואו מעצמן.

חברים למזלי, היום, במבט לאחור, הזמן שביזבתי בתחום המשחק היה ביזבוז זמן, במקום לצאת עם החברים העדפתי לשחק, כסף? לעולם לא ראיתי כסף שיכול להחזיק אותי ליותר מ5 ימים. עכברים, פאדים, מחשבים, הכול בזבוז זמן. עוד חמש שנים תבינו שזה רק משחק, תעזבו את ההתחזויות לאנשים, לקלאנים, תתרכזו במה שחשוב באמת, שיהיה לכם בהצלחה!
    כל מילה במקום שלה...<_<

הצטרף בתאריך
    04.05.2008
    חחחח סוף סוף אתה מודה MORTHEQUEEN קדמה אותך , חחח סתם סתם אבל אתה צודק..אבל כולם פה מתלהבים מזה שיעשו עליהם WHOIS , וייראו GAMER.ADV או XSITE.PRO או כל מה שיש עכשיו לא יודע אני לא מעודכן.

הצטרף בתאריך
    23.01.2009
    עיר
    מושב מסלול
    נכתב במקור על ידי p0r0X
    צודק הרמה לא כמו הפעם אבל קודם כל היום אין מה להחזיק מגישות אפילו אם מישהו יגיד לך הוא בvgames.pro או IGO או השטויות האלה אין מה להחזיק כי הכל היום זה פרוטקציות ובעד כסף בפוקר מכניסים אפילו.
    גם כל אלה שרושמים HIGH במירק בסופו של דבר הם אפסים שסתם משקרים ובסוף הם יוצאים
    יש לי שאלה לכולם שרושמים שהם HIGH
    אתם רוושמים HIGH משחקים לא מי יודע מה וגם יוצאים שמפסידים אז למה אתם משחקים CS כדי לצאת כל שנייה וחצי?
    בסה"כ אתה צודק ותודה שרשמת את זה מרקע של ניסיון בדבר,
    אולי אנשים יקראו ויפתחו קצת את החשיבה שלהם תודה
    1+

יש מלה אנשים בלי גישות והם טובים... לא חייב גישות בשביל להשתפר...
    תכלס יש מלה אנשים שכותבים HIGH סתם והם סתם MIX שחושבים שיש להם רמה...
    ויפה שמשהוא בעל ניסיון כותב דבר כזה!
    Lior "li0t t" Tal

הצטרף בתאריך
    28.06.2011
    דניס תודה על השקעה...

הרשמה