תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    אתם יכולים בבקשה לסגור את השרת היום עקב יום הזכרון? זה מאד לא יכבד אם הוא יהיה פתוח,
    מצידי תפתחו מחר לקראת הצהריים.
    Do, or do not. There is no try
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2011
    השרת נסגר.
    Charlie_Wilton
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2010
    הם גם ככה תיחננו לנהול את השרת אבל תפתחו אותו מחר בצהוריים כי מחר בצהוריים נגמר יום הזיכרון תפתחו אותו לפני הטקס בהר הרצל כי במקום לראות את הטקס המסריח עם ההורים אני ישחק חחח
    Marina Moreno

||Police officer
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2011
    לא צריך להגיד שזה טקס מסריח. צריך להביא כבוד לטקס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2011
    אני לא מבין למה לסגור ..
    Charlie_Wilton
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2010
    בסדר לסגור נכון כבוד אבל למה עד מחר בערב? זה יוצא בצהריים יום הזיכרון והפוך ליום העצמאות
    Ryan Walton
    Vgames Roleplay Player
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.09.2010
    עיר
    חיפה
    מספיק הוא בקושי עובד עכשיו הוא סגור חוץ מי זה זה שרת מישחק אני מבין שצריך לכבד אבל לא רוצה תילך זה לא שמחריכים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.05.2010
    עיר
    רמלה
    בדיוק שהגעתי לבנק מהשדה תעופה כדי לראות את המערכת מניות נסגר השרת איזה מעצבן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי ™Speaker™
    אני לא מבין למה לסגור ..
    אתה תבין עוד 4-5 שנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2011
    נכתב במקור על ידי taxikill
    בדיוק שהגעתי לבנק מהשדה תעופה כדי לראות את המערכת מניות נסגר השרת איזה מעצבן!
    מערכת המניות פשוטה.. אתה יכול לשים כסף , להוציא , לראות את המצב שלך כרגע וכל שעה כמו שידוע לי המצב במניות שלך עולה או יורד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2011
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אתה תבין עוד 4-5 שנים.
    הבנתי למה לסגור , אבל למה עד מחר בערב ?
    Charlie_Wilton
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הבנתי למה לסגור , אבל למה עד מחר בערב ?
    כי זה עדיין יום הזכרון.
    22,000 חללי צה"ל והרוגים בפיגועים מאז הקמת המדינה, ובהתיישבויות לפני הקמתה. אותם אנשים שהקריבו נפשם בשביל שאתה תוכל בימים אלו לשחק בשרת הזה, ולכן אתה וכל הקהילה פה לא תשחק 24 שעות ותכבד את האנשים הללו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.04.2011
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    כי זה עדיין יום הזכרון.
    22,000 חללי צה"ל והרוגים בפיגועים מאז הקמת המדינה, ובהתיישבויות לפני הקמתה. אותם אנשים שהקריבו נפשם בשביל שאתה תוכל בימים אלו לשחק בשרת הזה, ולכן אתה וכל הקהילה פה לא תשחק 24 שעות ותכבד את האנשים הללו.
    אז במקום לשחק במחשב אני ייצא בחוץ עם חברים ויהנה .. ויאכל על האש ... זה עדיף ?
    Charlie_Wilton
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.10.2010
    עיר
    Behind you.
    כן.
    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    Used to be with fifty niggas, twenty of em got murked, twenty of em turned pussy, other ten put in work
    ▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2010
    נכתב במקור על ידי Tony Sierra
    לא צריך להגיד שזה טקס מסריח. צריך להביא כבוד לטקס
    לא במובן שזה דיי משעמם וRODEX כל הכבוד אתה ממש ממש ממש ממש ממש ממש ממש... צודק אתה פשוט לא מבין עד כמה אתה צודק
    Marina Moreno

||Police officer
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    חביב.
    והדבר האחרון שאמור להיות לך זה תלונות.
    Do, or do not. There is no try
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.10.2010
    אני לא מבין למה לסגור ..

תקשיב לי טוב יא חתיכת מטומטם כפוי טובה.. הם נלחמו ונהרגו בשביל שתוכל לזיין לאנשים במוח במחשב ולעשות ספאם ותגיד להם תודה שאתה חיי עכשיו... ואל תזלזל בזה ועם אתה לא מבין את החשיבות של היום הזה אז אתה מטומטם ברמות סבבה? ומצידי לקבל באן כי נמאס לי מילדים זונות כמוך שלא מכבדים אפילו את יום הזיכרון כוס ראבק...
    כמעט בכיתי ששאלת את השאלה המטומטמת הזאת יא חתיכת פגר... נמאס ממך כבר ומהשאלות המטומטות שלך...לפחות תכבד יא קוקסינל ... בתור אחד ממשפחה שכולה אני נפגעתי מאוד שאתה אפילו לא מבין את החשיבות של היום הזה וככה מזלזל
    לכל פניה/עזרה או שסתם בא לכם לחפור
    Emotion בTS!

Cesar Ruiz, CRP Player.

Fire Chief.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי omer1124
    תקשיב לי טוב יא חתיכת מטומטם כפוי טובה.. הם נלחמו ונהרגו בשביל שתוכל לזיין לאנשים במוח במחשב ולעשות ספאם ותגיד להם תודה שאתה חיי עכשיו... ואל תזלזל בזה ועם אתה לא מבין את החשיבות של היום הזה אז אתה מטומטם ברמות סבבה? ומצידי לקבל באן כי נמאס לי מילדים זונות כמוך שלא מכבדים אפילו את יום הזיכרון כוס ראבק...
    כמעט בכיתי ששאלת את השאלה המטומטמת הזאת יא חתיכת פגר... נמאס ממך כבר ומהשאלות המטומטות שלך...לפחות תכבד יא קוקסינל ... בתור אחד ממשפחה שכולה אני נפגעתי מאוד שאתה אפילו לא מבין את החשיבות של היום הזה וככה מזלזל
    אני מהיחידים שהיו אומרים לך תלמד לדבר ותפסיק לקלל, אבל וואלה צודק בכל מילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2009
    נכתב במקור על ידי omer1124

כל מילה זהב.

+99999999999999999999999999999999999999999

ירין יחתיכת מטומטם בטח שיסגרו את השרת.
    אתה יודע שאני חבר שלך והכל אבל יצאת מפגר.
    "עם ישראל חי עם ישראל חי"

KliX לשעבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2010
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אני מהיחידים שהיו אומרים לך תלמד לדבר ותפסיק לקלל, אבל וואלה צודק בכל מילה.
    אתה לא מהיחדים, זה כבר נמאס כאן כל הקללות האלה מרגיש כמו בגנון שילדים לא יודעים מה זה תרבות ואיך להתנהג פשוט זוועה.
    רועי אני איתך בכל מילה בשנים הקודמות נלחמתי כדאי שיסגרו ולא שמו עלי כלום.. אני סוף סוף (אני לא אגיד מאושר אבל) מרוצה שסגרו את השרתים עקב יום חשוב שכזה! וכל מי שחושב נגד אז אתם אידיוטים אנטיפתים שלא יודעים כלום מהחיים שלכם, או שאתם ילדים קטנים ואני לא מבין איך אמא ואבא שלכם נותנים לך לשחק במחשב..

^ שלי, שלי ^- נוער מד"א ירושלים, החברה שעושים חיים!
    שתף ב-Google+

הרשמה