תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    הי מזמן לא הייתי כאן . בכל מקרה חיפשתי ואף אחד לא נתן תשובה ברורה לזה אז חשבתי לשאול בעצמי .

עכשיו כשה3DS יצא אני חוסך כסף וורוצה לקנות אחד . וכמה משחקים . אבל בארץ המחיר מוגזם . כשבמקור הוא אמור לעלות בסביבות 250 דולר (בסביבות האלף שקל)

אז חשבתי להזמין מח"ול אבל מסתברר שזה לא כזה פשוט . דבר ראשון יש את הגבלת האיזורים ואלנא בטוח במה לבחור . וחוץ מזה , רוב המקומות לא עושים משלוחים לארץ ומי שכן , המשלוח שלהם עולה יקר מאוד . שלא לדבר על המכס שלנו שיוסיף מי יודע כמה לתשלום .

חשבתי גם על השיטה של תיבת דואר בארצות הברית - אבל רוב החברות שמציעות את זה נשמעות ממש לא אמינות ... ואינלי קרוביי משפחה שם .

אז - איך אתם ממליצים לי לעשות את זה?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי MoonKnight
    הי מזמן לא הייתי כאן . בכל מקרה חיפשתי ואף אחד לא נתן תשובה ברורה לזה אז חשבתי לשאול בעצמי .

עכשיו כשה3DS יצא אני חוסך כסף וורוצה לקנות אחד . וכמה משחקים . אבל בארץ המחיר מוגזם . כשבמקור הוא אמור לעלות בסביבות 250 דולר (בסביבות האלף שקל)

אז חשבתי להזמין מח"ול אבל מסתברר שזה לא כזה פשוט . דבר ראשון יש את הגבלת האיזורים ואלנא בטוח במה לבחור . וחוץ מזה , רוב המקומות לא עושים משלוחים לארץ ומי שכן , המשלוח שלהם עולה יקר מאוד . שלא לדבר על המכס שלנו שיוסיף מי יודע כמה לתשלום .

חשבתי גם על השיטה של תיבת דואר בארצות הברית - אבל רוב החברות שמציעות את זה נשמעות ממש לא אמינות ... ואינלי קרוביי משפחה שם .

אז - איך אתם ממליצים לי לעשות את זה?

אני ממליץ לחכות. הקונסולה רק יצאה ואין לה בכלל משחקים ששווים התייחסות. עוד כמה חודשים המחיר בארץ ירד לרמות יותר סבירות.
    ביחס לנעילת האיזורים אני יכול רק להמליץ להחרים את הקונסולה... מדובר בעוד מהלך "מסריח" של נינטנדו שבשנים האחרונות הפכה את הפגיעה בגיימרים למנהג קבוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    אני גם ממליץ לחכות ואני מחובבי נינטנדו
    המחיר לא מצדיק עדין מה שהקונסולה נותנת לך היום

בטריה בעיתית וחוסר במשחקים ומחיר מנופח
    אני בטוח שזה יסתדר בעתיד במודלים עתידים -כרגע לא מומלץ אפילו לא יצא משחק חובה אחד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2008
    עיר
    תל אביב
    אבל אם בכל מקרה אתה מתעניין ברכישה כבר עכשיו, אני ממליץ לך על אמזון.

הזמנתי מהם, והגיע אליי תוך ארבעה ימים. עלה לי כ-1,250 ש"ח כולל הכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    נכתב במקור על ידי GolanBerlin
    אבל אם בכל מקרה אתה מתעניין ברכישה כבר עכשיו, אני ממליץ לך על אמזון.

הזמנתי מהם, והגיע אליי תוך ארבעה ימים. עלה לי כ-1,250 ש"ח כולל הכל.
    תודה ישלך אולי קישור? או הסבר לאיך עשית את זה? כי לי זה אומר שהם לא שולחים לארץ .

והעניין הוא שאנלא רוצה אותו בגלל המשחקים העתידיים דווקא . אלא כי הוא תומך גם אחורנית . אבל ברגע שייצא משהו טוב חדש . לא אהיה תקוע בדור הקודם .
    נערך לאחרונה על ידי MoonKnight; 26.04.2011 בשעה 21:39.
    שתף ב-Google+

הרשמה