תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
    הצטרף בתאריך
    24.12.2006
    עיר
    חולון
    קרדיט לשמוליק (Quantum Systems) על כתיבת חוקי הTeamSpeak בפורום Battlefield.

שרת TeamSpeak
    Vgames TrackMania Community

סטטוס: פעיל

כתובת השרת במידה והתמונה שלעיל אינה עובדת:

213.8.254.138:9902

מהות שרת TeamSpeak לקהילה:
    השרת מאפשר לשחקני TrackMania הפוקדים את שרתי המשחק והפורום להתאסף במקום קבוע, להחליף חוויות ולשתף פעולה בצוותים תוך כדי משחק (מומלץ ביותר)!

מהיכן מורידים את התוכנה:
    כנסו לקישור כאן.
    וודאו שאתם בוחרים את הגירסה ל Windows ובחרו בהורדה התואמת למערכת ההפעלה שלכם, כלומר - 32bit או 64bit.

מה דרוש בכדי להנות בשרת ה TeamSpeak הקהילתי?

מיקרופון, אוזניות ומצב רוח טוב.

חוקי השרת:

• ע"מ לקבל גישה לחדרים נוספים פרט לחדר Lobby (לובי) יש להרשם תחילה לשרת הטים-ספיק:
    • א. הרישום מתבצע ע"י יצירת קשר עם אחד האדמינים המופיעים ברשימה שבחדרLobby מצד ימין.
      ב. באם אין מנהל זמין בשרת הטים-ספיק, אנא שלחו מייל בציון ה Database ID ו-שם המשתמש שלכם בשרת הטים ספיק.
    • את ה Database ID שלכם תמצאו כך:
    א. לאחר שהתחברתם לשרת הטים ספיק הקהילתי, לחצו קליק שמאלי על שם המשתמש שלכם.
    ב. בחלון מצד ימין, שורה שניה יופיע מספר - זהו ה Database ID שלכם.
  2. שמרו על שפה נאותה:
גזענות, קללות, השמצות, התחצפות, זלזול, פוליטיקה, פרסומות או ספאם מכל סוג שהוא לא יתקבלו.
  • הכינוי שלכם ("ניק") בטים ספיק הקהילתי:
  • א. אינו נועד לשמש כמערכת להשארת הודעות ליתר השחקנים ע"י הוספת מלל לצד הניק שלכם.
    ב. אינו נועד לצורך הסוואת הניק האמיתי שלכם בכינוי אחר (Fake Nick).
  • השפות בהן מותר להתבטא הן עברית ואנגלית בלבד - הסיבה לכך שהיא שהאדמינים שלנו דוברים בעיקר שפות אלו.
  • השמעת מוסיקה או שימוש בתוכנות לעיוות-קול בחדרים הציבוריים שאינם מוגנים בסיסמה אסורה בהחלט.
  • הפצת קישורים לחומר לא חוקי או כזה שמוגן בזכויות יוצרים דוגמת מוסיקה, סרטים, תוכנות ומשחקים.
  • האחריות על שמירת פרטי המשתמש שלכם בשרת הטים ספיק היא עליכם בלבד!
  • לאחר ענישה, לא יתקבלו בדיעבד תירוצים של "אח שלי", "חבר שלי" ו- "דוד שלי" "גנבו לי את המשתמש" או "נכנסו לי לחשבון הטים ספיק כשלא הייתי".

• ענישה:

• משתמש שיחליט שלא להתייחס לחוקים האמורים לעיל צפוי להרחקה מהטים.
    • הרחקה מהטים ספיק משמעה הרחקה אוטומאטית מהפורום ומשרתי הקהילה.
    [RIGHT]
    נערך לאחרונה על ידי Dor396; 18.11.2010 בשעה 21:28.
    בברכה, דור.
    BlacKilleR
    [email protected]
    מנהל קהילת TrackMania

שתף ב-Google+

הרשמה