תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    כבר כמה זמן אני חושב לקנות לעצמי PS3 בגלל התכונות שלו כקונסולה,סטרימר ונגן בלוריי.

השאלה שלי היא איפה כדאי לי לקנות את המכשיר ומה המחירים שהוא נע ביניהם.

בנוסף אני רוצה לקנות את ROCK BAND 3 על כל חלקיו - האם המשחק כבר יצא בישראל?

אם כן, (שוב) מה המחיר של BUNDLE מלא עם כל הכלים? (הבנתי שלמשחק השלישי יש כלים מקצועיים יותר, לכן אני מעדיף לא לרכוש בנדלים ישנים).

תודה

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    היי,

מחיר של הסוני 3 נע בין 1700 ל-2500 ש"ח תלוי כמה אתה משקיע בחבילה שאתה בוחר וכמובן אם מוסיף עוד שלט, משחק וכו'...

המשחק Rock Band 3 יצא בישראל, מחיר למשחק בלבד עומד על 299 ש"ח (ארקדיה)
    לפי בדיקה איתם, לחנות הספציפית אין באנדל עם הכלים והמשחק ביחד, אלא רק המשחק..

אם אני לא טועה, לחלק השלישי לא יצא באנדל עם חלקים ככה שאפשר להשתמש בחלקים שיצאו למשחקים הקודמים.
    יש באנדל מעולה שכולל ספיישל של המשחק של הביטלס והכלים אם אתה מעוניין.

נציין גם שיצאה מקלדת חדשה לכותר השלישי אך היא נמכרת בנפרד. (כמובן לסוני 3 או X360)

אני מאמין שאם תחכה עוד קצת זמן, ייצא לבסוף גם באנדל של המשחק השלישי כולל כלים.
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

הצטרף בתאריך
    16.03.2009
    עיר
    נהריה
    אין באנדל של כל הכלים הפעם.

יש באנדל למשחק פלוס מקלדת MIDI, אבל זה רק לאקס בוקס משום מה.

תזהר כשאתה קונה באנדל ישן, מה שנמכר בארץ בתור החבילה של הביטלס הוא לרוב הVALUE BUNDLE (אתה יכול להבין מהמחיר, לגרסה עם הכלים של הביטלס יקחו לך לא פחות מאיזה 1600) והוא מגיע עם כלים של רוק בנד אחד וזה אומר :

א. התופים זוועה, מרעישים ברמות נשברים בקלות (במיוחד הKICK PEDAL, זה הפדל לרגל למקרה שאתה לא יודע) וגם החיבור של הפדל לתופים עצמם עושה בעיות אחרי שנה בערך של שימוש(כלומר לפעמים המשחק לא קולט בכלל את הפדל)
    ב. הגיטרה גם עברה שיפור מסויים אבל אני לא יכול להעיד עד כמה, אבל ללא ספק עדיף את זאת של רוק בנד 2, אבל זה פחות קריטי מהתופים.
    ג. הישנים אינם אלחוטיים.
    ד.בשביל להנות מהPRO MODE(זה מוסיף סימן שונה למתי להקיש על התוף צבע הרגיל ומתי אתה אמור להקיש על המצילות) אתה חייב את התופים של רוק בנד שתיים כי לתופים המקוריים אין את האפשרות חיבור של המצילות.

אחרי שכל זה הוסבר שים לב שהערכת באנדל של רוק בנד שתיים היא SOLD OUT בכל מקום מזמן אז אני מציע שתשכח מזה.
    יש בחור בפורום של NANA וגם ראיתי אותו פותח ת'רד בפורום של אקס בוקס על קניה קבוצתית של הכלים, תבדוק ואולי תקבל מחיר קצת יותר טוב מהחנות.
    אם אתה רוצה כאן ועכשיו אז שתדע שלא שווה להזמין כרגע את הכלים מחו"ל כי המשלוח בכל מקום מייקר את המחיר בצורה אקספוננציאלית, אני ראיתי אתר ישראלי שמוכר את הערכת תופים (זאת עם השלוש מצילות) ב700 שקל שזה אחלה מחיר אפילו בהשוואה לחו"ל, גיטרה גם ראיתי אתר ישראלי מוכר ב300 שקל, מיקרופון אתה יכול בכיף להזמין מחו"ל וכנ"ל לגבי המשחק עצמו, אגב כדאי לך לקנות גם את המשחקים רוק בנד 1 ו2 ולהעביר(בתשלום של 5דולר ו10 דולר בהתאמה) את השירים להארד דיסק וכך תקבל במחיר מאוד מוזל עוד איזה 150 שירים מצויינים.

אגב PRO MODE של התופים הוא היחידי שעובד על כל השירים, ישנים וחדשים.
    [email protected]
    gamertag : SwissTheEngine
    [email protected]
    first console : Megadrive
    second console : x360
    and PC in-between

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    תודה רבה, עזרתם לי .

בהמשך לשאלותיי , על איזו גרסא של ה-PS3 אתם ממליצים? כמה זיכרון? ומה החנויות הכי טובות לקנות מהם?

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    ירושלים
    120GB אני חושב שיספיקו לך. יש גם 250GB אם אתה רוצה יותר מקום בכונן..

יש עם באנדל של משחק או קונסולה בלבד. תלוי אילו חנויות..

לגביי חנות ? אין לי פייבוריטית אבל עדיף לקנות במקום שאתה רואה את זה מול עיניך והרבה חנויות גם פותחות את האריזה ומרכיבות את המוצר כדי שתראה שזה עובד, בלי תקלות ותדע גם איך לחבר (אם ממש אתה לא מבין בקונסולות) וכו'.. שים לב לתעודת האחריות של ישפאר לשנה.

בהצלחה
    אוהד מס' 1 של MAN UTD

הצטרף בתאריך
    19.01.2009
    מצטער שאני נדחף לכאן, אבל מישהו יכול להגיד לי איפה אפשר לקנות חלקים מהערכה בארץ מכיוון שרוב החנויות אין להם את זה, או שאין להם את הכלים לפלייסטיישן 3,

הצטרף בתאריך
    30.11.2010
    נכתב במקור על ידי CornBeef
    מצטער שאני נדחף לכאן, אבל מישהו יכול להגיד לי איפה אפשר לקנות חלקים מהערכה בארץ מכיוון שרוב החנויות אין להם את זה, או שאין להם את הכלים לפלייסטיישן 3,
    שלום
    אני קניתי את המשחק + קלידים בחו"ל (באמת ל PS3 אין Bundle )
    בארץ כרגיל אין קשר בין המחירים. הקלידים עלו לי 80 $ ובארץ ראיתי אותם ב800 או 900 ש"ח.
    תופים קמת יותר קשה להביא במזוודה.
    ראיתי איזו חנות שמוכרת סט תופים כולל מצילות ב 650 ש"ח
    http://www.monster-gaming.com/produc...aspx?catid=102

אגב אם יש שחקנים שמשחקים online אני אשמח להצטרף. לא הצלחתי למצוא אנשים online בפעמיים שניסיתי ...

הצטרף בתאריך
    19.01.2009
    כן גם אני קניתי את הקלידים בדיוק כמוך,

אם אתה רוצה תרגיש חופשי להוסיף אותי Eyal

אבל לא מבטיח לך שאני תמיד בעניין של לשחק אונליין או כשאני בעבודה.

הרשמה