תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  05.02.2007
  הודעות
  1,261
  Rocket Launcher's in Engineer class  הכוח העיקרי של Engineer הוא ה - משגרי טילים נגד טנקים/רכבים/מסוקים, ישנם שלושה משגרי טילים מאוד נבדלים אחד מהשני שניתן לבחור. במדריך הזה אנחנו נדון על שלושתם ונתאר את המאפיינים שלהם ועוצמתם.

  משגרי טילים הם מאוד מדויקים וכמעט תמיד הם יפגעו באותו קו אופקי שבו כיוונתם אליו. אך למרות זאת בטווחים רחוקים כוח משיכה משחק פה תפקיד חשוב (Bullet Drop) מה שידרוש מכם לכוון בהתאם, בדיוק כמו בסנייפר. השחקן יצטרך לכוון טיפה יותר למלה בכדי לפצות על הנפילה של הטיל עם הזמן לטווח ארוך.אין הסבר או מדריך מדויק שיכול להראות או להסביר כמה צריך בכל פעם להרים בכדי לפצות על הסטייה הזאת, אך השחקן עם הזמן אלמד בעצמו לשפוט ולהחליט כמה נדרש ממנו לשנות לאחר שילמד את התנהלות ומכניקה של המשחק, בלי לדבר על ניסיון בכלל. עוד דבר שכדי לציין הוא ש RPG-7 וM2CG, אתם יכולים "לירות ולשכוח". ולא כמו M136-AT4 ,שאותו נדרש לכוון לכל אורך הדרך בעצמכם, בשני הראשונים כל מה שנדרש הוא לכוון,לירות ולרוץ למחסה.

  טיפ: נגד טנקים/רכבים/מסוקים

  בכדי לנעל על Tracer שכבר נמצא על אחד הרכבים, תחזיקו את הכוונת שלכם על הריבוע הקטן עד שהוא יפסיק להבב ומיד לאחר כמה שניות תוכלו לראות מספרים עם מרחק מתחת לריבוע.

  .טיפ: נגד חי"ר

  כשאתם משגרים טיל על חיילים תכוונו אל הרגליים שלהם. הטיל יגרום הכי הרבה נזק בפיצוץ ברגע שיפגע באזור התחתון של החייל, אבל עם זאת פגיעה ישירה בחייל היא יותר בעדיפות ראשונה אך היא קשה יותר לביצוע. עוד דבר שעוזר עם יש לכם יתרון של גובה לאומת האויב.  RPG-7 AT
  ל- RPG-7 ללא שום תוספות יש נזק של 350. יש לו מהירות של "40" לאחר ירי בשיגור חופשי, ו"50" ברגע שנעול על Tracer. הרדיוס פיצוץ שלו הוא 6M , ו1M הם קטלניים לחייל עם חיים מלאים. ה -RPG-7 הכי טוב בשימוש נגד מסוקים, שריון ורכבים.


  • הוא יכול להינעל על Tracer
  • יש לו יכולת ביצוע מעולה נגד טנקים/רכבים.
  • יש לו יכולת ביצוע סבירה נגד חי"ר.
  • יש לו יכולת ביצוע מעולה נגד מסוקים.בדרך כלל טיל אחד מוריד מסוק, או לפחות משבית את יכולת הטיסה וגורם לריסוק.
  זכרו: עם טייס גאנר או נוסע של המסוק מצויד בחבילת שיפור שריון(upgraded armor package) בשביל היכולת המיוחדת שלהם ברכבים, הטיל לא יוריד אותם בפגיעה אחד בדרך כלל. זה יוריד להם חיים למשהו כמו 20% אז מומלץ שחברי הצוות או הקבוצה שלכם יתנו על המסוק אש נוספת מ AA או .50 Cal .
  • יש לו יכולת ביצוע סבירה נגד מבנים.
  CARL GUSTAV AT
  CARL GUSTAV הוא טיל הנפתח הראשון לאחר צבירת ניקוד בקיט Engineer. ל- Carl Gustav יש נזק בסיסי ללא תוספות של 275, הוא נע במהירות של "75" גם בירי חופשי וגם כשהוא נעול על Tracer. הרדיוס פגיעה המירבי שלו הוא 8M , ו1.8M הם קטלניים לחייל עם חיים מלאים. Carl Gustav הוא שימושי ביותר נגד חי"ר, אך המהירות הגבוהה שלו מסיית היטב גם נגד מסוקים.
  אך למרות כל הביצועים של Carl Gustav נגד טנקים הוא מאוד עלוב.  חשוב לציין : בתחרויות וגאטרים מקצועים הנשק הזה אסור לשימוש.

  • יש לו יכול להינעל על Tracer .
  • יש לו יכולת ביצוע עלובה נגד טנקים.
  • יש לו יכולת ביצוע מעולה נגד חי"ר.
  • יש לו יכולת ביצוע מעולה נגד מסוקים.
  • יש לו יכולת ביצוע מעולה נגד מבנים. הרדיוס פיצוץ הגדול שלו בדרך כלל יגרום להריגה של חייל מאחורי הקיר.
  M136-AT4
  M136 AT4 הוא המשגר טילים האחרון הנפתח בקיט של Engineer. ל-M136 יש הכי הרבה נזק שעומד על 420. בגלל היכולת המיוחדת שלו בתור טיל מונחה המהירות ההתחלתית שלו היא "25" אך היא מאיצה ל "50" בזמן התעופה. יש לטיל רדיוס פיצוץ הכי קטן מכולם שהוא 3M , כש 0.6M הם קטלניים לחייל עם חיים מלאים. M136-AT4 השימוש הטוב ביותר שלו הוא נגד שריון.


  • הוא לא ננעל על ה- Tracer!!! המשגר טילים הוא בדיוק כמו ב- Battlefield 2, למי שיצא לשחק.לאחר הירי אתם "מנחים" אותו אל המטרה. לאן שתכוונו את הכוונת הטיל יעקב אחרי התנוע הזאת.
  • זה הוא לא טיל חד-פעמי, הוא נטען מחדש כמו הטילים האחרים. פשוט הדמות שלכם לאחר ירי זורקת את המשגר עצמו ושולפת אחד חדש מהגב.
  • הזמן הטעינה שלו הוא הכי ארוך מכולם, זה כנראה הפיצוי כנגד האחרים על היכולת ההנחיה של הטיל והנזק הגדול שלו.
  • יש לו יכולת ביצוע מצויינת נגד טנקים.
  • יש לו יכולת בימוע עלובה נגד חי"ר.
  • יש לו יכולת ביצוע עלובה נגד מבנים.
  • יש לו יכולת ביצוע סבירה נגד מסוקים.
  חשוב לציין: היכולת המיחדת של הטיל מונחה היא טובה נגד מסוקים שטסים לאט או כאלה שמרחפים, אך המהירות ההתחלתית שלו שהיא איטית היא החסרון של הנשק.
  • הטיל מאיץ בעת תעופה, אך ברגע שנורה הוא מאוד איטי. לא מומלץ להשתמש בו נגד כלים מוצבים במפה(כמו: HEAVY MG, STATIONARY AT). אתם עלולים להשמיד את הכלים אך השחק יברח משם הרבה לפני מאשר שהטיל עצמו יגיע. בנוסף אתם צריכים קו ישר ודרך פנויה בכדי להנחות את הטיל אליו. ועם אתם רואים אותו רוב הסיכויים שהוא רואה אותכם.
  זכרו: היכולת המיוחדת שלו שמאפשרת להנחות את הטיל בעצמכת יכולה להיות מאוד מועילה בכדי לפגוע בנקודות החלשות של הטנק, אך זה משאיר אותכם מאוד חשופים לאש של חיילים אחרים שלא נדבר על כך שאתם תהיו מטרה מאוד קלה ומתוקה לסנייפרים שבקבוצה היריבה.
  טיפ: שריון של הטנק

  חוזק השריון של הטנק הוא שונה בכל חלק של הטנק.לדוגמא, נקח את T-90 או M1A1 שהם טנקים עיקריים בשמחק ובלי שום תוספות מיוחדות אליהם. החלק הקדמי שלהם הוא הכי חזק ויכול לשרוד עד כ-5 פגיעות עד ההשמדה שלו; בערך בטיל השלישי הנהג של הטנק יברח ויתקן את עצמו. אז תכוונו תמיד לצד או לחלק האחורי של הטנק איפה שהטילים יכולים לגרום פי שתיים נזק לטנק. בדרך כלל יקח בערך שלוש פגיות מהצד בכדי להשמיד טנק ושניים בחלק האחורי. עם הTracer על הטנק הטיל מרבה לפגוע בחלק העליון, שבערך משוריין באותה מידה כמו כל הטנק.  כמו שאתם רואים כל משגר טילים מיועד למטרה אחרת; להשמיד טנק הרבה יותר קשה עם M2CG, להוריד מבנה קצת יותר קשה עם RPG-7. עבודת של קבוצה מאוד נחוצה כאן, ככל שהצוות שלכם יודע יותר טוב לפגוע עם Tracer בטנק או מסוק כך הוא יטופל מהר יותר.

  המדיקים במשחק צריכים לדאוג להחיות את הEngineer שמת, כי הטנקים מהר מאוד ישימו לב אליכם ויורידו פגז לכיוון שלכם. האסולט צריך קבוע להגן על הEngineer ולספק לו תחמושת; כי בלי טילים אין משהו שיעצור את הטנקים. אם אתם רואים Engineer משגר טיל זרקו לו ישר AMMO PACK כי הם ירו עוד ויזדקקו לטילים האלה. כל מי שהוא Recon(לרוב הצלפים האהובים שלנו- Bush Wookie) צריכים לעשות כל הזמן ספוט,ספוט,ספוט!!!טנקים הם גדולים אז אין סיבה לכך שלא תעשו אליהם ספוט. כי כמה שיותר מהר Engineer יודע איפה הטנק ככה הוא יוכל להיפטר ממנו מהר יותר. טנקים יברחו אחורה אם ידעו שהם בטווח הטילים.

  זכרו :
  עבודת צוות תביא לניצחון.


  בהצלחה בשדה הקרב.

  אתם מוזמנים לעיין במדריכים אחרים שלי:

  40mm Smoke Grenade Launcher

  RECON -סייר

  בלעדי ל- VGAMES.

  © Sean - REAPER_082 2010. All rights reserved
  נערך לאחרונה על ידי REAPER_082; 17.06.2010 בשעה 07:22.
  אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082© 2. #2
  הצטרף בתאריך
  04.06.2008
  הודעות
  3,263
  יפה מאוד, רואים שהשקעת, אבל יש לך שגיאות כתיב בחלק מהמקומות או שבחלק מהמקומות שכחת להוסיף אותיות.*
  יובל, מנהל קהילת Project Reality.

  רב סרן
  נפתח שרת ישראלי לPR לחצו כאן לעוד פרטים.

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.10.2009
  עיר
  ק. מוצקין
  הודעות
  2,286
  מרגע שראיתי מה כתבת על הM2CG אני שונא אותך.
  אני רוצה שירד מספר השחקנים המשתמשים בו, לא יעלה (כי מה אכפת להם מטנקים ומהקבוצה?).
  בכ"מ, עופר, זה החלק שבו אתה כותב מדריך כיצד להימנע מ M2CG.
  What Would Good Guy Greg Do?

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  02.04.2009
  הודעות
  1,608
  פשש מדריך יפה!
  אני עכשיו עובד על מדריך לאנג'ניר,המדריך הזה נתן לי השראה
  שחקן company of heores online-הצטרף גם אתה לקהילת המשחק של משחק האסטרטגיה מהטובים בשנים האחרונות!
  ועכשיו בגרסא חינמית ומלאה של המשחק!
  קהילת COHO בvgames:
  http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=419
  הנה האשכול אם הפרטים על הכל:
  http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1400415
  כינוי במשחק-menas1000

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  27.02.2009
  עיר
  בת ים
  הודעות
  767
  יפה .!
  בדיוק לאנג'ניר מושלם .! (כמוני ^^)

  10/10

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  05.02.2007
  הודעות
  1,261
  טוב אני רואה שהעסק הזה לא תפס כל כך. וואלה יש לי רצון לעשות עוד מדריך ויש לי רעיון ממש טוב כמו ה- 40MM SMOKE LAUNCHER אבל לא יודע עם שווה מאמץ.
  מה אתם אומרים יש רצון או ביקוש לעוד מדריך ממני?
  אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©הרשמה