תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    40mm Smoke Grenade Launcher

הייתי רוצה לדבר איתכם יותר על דברים ספציפיים בקיטים שבהם יש הכי פחות שימוש על ידי השחקנים אבל בשדה הקרב יכולים לעשות שינוי משמעותי ולהביא לניצחון של הקבוצה.

הקיט של אסולט ידוע על היותו הרב שימושי ביותר ב - Bad Company 2. למרות זאת הפריט הכי פחות שימושי בקיט הזה הוא משגר עשן 40mm smoke grenade launcher. במבט ראשון להחליף את המטול האהוב שלכם,40mm grenade launcher, שבעזרתו אתם פורצים לכל בית בלי קשר עם יש דלת או אין או להוריד כל חייל אפשרי בדרכם יכול להראות כרעיון מטופש. אך לא במקרה הזה.

בזמן שהמטול יכול להיות כלי שימושי להריגת חיילים מאחורי מחסות או פשוט לעשיית מעבר בכל מכשול העומד בדרככם, מטול עשן יכול להוסיף לסגנון משחק שלכם יכולת "נינג'ה" קטלנית,עם שימוש נכון כמובן. בדרך כזו או אחרת Bad Company 2 הוא כולו בנוי על מנת להפרוץ את ההגנה של האויב ולהביס אותו, ואין דרך יותר טובה מאשר להתגנב אליהם ולהכות בהם בגב כשהם לא מצפים.

פריצת ההגנה של האויב

דרך אחת היא פשוט לנסות לרוץ דרך כל הבלאגן עם תקווה שלא יהרגו אותכם, או שאת אותה פעולה אתם יכולים לבצע בעזרת מטול עשן. כשאתם רצים רגיל אתם מאוד חשופים לירי וניתן לראות אותכם ולהרוג בקלות, אותו ניסיון אפשר לבצע עם מטול עשן שיקשה על האויב בניסיון להרוג אותכם. הוא עדיין יכול לרסס את הענן עשן ולהשיג אפילו כמה פגיעות בכם, אבל משבטוח זה כבר לא יהיה ניסיון וודאי של התאבדות.

אז אחת הדרכים של שימוש במטול עשן היא לרות אותו לפניכם ולהתחיל לרוץ. לאויב שלכם לא יהיה מושג מאיפה אתם תצאו, ועם אתם תמשיכו ביצירת שביל של עננים תוך כדי התקדמות שלכם תקפידו לעשות זאת עם מרחק אחת מהשני(הכוונה לירי של המטול) אתם תוכלו להגיע למרחקים גדולים מבלי להיפגע במיוחד. הטריק הוא בפעולה זו הוא ללמוד את הרדיוס של הענן שנוצר מכל יריה כך שתוכלו לירות את הכדור הבא למרחק יותר גדול בכדי לחסוך בתחמושת. המטרה כאן היא לא להגיעה למצב שבו אתם נשארים בלי תחמושת של מטול עשן, אבל זאת לא אמורה להיות בעיה גדולה מכיוון שיש לכם אופציה להוריד AMMO PACK בכל מקום רצוי.

אם כל שאר התחמושת שלכם מלאה, אז זה לוקח 1.5 שניות לחדש כדור אחד של מטול,במקרה הזה כדור של מטול עשן. אם תקפצו תוך כדי ריצה ותזרקו AMMO מלפינכם, אתם תוכלו לחדש כדור(לפעמים אפילו שניים) של מטול עשן מבלי לעצור, מה שיאפשר לכם להמשיך בשרשרת של עשן מלפניכם בלי לבזבז זמן.

טיפ:

פריסת מסך עשן מלפניכם כשאתם רצים בין מחסה למחסה יכול להציל לכם חיים.

לברוח או לתקוף

לנוע בבטיחות קדימה זה רק אחד השימושים הרבים במטול עשן. הטריק הבא הרבה יותר פשוט לביצוע זה פשוט לחסום את שדה הראייה של האויב. אם יש קבוצה של אויבים הלא מפסיקים לרסס כמויות של כדורים לכיוון שלכם, אתם פשוט יכולים לשגר כמה כדורים של עשן לכיוון שלהם (חשוב:כמובן רק לא מאחוריהם) מה שיכול לגרום להם להתקדם אליכם מה שמשאיר אותם פגיעים לאש שלכם או שפשוט יתן לכם אפשרות לברוח מאש צולבת ולתפוס מחסה. אותה פעולה של חסימת שדה הראיה של האויב נותנת לכם ולקבוצה שלכם לברוח מהאש או לנסות לפרוץ קדימה תוך כדי מסך עשן. רק תיזכרו שהעשן לא נשאר הרבה זמן אז תפעלו במהירות.

טיפ: פריצה נסתרת.

בתמונה שמעל מטול עשן משמש כמסך עשן במקום הקיר שכבר מפורק בכדי להסתיר את התנוע של התוקפים ולהבות מסתור נוסף בזמן תקיפה.

שימוש טקטי בעת משחק

שימוש נוסף הוא להילחם בסגנון "נינג'ה". כשאתם תוקפים M-COM, אז לאחר שהתמנטם את הפצצה אתם נשארים להגן עליה עד הפיצוץ. אז יריר של מטול עשן כל כמה זמן יצור מסך עשן כבד מה שיגרום לאויב להיכנס פיזית על מנת לראות אותכם. ואתם מבפנים יודעים איפה לחכות לו ותצליחו לקלוט אותו ולהרוג לפני שהוא יבין זאת. ביצוע תמרון זה נכון במקרים רבים יאפשר לכם להטמין ולהרוס M-COM לגמרי לבד.

טיפ:

תזכרו שמטול עשן לא מספק מיסוך עשן לתווך ארוך, אז כל פעם תצטרכו לירות עוד כדור בכדי לשמר את המיסוך עשן באת תקיפת בכדי להגן על המיקום שלכם.גם כן כדור אחד לא מספיק בכדי לספק מסתור ועשן מספיק כבד כדי למנוע יכולת לראות אותכם מבחוץ, לכן עליכם לזרוק במקום AMMO ולירות כל 3-5 שניות כדור של מטול עשן חדש, הכל תלוי ברמת הפעילות מסביבכם.

טיפ חשוב : בתור כדור בקוטר 40MM בפגיעה הוא גורם לנזק רציני. מה שאומר שמטול עשן יכול גם להרוג בעת פגיעה ישירה באויב.

לסיכום:

אלה הם השימושים המעטים ב- 40mm smoke launcher. שורה תחתונה תשתמשו בדימיון שלכם ותוכלו להפוך לקוץ בתחת של האויב שלכם. בהתחלה יכול להיות שהטכניקות המוצגות במדריך יכשלו בהתחלה, אך כל מה שזה דורש זה קצת להתאמן. ברגע שתלתשו את הטכניקה של פריסת מסך עשן אתם תהפכו למכונה חשאית וקטלנית.

בהצלחה בשדה הקרב.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים אחרים שלי:

בלעדי ל- VGAMES.

כל הזכויות שמורות ל-REAPER_082 - SEAN

© Sean - REAPER_082 2010. All rights reserved
    נערך לאחרונה על ידי REAPER_082; 17.06.2010 בשעה 07:23.

אתם מוזמנים לעיין במדריכים מבית היוצר REAPER_082©

הצטרף בתאריך
    28.12.2009
    עיר
    ערד
    מדריך מעולה!
    כתיבה נקייה! והרעיון עוד יותר יפה!

כל הכבוד אני מקווה שילמדו מהמדריך, אכן זה כלי שימושי.

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    מדריך ראשון שיכול לעזור גם לאנשים שכבר משחקים במשחק.

הקטע של לפזר עשן כשתוקפים את הM-COM הוא מאוד נכון, במיוחד כשהבניין שהוא נימצא בו כבר הרוס והקבוצה המגנה לא נותנת להגיע אליו. חוץ מזה איתו אפשר גם להרוג :>

מדריך שימושי ומעולה
    Smart_Bullet

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    הגיע הזמן שאנשים יתחילו להשתמש בזה ויפסיקו עם המטול הנובי
    הטקטיקה של ה M COM ממש טובה , זה עובד ב 99% מהמקרים שאני מנסה
    תוסיף גם שאין דבר יותר מספק מלהרוג מישהו עם SMOKE

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    חיפה
    מדריך טוב מאוד.

הצטרף בתאריך
    26.09.2008
    מדריך מעולה
    כל הכבוד!

הצטרף בתאריך
    04.06.2008
    יפה מאוד, אחלה מדריך. כל הכבוד לך! .
    יובל, מנהל קהילת Project Reality.

רב סרן
    נפתח שרת ישראלי לPR לחצו כאן לעוד פרטים.

הצטרף בתאריך
    02.12.2007
    עיר
    חולון
    ציינת שימושים מעניינים למטול העשן. אני בטוח אתחיל להשתמש בו עכשיו. תודה על המדריך.

יש לך כמה שגיאות כתיב במדריך, אבל הן לא פוגעות בהבנה שלו, אז לא נורא.

הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    עיר
    אשדוד
    תודה על המדריך זאת שיטה שאני משתמש כבר הרבה זמן והיא עוזרת הרבה לקבוצה אפשר גם להוסיף למדריך כאשר ה m com חשוף וקשה לנטרל\להפעיל ניתן להשתמש בעשן כדי שאף אחד לא יפריע בהפעלה או ניטרול של ה m-com
    בתחבולה תעשה לך מלחמה

הצטרף בתאריך
    02.04.2009
    אישית אני לא מבין למה אוסרים GL בגאטרים ובטורנירים,כי גם ככה SL הרבה הרבה יותר שימושי בSDM.
    אני משתמש גם בפאבליק בSM,בגלל שזה מאוד מאוד שימושי ובגלל שאתה יוצא מגניב שאתה דופק למשהוא SM בראש
    שחקן company of heores online-הצטרף גם אתה לקהילת המשחק של משחק האסטרטגיה מהטובים בשנים האחרונות!
    ועכשיו בגרסא חינמית ומלאה של המשחק!
    קהילת COHO בvgames:
    http://forum.vgames.co.il/forumdisplay.php?f=419
    הנה האשכול אם הפרטים על הכל:
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1400415
    כינוי במשחק-menas1000

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי muah0482
    תודה על המדריך זאת שיטה שאני משתמש כבר הרבה זמן והיא עוזרת הרבה לקבוצה אפשר גם להוסיף למדריך כאשר ה m com חשוף וקשה לנטרל\להפעיל ניתן להשתמש בעשן כדי שאף אחד לא יפריע בהפעלה או ניטרול של ה m-com
    זוהי אחד המטרות העיקריות ב40MM SM

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    מדריך מדויק ומעולה .
    לא מעט פעמים יצא לי להשתמש בעשן טקטי בכדי להתמין את הMCOM כאשר היה מלא חיילים של האוייב לידו.
    הוא גם מאוד יעיל בהגנה כאשר מישהו התמין את הMCOM וצלפים של האוייב מכוונים אל הMCOM עוזר מאוד בניטרול שלו.
    אני אישית אוהב לירות אותו מול צלפים שמתקפרים בקבוצה שלי .

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    נכתב במקור על ידי Mr.Bandit
    מדריך מדויק ומעולה .
    לא מעט פעמים יצא לי להשתמש בעשן טקטי בכדי להתמין את הMCOM כאשר היה מלא חיילים של האוייב לידו.
    הוא גם מאוד יעיל בהגנה כאשר מישהו התמין את הMCOM וצלפים של האוייב מכוונים אל הMCOM עוזר מאוד בניטרול שלו.
    אני אישית אוהב לירות אותו מול צלפים שמתקפרים בקבוצה שלי .
    Smoke the Wookie

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    נכתב במקור על ידי REAPER_082
    Smoke the Wookie
    +3 .

הרשמה