תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 25
    הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אני יודע שחצי מהאנשים שעדיין נמצאים פה יתנגדו לזה, אבל... אולי בכל זאת זה יצליח.

אני יודע שנמאס מ-TAM, ונמאס מאותם מפות.
    לגבי המפות - אין הרבה מה לעשות, זה המפות המוצלחות, וזו הסיבה שמשחקים בהן.
    לגבי ה-TAM, FREON, ושותפיהם לפשע - מה הקטע?
    אתם לא מכירים מודים אחרים אז אתם נשארים בזה? אתם מתעצלים לאסוף נשקים, בונוסים, וכו'?

אולי, רק אולי, נעשה ניסוי, ונוריד TAM/FREON/CA/LMS מהשרתים, לשבועיים. אפילו לא, לשבוע.
    ככה תלמדו גם לשחק מודים אחרים.

(ועל הדרך, להוריד גם את המפות של ה-TRIALS, ולתקן את ההגדרות של ASSAULT)...

דעתכם?

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.11.2006
    עיר
    כרמי יוסף
    זה מצחיק שכל פעם בפורום כולם תומכים במודים חדשים אבל בשרת יש אנשים שמצביעים TAM שוב ושוב ושוב...

אני תמיד מצביע למוד חדש, לפעמים ביוזמתי ולפעמים או מישהו אחר הצביע. אפילו AS וONS שאני תכלס פחות אוהב, אבל ככה בשביל הגיוון.
    להוריד את המודים סביר להניח שלא יקרה. הציעו את זה מספר פעמים ותמיד ההצעה נדחתה.

לגבי הTRIALS - הם רק לפני שבוע חזרו לשרתים. לדעתי זה דווקא מעולה!
    לתקן הגדרות של AS זה כבר עניין אחר. דבר עם מי שצריך.

בכל מקרה, לדעתי הפיתרון הכי טוב זה שיהיה איזה VENT או שנחזור לפעילות בMIRC ואז פשוט לארגן משחקי TDM 2v2 עכשיו כשיש לנו שרת ייעודי לכך.
    השלב הבא כמובן זה כבר לארגן PU של AS וCTF וכו'... אבל באמת בשביל זה צריך שאנשים יהיו זמינים איפשהו...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    לדעתי לא כדאי להוריד, בסוף אנשים מצביעים למה שבא להם ואם נכפה מודים שפחות בא להם הם פשוט יבואו פחות

צריך פשוט לחפור להם על זה כמו שעושים פה.. לאט לאט זה יתפוס וכמו הקוף גם אני מצביע למודים שאני פחות אוהב ורק בשביל הגיוון (כמו ICTF/CTF..)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    אני לא מדבר על להוריד לצמיתות.
    להוריד זמנית, שאנשים יכירו מודים אחרים. ככה אנשים פשוט נשארים עם מה שהם מכירים וזהו.

09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    שים לב שעוד החודש נפתח דיון דומה מאוד ודנו בנושא הזה בדיוק.
    לדיון ->בואו נגוון במודים.
    אך בגלל שאני אוהב דעות חופשיות הדיון ישאר פתוח ונדון בזה שוב.

ולעניין:
    ההצבעה בשרת עוברת בהליך חופשי דמוקרטי ישיר וכמשתמע מכך הרוב בוחר והוא מקבל את מה שהוא אוהב.

להוריד אפשרויות 'זמנית' או לצמיתות זה בעצם מהלך של כפיה !

אף אחד לא אוהב שכופים עליו לעשות משהו על אחת כמה וכמה כשהוא בא לשחק בשביל הכיף ואז כופים עליו מוד שהוא ורוב השרת לא רוצה ולא אוהב, אנשים פשוט יתמרדו ויצאו - ובצדק !

אישית גם אני אוהב מאוד TDM - DM - CTF - ICTF - ONS אבל לא אתן את ידי לכפיה ולו זמנית !
    אם המודים האלו טובים, והם טובים, אז עם הזמן אנשים יצביעו גם להם והדבר אכן קורה אט אט.
    רק השבוע אני אישית נכחתי במשחקים ספונטניים של: CTF - AS - ICTF - TDM בנוסף לTAM החרוש.

כמובן שאני גם מסכים עם גל הקוף בקטע של לארגן PU ולעלות לשרת.
    ניתן גם לכתוב כתבה פה בפורום על מוד מסוים, להסביר אותו לחדשים ואז ייתכן שהם יבינו יותר וירצו לשחק בו.
    אלו רק רעיונות כמובן, זרום כראות עינייך.

ולסיכום, כול אחד יצביע למה שהוא אוהב והרוב ינצח - חופש ודמוקרטיה כבר אמרתי :]

- [s] - - -
    "Everybody dies yet not everybody lives"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    פשוט תצביעו לTDM בשרתים, אני מבטיח שכל פעם שאני אראה VOTE לTDM אני מצביע גם.
    אי-אפשר לכפות, אנשים לא אוהבים שכופים עליהם דברים ופשוט לא משחקים משחק שלא כיף להם.

נפתח דיון כזה לפני בערך שבוע וסוכם באותה אמירה. פשוט תעודדו שחקנים למודים אחרים.

שאלה: יש אפשרות להפריד בין מפות AS למפות TRIALS? וככה יוכלו לשחק בשרתים גם AS וגם TRIALS על הגדרות נורמאליות?

ורק שתדעו שנפתחה אופציה בשרת 1על1 לשחק גם 2על2. אני רז אקסטה ודין שיחקנו לפני כמה ימים משחקים רציניים, הם בונט אני ורז בסקייפ. לא נהנתי ככה ממשחקים כבר הרבה זמן. מאוד מומלץ!

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    הדיון הזה כבר שנים עולה כל פעם מחדש.
    אני אישית חושב כמו דני ומאיר, יש אנשים בשרת, פשוט תצביעו... זה הכל.
    הרוב בשרת רוצה מוד שונה, ההצבעה תעבור.

אני דווקא חושב שבזמן האחרון דווקא יש גיוון.
    היו הרבה משחקי CTF-ICTF-AS-ו אפילו ONS. יש גיוון :]
    - - - -
    לפניות , שאלות , הצעות : [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    נכתב במקור על ידי Akinator
    שאלה: יש אפשרות להפריד בין מפות AS למפות TRIALS? וככה יוכלו לשחק בשרתים גם AS וגם TRIALS על הגדרות נורמאליות?

אתם מפספסים את הנקודה שלי.
    אני חושב שמקור הבעיה טמון בעובדה שכשהשחקנים החדשים נכנסו לשרתים, היה TAM, מאז ומעולם. הם לא ניסו מודים אחרים, הם לא מכירים אותם, והם לא רוצים להכיר אותם כי הם פוחדים.
    הם טובים ב-TAM, אז למה להם להרגיש "חרא" ולהיות פחות טובים במודים אחרים?
    אבל זה משהו שחייב להשתנות - דמוקרטיה דמוקרטיה, אבל בסופו של דבר, אנשים לא יצביעו למשהו שהם לא מכירים ופוחדים ממנו.
    אני בסה"כ מציע ש"נכריח" אותם להכיר מודים אחרים. וגם זה, באופן זמני.

בסופו של דבר, תסתכלו על מה שבא לכם, גם כשמצביעים CTF, ONS, או AS - הרבה מאוד יוצאים. כי לא נבחר TAM, והם לא רוצים להכיר מודים אחרים. ואז נוצר מצב שמשחקים רק הותיקים יותר.
    ובלי קשר, למשחקים במפות גדולות, כמו אלו של ONS או AS, זה בכלל הורס את המשחק. אם יש 4על4, ופתאום יוצאים 2 שחקנים - הלך המשחק.

להכין מדריך לאסולט - אין בעיה. היום נתקלתי בשחקן שלא ידע איך לשחק ומה לעשות, והסברתי לו בצ'אט. לגבי שאר המודים, שמישהו אחר יכין P:

09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    דווקא הרבה חדשים משחקים במודים החדשים.
    אני אישית שיחקתי איתם ONS CTF.
    הם מתרגלים לזה לאט לאט.
    נכון שהם לא מתים על זה, אבל הם מבינים שכדי להשתלב בקהילה הם צריכים לשחק גם במודים האלה.
    וזה מה שהם עושים :]
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    לפתוח סרבר של CTF !
    זה ה-מוד באנריל בכללי לא TAM ולא TDM רק CTF
    GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    אין פה שום כפייה!! אלו בכלל מודים שנוספו אחר כך.. ולא באו עם היצור של המשחק!!

זה כמו שהרוב פה יבואו ויגידו לטומי " שים GRAVITY OFF בשרת" והוא יעשה את זה כי זה הרוב..

הרוב פה זה אנשים חדשים, שכמו שאמר היידרו.. מכירים רק את TAM מפחדים\מתעצלים לשחק משו אחר.

אתה רוצה שהרוב יבחר? סבבה. אל תוסיפו מודים חרא\מפות דפוקות, שיגרמו לשחקנים להיות תקועים באותו רמה במקום להשתפר קצת.

ושמישו יתקן תמפות שלא בדירקט?! מישו שיש לו אותה מתביע ואז כולם שעתיים מורידים בחוץ. והשרת מתרוקן

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    ProGamers-town
    XTAZ... TAM זה מוד תחרותי ב-CB עם קלאנים ופרסים לכל דבר ... להשוות את זה לגרוויטי אוף זה במקרה הטוב בורות...

הבנו שאתה אוהב TDM אבל אם תיזכר כשהיית חדש גם אתה לא סבלת את זה...כי לשחק TDM מול שחקן ותיק במשחק זה סיוט לשחקן חדש.. אז אתה לא יכול לבוא ולהכריח אותם להפסיד ולסבול רק כי אתה אוהב מוד מסוים..

זה לא אומר שאני לא מסכים איתך אגב תתפלא אני כן , אבל הפתרון שלך לא מעשי... זה יחזיר את הקהילה שרק עכשיו מתחילה להיווצר חזרה ל-4 אנשים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    לשם שינוי - מסכים עם ההודעה של נזק.

לא פרקטי ולא יעיל לאלץ את כולם לעבור ל-TDM. אני מאוד מסכים ש-TDM עדיף בהרבה על TAM אבל בשביל שחקנים חדשים שאפילו לא יודעים איפה המיקומים של הנשקים ושיש דבר כזה שילד וארמור זה לא יהיה הכי כיף ויגרום לשחקנים לעזוב.

צריך לשחק מודים שמתאימים לכולם ולצערי TAM עונה בידיוק להגדרה הזאת, כי גם שחקן נוב מוחלט יכול להרוג שחקן ותיק בניגוד גמור ל-TDM או CTF לדוגמה.

אם כבר אז ASSAULT רגיל יכול לעבוד טוב גם בשביל חדשים וגם בשביל ותיקים.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    אגב היום שיחקנו אני דורצור וווסטרן TDM, אולי זה סתם כי יצא לי משחק ממש טוב אבל זה היה פי 3 יותר כיף מTAM.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    נכתב במקור על ידי Death_Prince
    אגב היום שיחקנו אני דורצור וווסטרן TDM, אולי זה סתם כי יצא לי משחק ממש טוב אבל זה היה פי 3 יותר כיף מTAM.
    זה תמיד פי3 יותר כיף מTAM.

- [s] - - -
    "Everybody dies yet not everybody lives"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2006
    עיר
    גבעתיים
    TDM (NO WS)/TAM/FREON SUX
    AS/DDOM/BR/ONS/CTF FTW

אבל הכי חשוב
    UT3 DM/TDM/WAR/VCTF/CTF FTW
    DDRRE - חי ונושם UT מאז 2002!
    מייסד מועדון משחקי הוידאו של צ'ק פוינט - מקום העבודה היחידי בארץ עם חדר LAN Party!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי DDRRE
    TDM (NO WS)/TAM/FREON SUX
    AS/DDOM/BR/ONS/CTF FTW

אבל הכי חשוב
    UT3 DM/TDM/WAR/VCTF/CTF FTW
    לדעתי UT3 יותר כיפי רק במודים עם רכבים ובDM, בשאר המודים 2004 לוקח. אבל שניהם מעולים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    NY
    לדעתי UT3 יותר כיפי רק במודים עם רכבים ובDM, בשאר המודים 2004 לוקח. אבל שניהם מעולים.
    מסכים.
    UT3 רק רכבים. האיזור במשחק הDM פשוט מחריד ודיליי רציני.
    איך כמו המהירות תגובה והאינטנסיביות של 2004.
    - - - -
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.07.2007
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי Tommy↕KrizZz
    מסכים.
    UT3 רק רכבים. האיזור במשחק הDM פשוט מחריד ודיליי רציני.
    איך כמו המהירות תגובה והאינטנסיביות של 2004.
    זה לא מה שאמרתי.
    DM יחידים בדק בUT3 זה עדיין אחד הדברים הכיפיים לדעתי, פשוט UT2004 לוקח בTDM, ב1 על 1, בTAM בCTF וכל השאר. דווקא הDM יחידים ב2004 מרגיש קצת צולע(וזה למה כמעט אף פעם לא משחקים אותו)
    שתף ב-Google+

הרשמה