תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    17.06.2009
    אני חייב לשתף אתכם במחשבה שהייתה לי ואני מניח שלכל הוותיקים פה גם עברה.
    הקהילה הזו שנקראית Call of Duty קיימת כבר כמה, שנתיים מאז היציאה של COD4?
    אז כן, עברנו מורדות ומהפכות וזה לא סוד שהקהילה הזו הייתה יחסית מתה, ב-COD4 לפעמים היו אנשים לפעמים לא היו, והיינו על סף סגירה.

אבל עדיין, היו אנשים כמו ווילי, כמוני, כמו רוב קלאן VELOCITY וכמו FFL ששיחקו קוד4 והגיבו פה ונשארו בוונט אף על פי שזה ברור שהקהילה הזו מתה ולויגיימס ממש לא אכפת מהקהילה הזו.

פתאום, MW2 יוצא, ועם כל גל הכתבות של ויגיימס, וה"NO DEDICATED FUCK THEM", ראו ויגיימס שהם יכולים להרוויח מאיתנו כסף.

אני כבר לא רגיל לראות את קהילת COD כקהילה שמקבלת כתבות ראשיות וכל מיני חרטא, אבל פתאום זה קורה.

אני גם מרגיש שאנשים שלא השקיעו את התחת שלהם ולא היו פה הרבה זמן בכלל, הגיעו איכשהו לדרגות ניהול ולסוג של שליטה מסוימת וזה מאוד מעצבן.
    עם כל הכבוד, קצת מעצבן אותי לראות שהפורום מלא בנושאים על תחרויות מגוכחות של סיקורים, "טורנירים" ועוד כל מיני פיצ'פקעס מיותרים.

אני בטוח שאנשים כמוני, כמו גולני, ווילי, בניטה, יודעים איך הפורום הזה נראה פעם, ואיך אפילו עם הזמן היינו פה ודיברנו קצת פה ושם פה ולא רצינו שהמקום ימות.
    אבל מה? ויגיימס ראו $ים בעיניים מ-MW2, וכל גל ה-"NO DEDICATED FUCK THEM" נעלם וכל מה שאני רואה זה קהילה ממוסחרת.

אני כבר לא כמו שהייתי כאן פעם, אני כמעט ולא מגיב פה ואני יום יום רואה את ההתמסחרות ואת העבודה של ויגיימס להפוך אותנו לפורום CS, שמלא בילדים קטנים, נושאים מטופשים, ספאמים.
    אבל למי אכפת? ויגיימס רואים מזה כסף.

עדיף קהילה קטנה שכולם מכירים את כולם שם מאשר קהילה גדולה שכולם זרים בה.
    מה עוד, מגיע פה כל ילד, אשכרה כמו CS, חושב את עצמו פרו, חש על העולם, משוויץ בניוקים ובסוף משתמש בצ'יטים (אהמ הייתי חייב להזכיר את לורדי), ובאמת שלויגיימס לא אכפת בכלל מהאנשים שנשארו פה והחזיקו את הקהילה המתה הזו.

לא חשוב הכמות אלא האיכות, הכמות עלתה פי 6 בערך, אבל האיכות ירדה בריבוע.
    מקווה שעוד מישהו חושב כמוני. ;)

הצטרף בתאריך
    24.05.2008
    עיר
    נהריה
    תחלס אני מסכים איתך עם הקטע של הCS

אני חדש פה אבל..

אני רוצה ליהות גם בקהילה אחת טובה וקטנה שמכירה אחת את השני ובלי ילדים קטנים.
    טוב אבל בשביל זה אנחנו צריכים לעשות משהו ולא רק לפתוח על זה דיון

הצטרף בתאריך
    07.01.2007
    לא מסכים, מה זה משנה אם הקהילה הייתה קטנה ועכשיו היא גדולה? ויגיימס מנסה לעשות עלינו כסף? איפה אתה חי?... תגיד תודה שיש לך איפה להשאר בקשר עם אנשים ויש מנהלים שדואגים שלא ישעמם..
    H2k בתאג
    eSrael בנשמה

join #h2k @ Quakenet
    ESL Profile | Tt Profile

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    אני לא מאמין שאשכרה קראתי את כל החפירה הזאת...
    מה יש? איך אתה מצפה שקהילה תתפתח אם לא יבואו אנשים חדשים, קצת גרועים אבל לא נורא... תמיד יש לאן לשאוף

הצטרף בתאריך
    16.04.2009
    אחי לא חשבת שMW2 זה הזמדמנות לקדם את הקילה זה שאתה תקוע עם 5 ילדים אחי לא אומר שהקהילה לא רוצה להיתפתח אתה רגיל לקצת ופיתאום יש הרבה זה רק לטובה .

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    נכתב במקור על ידי haan
    לא חשוב הכמות אלא האיכות, הכמות עלתה פי 6 בערך, אבל האיכות ירדה בריבוע.
    מקווה שעוד מישהו חושב כמוני. ;)
    הסנוביות הזו היא אחת הסיבות העיקריות לכך שהגיימינג בישראל נראה כמו שהוא נראה.

שורה תחתונה: לי, לך, לויגיימס ולכל הגיימרים בישראל עדיף קהילות שוקקות חיים עם 100+ אנשים על פני קהילות "איכותיות" (כלומר, סנוביות) של 5 אנשים שמדברים אחד עם השני ולא מוכנים להכניס אף אחד למעגל ה"המקורבים".

ולעניין ה"ויגיימס עושה כסף"- יש לי רק דבר אחד להגיד לך: ROTFL.... רואים שאין לך מושג כמה כסף יוצא על ניהול קהילה וכמה הכנסות אפשר לייצר מזה.
    תגידו תודה על משחקי הפלאש, כי הם מממנים כאן את כולנו.

אה, ועוד דבר קטן- הסיבה ש"לא שמו עליכם" עד עכשיו היא שלא היה שום פוטנציאל להגדלת הקהילה, כי כולם, אבל כולם, שיחקו בפרוץ. למזלנו זה לא ככה עם MW2.
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    08.05.2008
    לא מסכים בכלל, תחרויות כמו סיקורים שנראית לך מטומטת, אנשים אוהבים דברים כאלה, "קהילה ממוסחרת" אוי נו באמת, הקהיה הזאת לא נופלת מהקהילה של סטלה מקוד4, וזה שיש הרבה נובים בהתחלה - זה סבבה, בסוף הם לא יהיו נובים, רק לך הדברים האלו מפריעים אבל אפחד לא מכריח אותך להישאר פה.. ולגבי אנשים שלקחו "שלא השקיעו את התחת שלהם ולא היו פה הרבה זמן בכלל, הגיעו איכשהו לדרגות ניהול ולסוג של שליטה מסוימת וזה מאוד מעצבן" זה בולשיט, תראה כמה המנהלים פה משקיעים כדי ליצור תחרויות ועניין ולמשוך הרבה אנשים לקהילה וגם לעניין ולתרום לאלו שפה. קיצור, לא מסכים בכלום, ומי שכן צריך לעלות למעלה-ימינה עם העכבר, להגיע לאיקס, ללחוץ על זה, ולא לפתוח את ויגיימס יותר.
    נערך לאחרונה על ידי wizel; 03.01.2010 בשעה 10:52.

רוני, לידר קלאן VELOCITY בMW2
    nick: wizel
    steam\xfire: greatponkster

הצטרף בתאריך
    18.03.2008
    במידה מסויימת אני יכול להבין למה אתה מתכוון, אבל אתה די לא נגעת בעקרון.

אומנם, אין לי את המשחק, ואני לא הכי עוקב במה שקורה בקהילה, אבל ללא ספק אפשר להוציא ממנה יותר. כול התחרויות הקטנות של הסיקורים וה"פיצ'פקעס" (לא מאמין שאשכרה רשמת את זה) אלא דברים שלא באים במקום משהו אלא בנוסף.
    אם כבר אתה פותח דיון כזה (ביקורת על התנהלות של קהילה) תדע איך לעשות אותה ומאיזה כיוון לתקוף. אין שום דבר רע בלהתמסחר אם יודעים איך להפעיל את זה לטובת הקהילה (מה שבמידה מסויימת קורה בCS).
    מס' האנשים שגדלו פי כמה וכמה, היא רק לטובת הקהילה ולא לרעתה, לא יודע למה נתפסת על זה כמשהו נוראי, זה שפתאום יש עוד אנשים חוץ מ"אתה, וולי, בנצי ושות'" אומר שהקהילה עברה שינוי, זה שאתה לא מסוגל לקבל שינוי, זה משהו אחר, זה בעיה שלך.

אבל, אני כן מסכים איתך, שעד עכשיו, הצליחו להרים את הקהילה יפה מאוד אבל זה לא מספיק.
    באמצע חנוכה, נכנסתי לפורום, ולהפתעתי הרבה ולטובה יש טורניר של 20 קבוצות (5על5), דבר שלא ציפיתי ולא התפללתי אליו, כיוון שחשבתי שכול הקטע שאין שרתים פרטיים יהרוס את הקונספט של הטורנירים.
    אבל, לצערי, לא החכימו ממה שקרה בקהילה של קוד4 (הטורניר IGL + חוסר ניהול משמעותי בטורנירים בוייגימס),
    אולי עכשיו, כן יעשו את זה ויתעלו על הטעויות וישפרו אותם.

(זה בטח פעם 10 שאני רושם את זה.. אבל ואו, איזה מעיק הכתיבת ההודעות פה :|)

הצטרף בתאריך
    22.05.2009
    haan, כל מה שכתבתה זה שטויות...
    "להתעצבן זה להעניש את עצמך על משהו שמישהו אחר עשה"

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    לא מסכים, אני חושב שוייגיימס עושים עבודה מצויינת. זה ממש לא נכון לאמר שויגיימס מחפשים כסף, כמו שאמרת אתה לא מסתכל בפורום מדי יום ולכן אני מניח שאתה מפספס את כל התחרויות והפרסים שהם מציעים. חלק יכולים להגיד שאלה פעולות עלובות למשיכת צופים וכד' אך מבחינתי זה כיף ויוצר עניין.
    "And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music"

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    הבנו שהייתם קבוצה קטנה ומלוכדת ופתאום באו המון אנשים ודחקו אותכם קצת הצידה.
    לא צריך לבכות
    "And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music"

הצטרף בתאריך
    31.01.2008
    מה אכפת לך שהקהילה גדלה ויש בה הרבה שחקנים חדשים
    אתה לא חייב לדבר או לשחק איתם

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    מסכים איתך.
    אבל בכל מקרה העיקר שיש קהילה חיה ופעילה, ושVGAMES תורמים רבות עם זה בפרסים או שסוף סוף התחילו לתמוך בקהילה. שמח שקלטו את הפוטאנציאל שיש במשחק הענק הזה.
    My Steam Page : Evil Fury
    [/CENTER]

למכירה משתמש סטים ענק עם מלא משחקים
    http://forum.vgames.co.il/showthread...=1#post6959650

הצטרף בתאריך
    18.03.2008
    נכתב במקור על ידי Evil Fury
    מסכים איתך.
    אבל בכל מקרה העיקר שיש קהילה חיה ופעילה, ושVGAMES תורמים רבות עם זה בפרסים או שסוף סוף התחילו לתמוך בקהילה. שמח שקלטו את הפוטאנציאל שיש במשחק הענק הזה.
    גם בקוד4 היה פוטנציאל.

הצטרף בתאריך
    08.05.2008
    נכתב במקור על ידי kezZay
    גם בקוד4 היה פוטנציאל.
    לא, בקוד4 הייתה קהילה הרבה יותר מפותחת במקום אחר, כרגע VGAMES היא הקהילה הכי גדולה של קוד6 והיא גם תישאר ככה אם ימשיכו להשקיע בה כמו עכשיו

רוני, לידר קלאן VELOCITY בMW2
    nick: wizel
    steam\xfire: greatponkster

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    נכתב במקור על ידי kezZay
    גם בקוד4 היה פוטנציאל.
    כן, אבל כשרוב הקהילה מורכבת מקבוצות סגורות שלא יכניסו אף אחד בלתי אפשרי לעשות משהו איכותי, או מצד שני קבוצות של ילדים בני 12 עם פה מלוכלך בלי כבוד.. אז כן מה לעשות, היה פוטנציאל, היה.

הצטרף בתאריך
    30.11.2009
    בשביל לדבר עם חמש אנשים יש מסנג'ר אייסיקיו סקייפ ואפשר גם דרך סטיים אבל זה שאתה רוצה להשאר ככה לא יעזור לקהילה של COD ולקהילת הגיימרים בישראל להתפתח אתה צריך להיות יותר פתוח ויכול להיות שתכיר פה הרבה חברים שאם תעזור להם במשחק גם הם יוכלו להיות פרואים

הצטרף בתאריך
    16.02.2009
    קהילת cod גדלה אבל עדיין זה רק ביגלל המשחק MW2 שבמשחק הזה אין כל כך אפשרויות לעשות lanim וקבוצות ביגלל הסרברים תאמין לי שאם היו שמים סרברים היו פי 2 יותר ילדים :/

הצטרף בתאריך
    25.11.2009
    נכתב במקור על ידי BlackCat
    קהילת cod גדלה אבל עדיין זה רק ביגלל המשחק MW2 שבמשחק הזה אין כל כך אפשרויות לעשות lanim וקבוצות ביגלל הסרברים תאמין לי שאם היו שמים סרברים היו פי 2 יותר ילדים :/
    לא היו פי 2 יותר אנשים.. אולי היו פי 8 פחות, כי אז כולם היו מורידים ומשחקים בפרוץ במקום לקנות.
    ובטח שאפשר לעשות lan.. ה'בעיה' היחידה היא שצריך להיות חיבור לאינטרנט גם בשביל ה steam, אז זה לא 100% offline.

הצטרף בתאריך
    21.06.2008
    עיר
    המזרח התיכון
    הנה מתחיל הרגשי.

הרשמה