תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    http://www.vgames.co.il/article/7283.html

כן,זה נכון.בדיוק כמו שכתוב בכתבה למעלה.לאור המשברים של EA,היא נאלצת לסגור את maxis ולפטר את רב פועליי החברה,חוץ מהטובים ביותר (ולא כולל את וויל,אשר עזב את מקסיס)

אל דאגה,SIMS לא בסכנה,הוא כבר ממזמן שייך רישמית לEA בלבד (זה מסביר כמה דברים כמו שאין קרדיט למקסיס וטריליון חבילות החפצים שלא באמת שוות עשירית מהמחיר)

שאלות לדיון (אין באמת צורך לענות על השאלות באופן ישיר או בכלל,הן רק כדי לתת לכם משהו לחשוב ולדבר עליו):

-לאן יפנו מפותרי החברה?
    -מה EA תעשה אם אלו שלא פוטרו? (רמז: סימס עדיין קיים )
    -מה זה אומר על משחקים כמו סימסיטי וSPORE (חבל,נראה לי שיש סיבה לעשות SPORE 2,רק עם מפתחים יותר מוכשרים [אל תעלבו מקסיס לשעבר ] ופחות EAיות)
    -האם העובדה שמקסיס נסגרה תשפיע על סימס,שכבר יותר מ4 שנים לא קשורה ישירות למקסיס [וזאת פעם ראשונה שאני שומע את זה]?
    -כל שאלות לדיון אחרות יכולות להישאל ו/או לדון עליהם בחופשיות.
    ליצירת קשר:
    מייל : [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2008
    עיר
    כפר תבור
    אוף! מקסיס היו היצירתיים יותר!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    היו יצירתיים יותר,אך לפי EA חוץ מסימס הם לא שווים את המחיר.וכשהסירו מהם את סימס (איך זה שרק עכשיו אני שומע על כך ) וSPORE נהפך לEPIC FIAL (אני אוהב לכתוב את זה )לEA לא נשאר לעשות שום דבר לעשות עם מקסיס (אולי תנסו ליצור את SPORE 2 בלי להתערב עם הEAיות שלכם?!)זה+EA במשבר= 235.3245632 (סליחה,נתקע לי לרגע "הומור" של איזה חנן.האמת שזאת אחת המצחיקות שלו ) אז זה+ EA במשבר = ביי ביי מקסיס

נ.ב:אם אי פעם תראו חנן שחושב את עצמו מצחיק,אך הוא בעצם נורא מעצבן ובעל אובססיה לעשות ההפך משכולם עושים,תהרגו אותי בישבלי ובשביל השלום העולמי
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2009
    איזה באסה מקסיס הוא יצירתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    עיר
    כפר תבור
    וEA הם מסחריים.אני תמיד חשבתי "מה חברה יצירתית כמו מקסיס עושה עם כרישים כמו EA"?!
    טוב,כמו שרואים בסימס,מאומנות עושים כסף.עכשיו EA חסכה כאב ראש ולא צריך לחשוב על זה יותר (:

לא באמת.תחשבו
    ליצירת קשר:

שתף ב-Google+

הרשמה