תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 33
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    ציטוט מדיון של Scuba:
    נכתב במקור על ידי Scuba
    era [11-16] Hellmade HLTV: 213.8.254.142:27002 - de_dust2
    Hellmade [10-16] Hysterical HLTV: 213.8.254.142:27002 - de_inferno
    era [16-9] hysterical HLTV: 213.8.254.142:27001 - de_nuke

era & Hellmade היו בתיקו גם בנצחונות וגם בסיבובים ולכן הלידרים בחרו להכריע מי מקום ראשון ושני על פי הטלת מטבע.

בהצלחה לכל הקבוצות!
    לפי תוצאות המשחקים יצא שבבית ב' כל קבוצה נצחה משחק אחד והפסידה אחד. לכן, נסתכל על כמות הסיבוב שכל קבוצה נצחה במשחק שהיא הפסידה כדי להחליט את הדירוג בבית.
    era: לקחה 11 סיבובים.
    hellmade: לקחה 10 סיבובים.
    hysterical: לקחה 9 סיבובים.
    אז אני רוצה להבין למה הייתה הגרלה בכלל? אם לא היינו מדורגים ראשונים לא חושב שהיינו משחקים. שמעתי אנשים שאמרו שהייתה בעיה ועשו בדיקה ב-matcher שקבעה ש-era לקחו רק 10 סיבובים אז הנה תמונות שצילמתי:

אני רוצה תגובה של המנהלים.. ו-pokerstars/infection אתם גם מוזמנים להגיב למה בדיוק חשבתם שאנחנו לא צריכים להיות נגדכם? ככה צריך היה להיות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    עיר
    נס ציונה
    אז בוא אני יגיד לך למה מר קומבינה...
    בגלל שאחד מקבוצת hystrical קילל או משהו לא הבנתי מה הלך שם
    הוסיפו לקבוצה השנייה 3 נקודות או יותר...
    ובגלל זה יצאתם איתם בתיקו או שהם הובילו עליכם.
    אבל כמובן מר קומבינה סידרו אותכם בלאן חבל שלא נתנו לכם טכני על כולם והעלו אותכם ישר..
    אבל עזוב אני לא יפתח את הנושא פה אין לי סבלנות לזה. למה אני מספיק עצבני.

עריכה:
    ואני רוצה לראות שתנסה לעקוץ אותי עם התגובות המעצבנות שלך ואנחנו עוד נתראה בזמן הקרוב. אפילו אל תצטט אותי.
    נערך לאחרונה על ידי sonxty; 06.10.2009 בשעה 22:56.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי sonxty
    אז בוא אני יגיד לך למה מר קומבינה...
    בגלל שאחד מקבוצת hystrical קילל או משהו לא הבנתי מה הלך שם
    הוסיפו לקבוצה השנייה 3 נקודות או יותר...
    ובגלל זה יצאתם איתם בתיקו או שהם הובילו עליכם.
    אבל כמובן מר קומבינה סידרו אותכם בלאן חבל שלא נתנו לכם טכני על כולם והעלו אותכם ישר..
    אבל עזוב אני לא יפתח את הנושא פה אין לי סבלנות לזה. למה אני מספיק עצבני.
    לא צריך להיות עצבני. כשמישהו מקלל מורידים לקבוצה שלו נקודות ולא מוסיפים לקבוצה השניה מה זה השטויות האלה באמת. למה סתם להמציא דברים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    עיר
    נס ציונה
    זה מה שהשופט אמר אני לא המצאתי פה שום דבר אז אל תזיין לי תשכל ותשאל את חבר שלך המנהל אפילו בקיצור מה אני רב איתך יאלה סתום
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    עיר
    נס ציונה
    ואתה יודע למה לא צריך להיות עצבני?
    כי אתה יודע טוב מאוד שלקחתם את זה בקומבינות ואני יודע שאני הייתי צריך לקחת כסף במקומך זה למה אני עצבני.
    ועוד למה אני עצבני? אני אשמור לעצמי אני לא אוהב סתם לדבר ולהעיף מילים באוויר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    נכתב במקור על ידי sonxty
    ואתה יודע למה לא צריך להיות עצבני?
    כי אתה יודע טוב מאוד שלקחתם את זה בקומבינות ואני יודע שאני הייתי צריך לקחת כסף במקומך זה למה אני עצבני.
    ועוד למה אני עצבני? אני אשמור לעצמי אני לא אוהב סתם לדבר ולהעיף מילים באוויר
    אין לי בעיה להודות בדברים כשצריך. אבל לא היה פה שום קומבינות. במקום להתעצבן על זה שיצאתם נגדנו תתרכזו במשחק כי זה גם היה צמוד מאוד אבל הפעם אנחנו ניצחנו. בכל מקרה אם זאת הדעה שלך אז בכיף, זכותך. מחכה לתגובה של המנהלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2008
    נכתב במקור על ידי n1r
    לא צריך להיות עצבני. כשמישהו מקלל מורידים לקבוצה שלו נקודות ולא מוסיפים לקבוצה השניה מה זה השטויות האלה באמת. למה סתם להמציא דברים?
    המממממממ אתם קיללתם 4 פעמים אז מה אמור לקרות? אהה לא אתם חברים טובים של גל אז כנראה שלא אמור להיות כלום
    והקטע שהיה בניוק בכללללללל אין דברים כאלה אבל תהנו לכם ^^ אתם יודעים ואנחנו יודעים וגל יודע מה בידיוק קרה אז תהנו

srulzi me aacount shel ahi
    נערך לאחרונה על ידי dmnkk; 06.10.2009 בשעה 23:06.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    עיר
    נס ציונה
    נכתב במקור על ידי n1r
    . מחכה לתגובה של המנהלים.
    התכוונת חברים.
    אבל בוא אני אגיד לך מה הקומבינות פה...:
    1.הבאתם 2 סאבים בדקה ה90 ביום של הלאן הבאתם
    2.ברגע שהתנתקו לכם כל המחשבים רשום במפורש בחוקים של הMATCHER "במקרה ונתקע שחקן או משהו אין לעצור את המשחק באמצע. המשחק יעצר אך ורק בתחילת הסיבוב הבא"
    3.בנוגע לאחרי שנתקעתם ולאחר המריבות והשטויות למה אתם טרור ואנחנו סיטי ומתחילים עם 4000? מה אנחנו יכולים לקנות? FAMAS? VEST? ואתם יכולים לקנות הכל.
    4.הקללות של achiles שלוש פעמים אמרנו לשופטים שאתם מקללים והם לא עשו כלום כל פעם אמרו פעם הבאה פעם הבאה. וגם בפעם שניקיוסם (רוני) התעצבן ואיים אל אחד ממכם שכבר הגזמתם עם הקללות הם לא עשו כלום נשארו תמימים
    5.האיחור שלכם בהתחלה שכולם היו צריכים לחכות רק לכם ולא פסלו לכם את המשחק ולא כלום אבל עזוב זה חרטה
    יש לי עוד כמה אבל מהעצבים שהבאת לי בלאן הזה אני כבר נהייתי דפוק תראה מה אני עושה בבית בשעה כזאת ורב עם מישהו בפורום אני לא מאמין על עצמי.
    נערך לאחרונה על ידי sonxty; 06.10.2009 בשעה 23:10.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2008
    נכתב במקור על ידי sonxty
    התכוונת חברים.
    אבל בוא אני אגיד לך מה הקומבינות פה...:
    1.הבאתם 2 סאבים בדקה ה90 ביום של הלאן הבאתם
    2.ברגע שהתנתקו לכם כל המחשבים רשום במפורש בחוקים של הMATCHER "במקרה ונתקע שחקן או משהו אין לעצור את המשחק באמצע. המשחק יעצר אך ורק בתחילת הסיבוב הבא"
    3.בנוגע לאחרי שנתקעתם ולאחר המריבות והשטויות למה אתם טרור ואנחנו סיטי ומתחילים עם 4000? מה אנחנו יכולים לקנות? FAMAS? VEST? ואתם יכולים לקנות הכל.
    4.הקללות של achiles שלוש פעמים אמרנו לשופטים שאתם מקללים והם לא עשו כלום כל פעם אמרו פעם הבאה פעם הבאה. וגם בפעם שניקיוסם (רוני) התעצבן ואיים אל אחד ממכם שכבר הגזמתם עם הקללות הם לא עשו כלום נשארו תמימים

יש לי עוד כמה אבל מהעצבים שהבאת לי בלאן הזה אני כבר נהייתי דפוק תראה מה אני עושה בבית בשעה כזאת ורב עם מישהו בפורום אני לא מאמין על עצמי.
    סתכלו טוב טוב אל מה שהוא כתב ב"סעיף" 2 ותגידו שזה שחזרתם לסרבר והתחלנו עם 4K זה היה בסדר אני רוצה לראות.....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.06.2007
    חחח כ00ל
    David Y.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2008
    ולא רק שהמשכנו אחרי שבאתם אם 4K גם לא קבלנו את הראונד הזה שיצאתם ואתם רוצים להגיד לי שזה לא קומבינה אה?
    אתם הורגים אותי...........
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    אני חייב לציין ניר איימס שאם אכן אדם אכילס קילל כמו שאומרים, מה שלא קרה אתמול שהיינו יד קשה בעניין הזה.

אם אני הייתי שם הייתי פחות רך אתכם ולאחר אזהרה והורדת נקודות הייתי מוציא אתכם משם, אני מכיר את אדם לא מאתמול והוא לא מתאפק עם הפה הזה.

בכל מקרה אני לא הייתי היום ואני כמוכם בודק את זה ודיברתי עם גל, ויצפה לתשובה.

בכל מקרה אני חייב לציין שהצוות הזה באמת נותן המון מעצמו ורוב הזמן בלי פידבקים (חיובים) בדרך כלל, וקורה שמחוסר אסרטביות ולא בגלל שהם "חברים" הם יותר רכים בעניין, אם צריך להפיק לקחים בעניין הזה אנחנו נפיק ורואים את זה בלאן הזה אחרי הלאנים הקודמים.

המשך חג שמח בהצלחה לקבוצות מחר .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אני יכול להגיב על כל דבר אבל אין טעם כי אני משער שזה רק יעצבן.
    vGames Team??????? לא להתעלם בבקשה ^_^ נראה לי כולם ישנים :O

ומה זה נייר איימס WTF
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2008
    נכתב במקור על ידי SnipehZ
    אני חייב לציין ניר איימס שאם אכן אדם אכילס קילל כמו שאומרים, מה שלא קרה אתמול שהיינו יד קשה בעניין הזה.

אם אני הייתי שם הייתי פחות רך אתכם ולאחר אזהרה והורדת נקודות הייתי מוציא אתכם משם, אני מכיר את אדם לא מאתמול והוא לא מתאפק עם הפה הזה.

בכל מקרה אני חייב לציין שהצוות הזה באמת נותן המון מעצמו ורוב הזמן בלי פידבקים (חיובים) בדרך כלל, וקורה שמחוסר אסרטביות ולא בגלל שהם "חברים" הם יותר רכים בעניין, אם צריך להפיק לקחים בעניין הזה אנחנו נפיק ורואים את זה בלאן הזה אחרי הלאנים הקודמים.

מה זה עוזר ללאן הבא בגלל ה"חוסר אסרטביות" שלהם אנחנו לא עולים לחציגמר\גמר
    ויגיימס תמיד אומרים שהם מפיקים לקחים אבל הם עושים את זה בקצב של צב כל לאן לקח אחד שככה רק אחי 100 לאנים בערך יהיה להם לאן כמו שצריך תאמין לי הכי טוב ככה...... פשוט עלוב
    srulzi me aacount shel ahi
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2007
    עיר
    נס ציונה
    נכתב במקור על ידי SnipehZ

תשמע עם כל הכבוד ל dxm ושאר המנהלים אני מעריך את מה שהם עשו שם ואת כל העבודה הקשה שלהם כל הכבוד. אבל מה שהלך שם בנושא הקומבינות לחברים זה כבר עבר כל גבול ואפילו נהיה מגעיל. ובנוגע לקללות זה קרה כמה פעמים. ולמרות ששחקן מהקבוצה שלנו קם ואיים על שחקן אחר שהוא כבר הגזים עם הקללות הם עדיין לא עשו כלום.

יאלה שיהיה לך לילה טוב

עריכה: אתה יודע כאילו אני מבין את dxm זה חברים שלו הוא יושב איתם כל יום מותר לו נגיד לעשות להם טובה כזה ולקמבן אותם ולאפשר להם להכנס ללאן הזה.
    אבל כל שאר הדברים היו כבר מגעילים עד הוצאת החשק לשחק..
    נערך לאחרונה על ידי sonxty; 06.10.2009 בשעה 23:27.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.11.2007
    אף אחד לא מפיק לקחים של צב, אבל שתגיע לצבא את תלמד שיש דבר כזה שנקרא בלת"מ (בלתי מתוכנן) דברים קורים אנחנו עם קטן וקהילה קטנה, אין פה צוות של 200 אנשים ולוגיסטיקה של חברת ענק, אנחנו מתמודדים עם החסרונות האלה ומה שיש בידיים שלנו, הכי קל כל הזמן לשפוט ולהתלונן שאתה בא מעיניים של בחור שרק בא לשחק לעלות שלב ולעשות כסף, אבל כשאתה תבוא מהצד ההפוך עם כל הלחץ והדברים שצריך לעשות כשיש לך חוסר בצוות או בעייה פתאומית בציוד וכו'... זה דברים שקורים זה לא לאן גדול, גם אם מפיקים לקחים כמו צב עדיין מפיקים אותם ולא יהייה פה קלאן אחד שלא יגיד שהיה שיפור אדיר מלאנים קודמים והדברים תיקתקו הרבה יותר טובה.

אבל זה בסדר תמיד אפשר להיות ראש קטן ורק להתלונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.12.2008
    עזוב את כל השטויות שאתה מדבר פה אלעד את רוצה להגיד לי שבן אדם אחד לא יכול לשים לב שהם מקללים ומפרים את ה"תקנון" האלוהי שלכם ועוד אחרי שאנחנו מתלוננים והם רואים את זה עוד בעיניים שלהם?
    ודרך אגב אני לא רציתי לעלות בשביל להרוויח 100-200 שקל זה לא מה שיעשה לי טוב בחיים אם הם היו מנצחים אותנו בצורה נאותה כמו שאומרים הייתי אומר להם כל הכבוד היו משחקים טובים ביי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2008
    עיר
    חיפה
    לא הבנתי
    עומרי כספי
    הישראלי הראשון בNBA!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2008
    עיר
    חדרה
    SONXTY עשית לי את העבודה
    HELLMADE היו צריכים לעלות עוד עם הסאבים שלכם ואדם הזה שכל הזמן רק מקלל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    נכתב במקור על ידי sonxty
    תשמע עם כל הכבוד ל dxm ושאר המנהלים אני מעריך את מה שהם עשו שם ואת כל העבודה הקשה שלהם כל הכבוד. אבל מה שהלך שם בנושא הקומבינות לחברים זה כבר עבר כל גבול ואפילו נהיה מגעיל. ובנוגע לקללות זה קרה כמה פעמים. ולמרות ששחקן מהקבוצה שלנו קם ואיים על שחקן אחר שהוא כבר הגזים עם הקללות הם עדיין לא עשו כלום.

יאלה שיהיה לך לילה טוב

עריכה: אתה יודע כאילו אני מבין את dxm זה חברים שלו הוא יושב איתם כל יום מותר לו נגיד לעשות להם טובה כזה ולקמבן אותם ולאפשר להם להכנס ללאן הזה.
    אבל כל שאר הדברים היו כבר מגעילים עד הוצאת החשק לשחק..
    חחחחחחחחחחח אני לא מאמין שזה באמת קרה
    הקהילה שלנו ידועה בקומבינטוריות שיש כאן קיצור מחר אני כנראה יסע ללאן לראות את WERNZ השמן פוגע באונליין אני רוצה לראות שמישהו פוצעה פה ! ! !
    צ'יקו אוכל גלידה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    שתף ב-Google+

הרשמה