תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    היי, אני יודע שזו בדרך כלל לא דרך טובה למצוא guild מוצלחת, אבל חשבתי שהקילה כאן די מצומצמת ואם יש כאן מישהו שחבר בguild שמחפשת כרגע עוד קצת שחקנים זה יכול להיות נחמד לשחק עם עוד שחקן ישראלי.
    אני משחק gnome warrior (עם אפשרות להחליף faction), עם mainspecc Arms וoffspecc Prot.
    Arms: אני עושה 4300 DPS על target dummy בלי raid buffs בשביל כמה שהמידע הזה שווה. בraids אני בדרך כלל מעל ה6K, אבל כמובן שזה משתנה בהתאם לboss.
    Prot: יש לי ציוד של ulduar 25, והייתי tank לכל boss בwotlk למעט general vezax.
    Armory: http://eu.wowarmory.com/character-sh...kar&n=Nirvanna
    הachievments שלי קצת מאוחרים בגלל שיצאתי להפסקה של בערך חודש כמעט כשToC יצא.

החלטתי לעזוב את terokkar כי נמאס לי מהכמות המזערית של אנשים שמסוגלים לשחק שם ברמה נורמלית. לעשות 25-man מוצלח זה כמעט בלתי אפשרי (השרת כרגע נמצא במקום השני הכי גרוע בעולם), וכדי לעשות ToGC 10 נאלצנו לעשות pug של השחקנים המוצלחים ביותר מכל guild (להשיג realm firsts בתור pug..). מה שבאמת שבר אותי זה שממש יש צורך לקבל שחקנים מגעילים שמשחקים טוב כי אחרת לא תמצא אחרים, ושיש צורך לקבל שחקנים גרועים כי אחרת לא יהיו לך מספיק אנשים בכלל..
    עם כל זה, אני לא מתכנן להצתרף לguild בתהליכי בניה. באמת שכבר אין לי אנרגיה לפרויקטים כאלה, סחבתי שחקנים חדשים (או סתם עצלנים) במשך יותר מדי זמן, וכרגע מה שאני רוצה זה להיות בraid ולהנות. אם אתם חושבים שאני מתאים לguild שלכם, בבקשה תתנו לי לדעת - אני באמת מקווה למצוא כאן משהו מוצלח.

תודה מראש

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אם אתה מחפש גילדות טובות באליינס אתה מוזמן לעבור ל silvermoon. כדי לקבל מושג על גילדות שמחפשות אתה יכול לבדוק בפורום הרשמי של השרת, אבל מבחינת אוכלוסיה זה כנראה שרת האליינס מס' 1. אם PVP מעניין אותך אז זה לא המקום (92% אליינס). יש אצלנו גילדות מעולות, וגם הגילדות הבינוניות כבר כבר אחרי 5\5 TOC 25 וגם כמה בוסים ב25HC.

החסרון העיקרי בשרת זה העומס, בנוסף יש את מחלת ה "disband after 1 wipe" בקבוצות אקראיות. אם תחליט לעבור ותהיה לך התלבטות בין כמה גילדות אני אוכל להמליץ לך \ לומר את דעתי.

שתהיה שנה טובה

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תודה על התגובה, אבל באמת אכפת לי פחות מהשרת עצמו ויותר מגילדות ספציפיות. מה שקיוויתי למצוא כאן זה מישהו שיוכל להגיד באופן אישי שהוא חבר בguild מוצלחת, שמחפשת כרגע מעט שחקנים נוספים

שכחתי לציין, אבל אני לא מחפש משהו hardcore של 24/7. כרגע אני מסוגל להתחייב לraids רק 3 פעמים בשבוע (כל שילוב אפשרי), כשבשאר הימים יכול להיות שאני יוכל לשחק אבל שום דבר שאני מסוגל לחתום עליו.

הצטרף בתאריך
    11.09.2008
    עיר
    רעננה מרכז
    יש את הגילדה של טל

הצטרף בתאריך
    03.01.2009
    עיר
    עכו
    כרגע,בשרת שלי(Emerald Dream) אמנם אין ישראלים,אבל זה גילדה טובה בצד האליינס,אני ממליץ לך לעבור לשם...גילדה טובה של 3-5 ריידים בשבוע,ואני די אשמח לעוד שחקן ישראלי שם

אם אתה רוצה פרטים על אותה הגילדה כנס לכאן Kotaed.org

או שאתה יכול ללכת לגילדה הישראלית החדשה בKazzak....

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    אנחנו קבוצה (כרגע עדין קטנה) של ישראלים בשרת Kazzak ופתחנו גילדה ישראלית, נשמח לצרף אותך.
    Hyper

הצטרף בתאריך
    28.02.2008
    עיר
    Ashdod
    יש לי כמה המלצות בשבילך,
    1) בשרת Kul tiras צד ה-Allience
    גילדה בשם Synthesis
    מומלץ בחום, הייתי שם מס' חודשים טובים לפני שפרשתי מ-PVE הדירוג שלהם כרגע מקום 3-4 בשרת, אחלה אנשים , דרישות ל 3 מתוך 4 ריידים בשבוע.
    2) בשרת Sunstrider צד ה-Horde
    ישנם 2 גילדות חמודות, גם כן 2-3 ריידים בשבוע, אני כרגע בשרת הזה בצד ההורד, גם באיזה TOP 10 GUILD
    בכל אופן לשאלות אתה מוזמן לשלוח לי הודע פה, למרות שעדיף למצוא אותי במשחק, BEERLOVER HORDE
    sunstrider
    נערך לאחרונה על ידי Beerlover; 24.09.2009 בשעה 13:47.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    תודה beer, במקרה בזמן הזה הספקתי כבר לבדוק guild בkul tiras בשם "random", שלחתי להם application אתמול ונראה לי שהם די אהבו אותו. יכול להיות שאתה מכיר אותם?

הצטרף בתאריך
    28.02.2008
    עיר
    Ashdod
    מכיר אותם, הם די סבבה, נמצאים ב-Top 10 של השרת, אבל Synthesis ברמה שונה לגמרי.
    בכל אופן שיהי בהצלחה, הם מאוד ותיקים בשרת, עוד היו בתקופת BC, אז לא יתפרקו במהירות.

הרשמה