תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    אהלן =]
    אני משתמש בחפיסת אש נטו.
    שאני מגיע ל-orb רמה 2, וכך גם האויב, אני נתקל בבעיה שאין לי קלפים חזקים לקטול יחידות אוויר.
    כל מה שיש לי זה ה- skyfire drake והוא מת בקלות, או ה-sunstriders אך יצורים מעופפים ברמה 2 קורעים אותם! ו- magma hurlers מגיעים רק ב-3.

לכן אני מבקש ממכם עזרה בקלף אש שיכול לעזור לי לנצח יחידות אוויר ברמה 2!
    תודה למגיבים =]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    לא ממש הבנתי.... אם זיכרוני אינו מטעה אותי, אין שום יצור אש מעופף חוץ מהSkyfire Drake
    לORB 2.
    חוץ מכמובן Shadow Phoenix אבל הוא לא פוגע ביחידות אוויר.
    Do, or do not. There is no try
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי SpiritKeeper
    לא ממש הבנתי.... אם זיכרוני אינו מטעה אותי, אין שום יצור אש מעופף חוץ מהSkyfire Drake
    לORB 2.
    חוץ מכמובן Shadow Phoenix אבל הוא לא פוגע ביחידות אוויר.
    אני מתכוון שאני מגיע לרמה 2 וכך גם האויב והוא מביא עליי יחידות אוויר אין לי כל כך איך לפגוע בהם. חוץ מהקשתים והדרייק.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    ואתה חפיסת אש?
    Do, or do not. There is no try
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אוף איתכם אנשים אתם לא מבינים במשחק אל תדברו טוב תשמע לאורב שני תשתמש ב Eruption
    כאילו של אורב ראשון תשתמש על יחידות אוויר זה מפרק אבל תשפר את eruption לרמה III ותקנה כמה פעמים את הקלף שיהיה לך להתחלה בערך אותו 15 פעם ... זה טוב אבל אתה צריך לדעת לשחק עם הפאוור שלך נכון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי shlomi8780
    אוף איתכם אנשים אתם לא מבינים במשחק אל תדברו טוב תשמע לאורב שני תשתמש ב Eruption
    כאילו של אורב ראשון תשתמש על יחידות אוויר זה מפרק אבל תשפר את eruption לרמה III ותקנה כמה פעמים את הקלף שיהיה לך להתחלה בערך אותו 15 פעם ... זה טוב אבל אתה צריך לדעת לשחק עם הפאוור שלך נכון.
    חבל, קיוויתי שיש איזשהו קאונטר אבל לא נורא. כדאי שאקנה עוד טעינות לאירפשן באמת.
    אחסוך קצת battle tokens ואשפר
    תודה רבה.

שתף ב-Google+

הרשמה